Opinie o Wipasz S.A. Zakład drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim w Międzyrzec Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Wipasz S.A. Zakład drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wipasz S.A. Zakład drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wipasz S.A. Zakład drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim w Międzyrzec Podlaski

Zosia

Będzie jakaś świąteczna premia??

De
@Zosia

Tak dziesięć kg wieprzowiny i pieczarek. Wpierają lokalnych.

@Zosia

I gdzie te bony, co miały być na Wielkanoc?

Haha
@Mloda

Jak wam brakuje już na życie to może dieta jajeczna,a nie mięsna? I pewnie parę kg za dużo...

Big
@Haha

Co nie którzy mają się dobrze bo nawed przychodzą ze swoim jedzeniem, bo im jedzenie na stołówce nie smakuje, gdzie tu bieda, zarabiają ponad 4 tyś i wiec stać....

@Haha

Może być jajeczna, może być szczypiorkowa może być (usunięte przez administratora) j wie jaka. Aby dali na święta. Co taki zakład i króliczka nie ma? No, jeszcze nie za dużo, staram się ale jak nic nie dadzą to już po moich kg. Także Haha będzie naprawdę haha

Haha
@Mloda

Mówili że ma być jak na Boże Narodzenie 700. Późno zaświadczenia były wypisywane może dlatego.

@Haha

No do 31 trzeba było się podpisać. Może po świętach dojdą.

kik

hej, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na kontrolera jakości? I jak jest na tym stanowisku?

@kik

Patrząc na te osoby to jakieś zapuszczone babki. Jedne młode wiecznie smutne i głodne. Też są stare i grube z kilogramem tapety na twarzy. Chyba nie wybrzydza Wipasz co do kontrolerów.

kik
@He

Nie chodzi mi o wygląd pracowników na tym stanowisku XD

@kik

Brygadzisci mają wievej więc lepiej sie zgłosić.Zawsze można się później przenieść.

@He

Po pierwsze, chciałbym zauważyć że masz problem czytania ze zrozumieniem :) można nad tym popracować, wystarczą chęci i odpowiednie ćwiczenia. Wielu czytelników może zaciekawić Twoja aparycja skoro tak łatwo oceniać innych pod kątem zewnetrznego wyglądu, ale chyba jesteś pyszny i nie masz sobie nic do zarzucenia ;)

@kik

Nie mogę odpowiedzieć na Twoje pierwotne pytanie, ale sugerowałbym nie brać pod uwagę nie których użytkowników… jakaś cześć pracowników posiada wiele kompleksów i są mocno sfrustrowani, więc swój ,,jad” wylewają na tym portalu. Większość rzeczy nie pokrywa się z rzeczywistością ;)

@Tales z Miletu

Nikogo nie zniechęcam. Wręcz zachęcam do większych ambicji . Skroo brygadzista ma więcej. Te kontrolerki nie potrafią zadbać o schludny wyglad i wagę... Tak podstawową rzecz.To oczywiste,że nie są mądrzy. Nie umiesz wyciągać wniosków więc to już nie mój problem. Nie wylewam jadu. Nikt się nie odzywa to uprzejmie odpowiadam. Najśmieszniejsze jest to,że piszę prawde i nie ma co tu prostować.

@He

Nie podaję nazwisk i inicjałów. Więc każdy sobie może ocenić te wykształcone kobiety.

@He

Co nie zmienia faktu, że odpowiadasz nie na temat… Dodatkowo wrzucasz całą Kontrolę Jakości do jednego worka, jakby wygląd był w tej pracy najważniejszy, to nie praca hostessy reklamującej produkty. Osoba zadała konkretne pytanie, do konkretnego działu. A czytając o Brygadzistach, można się na wstępie zniechęcić. Tak na prawdę tutaj na nikim nie zostawia się suchej nitki, poczynając od Kierownika po Operatorów. Widocznie tylko Pracownicy Produkcji reprezentują najwyższy standard, mam na myśli wygląd osobisty, higienę, nie zapominając o wykształceniu. Niech każdy spojrzy na siebie i co sobą reprezentuje, bo to jest najważniejsze. Jest tu jednak osoba lub grupa osób która wszystkich ,,punktuje” a ciekawe jest, co robią w takim miejscu skoro mają takie mniemanie o sobie… i najważniejsze (bo często ten temat jest wałkowany) jak wyglądają ;) Pozdrawiam Ciepło T

Viola
@Tales z Miletu

Tak to prawda, kobiety moze kilka na produkcji, maja się za żadne władzy, tylko widzę że palarnię jest ich pracą, wyglądają na babcie , czy ostatnio byly u kosmetyczki? Tutaj kłania się prasowalnia taka na parę bo to tylko pomaga na te zmarczki, palą i chcą rządzić na produkcji, a jaka kultura, typowe podwórko, co nie która chcę się wybić na brygadzistę a szybko spada, jeśli nie potrafi zadbać o siebie to zadba o organizację pracy na produkcji?? Grubszy i fajki to nie przyszłość tego zakładu a glowa i rozum , umiejętność współpracy w zespole, zastepstepstwo pracownika kiedy on wychodzi na przerwę lub do łazienki, jeszcze raz napiszę "współpraca " , decating to masakra a to prawie końcówka pracy, brak współdziałania, bramkę wylaczam i idę, te kobiety co mają słabą pozycję przebicia mają tam najgorzej bo jedna pracuje za trzy, a te co rządzą czyli olewają pracę i chodzą na fajka lub co godzinę do łazienki robią pozycję bo one rządzą... kierownictwu na produkcji daję to pod rozwagę, wybiliscie brygadzistów to wasz błąd...

Esi
@Viola

Bo to prawda nie ma komu rządzić a jak są to nie wiedzą co ci powiedzieć jak zadajesz pytanie.. naprawdę czasem brakuje tych"starych" brygadzistek co serio wiedziały co robią i ogarniały nasza pracę

Idio....ta wybierał kadrę i jest jak jest...

He

Ale może się mylę, i ci mistrzowie,i reszta są jednak naprawdę wyjatkowo mądrzy.I nie wybierali z byd..ła jednak.

Bylo

A jak będzie ciepło to i większy smród będzie koło wipaszu gdzie tylko obcokrajowcy pracują a Polacy odchodzą, taka chora prawda..

Czy rekrutacja na stanowisko Technolog w Zakładzie Drobiarskim w firmie Wipasz S.A. Zakład drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Sprzedawca- Magazynier
Apis Sp.z o.o. Grupa SBS
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Praca w Niemczech – produkcja domów modułowych
KBTI Poland
logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Flotilo Sp. z o.o.
Ewelona

No Michał nie przemyślał sprawy ze został głupio podpuszczony przez niego. Nie mam mu tego za złe poprostu nie pomyślał że ktoś z premedytacją podłożył dla zespołu świnie. Nasz najlepszy rozgrywający. Poprostu podłożył dla Michała świnie. Nikt na to nie wpadł. I tyle. Bo się nie spodziewał. Ze to było specjalnie. Żeby mi rozwalić to biodro widział że padam z bólu to kazał dla Michała cisnąć ze mną jesz że bardziej. A Michał nie zdawał. Sobie sprawy co robi. Bo jemu o to chodziło Żebym byla tak samo zraniona jak on. .

@Ewelona

Na jakim dziale jest takie zagrożenie?

@LOL

Naprawdę nie mogę sobie tego wyobrazić.

Ju
@LOL

To sprawy z przed dwóch lat, ktoś pisze głupoty tylko po co?

@Ju

Skoro to miało miejsce to chyba dobrze wiedzieć na co uwazac. Nawet jak to miało miejsce edwa lata temu... Ja o tym nie słyszałem.

U
@LOL

To nie było tak, jedna z młodych kobiet przy tuszy, waga może 100kg, bardzo mocno interesowała się facetami , kleiło się nawed do starszych facetów, nie była ogarnięta w pracy wiadomo rusza też robiła swoje, tylko nikt z facetów się nią nie interesowal, wiele osób zostało zwolnionych z pracy, też i owa kobieta, swoje emocje i żale przelewala tutaj, to się ciągnie dalej lub ktoś inny ma problem i to powiela, nawed ktoś inny też zwolniony z Wipasz dalej to powiela. Taki podgrzewany kotlet który już dawno się wypalił....

