Opinie o Goja Zielona Energia w Łodygowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Goja Zielona Energia. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Goja Zielona Energia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goja Zielona Energia w Łodygowice

elektryk

Proszę powiedzieć czy to uczciwy pracodawca? Co z nadgodzinami można robić ?

Były klient

Dlaczego uważać? Bo brali pieniądze za dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznych i już więcej się nie pojawiali. A jak już coś zamontowali przez przypadek, to groziło to pożarem i porażeniem prądem. Nie wypłacali pensji pracownikom i firmom współpracującym. Teraz właścicielami zajmuje się prokurator (już składałem zeznania), a oni się ukrywają. Od casu do czasu piszą tu komentarze, udając potencjalnych pracowników.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy w Goja Zielona Energia jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

W jaki sposób oszukane? Daj znać, czy coś się dzieje, że tak piszesz. Zwłaszcza z perspektywy pracowniczej. Ktoś mi dał znać o firmie, bo szukam pracy, ale nie słyszałem o żadnych problemach. Wszystko w porządku z wypłacalnością?

elektryk

Proszę powiedzieć czy to uczciwy pracodawca? Co z nadgodzinami można robić ?

Kaja
@elektryk

A masz informację, że zdarzają się często nadgodziny? Czy nic nie wiesz i tak pytasz na zaś, co by było gdyby? :P Mój małżonek tu planuje złożyć CV, ale jeszcze się musi upewnić :D

No ale dlaczego uważać? Bo tak w sumie zostawiłeś ten komentarz i nie wiadomo o co chodzi, czy mam to brać na serio czy nie. Warunki ci nie odpowiadały? Zdarzały się jakieś opóźnienia czy coś? Daj znać proszę.

Były klient Nowy wpis

Czy zdarzają się nadgodziny w Goja Zielona Energia?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Goja Zielona Energia. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Doradca Klienta Fotowoltaika?
Klient

Nie róbcie sobie żartów. Prokuratura w Żywcu prowadzi postępowanie w sprawie działalności tej firmy. Właściciele zniknęli. A pytacie się jak kultura pracy... Bez komentarza.

headhunter

Przecież ta firma już nie istnieje.

Jaka jest kultura pracy w Goja Zielona Energia?

Roman

Kultura pracy to sposób w jaki komunikują i współpracują ze sobą pracownicy, czy możesz powiedzieć coś na ten temat, bo nie wiem czy "pełna kulturka" to żart czy masz na myśli, że jest okay pod tym względem? :D Atmosfera na plus? Nie ma problemów z "górą"?

Sąsiad

Uwaga uwaga proszę o kontakt osoby poszkodowane przez spółkę kryjak-kufel znam adres jego ojca i rodzinny dom jestem sąsiadem myślę że ojciec wie o wybrykach mieszka w Łodygowicach proszę o kontakt na e-mail. kamilstrazaki60@gmail.com Podeślę dokładny adres

Poszkodowany
@Sąsiad

Anna Kufel Kryjak pracuje w Katowicach w prywatnym szpitalu Angelius jest koordynatorem.Bartosz Kryjak pracuje w Niemczech.Mieszkaja w Pszczynie.

Jan

Nieuczciwe podejscie do zakresu prac u klienta, choc nie wiem czy to z braku wiedzy profesjonalnej odnosnie kompletnosc instalacji czy zamierzone (usunięte przez administratora) Brak uziemienia i odgromowki powoduje ze,( wedlug fachowcow) instalacja jest ryzykowna i niebezpieczna w uzytkowaniu. Obiecana przez wykonawce naprawa nieosiagalna

Headhunter

Za wskazanie miejsca aktualnego pobytu (usunięte przez administratora)wyznaczona została nagroda 10 000 zł.

Lolita
@Headhunter

W jakiej firmie ta nagroda hmm pomogę ????????

Lolita
@Headhunter

W jakiej formie ta nagroda hmm chętnie pomogę ????

Headhunter
@Lolita

Od osoby prywatnej

I know

Wiem.

I know
@Headhunter

Jakiś kontakt do Ciebie ?

Adnrew
@Headhunter

Podaj prosze jakis kontakt do siebie

rafix55

Krzysztofik

Udalo sie znalesc?

Helena
@Krzysztofik

To legalne tak wgl. takie nagrody za kogoś oferować? Bo to brzmi podejrzanie

Czy oni dalej zakladaja fotowoltaike?

Patryk

Czlowiek (usunięte przez administratora) Zaliczke pobral a znikl . Sprawa zgloszona do prokuratury

Bartosz
@Patryk

Dużo wziął tej zaliczki? To znaczy ile jesteś stratny? Może jeszcze się pojawi i zrobi robotę? Myślisz że jest nadzieja?

Krzysztof

Nieuczciwa osoba i pseudo firma. Ktos ma info gdzie mozna ich spotkac?

@Krzysztof

Łodygowice ul. Spacerowa 33., Lub w Pszczynie

Robert

Nie zaplacil za zskupiony towar... Ktos ma jskis kontskt namiar ns Bartosza'?

