Medicofarma

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Medicofarma

Siwy Nowy wpis

Czy są wolne miejsca na produkcji

Stst Nowy wpis

Czy firma przyjmuje osoby na praktyki/staż

Obecnie Medicofarma do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako operator produkcji. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 2 stycznia.

Romek

Witam Jakie są przybliżone zarobki jako operator pakowacz.? Jaki system pracy?

Magdalena
@Romek

A masz jakieś doświadczenie na tym stanowisku?

@Romek

Zarobki w zależności od doświadczenia zawodowego oraz zaangażowania, praca w systemie zmianowym 6/14 14/22 i ewentualnie 22./6

Anonim Nowy wpis
@Medicofarma

Witam ja posiadam ponad 10letnie doświadczenie jako Operator Maszyn na produkcji I rozważam pracę u państwa na jaki przedział wynagrodzenia moglybm liczyć na początek. Dziękuję i pozdrawiam

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Medicofarma? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Co jaki czas w Medicofarma można ubiegać się o podwyżkę?

Od czego uzależniona jest premia w firmie Medicofarma? Jakie są progi premiowe? Dodali 8 listopada na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Pakowacz.

med

W Medicofarmie nie ma premii.

Joanna
@med

Na żadnym stanowisku? Magazyn, produkcja? Widzę, że firma opublikowała sporo ogłoszeń o prace, i byłabym chętna, ale brak premii trochę mnie zniechęca. Podstawa pensji chociaż porządna mimo tego wszystkiego?

Biedronka
@Joanna

Z tego co wiem to premie dają w Biedronce....

@med

Jaka płaca jako Operator wózka???

@med

To wynagrodzenie to tylko podstawa to trochę mało czyli mniej więcej 3tys. za dwie zmiany ???

Nicole

Witam wszystkich.Pojawiło się ogłoszenie do laboratorium jakie zarobki jeśli można wiedzieć?

Mariusz

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko magazynier. Sama rozmowa przebiegła w miłej atmosferze,byłem bardzo zadowolony z przebiegu całego procesu rekrutacji, jedyny minus to pensja jaką mi zaproponowano -3700 brutto. Pozdrawiam Mariusz.

Radom

Na ile zmian pracują pracownicy laboratorium?

Pavello
@Radom

Na dwie

Brygida

Na jakiej ulicy miesci sie firma

@Brygida

Tranobrzeska 13 ( dawna Kozienicka 97) wewnątrz Tarnobrzeskiej Strefy Ekonomicznej

Czy w Święta się pracuje ? Jakie zmiany i kiedy dni wolne ?

@5151

Praca od poniedziałku do piątku ( system 3 zmianowy, 6-14, 14-22, 22-6)

Łukasz

Od startu umowa o pracę, nie ma problemu z otrzymaniem umowy na czas nieokreślony a to rzadkość w dzisiejszych czasach

Wiktoria
@Łukasz

To po jakim czasie można dostać umowę na czas nieokreślony? Bo pewnie nie od razu ;)

@Łukasz

Potwierdzam. Ja nawet wywalczylam sobie po okresie probnym podwyzke. Fajny klimat, no i praca w ciekawej branzy, przy lekach. Zaluje ze zmienilam prace na inna.

@Wiktoria

okres próby 3 miesiące, potem kolejna umowa terminowa 6-24 miesięcy i kolejna umowa na czas nieokreślony, pozdrawiam

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Medicofarma?

odp

Nic niema. jedyny socjal to 250 zł na święta przelane w wigilie

Sekator
@odp

W dobie Covid i ograniczeń jakie były zastosowane w latach 2019-2022 jeżeli ktoś myśli o imprezach integracyjnych to chyba żyje w innym świecie niż my wszyscy

adam

Praca jak każda inna

Jak wygląda ścieżka kariery w Medicofarma? Czy trudno jest zdobyć awans?

Widzę nowe ogłoszenia o pracę, ktoś aplikował? Jakie warunki trzeba spełni

Edward
@Kandydat

A nie masz warunków w ogłoszeniu napisanych? :D Na jakie stanowisko chcesz aplikować w ogóle?

Tomasz M.

Czy u Was w zakładzie produkujecie testy RT-LAMP? Jeżeli tak to w jakich ilościach?

Jerzy W.
@Tomasz M.

Tak, jest produkcja testów.

Wk
@Jerzy W.

Ale czy sa to testy RT LAMP? I jakie ilosci?

Jerzy W.
@Wk

Dokładnej ilości nie znamy - ogólnie kilka lini pełną parą - te lamp masowo teraz, około 100tysiecy z całej lini dziennie.

JS
@Jerzy W.

Udzielanie takich informacji jest naruszeniem tajemnicy handlowej.

Jurgen_K
@Jerzy W.

Te testy RT-LAMP to idą w milionach, wyłączcie tę maszynę bo nas zasypią! Apeluję!!!!!! AAA

Cezary C
@Jerzy W.

Też tam robie i żadnych rt-lampów nie produkujemy tylko pcr

Jurgen_K
@Cezary C

Widziałem Cię Czarek jak wynosisz z roboty szkło akrylowe; zaraz to na portierkę zgłoszę!!!

Leszcz
@JS

Tajemnica handlowa nie obowiązuje pajaców z bankiera którzy Radom widzieli tylko na mapie i filmiku z chytra babą

Kazik
@Leszcz

Medicofarma produkuje takie testy jakie klienci zamawiają

Łorzeł
@Cezary C

Robić to ty zaczniesz jak trawa wybije w maju i trzeba bedzie skosić. Jak narazie to podejrzewam że pod siebie robisz co najwyżej.

LIM Akcjonariusz

Chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam na: (usunięte przez administratora) dzięki temu dołączysz do Naszej 900 grupy MEDICOFARMA BIO - STRATEGIA Środa 16-tego czerwca to swoista kampania informacyjna Medicofarmy Biotech, mająca na celu przedstawienie mediom jak i potencjalnym inwestorom czy obecnym akcjonariuszom nowej strategii na najbliższe lata. Poniżej pozwoliłem sobie zaprezentować szereg kluczowych informacji przedstawionych przez Prezesa Kilczewskiego podczas prezentacji jak również podczas chatu inwestorskiego, który odbył się tego samego dnia. Spółka poinformowała, iż w tym miesiącu nastąpi wydzielenie z Vitamy jej labolatorium badawczego wraz z projektem unijnym, który jest tam realizowany i przeniesienie go do Medicofarmy Biotech. To samo stanie się z zasobami ludzkimi obecnie tam pracującymi. Automatycznie po zakończeniu tego procesu, staną się oni pracownikami Medicofarmy Biotech. Prezes Kilczewski w owej prezentacji pozwolił sobie podkreślić, iż został stworzony swoisty wehikuł o dużym potencjale synergii, którego próżno szukać na polskim rynku biotechnologicznym. Składa się z on trzech podmiotów: Medicofarmy Biotech, Medicofarmy SA oraz Vitamy, którego jak wiemy część badawcza (Biotech) trafiła na giełdę. Medicofarma SA oraz Vitama to dwaj najwięksi udziałowcy Medicofarmy Biotech kontrolujący 90% akcji (po wejściu ich do obiegu). Prezes w swojej wypowiedzi, starał się zakomunikować, iż oba te podmioty są w stanie udzielić pomocy/wsparcia Spółce Biotech w następujących obszarach: Medicofarma SA (posiada nowoczesny zakład farmaceutyczny, który może wdrażać do produkcji wyniki prac badawczych Medicofarmy Biotech) Vitama (posiada doświadczony dział rejestracji, mogący prowadzić proces rejestracyjny leków i wyrobów medycznych opracowanych przez Medicofarmę Biotech; posiada również hurtownie farmaceutyczną jak i dwa zespoły profesjonalnych przedstawicieli medycznych) Wizją Spółki jest dołączenie do grona największych spółek biotechnologicznych w Europie Środkowej w przeciągu 5-6 lat. Aby to się ziściło, Spółka planuje zakończyć z sukcesem co najmniej drugą fazę badań klinicznych minimum dwóch-trzech innowacyjnych leków do końca 2023 roku. Prace prowadzone w laboratorium w Lublinie: LIVER CANCER – projekt cząsteczki, która potencjalnie wykazała na hodowlach komórkowych dobre działanie cancero bujcze na liniach komórkowych nowotworu wątroby (cel długookresowy) POST-RADIO and CHEMOTHERAPY RECOVERY – spółka posiada substancję, która wydaje się działać bardzo dobrze w przypadku konieczności regeneracji komórek zniszczonych po chemio i radio terapii (cel długookresowy) MOUTH DISEASES SUPPORT AND RECOVERY – suplement diety, który działa bardzo dobrze w przypadku chorób jamy ustnej (projekt krótkoterminowy) Spółka pracuje nad produktem, który będzie miał najprawdopodobniej status suplementu diety (produkt life stylowy), który będzie w stanie dość szybko skomercjalizować (projekt krótkoterminowy) Kolejne dwa projekty są w fazie początkowej i Spółka nie komunikuje jeszcze szczegółów na ich temat. Opracował El Profesor Pozdrawiam serdecznie LIM Chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam na: https://discord.gg/43Z37GRnpn Lub wyślij email na akcjonariusze 1234@gmail.com dzięki temu dołączysz do Naszej 900 grupy

Joanna5złodpostu

Cześć jestem Joanna, dej 5 zł to napiszę pozytywny komentarz, nie dosz to do sondu podam bo się znam na tym jak na wszystkim innym

Jan

Co to za testy RT-LAMP które od jutra zaczynamy produkować non stop?

Lab

Mam pytanie dotyczące pracy w laboratorium, polecacie ? Praca rozwija ? Jak zarobki i atmosfera ?

Zostaw merytoryczną opinię o Medicofarma - Radom

• Jak się pracuje w Medicofarma?

Zobacz opinie na temat firmy Medicofarma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medicofarma?

Medicofarma