Opinie o CCT Logistik GmbH w Stuhr

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie CCT Logistik GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CCT Logistik GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CCT Logistik GmbH w Stuhr

Uwaga!!!

Proszę nie narzekać na pracę! Dobre warunki pracy! Praca na 10h ( max ) pracy dziennie ! Dobre wynagrodzenie! Wykształceni oraz inteligentni dyspozytorzy!!! Gdzie wy bedziecie mieli lepiej?

@Uwaga!!!

Pracownicy mają przydzielona kwotę miesięczna którą maja uciąć kierowcom. Pieniądze się nie zgadzają (usunięte przez administratora)na czym się da teraz wymyślone kwoty za brak papierka którego nie otrzymałeś przy rozladunkach za to 5 euro za tamto 10 euro . Premie ucinają totalna tragedia. Z daleka od tej firmy

LKW fahrer

Nie polecam pracy w tej firmie. Nie otrzymałem pełnego wynagrodzenia za wykonaną pracę. W momencie upomnienia się o zaległe pieniądze, następnego dnia bez podania przyczyny mojego zwolnienia otrzymałem wypowiedzenie. Firmą zarządzają niekompetentni dyspozytorzy (Patrick T., Basti S.) oraz szef Lennart K.) nie szanują kierowców, nie posiadają wiedzy o planowaniu tras i co najgorsze zmuszają kierowców do nieprzestrzegania czasów pracy. Nie wypłacają dodatku 8e za spanie w kabinie.

Zastanawiam się jak długie mogą być te zwolnienia chorobowe, że mogłoby dojść do jakiejś rezygnacji ze współpracy? tak w ogóle są one związane z warunkami zatrudnienia czy to jednak odrębna sprawa? Ktoś wyżej coś o tym czasie pracy wspomniał i wole się upewnić

XYZ Nowy wpis

witam, widziałem ofertę od nich dla na trasy z dostawami pieczywa. W opisie nie widzę niczego o informacjach dotyczących rozładunku. Czy ja jako kierowca będę za niego odpowiedzialny? Jak ciężkie są te skrzynki?

Xxxx Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam wypowiedzenia z dnia na dzień roboty coraz mniej plus (usunięte przez administratora) Rafał :)

Marcel Nowy wpis
@Xxxx

Rafał to polskie ścierwo przyczynia się do tych wypowiedzen z dnia na dzień ???? (usunięte przez administratora) tego psa

Pati Nowy wpis

dzień dobry, kiedyś widziałam w sieci oferty dla spedytorów od firmy. teraz rozglądam się za pracą ale aktualnych nie widzę. dodatkowo ktoś pisał o redukcjach nawet w biurach. Czy to oznacza, że nie ma co liczyć na pracę? gdzie teraz w razie czego się ogłaszają?

X

Nie polecam tej firmy. Dyspozytorzy niekompetentni nie mają pojęcia co robią. Pracy nie ma a zatrudniają nowe osoby które dostają okres próbny na 6 miesięcy po czym nie przedłużają dalej. Z ostatnią wypłatą i urlopem jest problem z wypłaceniem. Zdecydowanie odradzam tam pracować.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w CCT Logistik GmbH się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
LKW fahrer

to ile osób teraz robi tu na spedycji tak w ogóle? rzucił mi się w oczy komentarz w którym ktoś oświadczył, że 40 osób odeszło, to możliwe? na ile w sumie pracujących? I skoro tak to szukają nowych? Oferują lepsze warunki by zachęcić?

Wyjaśni ktoś te sytuacje o której ktoś niedawno wspomniał względem zatrudniania? Czy to prawda, że pracy jest coraz mniej a mimo tego przyjmowane są nowe osoby? co może być powodem? I czy te nowe tez maja mniej pracy czy na jakiej zasadzie to działa? Można być na część etatu?

Wkurzony

Zatrudniają nowych a dla "starych" nie ma pracy. Porażka...

Ucinanie premii? tak niedawno ktoś napisał i zastanawiam się na jakiej konkretnie zasadzie? Na jakiej umowie lub czymkolwiek w jaki sposób to w zasadzie teraz wygląda? przed przystąpieniem do współpracy będzie skądś wiedzieć czego lepiej unikać, żeby jak najlepiej zarobić?

Koert

Cloppenburga. Ucięli wynagrodzenie dla kierowców i spedycji już się 40 zwolniło, przychodzą młodzi z luxmannk, 3 z 5 spedytorów poszło i zabrało robotę. Jak nie masz nocek i niedzieli to max 1600 masz, na umowie 1450. Pieniędzy tu już nie ma.

Czy w CCT Logistik GmbH zatrudniani są obcokrajowcy?

Jaka jest kultura pracy w CCT Logistik GmbH?

Kierowca

Kultury brak. Tragicznie planowanie tras zero jakiegokolwiek pojęcia na ten temat. Totalna porażka

obiektywnie

W odróżnieniu do większości komentarzy dobrze wspominam pracę w firmie SRT. Jakoś z Rafałem nigdy problemu nie miałem a inni kierowcy też zawsze pomogli w potrzebie fajna ekipa była w Pinnebergu a potem w Brackel. Pozdrawiam

Haha
@Uwaga!!!