Czy w Goja Zielona Energia występują paczki/bony świąteczne?

Pracownik nie otrzymuje wynagrodzenia wynagrodzenia a co dopiero bony albo paczki. Śmiech na sali

Dominika

czy ty jesteś obecnym pracownikiem i potwierdzasz problemy firmy z niepłaceniem wypłat? czy to oznacza że nie ma nowych przyjęc do pracy bo nie radzą sobie z tym by zapewnic pensje juz obecnym pracowbikom?

Maria

Firma dalej (usunięte przez administratora) na zakup konstrukcji i po zaliczce brak kontaktu Tel do Bartosza 572276856 Moze ktos chce z nim porozmawiac

Przemysław
@Maria

Ile tej zaliczki wtopiłaś? Ciekawe czy jakoś uda się dogadać i ci to zwrócą...

Stix
@Przemysław

Myślę że może się udać

zwodzony
@Stix

Maria, good luck!

Krystyna

Firma nie wywiazala sie z umowy , brak kontaktu bo wplacie zaliczki , ktos wie gdzie mieszkaja?

Jogi
@Krystyna

Łodygowice, Spacerowa 33

Ewelina
@Krystyna

Wiesz jak to wygląda w przypadku pracowników? Oni też jakoś ucierpieli?

@Ewelina

Pracowali za darmo, bez umowy. Umowa leżała w biurku nigdzie nie zgłoszona. (usunięte przez administratora)

Ewelina

To po co poszli do pracy bez umowy? Nie ma to jak przyzwalać na takie nielegalne działania, a potem wielkie zdziwienie.

@Ewelina

Proszę czytać ze zrozumieniem... Umowa była podpisana pracownik myślał że pracuje legalnie że ma zgłoszoną umowę ale po rozmowie z pracownikiem zusu okazało się że umowa nie jest zgłoszona i żadne składki nie są odprowadzane Po prostu oszustwo pracodawcy. Pracownik po zakończonej współpracy spowodowanej właśnie nie zgłoszeniem umowy przez 2miesiące!! Nie otrzymał wynagrodzenia. Dlatego swoje komentarze i zdziwienie proszę zachować dla siebie jeżeli się nie zna sytuacji. Jak ktoś by chciał pracować na czarno to nie mail by pretensji że umowa nie zgłoszona

@Ewelina

Pracownik sam musiał sprawdzic czy ma składki odprowadzane bo pracodawca pytany czy umowa jest zgłoszona cały czas zbywał ze musi to sprawdzić.

Stefi

Czy nie jest zastanawiający fakt dodania 16-tu pozytywnych opinii pod rząd w jednym dniu 04. 09. ? Prawie jednakowo brzmiących !!!??

Zastanawia
@Stefi

Widać, że właściciel pisze sobie sam pozytywne komentarze, Pewnie chce zatuszować te prawdziwe (negatywne). (usunięte przez administratora)

Mirek
@Zastanawia

prosze o kontakt na mkrzesak@wp.pl, też mam podobny problem z Goja. pozdrawiam

Przemysław
@Mirek

Pracowałeś w Goja i możesz mi powiedzieć coś na temat warunków pracy w tym miejscu? Jak wygląda atmosfera w zespole i na jakie zarobki można tu liczyć? Czekam na to co mi powiesz. :)

Żywczanka
@Przemysław

Nie będę Cię zniechęcała ale spróbuj sam a się przekonasz:)

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Goja Zielona Energia?

Wpłaciłem niestety zaliczkę

Do momentu wpłaty zaliczki biuro i telefony są czynne cały dzień. Po wpłacie zaliczki wszystkie usługi biura jak i montażu przestają działać. Jedyne co działa to nagranie na sekretarce "Jestem na spotkaniu oddzwonie później".

Poszkodowany
@Wpłaciłem niestety zaliczkę

Jestem jednym z Was rozżalonych który dał się oszukać kwita jak w wielu przypadkach spora. Jednak z info które otrzymałem wczoraj to pseudo firma Goja i jej inne twory spółki edisony lokalne biura już nie oszukają nikogo.Pan rudy ćpun i jego małżonka zostali zatrzymani przez Policję. My straciliśmy swoje pieniądze!(usunięte przez administratora) Jednak nadal my płacimy za ich utrzymanie z naszych podatków

Stefi
@Poszkodowany

A co teraz z nadzorem gwarancyjnym i kończeniem ,usuwaniem usterek itp?

Bogdan
@Poszkodowany

Co sie stało? Czemu zostali zatrzymani przez policję?

Uczciwy

Nie dajcie się ludzie! Walczcie o swoje!!! Kryjak od zawsze był tylko rudym, nic nie znaczącym ćpunem, do którego w końcu wraca karma! Szkoda mi tylko dzieci..Bo mieć takich rodziców nieudaczników, to na pewno nic przyjemnego.

Zostaw merytoryczną opinię o Goja Zielona Energia - Łodygowice

• Jak się pracuje w Goja Zielona Energia?

Zobacz opinie na temat firmy Goja Zielona Energia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Goja Zielona Energia?

Goja Zielona Energia