Ewelona

Jakiś zgrywus robi sobie żarty. Znam sprawę od dłuższego czasu. Naprawdę ludzie olejcie to bo to jest już zabawa na poziomie przedszkola i nie będę w już ingerować. Nie poruszacie tego tematu i już. Specjalnie ktoś jest złośliwy i prubuje się dowartościować.. Możecie rozruznic kto pisze normalnie a kto się podszywa. Bez przesady.

Ewelona

Wiesz chciał żebym. Sie poczuła tak samo jak on ten ból. On cierpiał na stwardnienie uda. No i ja miałam sie tak samo poczuć No i nakręcił akcje na palecie z głupim Michałkiem co (usunięte przez administratora) wszystko zorbi z lidssmi co się mu powie bo nie myśli. No i poczułam. Się jak on że złamanym udem.. I dalej zarabiam. Za to. Tępi mnie na. Każdym kroku. Przejdź w życiu coś takiego.to zobaczymy czy nie zgorzkniejesz.

@Ewelona

Patrzę na tych okropnych ludzi i na ich żałosne życia. Z brzydkimi żonami czy mężami. Mi to codziennie robi dzień. Głupota innych nigdy mnie nie nudzi. Ich łóżkowa nie musi być straszne. Albo kobiety płaskie jak deseczki. Serio czuje się na ziemi jak w zoo. Codziennie takie wybryki natury ogaldam. Istny cyrk nawet. Jak to możliwe w XXI wieku ... Nadal nie rozumiem.

Ewelona

Nie uważam tego za jakieś wyróżnienie. Chce prowadzić swoją firmę za granicą i ja rozwijać. Żeby już typ nie był złośliwy i dał mi spokój w każdej dziedzinie mojego życia. Od pracy po życie prsywatne po media społecznościowe I tak wyszedł niewypał i niech tak zostanie.

Ewelona

Do VIP Tak śmieją się bo miała. Być wielka miłość ślub. A to nie wypaliło. I co zostałam na lodzie bez pracy że złamanym sercem i złamanym biodrem. Bo pan dyrektor cierpiał na strwadnienie boczne uda i nie wiedział jak mi o tym powiedzieć to wyznanie uczuć mu jie wyszło. I ja miałam złamane biodro. Co z zdarza się Wynislam się zapomniałam o tym i nie chce żeby mi ktoś o tym przypominał. Nie będzie ślubu i już. I koniec tematu. Mam. Nowego chłopaka. Cieszę się z e tak wyszło. Bardzo dobrze czasami los nas Chor i od popełnienia życiowego błędu. I nikt tu nie jest okropny.

Hm
@Ewelona

Tak to jest jak facet nie wie jak facet powinien się zachować. Albo nie umie być facetem... Baba nie może robić za chłopa i wyciskać z niego o co mu chodzi... Takie to ojcowskie wychowanie. Stare pokolenia tak mają. Chodzą nabormuszeni zamiast mówić wprost. Jak dzieci całe życie. Eh

VIP

Wolała bym siedzieć w bezpiecznym miejscu i miec Mniej poniedzy i przesniec się do normalnego spokojnego miasta i zyc w spokoju. A nie poznać sie za nieco więcej pieniędzy i zyc w zagrożeniu życia bo jak im coś się nie spodoba to mnie trezasna bądź będą zastraszać. Dziękuję żadne pieniądze nie są tego warte. Żeby narażać życie dla kasy. Nie interesuje mnie szybki niebepoczny zarobek i innych mieszkańców też. Miałyście cię pani do czynienia z pikaperamj? To właśnie tacy ludzie jak by płacili i dychę to nie chciała bym narażać życia. Siedze w bezpiecznym miejscu i zarabiam. Dużo więcej. Można można. Z daleka od czegoś takiego.

Elo
@VIP

Oj czyżby znowu Ewelinka się uruchomiła? A tyle ładnych wrednych komentarzy tu już było. Skończ swój bełkot a jak nie możesz to polecam psychologa. Chyba jako jedyna pokochałaś tę pracę aż tak !

Ziom
@VIP

Czyli suuchowola czy dzie?

Xyz
@Elo

Ludzie się przenoszą z całymi rodzinami. Jest wojna na urkainie i każdy uciekł. Z całą rodziną i nikt nie miał z tym problemu. Woec ludzie przenoszą się z całymi rodzinami. Nie widzę w tym problemu. Jak są sytuację kryzysowe. Zazdroszczą Ewelinie. Podszywają się pod nią.. Jakoś nie widzę żeby ta dziewczyna interesowała się wami.

Kop
@Ziom

W Suchowoli to szpital dla alkoholików , może Łuków.... No z Ewelina to ciężki przypadek, Korpysz nie da rady...

Ewelina.

!!!! Ja ta firmę mam głęboko w d!!!! Ktoś poprostu podłapał na fb że od jakiegoś czasu mieszkam za granicą i mam własną firmę. Poprostu ktoś się na mnie mści że przez dwa lata nie wracam do kraju. I robi głupie zaczepki. Podszywajc się tu pod różne osoby. Bo prubuja zrobić jakąś prowokacje. Piszą pod fałszywymi nikamii i szukają zaczepki. Więc niech ta głupota nie idzie na moją osobę. Każdy żyje jak uważa i robi jak uważa. A jeżeli ktoś jest złośliwy to niech zostawi pewne rzeczy dla siebie Nikt tu do nikogo żalu nie ma. Tylko ktoś jest złośliwy. Robi jakieś głupie zagrywki i się nie przyznaje. Pozdrawiam cały zespół i cała załogę. Może wkoncu znajdziecie złośnika co robi wam na złość.. Trzymajcie się. Jeslid alej będą głupie komentarze to olejcie to. Ktoś jest złośliwy.

Xyz

Niedługo ruski wpadnie do Polski i też będziecie uciekać całymi rodzinami. Gdzieś będziecie mieli to wszystko. Jak Ukraińcy. Tylko gdzie bezpiecznie jest. Już wykupują paliwo bo jest panika. Nie znam tej Eweliny. Chyba jest sławna jak tak ja zaczepiacie.

VIP

Jest jeden mądry człowiek na tym zakładzie co się odniósł do epoki neolitu. Bardzo mądrze postąpił.

Mysia

Firma jak inne tylko ludzie niedoje..ani na chu..j takie rzeczy pisać nie wiem . Idziesz robisz dowalą się albo nie I tyle w temacie. Takie piczki co wszystko przeżywają to wszędzie są..

VIP

Ache te katoliczki. W kościółku rączki składają a poz a kościółek dokonują zbrodni na niewinnych ludziach. Jaka to gorliwe pobozne baby. Siedzi z rozancem w ręku. A ty młodą dziewczyno mało nie poszłaś do piachu. Przez taka pobożna katoliczka. Widocznie służy kościółek do zabijania ludzi. Sekta apostolska.

Niunia
@VIP

Oj Ewelinka znowu tu ! Jak miło nie wiedzieć o czym ty tam sobie wyobrażasz! Ogarnij się bo tu też pracują normalni ludzie mający życie i dom tu a nie gdzieś indziej. Nie każdy może sobie pozwolić na komfort wyjechania . Zastanów się czemu obrażasz nawet mnie ,ja ci nic nie zrobiłam...

VIP

Ja nic muszę robić i mam o wolę więcej.. Trzeba myśleć. Ludzie pieski strzyga na własnych firmach. Pić pomperanin miniaturowy i siedzą i kawkę piją na własnych salonach i więcej zarabiają niż w rzezni. Przestańcie dawać się tumanic.

VIP

Szokuje mnie to jak można komuś tak mózg wyprac. To jest dużo innych rzeczy które można robić i za znacznie większą kasę. Ja na swije firmie mogę pracować gdzie chce i kiedy chce. Ale Wiśniewski jest bezkonkurencyjny. W rzezni w zimnie. Super. Podziwiam. Ludzi.. Którzy tam zostali.

VIP

Odeszlam z wipaszu 2 lata temu. Mam własną firmę leżę na (usunięte przez administratora) i jem obiad dobry a nie kute w ciepłym miejscu z kawka a sowja firmę przeniosłam do Niemiec. I jaki tu wisniewski dobrobyt zorbil.? Ktoś kto ma pomysł nie musi siedzieć u rzeźnika i kwiczec w tak śmiesznych warunkach. W m Cu też można na swojej firmie pracować i zarabiać grubo ponad dychę. Ludzie mają firmy i daje sobie radę różne. Tylko Wiśniewski ludzi tumani i zapomnieli że są inne możliwości.

