Opinie o Wipasz S.A. Zakład drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim w Międzyrzec Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Wipasz S.A. Zakład drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wipasz S.A. Zakład drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wipasz S.A. Zakład drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim w Międzyrzec Podlaski

Tom 123

A jak wyglądają zarobki kierowców ??? Pozdrawiam

Okocyklonu

Ile teraz płacą? Wyjdzie z 5000 na rękę za tyle godzin?

@Okocyklonu

5 tyś na rękę to mają obcokrajowcy z Ukrainą na czele, nasi jak wyciagna 4 tys na rękę to dobrze oczywiscie pracujac za dwie czy trzy osoby , z nadgodzinami i z pracą w nocy, przytaczam dane z decantingu od pań, znajomych mistrzyni U, na decantingu jest 12 okienek na dwunastu pracowników, a ile pracuje dwie na elementach noznych plus 3-4 na filecie itd, wiekszosc to znajome owej mistrzyni z poprzednich zakładów pracy...

To ja

Ciekawe ile płacą takim małym donosicielkom jak Beatka czy też Renatka ? Za ile można tak jak one sprzedać swój honor ?

@To ja

Pewnie 4500 brutto i tyle A i tak żeby mąż nie zarabiał to Beatka na balkonie by (usunięte przez administratora) smarzyła A nie na wczasach którymi się wszystkim chwali i dalej by pegotem jeździła . Szkoda gadać wredna i durna baba!

@Ania

Skąd pomysł, że akurat 4,5 a nie więcej? I skąd tutaj tyle złości?

Okocyklonu
@Ania

4500 brutto? Jakiś żart? 4500 netto bym się zastanawiał

-^-^-

Zanim ktoś wpadnie na pomysł przyjąć się na dział techniczny, to wpierw niech się mocno (usunięte przez administratora) w łeb. (usunięte przez administratora) po nocach, w weekendy i święta a kasa cienka jak (usunięte przez administratora)wytrysk. Omijać

@-^-^-

Może nie mają dobrze ale z produkcji kilku naszych chętnie by przeszło do tech

Vaniek

Przecież ci (usunięte przez administratora) co zostały na produkcji to mają dobrze bo pracuja za trzy osoby , przeciez to znajomi przełożonych, dziwne że chcą do działu tech, trzeba znowu komu innemu sie kupczyc za parę jajek ....

Czy rekrutacja na stanowisko Technolog w Zakładzie Drobiarskim w firmie Wipasz S.A. Zakład drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Kierowca kat. CE system 3/1 lub do ustalenia
Profesjonalny kierowca
logo firmy Spawacz/ monter tworzyw sztucznych- praca w Danii
ATN Service ApS
logo firmy Sprzedawca- Magazynier
Apis Sp.z o.o. Grupa SBS
logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Flotilo Sp. z o.o.
myszka

TA PANI NIE POWINNA PRACOWAĆ , POWINNA BYĆ ZWOLNIONA Z WIELKIM HURKIEM , TO WSTYD TAK OKRADAĆ ZAKŁAD , CHODZĄ SŁUCHY SPORE BRAKI WSZYSTKIEGO BYŁY JAK DZIAŁAŁA , MOŻE DALEJ DZIAŁA , KTO WIE ,

marek

jak tam tak cicho , nikt nie wspomina stasia miotełki i jego czarodziejskiej taczki , wszystko co do niej wkładał to znikało w magiczny sposób , oj obłowił się ,

Bary..
@marek

Raczej nie zmieniaj tematu... trzeba głośno mówić o przemocy i głupocie przełożonych.... co z tego ze skaczyli szkoły z tytułami ale brak im logiki życiowej i dobrego wychowania, logika zyciowa to mądrość i doświadczenie, mistrzyni U może i ma stosowny wiek ale logiki nie ma a mistrz K L i kierowniczka D za młodzi by miec doświadczenie życiowe, bronimy swoich choć duże błedy robimy, jakoś to bedzie, zastraszyc pracownika, ot powiedzenie" nie komentuj i nikomu nic nie mów " bo wiesz wiecej jak my.....