Właśnie widać inteligencję dyspozytorów :) sami muszą dodawać komentarze żeby poprawić opinie firmy

Nie ma tu pracy na 10 h
@Uwaga!!!

Dobre sobie .. kilka dni temu pracowałem 16;40 . Na ostatniej turze w ciągu 12 dni miałem trzy telefony o tym że trzeba przekroczyć czas bo towar ważny ! Praca rzadko na 15 h bo to za mało i dlatego są częste przekroczenia czasów .Często dwie tury czyli ładujesz się o 1 w nocy i koniec ok 16, jazdy codziennie na 10 h . Straszenie dyscyplinarna od spedytora .. Kasa 1260 euro . Nie warto .

Jak nie narzekać
@Uwaga!!!

Jak mamy nie narzekać .. trzy lata po podwyżce diet a wy dalej płacicie nam niższe diety . Jak mamy się czuć ?ja złożyłem wypowiedzenie bo mam dość kłamstw i oszustw oraz naciągajia tachografów . Żaden Niemiec nie jeździ w firmie bo mają dość kłamstw i pracy po 18 godzin na dobę . Do tego współpraca z tym ko.nowalem rafalkiem to ajgorsza rzecz jaka mnie spotkała . Nie polecam

Byly kierowca
@Uwaga!!!

Jaja sobie robisz chyba z tym co napisales . Max 10h pracy , jaja sobie chyba ktos robi. Inteligentni dyspozytorzy , tak szczegolnie Rafal.

Kieroca
@Uwaga!!!

Jestem ciekawy kto to napisał w filmie o pracy 10h i o inteligentnych i wykształconych spedytorach jak wiem to tutaj nie ma takich ludzi są tylko przekaźniki a kierowca się nie liczy

olo
@Uwaga!!!

Firma nie wypłaciła frachtu na 315 euro , windykacja nie pomogła bo zasłaniają sie niemieckim prawem , niemili ludzie .

@olo

kto konkretnie się zasłania? z kim z biura prowadzone są konsultacje w tym zakresie i o jakie konkretne aspekty w związku z tym prawem może chodzić? jak to się ma do warunków wpisanych w umowie?

@Uwaga!!!

Padały kiedyś w komentarzach frazy związane z inteligentnymi dyspozytorami. Mam doświadczenie w spedycji i pracy będę od kolejnego kwartału szukać. W tym przypadku po tych ostatnich opiniach nie wiem czy byłaby ona w ogóle dostępna? Czy w biurze tez bywały jakieś problemy z kasa?

Marcel puzdus

Podobno niewolnictwo zostało zażegnane otóż w srt w dalszym ciągu jest wyzysk,a ten pizdu.s Marcel pójdzie siedzieć za dyskryminacje. Skończyła się rasa panów,bez polskich kierowców ta firma nie istnieje. Nic tylko czekać.na bunt i strajk. Faszy.sci nic nie zrobią bo kto im będzie jeździł

Riger
@Marcel puzdus

(usunięte przez administratora) kombinowanie z kasą czyli jak spojrzysz w kwity z wypłat to zobaczysz że ta (usunięte przez administratora) cześć diet wpisuje jako ryczałt za dojazdy do pracy wiec przy rozliczeniu co niektórzy muszą dopłacać urzedowi nie polecam

Ewela
@Riger

A tak można? Mam na myśli od strony prawnej i tak dalej? nie znam się na tym zakresie dlatego ciekawa jestem czy istnieje możliwość aby się co do tego odwołać czy nie bardzo? mimo wszystko i tak dalej niektórzy ludzie jeżdżą? Jakie do teraz są zarobki? czy były w międzyczasie jakieś podwyżki?

Znajomy

Czy jest szansa dostać się do tej firmy ? Jeśli tak proszę o jakieś info do kogo i jakie warunki. Interesuje mnie tylko spanie na bazie. System 2/2

Jaro

Nie polecam (usunięte przez administratora) mnie na dużą kasę co innego mówią a co innego robią okazało się po trzech miesiącach że nie płacili za mnie podatków

Wojtek

Słabo bardzo ... Praca 16 h na dzień to mało . Spedytor alkoholik do tego wiecznie naćpany marihuana więc jak ta forma ma prosperować ? Dno dna . Nie polecam.

Tragedia firma (usunięte przez administratora) . Kłamią od samego początku. Kasa tak słaba że na paliwo ci nie wystarczy ją dojeżdżałem z Lublina i po wypłacie zostawało mi 900 euro . Jazda bez karty i dużo przegiec czasów

Zostaw merytoryczną opinię o CCT Logistik GmbH - Stuhr

• Jak się pracuje w CCT Logistik GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy CCT Logistik GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCT Logistik GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 5 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CCT Logistik GmbH