VIP

Jak mam mieć do czynienia z pikaperdami i ludźmi którzy mnie zabija. To nie chce tych 4 kafli i tej kury. Naprawdę. I to jest właśnie haczyk Pana Wiśniewskiego że ludziom dla jedzenie i dach nad głową 4 kafle. I jest Panem. A jak się komis coś nie podoba może odebrać mu życie. Bo w okolicy nie ma żadnej konkurencji i konkurencyjnych zakładów. Jeżeli miał by konkurencję i zakład utrzymać w. Duzym mieście. To już dawno by padł i się zawinął. To jest podły wyzysk ludzi że wschodu. Można leżeć na (usunięte przez administratora) i trzy razy tyle zarabiać w domu na łóżku i jeść pyszne jedzienie z restauracji. Ale trzeba mieć głowę na karku i swoją firmę. A nie jakoś w zimnie i jakiegoś rzeźnika. Za 4 kafle bo on dobrobyt zorbil. Jak ktoś ma pomysł i myśli to leży na (usunięte przez administratora) i forsę trzepie. Więc ludzie otwórzcie oczy i nie dawajcie się otumanić.

Pałac Fabrykanta

Spotkać się chcesz ze mnie nie podła baba nakręcajaca cały błagam. Będziesz miała policję i zakaz zbizania się i za Twoje postępowanie z tymi fejkowymi ludźmi będziesz miała policję i adwokata. I detektywa i to ci udowodni. Do kościoła babo chodzisz a takie sumienie masz. Na co ludzie mają czekać aż kogoś zabijesz bo kirbiczka nie możesz postawić czy jakiś przypadkowy damochjod cię potrąci na ulicy. Bo dostali hajs za zmasakrowanie ciebie. A chlewska siedzi przy korycie i tylko z politykami się zadjwe bo fabrykanci to fundament za niski.

@Pałac Fabrykanta

Nie jestem kobietą. A kościół to banda pesudoekpertow od życia.. Że swoimi kaszalotami u boku. Oni jedynie powtarzają TVP... Cichi agenci od wciskania kitu. Ależ wasze życie duchowe przy tym kwitnie. Nie długo wam kolejne gwiazdy dadzą które nie umieją śpiewać a zarabiają od was wiecej... Ich polityka wyciągnąć kasę i stale otumaniać. Telewizja wojewódzka też taka potrzebna... Inaczej państwo byłoby za bogate. Płacicie za odgrzane kotlety. I najczęściej banały.

Vip
@LOL

No nikt w okolicy z tym nie zrobi. Bo wieki katolicki prezesik. Dał ludzie na chleb. A ludzie giną w okolicy bo Pan prezes kurniczka nie może wybudować. Lub ktoś mu przeszkadza w biznesie. Każdy boi się o własne życie. Kto będzie następny? Komuś szybko się zmarło dziwne tyle zbrodni w okolicy. Jedyny taki zakład na tym (usunięte przez administratora). Ludzie czy warto dla tych 3 kafli narażać swoje życie dla (usunięte przez administratora)i wyzyskiwaczy podpierających się kościołem. Są świętością a sumienie takie że ja nie chodzę do kościoła i tak bym nie zorbila.

Rita
@Vip

To napisz gdzie zrobię 4 tyś miesięcznie u nas pracując po 9h i zjedzac kurczaka nawed dwa razy w ciągu zmiany to szybko się przeniose, oczywiscie Międzyrzec nie Wa-wa?

Pałac Fabrykanta

Będzie dobra kochana pobożna udawała. A na ulicy potrąci cię samochód. Albo w jakimś miejscu przyjedzie ci po głowie. Albo dostaniesz kosę w plecy bo chora na głowę baba nie może ze swoją rządzą politycznej władzy sobie poradzić. Z politykami i ich manipulacja na hajs. Najpierw fabrykantom (usunięte przez administratora) lizali a teraz (usunięte przez administratora) na fabrykantów wypieli bo to fabrykanty.a oni to ktoś bo politycy.

Zostaw merytoryczną opinię o Wipasz S.A. Zakład drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim - Międzyrzec Podlaski

• Jak się pracuje w Wipasz S.A. Zakład drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim?

Zobacz opinie na temat firmy Wipasz S.A. Zakład drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 279.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wipasz S.A. Zakład drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 244, z czego 58 to opinie pozytywne, 114 to opinie negatywne, a 72 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wipasz S.A. Zakład drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim