Opinie o AIDe GmbH Personalservice w Dresden

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy AIDe GmbH Personalservice. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AIDe GmbH Personalservice o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AIDe GmbH Personalservice w Dresden

Krzysztof

Firmę AIDe GmbH Personalservice należy omijać szerokim łukiem.

Dzięki za informacje. i nigdy nie było żadnego opóźnienia? Nawet jak 15 to niedziela? I dodatkowo to czy można brać jakieś zaliczki od czasu do czasu?

Regenzburg

Nie polecam !!! Dramat przyjechałam do pracy z partnerem, agencja zorganizowała nam zakwaterowanie to co zastaliśmy na miejscu było skandaliczne , za pokój 1000 euro a stan nie do zamieszkania: Pleśń w lodówce , (usunięte przez administratora) w pokoju , prysznicu wziąć nie można było bo wybijało z kanalizy , deska klozetowa połamana , plamy na pościeli , śmierdzi w mieszkaniu , w szafce kuchennej trutka na szczury ,tv uszkodzony (zdjęcia przedstawiają stan faktyczny jaki zastaliśmy ) Przyjechaliśmy do agencji aby porozmawiać o danej sytuacji to usłyszeliśmy jedynie ,że :" jest mi przykro , na chwilę obecną możemy jedynie zorganizować pokój za 1400 euro " powiedzieliśmy, że nas nie stać na takie drogie zakwaterowanie to powiedzilismy ,że wyjścia nie mamy i musimy wrócić do Polski bo nie mamy gdzie spać za normalna cenę. Kontakt automatycznie urwany. Jeszcze tak nigdy nie zostaliśmy potraktowani , odradzam bo poniosłam z partnerem koszt za paliwo musilismy zrobić prawie 1200 km w dwie strony.

@Dexter

A gdzie on te zdjęcia podeśle? Też chce je zobaczyć. Tak poza tym nie myśleliście, żeby samemu sobie cos ogarnąć skoro tak sytuacja teraz wygląda? a przynajmniej tak ją przedstawiają? Da rade coś bliżej miejsca pracy ogarnąć tak w ogóle? Orientował się ktoś? Ciekawią mnie koszty

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w AIDe GmbH Personalservice? Chętnie zatrudniają?

@@pracownik

czy to oznacza, że taka sytuacja w tym przypadku nigdy nie miała miejsca? O co w zasadzie chodzi z tym nie mówieniem Pracodawcy o takim statusie jeśli już? W czym powodowałoby to jakiś problem? To w takim razie jak współpraca ze studentami wygląda?

Yebacwas Nowy wpis

Polecam!! Ale omijać ich szerokim łukiem, ludzie w agencji to kompletne nieogary, olewają pracownika, zwodzili mnie przez miesiąc, teraz jak już tam jestem jest tak samo, 500€ wzwyż za ŁÓŻKO w "pokoju" to czysta kradzież zwłaszcza patrząc na warunki,jeszcze raz odradzam.

ooo Nowy wpis

Siemanko. Skąd braliście oferty od agencji? Myślałem ze będą mieli może jakaś polską stronkę, to bym może lepiej się odnalazł, na LinkedIn pustka. ja to bym na jakiś magazyn się wybrał. Nie maja teraz jakiejś solidnej oferty?

Wypłaty są do 15tego? tak ktoś sugestywnie zapytał w jednym wątku i zastanawiam się skąd ta informacja? Oraz czemu to nie 10ty jak często to bywa? Są te zaliczki w końcu? I ile tak średnio teraz za prace wychodzi?

Nowy jutuber Nowy wpis

Witam czy ten. Owy jutuber faktycznie zatrudnia bo kilka.lat temu pisane było na Facebooku do niego wiadomość teraz była.pisana wiadomość emailowa dalej nikt nie odpowiada więc pytanie czy to jakaś propaganda czy jutuber serio ma.cos wspólnego z zatrudnianiem bo dla mnie pachnie do jakimś farmazonem proszę firmę o weryfikację tego jutubera

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie AIDe GmbH Personalservice? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Krzysztof

Firmę AIDe GmbH Personalservice należy omijać szerokim łukiem.

@Krzysztof

Cześć powiedz mi bo wybieram się do Langenwetzendorf czy ich siedziba jest w Opolu to ta sama firma praca przy montażu okien i drzwi na hali bez doświadczenia. Jak tak to daj mi znać czy warto jechać .

Mmmm
@Paweł

Pewnie do wertbau fabryka okien . Robota spoko . Więcej Polaków niż Niemców . Ale swój swojego sprzeda o byle awans

@Mmmm

"byle"? czyli na jakie awanse można się nastawiać? sugerujesz jedynie coś związanego z kasą czy stanowiskowo również można coś tu osiągnąć? jeśli tak to jakie byłyby perspektywy?

NieWiem
@Mmmm

Robiłem tam 3 miesiące. Nie polecam mało godzin ciągle coś się psują i like firmy do domu. Drogie mieszkania a warunki jeśli trafisz do adnresa to masakra w pokoju zimna było 14 stopni

@NieWiem

czyli nie polecasz, żeby w zimie akurat jechać? to sugestia, żeby zwracać uwagę w jakim sezonie się jedzie skoro takie rozbieżności u was są w zdaniach? a kiedy może być potencjalnie najlepiej? na wakacje np?

@Ajde Sylwester
@Krzysztof

Bardzo dobra firma miłe koordynatorki we wszystkim ci pomogłem pienioszki som na czas a ozaliczke nie trzeba się martwić

Piter
@@Ajde Sylwester

Wypłaty którego zawsze są ?

Beti

Ktoś się tu pytał jakiś czas temu o to czy są teraz dostępne oferty bez języka, ja to zastanawiam się jak wygląda sytuacja gdy jest on w mile widzianych. Wtedy zawsze wybrany będzie kandydat, który jednak język ogarnia? Często odmawiają stanowiska na rzecz innych kandydatów?

Grzegorz

Wcześniej pracowałem w jednej z firm. Rozmowa telefoniczna była aż niewiarygodnie obiecująca. Niestety wszystko się zmieniło jak tylko wyjechałem do pracy. Nie odbierano telefonów, co dwa dni zmieniano nam zakwaterowanie no i co najważniejsze wypłaty były ucinane z niewiadomych powodów, długoby pisać. postanowiłem zmienić firmę. Przyjąłem się do firmy Aide biuro w Dreźnie. Cała moja rodzina wraz ze mną miała bardzo duże obawy. A tu niespodzianka. Żadnych problemów z zakwaterowaniem, pieniądze się zgadzają. A co najważniejsze mam codzienny kontakt telefoniczny. Nigdy nie odmówiono mi pomocy w załatwieniu moich spraw nawet niedotyczących firmy naprzykład kindergeld, przetłumaczanie pism np. z ubezpieczalni. Współpraca z biurem Aide w Dreźnie bardzo mnie zaskoczyła, aż się chce rozmawiać z takimi ludźmi. Osoba prowadząca moją osobę bardzo pomocna, miła, zawsze odpowiada na wiadomości. Po prostu problemy się skończyły skończyły. Cała rodzina zadowolona, a ja mam nadzieję, że długo razem popracujemy. Pozdrawiam Grzegorz.

Dorota
@Grzegorz

Czy mają oferty dla osób bez znajomości języka? Oferują zakwaterowanie?

Czy rozmowa rekrutacyjna w AIDe GmbH Personalservice odbywa się również w języku angielskim?

@Pracodawca

Rozmowy sa jezyku polskim, niemieckim, angielskim

Był ktoś teraz w grudniu w BMW w Regensburgu? Generalnie martwi mnie to, że ludzie odradzają pracę, jakoś w listopadzie o tym jeszcze tu posty wpadały, a chciałem właśnie na nowy rok się wybrać i teraz nie wiem? Był ktoś teraz na rozmowie? co mówią o tych stawkach z opisu z oferty? są rozbieżne widełki 78-100 pln

Dieter

Witam nikomu nie polecam aide personal mieliśmy z narzeczoną podjąć współpracę w bmw w regensburgu od tygodnia rozmawialiśmy o pracy praca miała być byliśmy wpisani na listę w dniu przyjazdu na miejsce dostaliśmy informację że pracy nie ma I musimy zapłacić za wynajęte mieszkanie 200 euro z góry jeśli chcemy zostać i poszukać nowej pracy (usunięte przez administratora)

@Dieter

Czyli jak to zostało ostatecznie rozwiązane? Zapłaciliście te 200 euro i szukaliście roboty? I czy bez tego tez jakoś umownie jest się zobligowanym do tej całej zapłaty czy nie?

Nie doszły pracownik

Witam odradzam każdemu te pseudo agencje, banda (usunięte przez administratora) I kłamców, mieliśmy ich do pracy w regensburgu ,na bmw ,a ci w ostatniej chwili dzwonią że tej pracy nie ma,potem że musimy za chatę 200e zapłacić z góry, i do tego chata 550 od osoby haha xd a baba z biura chamska jak nie wiem co ,pół dnia nie odbiera telefonu jak czekaliśmy na informacje to na drugi dzień wymyślała takie bzdury że szok.ogolnie nie polecam....zero profesjonalizmu...

@Regenzburg

Nie można dołączyć tu zdjęć ale na ich stronie są proszę zobaczyć porażka!

Dexter
@Regenzburg

Witaj czy możesz podesłać nam zdjęcia kwatery? Bo mamy w piątek przyjechać do pracy w bmw a nie chcemy ryzykować

@Dexter

Alex

Witam, Jak najbardziej znajdzie sie rowniez praca dla studentow. Prosze zapytac w roznych oddzialach AIDe :) Pozdrawiam

@pracownik

Zatrudniają tak, ale potem zaczynają się problemy. Wysyłają wiadomości, żeby nie mówić pracodawcy, że jesteś studentem bo mogą Cie wywalić, wypłaty i mieszkania to też problem. Radzę poszuka innej agencji, gorzej byc nie może, a może akurat lepiej

@@pracownik

Witam, Prosze zwrocic uwage ze sa rozne oddzialy AIDe i komentowac oddzial z ktorym mial pan/pani doswiadczenie. Pozdrawiam

@@pracownik

Akurat widzę, że wisi na takim portalu oferta na Regensburg. Co z tym zakwaterowaniem, o którym jedni państwo niedawno pisali? Czy mimo wszystko ktoś był i by polecił? Chodzi mi o prace w BMW. Jak to ogarnąć, żeby mieć pewniaka co do kwatery?

Nickxxx

Nie polecam !!! Dramat przyjechałem do pracy z partnerką, agencja zorganizowała nam zakwaterowanie to co zastaliśmy na miejscu było skandaliczne , za pokój 1000 euro a stan nie do zamieszkania: Pleśń w lodówce , (usunięte przez administratora), prysznicu wziąć nie można było wziąć bo wybijało z kanalizy , deska klozetowa połamana , plamy na pościeli , śmierdzi w mieszkaniu , w szafce kuchennej trutka na szczury ,tv uszkodzony Przyjechaliśmy do agencji aby porozmawiać o danej sytuacji to usłyszeliśmy jedynie ,że :" jest mi przykro , na chwilę obecną możemy jedynie zorganizować pokój za 1400 euro " powiedzieliśmy, że nas nie stać na takie drogie zakwaterowanie to powiedzilismy ,że wyjścia nie mamy i musimy wrócić do Polski bo nie mamy gdzie spać za normalna cenę. Kontakt automatycznie urwany. Jeszcze tak nigdy nie zostaliśmy potraktowani , odradzam bo poniosłem z partnerką koszt za paliwo musilismy zrobić prawie 1200 km w dwie strony.

Sylwek

Czy pracował ktoś ponad 1,5 roku na jednym stanowisku i może potwierdzić obiecywane w ogłoszeniach podwyżki wynagrodzenia po tym czasie? I czy przez ewentualne nadgodziny jest możliwość skrócić ten termin?

@opinia

Niestety co miesiąc problemy z wypłatą, mianowicie: nie liczenie wszystkich godzin, odejmowanie za dużo za mieszkania, brak korekt. Jeśli chcecie co miesiąc mieć wiadomą sytaucje z wypłatą to nie w Aide

Louis
@@opinia

Witam, godziny liczone sa na podstawie wypisanych kartek z godzinami pracownikow. Jesli chodzi o kwatery - firma AIDe wychodzi do pracownikow z taka oferta i pomaga w zalezieniu pensjonatu i oplaca je z gory, natomiast nie zawsze pracownicy zdaja sobie sprawe, ze czasami pensjonaty sa pelne i ceny kwater roznia sie od siebie. Pracownicy maja rowniez taka mozliwosc, zeby znalezc sobie kwatere na ,, wlasna reke'' jesli pensjonaty, ktore oferuje AIDe im nie odpowiadaja. Korekty robione sa na biezaco. Wszystko mozna rozwiazac za pomoca rozmowy i kontaktu. Wszyscy jestesmy tylko ludzmi, kazdy popelnia bledy ale kazdy z nas chce dla swojego pracownika jak najlepiej. Pozdrawiam

@Louis

Wszyscy jesteśmy ludzi dokładnie, dlatego nie rozumiem jak co miesiąc może być taka sama sytuacja? Jak można przez brak kompetencji w tej firmie doprowadzić do sytuacji gdzie człowiek dowiaduje się o 23 w nocy, że musi się wyprowadzić bo firma AIDE nie zapłaciła za mieszkanie? Korekta była obiecana z następną wypłatą. niestety jej nie było, mało tego z wypłaty gdzie miała przyjść korekta zabrali dodatkowe pieniądze nie potrafiąc wytłumaczyć za co

@pracownikOkropnekAgencji

Porażka goni porażkę. Księgowa jest z przypadku umie tylko brać pieniądze ale za co? Nikt nie wie. Gpdziny liczą są źle, po umocnieniu w kolejnym miesiacu to samo, brak korekt. Za mieszkania nie płacą więc można zostać wywalonym o 23 w nocy. Z całego serca nie polecam są dużo lepsze agencję, o to nie ciężko

Witam

Chciałem spytać jak wygląda praca przy oknach lakierowanie i tak dalej. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie ??

@Witam

Witam AIde ma bardzo duzo oddzialow to jest watek o AIDe Dresden ale lakierowanie okien rekrutuje oddzial w Lipsku prosze wygooglowac AIDE leipzig i tam poczytac opinie pozdrawiam

andrzej

Aide naj gorsza firma pracowałem i mi całej wypłaty nie wypłacili

Joanna
@andrzej

zgłaszałeś to im? Może jakaś pomyłka zaszła po prostu? Czemu mieliby nie wypłacić całości?

@andrzej

Jak tam? Udało się wreszcie odzyskać pieniądze? Ciekawa jestem czy to się zdarzało już wcześniej i innym osobom - wiesz może?

Jurek

Pracuje ale zmieniam . Od lat pracuje w Berlinie to jest najgorsza firma . Warunki mieszkaniowe fatalne . Kierownicy budowy - Niemcy , straszne prostaki - absolutnie Cię nie szanują . Zwalniają dobrych ludzi . Przestrzegam przed tą firmą .

Robert
@Jurek

Sama , prawda obijać jak najdalej.

@Robert

Ale po co tak agresywnie od razu. :( Czemu chcesz ich obijać? :/ Tak ostro tu za skórę faktycznie zachodzą? Czym?

Zostaw merytoryczną opinię o AIDe GmbH Personalservice - Dresden

• Jak się pracuje w AIDe GmbH Personalservice?

Zobacz opinie na temat firmy AIDe GmbH Personalservice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AIDe GmbH Personalservice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AIDe GmbH Personalservice