Opinie o Wipasz S.A. Zakład drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim w Międzyrzec Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Wipasz S.A. Zakład drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wipasz S.A. Zakład drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wipasz S.A. Zakład drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim w Międzyrzec Podlaski

Wuc Vip

Muszla TV. Zdrobniale Muszelka TV. Przy takim. Wuc vip to każda świnia przy muszlece kwiczy. Taki wycisk że świnka głośno kwiczy.

He

Poleciałaś babo. Wiadomo,że tylko z jednym powinnaś to przez życie robić. :) Chyba powinnaś mieć to na uwadze. Jesteś stara i nienormalna...

Vip
@He

Ja tam. Wolę z kilkoma z jednym jest nudno.

Kinderniespodziqnka

Ty masz być Bogurodzica dorodna rodzącą dzieci. A twój mezusz może Ci robić szwindel za plecami. Typowe polskie nauki małżeńskie. Małżenstwo katolickie. A kobiety świadome swoich potrzeb . Za nazywane dziewkami przez religijnych prawiczków.. Niestety dalej jesteśmy krajem po bożemu pod koloderka. Nie można być kobieta wyzwolona bo zaraz jesyes (usunięte przez administratora) Cnotki z prawiczkami na porządku dziennym w mini sukienkach. Super podejście do związków kobieta w niewoli. Nawet uśmiech nać się nie mzoe do innego faceta bo za aż jest (usunięte przez administratora) To już wolę w kryminale siedzieć pod cela to samo. Co katolickie małżeństwo.

He

Piszesz takie głupoty,że jeszcze takie patyki i bojlery pomyślą że naprawdę mogą się z wyglądu podobać kobiecie... Jakaś niskich lotów pannna to pisze...

Czy rekrutacja na stanowisko Technolog w Zakładzie Drobiarskim w firmie Wipasz S.A. Zakład drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Sprzedawca- Magazynier
Apis Sp.z o.o. Grupa SBS
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Praca w Niemczech – produkcja domów modułowych
KBTI Poland
logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Flotilo Sp. z o.o.

MiddleFinger

A co ty wiesz w tym wieku by mówić o ludziach... -.- Pewnie jakieś żałosne (usunięte przez administratora) Chciało zabłysnąć a prawda jest taka że nie jesteś warty minuty życia. Cenisz się za wysoko. Życie jest zbyt krótkie by czytać przeciętniakow.

MiddleFinger

Poród jest obrzydliwy czy piękny? Bo niby potomek ale rozwarcie pochwy jest tak hardkorowe w tym momencie. Mieszkanka wybuchowa..

A dziennna zmiana od 5:30 do której czy ktoś powie kiedy isc do domu czy jak to będzie? Pracownicy mowia ze nawet do 17 można pracować to prawda?

@Nowy

Naprawdę... co trzeba mieć w głowie by chcieć zarabiać tyle co kobieta... Takie są tu warunki..... !!!!!!!! Pół roku sezon i więcej pracy a drugie pół wysyłają na urlopy jednodniowe albo robotą do 11. Zdarza się i więcej..

@LOL

Zapomniałem że to się wyrównuje w potrzebach. Faceci potrzebują więcej kasy na jedzenie,a kobiety na włosy i paznokcie.. czy tam kosmetyczkę... Makijaż też kosztuje..

@LOL

Mnie to zastanawia ile jeszcze będą się śmiać z tego że ktoś ma tak brzydka babę że chyba mężowi penis nie potrzebny... 3/4 zakładu wyśmiewacie już chyba.. -.-

LOL

No niektóre nawet stanik C mogą nałożyć a nie topik.

A dzienna zmiana to prawda że nawet do 17? Czy ktoś mówi kiedy można iść do domu?

Dobry numer

Winny się tłumaczy. Zdemaskowałem Cie. Maszon dawaj na budowę. Dizajn czeka a nie tam szefujesz na nieruchomościach. Z nieruchomości na hale produkcyjne.. Marnujesz się.

@Dobry numer

Główkuj dalej. Choć na pewno nie trafisz. Podejdź do mnie i mi powiedz prosto w oczy. Nie chcę robić kłopotu innym. :P hihi

@MiddleFinger

Będziesz mi płacić po tysiącu jak jeszcze raz wejdziesz na(usunięte przez administratora).. Strony. Po co ci to. Szkoda czasu.

Jeszcze tak po ciąży(usunięte przez administratora)opadają czasem.się napatrzyłe

MiddleFinger

w celach edukacyjnych można wystarczy raz.

@MiddleFinger

Dojdę dalej od ciebie w testach na kontrolera ruchu lotniczego. :D

-Z jakimi ludźmi się dogadasz? -Z mądrymi. Lepszej odpowiedzi nie ma. :D

To pisze sama dyrekcja, która podszywa się pod inne osoby. I robią z Was jaja ze niby nic nie wiedzą. A wszystko wiedzą. I z wami dyskutują bo się sami sprzedajecie.Tylko Was podjudzaja żeby wyciągnąć od was infordmacje. Żeby z wami pewnie rzeczy przedyskutować. I się z Was po naśmiewać. Jeszcze tego nie rozumiecie. Napewno tego nie piszą dwie osoby. Tylko same szefostwo. Z was jaja robi Ciężko nie rozpoznać tego humoru i sposobu pisania. A wy jeszcze nic nie kapujecie.. Radzę dobrze przemyśleć. Prowadzają z wami dyskusje. Podszywjac się pod innych. I żartują z was. Pozdrawia bystry pracownik.

MiddleFinger

Mnie to zastanawia co Ci kierownicy mieli w głowie wybierając takie osoby na brygadzistów czy operatorów. Gołym okiem widav,ze mają poważne problemy z ogarnianiem swojego życia.. To mi rozrywka pisac zboczone głupoty... Ja tu zrobiłem swój pamietniczek i coś w stylu 'tego stara ci nie powie'... Który szef by coś takiego na swojej stronie pisał... Nie jestem szefem.

Dobry numer

Pozdrawiam jasne pełne. Humor Pana dyrektora Ciekawe kogo namówił żeby tak pisał. Właśnie radzę Panu osobiście porozmawiać z ludźmi. Chociaż pan mógł by się przyznać bo nikt by się po Panu tego nie spodziewał.

Dobry numer

To pisze szefostwo pod fałszywymi nikami o udaje że nic nie wie. To nie dwie osoby z produkcji. Tylko nikt się nie kapnął.

Dobry numer

Ktoś państwa przechytrzył. Nie ładnie tak sobie pogrywać i się nie przyznać. Podać pod fałszywymi nikami z ludźmi. Lepiej normalnie porozmawiać. Z pracownikami. A nie ich podjudzac z fałszywych nikow i cisnąć pracowników z fałszywych nikow. Pozdrawiam. Szefostwo. Też sb założę fałszywy nick i będę z każdym. Cisnąć a potem się nie przyznam z to ja. Nikt na to nie wpadł Przemyślcie to. Ktoś tu jest bardzo sprytny.

Jasne pełne

Pozdrawiam

@Jasne pełne

Przeczytałem to zanim pojawiła się cenzura. To tylko dwie osoby piszą. Na nas nie trafisz na pewno. Nie masz co się bać...

jytfytfkkkkkkkkkkv tdiydrikcc,

polakow z zawieszania powinno sie pozwalniac wszystkich

Yy
@jytfytfkkkkkkkkkkv tdiydrikcc,

Chodzi o ubój tak?

iufor6f8fr
@jytfytfkkkkkkkkkkv tdiydrikcc,

tak

lol

Dobrze, że twoja żona nie ma worka między nogami.

@lol

Głupie nie miały cesarki to teraz partnerzy płaczą. :D

Hm
@Lol

Natura. Rozciągnięcie pochwy do 35 cm podczas porodu aby bąbel mógł wyjść. Bardzo ciekawe przeżycie.

@Hm

Jakie ciekawe.... Kto by chciał mieć pochwę w tym rozmiarze... Chyba tylko ty..

Hm

Macie często ruskie nazwiska ... Być może wasi mało inteligentni przodkowie się sprzedali... Nie chcecie wrócić do korzeni?

He

Jak polatasz po kościołach to się czegoś dowiesz. :P

vuy

ukrainskie (usunięte przez administratora) teraz robia lepiej od polakow na zawieszaniu

Wtf
@vuy

Dobrze,że ktoś chce robić za takie grosze w Polsce.

Wtf
@Wtf

Cieszysz się że ludzie są tak głupi? :) I że to jest niby sprawiedliwa wypłata w Polsce?

Lol

A ja ciebie za ciałko dziewczynki. Mmmm

Dają tam jakiś kredyt firmowy czy coś?

Nic tam nie dają. Lepiej wyjechać i w trzy lata na dom i działkę odłożysz. Stażu nie szkoda pracy bo niewiele więcej dostają.

Pracownica

Mam pytanie, jak wzrosną płace, nie ten aneks do umowy i stawka 18zl za godz, tylko wzrasta kwota wolna od podatku o 30tys zł rocznie według "Nowego Ladu" ?

Pracownica

Oczywiście jestem za wycofaniem 500plus od 7 roku życia a dalszym podwyższeniem kwoty wolnej od podatku, co rodzice wezmą się do pracy, wszyscy wtedy dostaną 500plus ale w postaci wyższej wypłaty w pracy, zmniejszyć pomoc społeczna na rzecz ludzi pracujących, pracujesz nie placisz podatku, bo dzisiaj lepiej brać 500plus niz pracować, a powinno być odwrotnie, oczywiście znosząc 500plus od zaczecia nauki w szkole . Wtedy płacę wzrosną i nie będzie brakować ludzi do pracy. Pracujesz (usunięte przez administratora), dostaniesz 500plus ale do 7 roku życia dziecka, pracujesz na umowę o pracę kazdy dostaję wyższą płace przez całkowite zwolnienie z podatku, tak jak teraz do 30tys ale mogło być 40tys kwota wolna od podatku. Pozdrawiam.

@Pracownica

A może to dziadek na dzień babci powinien sobie kwasem hialuronowym powiększyć członka... :D Nadeszły czasy że nie opłaca się robić dzieci wiec dodatek powinien być.. chociażby mniejszy podatek,a wyższy dla tych co mają jedno lub dwójkę... Nie będzie komu robić na lekarzy czy innych bardzo potrzebnych specjalistów i nie mówię tu o księżach.

@He

Tak za dużo pornusow się naogladales a za mało wspólnego życia z kobietą, walisz konia i oglądasz porno i Ci się w głowie przewraca a napewno byś był nieodpowiedzialne w zyciu z kobietą. Ale przyznajesz że powinna być wyższa kwota wolna od podatku na rzecz zniesienia 500plus, oczywiście 500plus powinno być zachowane do rozpoczęcia nauki. Wtedy matka powinna więcej czasu poświęcić dziecku, choć kobiety pracują mając młodsze dzieci. Dorosnij albo idź do psychiatry.

Pracownica

Chłopie, wolną kwota od 2022r to 30tys zł, od wyższej zapłacisz podatek czyli od kwoty 30tys, czyli np od od kwoty np 5-10tys. Zarobisz 35 tyś netto to zapłacisz od kwoty 5tys bo do 30tys jesteś zwolniony w tym roku.

@Pracownica

Popatrz sobie przeliczenia pensji jaka kwota ile dostanie. Średnio będzie 170 zł. Ni jak to się ma do podatku 17 % plus ceny za żywność już są chore. Kto normalny będzie (usunięte przez administratora) na napój niby wart 15 min twojej roboty.. :....D a COLA to już pół godziny. DLATEGO WHISKY Z LODEM..

@Lol

Gdzieś na Twitterze widziałem,że dzięki temu politycy będą mieli w kieszeniach 60 tys. Za to już można sobie pojeść.

Pracownica

Przeciez masz w Wipaszu pod dostatkiem jedzenia na stołówce, możesz i trzy razy podchodzić po posiłek...

Suchy filet lub skrzydło

Kto się podszywa?

Zgłupiałeś pracownik całkowicie. :D bierzesz sosik z domu i się zajadasz czy tam warzywka.

Pracownica

Pamiętasz, kotlety mielone polane sosem pieczarkowym, pychota, w domu tak nie zrobisz jak nasze kuchareczki..

@Pracownica

Wolałbym sos kaparowy i do tego szparagi. :P

Wirka

Jak tam brygadzista ma 3000 tys. To dziwić sie że zwykły pracownik ma 2500. Omijać ten bałagan!!! Tam smarkacze siedzą na portierni i za siedzenia mają tyle samo co my zapi.rdol. Jeszcze raz. Omijać to z daleka ten Wipasz i koniec tematu. Pozdrawiam

@Wirka

Pewnie pani z uboju i nie ma nadgodzin. To samona pewno. Skończy się pięknie. Dorośli ludzie odpowiedzą za swoje decyzje. Nie będzie komu robić..

Zostaw merytoryczną opinię o Wipasz S.A. Zakład drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim - Międzyrzec Podlaski

• Jak się pracuje w Wipasz S.A. Zakład drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim?

Zobacz opinie na temat firmy Wipasz S.A. Zakład drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 279.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wipasz S.A. Zakład drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 244, z czego 58 to opinie pozytywne, 114 to opinie negatywne, a 72 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wipasz S.A. Zakład drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim