Dental Migas Clinic

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dental Migas Clinic

Zainteresowana Nowy wpis

Dzień dobry, Proszę o opinię o pracy na stanowisku rejestratorki. Chciałabym złożyć CV ale widząc częste ogłoszenia obawiam się że jest coś nie tak. Napiszcie szczerze.

Obeznany Nowy wpis
@Zainteresowana

Wszyscy są zadowoleni. Nie ma prowadzonej żadnej rekrutacji na stanowisko rejestratorki.

Justyna Nowy wpis
@Zainteresowana

Udało ci się dostać pracę? Jeśli tak, to jakie są warunki?

Obeznany Nowy wpis
@Justyna

Jeśli nie ma prowadzonej rekrutacji, to nie mogła dostać pracy.

Sylwia Gruszyńska

Takie niepodpisane komentarze to sobie widać konkurencja piszę. Jestem osoba już starsza i miałam przyjemność być na konsultacji u dr Migas. Szczerze jest to pierwszy lekarz dentysta, który mnie tak dokładnie zbadał. Wyjaśnił problem. Bardzo profesjonalny lekarz. Niestety przykro czyta się takie komentarze jeśli było się na wizycie u tego lekarza i wie się jak wyglada taka wizyta.

Łukasz
@Sylwia Gruszyńska

Każdy może mieć nieco inne doświadczenia z wizyty w danym miejscu. W Twoim przypadku są one pozytywne i fajnie, że dzielisz się tym z forumowiczami. Możesz dodać jak to w ogóle się stało, że trafiłaś akurat do Dental-Clinic?

T.

Świetna firma, świetna atmosfera. Pozytywna energia w pracy.

Dick
@T.

Jest świetnie. Polecam. Super zgrany zespół.

LL
@T.

Jest świetnie.

Odnosząc się do tej negatywnej opinii, stwierdzam iż osoba pisząca ten komentarz robi to złośliwie, jestem pacjentem od ponad roku i stale spotykam ten sam personel, higienistki i asystentki. Jest wielu lekarzy z różnymi specjalnościami dlatego często zmienia się gabinet na dany zabieg. Z całego serca polecam to miejsce, pogodni i życzliwi ludzie.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Dental Migas Clinic? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Pracownik :)

Pozostawiam jak najbardziej Pozytywną opinię, super zgrany zespół i bardzo pozytywna atmosfera w pracy. Pomimo różnicy wieku dogadujemy się idealnie. Bardzo dobry kontakt z szefostwem i rodzinna atmosfera, dużo możliwości rozwoju, szkolenia kierunkowe. Jesteśmy bardzo zadowolona! :D

Igor

@b.b a jakieś ciekawe szkolenia ?

B.B.

Pozytywna atmosfera w pracy. Pomocne szefostwo. Duże zaangażowanie szefostwa w rozwój firmy. Najlepsza praca i miejsce pracy w mojej karierze.

A.

Super firma, super atmosfera, super zespół. Nie dziwie się, że wiele osób tutaj aplikuje. Ja jestem zadowolona. Stały rozwój kadry, ciagle podnosimy swoje kwalifikacje. Zgrany zespół. Do pracy chce się przychodzić z uśmiechem.

M

Z czystym sumieniem polecam klinikę. Zawsze z uśmiechem na twarzy i zaangażowaniem Pani asystentka prosi do gabinetu. Miałam robione leczenie kanałowe, jestem pod ogromnym wrażeniem sprawności Pani doktor, szybko i bez bólu. Udało się na jednej wizycie. Jestem bardzo zadowolona dlatego zachęcam do rozpoczęcia leczenia w klinice.

Pacjentka

Polecam wizyty u Pani doktor Ewy. Jest lekarzem z bardzo dobrym podejściem do młodego pacjenta. Byłam na wizycie i zrobiła mi 3 plomby na jednej wizycie, bardzo energiczna osoba. Wszystko szczegółowo opisuje i przedstawia na rysunku, wiadomo co i jak jest robione. Jest super miła atmosfera i mloda ekipa. Bardzo się cieszę, że zapisałam się do Dental Migas Clinic.

Pracuję w tej firmie od początku jej istnienia. Świetna atmosfera zarówno między nami pracownikami jak i ze strony szefostwa, bardzo zgrana ekipa, dobre warunki pracy. Dużo dba się o kształcenie pracownika, szkolenia. Od początku istnienia z naszej ekipy odeszły dwie osoby, które wyjechały za granicę na staż specjalistyczny. Poprzednie opinie widać, że pisane przez konkurencje.

Alicja

@Pracownik, cieszę się, że jest tu ktoś spośród zatrudnionych w Dental Migas. Powiedz proszę, czy w tej chwili potrzebni są w klinice nowi technicy z doświadczeniem? Widziałam ogłoszenie na stronie, ale nie wiem, czy aktualne.

D. P

Bardzo serdecznie polecam Dental Migas Clinic. Od zawsze bałam się wizyt u dentysty, za każdym razem źle trafiałam. Jednakże wizta w tej klinice to czysta przyjemności, mili pracownicy, bardzo energiczni, znający się na swojej pracy. Asysta bez zarzutu, asystentka bez słów dogadywała się z Panią Doktor.

M.M.

polecam, wszystko jest na duży plus, bardzo fajne szefostwo, jestesmy dobrze dobrani jako zespol, pelna wspolpraca, zgranie, pozytywne nastawienie do pracy, duzo mozliwosci, zeby podnosic swoje kwalifikacje, bardzo pozytywna i mila atmosfera, mam porownanie, bo pracowalam w kilku gabinetach

Zostaw merytoryczną opinię o Dental Migas Clinic - Warszawa

• Jak się pracuje w Dental Migas Clinic?

Zobacz opinie na temat firmy Dental Migas Clinic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dental Migas Clinic?

Dental Migas Clinic