pluskwa
@marek

staś nabrał rozpędu jak bolid ale zapomniał że technologia go przerośnie , zapomniał o kamerach , wszyscy do okoła wiedzieli że łoi do samochodu , ponoć ma spore zapasy wszystkiego , a swoja droga czemu on tylko dostał kopniaka , przecież wszyscy wiedzą kto powinien jeszcze dostać szpica w cztery litery , przecież on sam nie działał , był kiedyś taki film BONNE i CLADE . możę BONNE też na jesienną trawkę

nick

Z tego Wipaszu to powinny wszystkich z biura, kadr , misterów i brygadzistów wywiesc na taczkach!!! I te lojzy co rekrutują, dno totalne!! Fałszywy do szpiku kości. Kierownik zas.any!!!!! Na taczkach wywiesc tych z Wipaszu!!!! Szczególnie te lojzy co rekrutują i kłamią!!!

Ebać

(usunięte przez administratora)tą zjeaną firmę:) dziękuję do widzenia Chcesz być jeban6 na kasę proszę bardzo

@Ebać

A u Ciebie to jak to wyszło?

@Urszula

Po trzech latach pracy masz najniższą krajową, zimno i przeciagi, pracujesz za trzy osoby bo brak ludzi ,o szacunku ze strony przelozonych zapomnij. Część pracowników to znajomi przełożonych ale i oni pracują za trzy osoby i przeklinaja wszystko i wszystkich do okola. Pozdrawiam.

Renata nie szaujecie ludzi!!!

Chamy z biura co łażą bez celu. Baby co rekrutują powinni się brać do roboty. A nie łazić i tylko aby czas zleciał i do domu fuja.ę obrabiać na chłopa w domu!! Omijać Wipasz szerokim lukiem. Bałagan , tylko wymagania. Kasy nie ma dobrej. Obiboki z biura mają więcej . A my robić musimy na tych chamów . Za dużo mnie to kosztowało . Wipasz to (usunięte przez administratora) , nie zakład . I śmiejący się i poniżający ludzi Mistrzowie i Brygadziści / Nie tracić czasu na taki . To nie jest porządna firma, tylko wyzysk w biały dzień i ciemną noc. Zastanów się 10 razy i nie słuchaj ) co rekrutują , bo tam tylko sztuka się liczy i obiecują dobre warunki . Kłamcy i tyle . Człowiek się nie liczy. Cały czas rekrutują , to widać że jest cos nie tak z tym zakładem .

To jest najszczersza prawda. Mnie też wywalono za uczciwą pracę. Omijać Wipasz szerokim lukiem. Bałagan , tylko wymagania. Kasy nie ma dobrej. Obiboki z biura mają więcej . A my robić musimy na tych chamów . Za dużo mnie to kosztowało . Wipasz to (usunięte przez administratora) , nie zakład . I smiejący się i poniżający ludzi Mistrzowie i Brygadzisci / Nie tracić czasu na taki (usunięte przez administratora) . To nie jest porządna firma, tylko wyzysk w biały dzień i ciemną noc. Zastanów się 10 razy i nie słuchaj (usunięte przez administratora) co rekrutują , bo tam tylko sztuka się liczy i obiecują dobre warunki . Kłamcy i tyle . Człowiek się nie liczy. Cały czas rekrutują , to widać że jest cos nie tak z tym zakładem .

Grażynka

Nikt nie chce tu pracować nawet teraz potrafią zwalniać osoby co robiły po 3 lata i za nich przyjmowac po 20 skośnookich , zero szacunku do pracownika szczególnie na dzieleniu!

@Grażynka

Jak się komuś nie chce pracować to sorry dobrych odpowiedzialnych ludzi nie zwalniają, posciemniac po kątach 4 razy na stołówkę z 5 razy na faja szkoda bardzo

LOL

Zajmijcie się czymś pozyteczniejsym niż gadaniem... Myciem kiblekow na przykład. Żeby wasze królewny nie musiały tego robić. Albo gotowaniem 3 razy w tyg.

Ta...

No właśnie zwalnia sie dobrych pracowników a ci co chodzą po 5 razy na faja...albo do kibelka po 5 razy na zmianę. A czemu bo dobry pracownik nie chodzi o (usunięte przez administratora) a te co chodzą na faja lub do kibelka 5 razy chodza tez do mistrzowki i (usunięte przez administratora)dobrego pracownika, tak jest i bedzie, masz dobre serce to musisz miec twardą (usunięte przez administratora) tak jest nie masz czym zabłysnąć to pod.. (usunięte przez administratora) to sposób na prace w wipasz, nie wazne ze klamiesz byli bys (usunięte przez administratora)

Rafał
@Ta...

Widzę bardzo się zdenerwowałeś. Nie myślałem że aż tyle zwolnień. Powód to oszczędności czy chodzi o coś innego?

@Rafał

Odpowiedź byla zwykłą moja podpucho, widzę ze mało znasz realia wipasz, tutaj nikogo ostatnio nie zwolniono raczej to sami odchodzą, może byl przypadek ale zgodnie z prawem a nie widzimisie kierownictwa, w końcu wipasz powinien zwalniać ale wlasnie tych co 5 razy chodzą do (usunięte przez administratora)lub na palarnię, i to ich boli ze to sie piszę lub o osobach co by ukryć swoje olewanie pracy donoszą na dobrych pracowników.... . Wiem.ze to tych ludzi boli ale nie boli ich dobro zakladu by praca przebiegala sprawniej ....

@Ta...

Skoro sami odchodza, to jaki jest powód? :)

@Urszula

Bo nie chcą pracować. Kto chce pracować bedzie pracował nawed jak zimno itd. Tylko trzeba wyrównać pracę bo jedni sobie chodzą bo mogą a inni nie.

Aro
@Rafał

Nie widziałem żeby kogoś zwalniali.

@Aro

Czyli co ludzie sami odchodzą? :D Czy rotacja jednak jest mała

Paulina
@Ta...

W sensie, że lekceważone jest przychodzenie do pracy? Nie zwalniają tych, co nie chodzą regularnie do pracy?

@Ta...

No właśnie... Na decantigu np. są tacy co chodzą co dwie godz. na fajkę lub dwa razy po 25 min.oprócz przerwy, a innym nie można wyjść 2 razy na 10 minut do kibelka, bo to za dużo. Niech już wprowadzą te czytniki na stanowiskach pracy to wtedy się okaże kto jak pracuje.

To ja

Właśnie decating, grupka nieudaczników, brak jakiejkolwiek współpracy, decating najważniejsze ogniwo na produkcji, a nie ma zgrania bo ludzie podli, olewasz prace to zmykasz na poledwiczki czy decating albo mom, tam zawsze mozna wyskoczyć na fajka lub co dwie godziny do łazienki, wolnym krokiem idę przeciez nikt nie goni. Od skrzydełka to daleko bo tam trzeba za....(usunięte przez administratora), taryfikacja to trzeba nawalic na kolegę bo to on winien i przejsc na poledwiczki a dlaczego bo tam mozna wyjsc na fajka co dwie godziny. Co raz mniej Polaków bo polak to czlowiek by zakombinowac a nie uczciwie pracowac.

Była Pracownica

Piszcie na temat pracy, a nie chore akcje jakieś Tam Eweliny co ma manię prześladowczą i pisze jakieś bajki. A teraz na temat pracy , jest ciężko i tyle, jest wyzysk i tyle i mała kasa. Lepiej nawet tam nie isc. Ten zakład to wielka porażka właściciela Wipasz S.A Zobaczycie że ten zakład zbankrutuje, Bo idzie spora wymiana ludzi i jest dalej to samo. Nie szanujecie w Wipaszu ludzi, to nie ma co się dziwić że uciekają. A pro po Wipasz, chcesz sie rozczarować to pracuj w Wipaszu, a i tak sam zrezygnujesz.

Bąbel

Wszyscy pracujący w Wipaszu są niezaradni życiowo i lekko opuznieni umysłowo. Wnioskuję to po komentarzach. Więc i ja.

Tala
@Bąbel

Masz po trochę racji, co nie którzy już prawie rok pracują a nie potrafią jak należy ułożyć kartonów na palecie czy ztarowac wagi, a co już głupie ale nie umia foli założyć na pojemnik czy przykleic pl !!! . Przecież to nowoczesny bardzo zakład a ludzie z epoki kamienia łupanego, oczywiście nie wszyscy a co umia pojarac 3 razy w czasie pracy bo na to pozwalają przełożeni.

Bąbel
@Tala

Sam jaram jak mam czas. Nie widzę w tym nic złego. Ale ja nie stoję przy taśmie, i nikt nie musi na mnie, lub za mnie pracować.

KTOŚ
@Tala

Ktoś tych ludzi z ery kamienia łupanego przyjął do pracy. Sami się nie przyjęli. Ktoś tych ludzi ma obowiązek szkolić. Ktoś tych ludzi nie zwalnia więc przestań się ich czepiać. Gdyby chcieli przyjąć takich jak ty to by przyjęli. Otworzysz swoją ubojnię to będziesz zatrudniał kogo tylko chcesz i płacił na pewno najlepiej w Polsce. Ale tutaj jesteś na samym dnie więc zostaw te sprawy tym co są na górze. Zgoda przełożonego (brak reakcji) na siedzenie 12 razy dziennie na papierosie oznacza że pracownikowi wolno to robić obojętnie czy pracuje na linii czy nie ponieważ za organizację pracy odpowiadają ludzie kierujący pracownikami a nie pracownicy. Pretensje kieruj pod właściwy adres.

Hehe
@Tala

To zwróć uwagę brygadziście albo lepiej mistrzowi:)na pewno od razu się tym zajmą bo przecież nie ma ważniejszych rzeczy...:))))))

POJĘCIE

Jak idziesz na urlop to też oznacza brak szacunku bo ty leżysz a koleżanka pracuje? Mam zgode przełożonego na to co robie i nie ja za to odpowiadam.

BHP
@Hehe

Nie zwracaj uwagi brygadzistom tylko przestać się czepiać ludzi za to że robią to na co im brygadziści pozwalają. To nie jest ich wina że mogą coć robić albo czegoś nie robić.

Bi
@POJĘCIE

Sluchaj (usunięte przez administratora)urlop należy się każdemu tak samo jak jedna przerwa w pracy, tutaj nawed psychiatra ci nie pomoże bo na głupotę nie ma leku a nie ma czegos takiego w kodeksie pracy jak wypad na fajka po za ta wspomnianą przerwą !!!!

ZASADY
@Bi

Art. 94 pkt.2 KODEKSU PRACY Pracodawca ma obowiązek organizować pracę w sposób zapewniający pełne wykorzystanie czasu pracy Jeżeli brygadzista tak ,,organizuje" prace że jedni wychodzą raz a inni 8 razy to on odpowiada za to że nie wywiązuje się z obowiązków jakie są na niego nałożone. Pracownik może robić wszystko na co mu brygadzista pozwala. Brak zgody przełożonego polega na: rozmowie, upomnieniu, naganie, naganie z wpisem do akt, braku nagrody pieniężnej( premii), braku wynagrodzenia za prace nie wykonaną Kodeks pracy określa minimalną ilość przerw i minimalny jej czas jej trwania. Jak brygadzista pozwala na więcej i dłużej to chwała mu za to.

Ex
@Bi

A reszta to na "herbatkę nie jest puszczana ? Chyba tak bo i ja bywałem. I wtedy te palące za spragnioną robią.....i co teraz powiecie aktywistki anty tytoniowe... herbatka za kłamstwo w gardle stanie????

Ex
@Bi

A wypad na herbatkę "bo zimno"? A do toalety po 10 razy "bo muszę" ? Ile razy tak ściemniacie i przechodzi????

Xe
@Ex

Zakładamy referendum w sprawie zamknięcia palarni ? Większość wygrywa!

Hehe
@Xe

A co to demokracja jakas? Jest i będzie bo ja po to zbudowali .

Hihi
@Hehe

Jestem za palarnia, mamy prawo co godz wyjsc na pojarke na 20 min , tak co godzinę a inne niech pracują, mamy zgodę na to przełożonych...

Re

No wpisujcie tu takie rzeczy to się w końcu urwie ta"bajka" ia i tak się urwie jak na śluzie czytniki kart zamontują i wtedy będzie wiadomo ile kto razy na co chodził A i te nie palące też sobie nie posiedzą programowo na przerwie he :))))

Ac
@Re

My mamy prowo na pojarke, a reszta roboli ma na nas robić, mamy przyzwolenie przełożonych na takie zachowania, dopóki kierownictwo wipaszu o tym nie wie my jaramy a reszta pracuje, my tu rzadzimy , my stanowimy tutaj prawo, zaraz 8 h bedziemy jarac bo to taki zaklad, w kazdym innym jest zakaz palenia ale wipasz to nie polska a cypr tu wszystko wolno ....

Bi
@Re

A to wiadomo kto wychodzi na fajka, np E z deccanki bo G i K na to pozwalają a ja muszę prosić by wyjść do toalety a ona idzie pojarac bo ma takie prawo, jedna osoba a rządzi wszystkimi , niech wraca na ćwiartke skąd przyszła...

Gosc
@Ac

Jeszcze raz , wszyscy jesteście nienormalni!

Ri
@Re

Coś zaczyna się dziać, wipasz wywiesza bilbordy i szuka pracowników, kilka osób trzeba zwolnić dyscypliniarnie za opuszczanie miejsca pracy za zgoda przełożonego czyli i przełożony też wyleci, zaczyna się rewolucja w wipasz, ktoś z kierownictwa zaczyna ogarniac to...

Gogo
@Ri

Rewolucja będzie jak 2 zmiany będą....

Ona
@Gogo

Tam cały czas rewolucja . Z dnia na dzień gorzej

Gigi

Czyli ci przełożeni lub niby kierownicy co przyzwalaja na opuszczenie stanowiska pracy by pojarac są do zwolnienia lub obnizenie wypłaty???

Alo
@Re

Czytniki to już są i już się niektórym oberwało za to palenie..czas pracy każdego da się sprawdzić no i kamery są przecież....

Alo
@Gigi

Tak zwolnijmy ich wszystkich a kura sama się zrobi i kasę też każdy gratis dostanie..

Agnieszka
@Bąbel

Ukraińcy nie umią robić, robią powoli, brygadziśći ich bardzo lubią lepiej niz Polaków.

andrew
@Bąbel

nie wiem czy pracowałeś w wipaszu (ja nie) i nie wiem jaki to ma związek z opóźnieniem, ale opóźnieni pisze się przez o z kreską...

Zenek

Na ile zmian pracuje zakład i w jakich godzinach?

Ewelina
@Zenek

Pierwsza zmiana od 20:30 do 4:30, a druga od 4:30 do... Tutaj bywa różnie.

Ewelina
@Zenek

Najgorsze jest to, że nie ma już od dłuższego czasu żadnych premii.

Zenek
@Ewelina

Miałem składać tu CV. Ale czytając opinie i te godziny pracy to dziękuję za taki (usunięte przez administratora) Szkoda nerwów i psychiki bo taka "kasę" to wszędzie zarobie. Nara niewolnicy i parobki

Jeszcze pracownik
@Zenek

Godziny nocne, w normalnym zakładzie od 22 do 6 rano powinne być doplacane 50tki a nie grosze, taki nowoczesny zakład a brakuje ludzi, dlaczego, brak zarządzania przez tych pożal się... brygadzistow , na każdym stanowisku pracy powinno być odpowiednio osób do pracy , a nie marsze po zakładzie by szukać człowieka do pracy bo nawed nie ma możliwości wyjścia na przerwę, pisze tu o pracowniku nie o przełożonych bo oni mają zawsze czas, idzie i tyle a jak wróci to się wydziera zamiast samemu palnac się w ten niebieski hełm...

@Jeszcze pracownik

20 jak coś 50 są za 9 i więcej godzinę...a 100 za sobotę kodeks pracy.. A i o przerwach sobie jeszcze poczytaj i ciesz się że mamy własny statut...

@Jeszcze pracownik

Oj jeszcze cos- CAŁY CZAS SZUKAJĄ BRYGADZISTÓW to skoro taki do przodu jesteś to dawaj i porządź nami jak trzeba.. Ale widzę że Ty w paplaniu A nie robocie jesteś dobry....

Tłuku
@Jeszcze pracownik

Za nockę jest dodatek nocny ok 3 zł każdy miesiąc inaczej 50 tki masz za pracę powyżej normy (usunięte przez administratora)

Pisz prawde.
@Tłuku

Tak jest ok 3zl za godz dodatku nocnego ale brutto, czyli 2 zeta , policz energetyki lub kawe 3 w jednym, co ci zostanie i zasnij w dzień w te upały, inaczej się pracuje w dzień, noc jest do odpoczynku więc nie pisz bzdur że to jakiś rarytas tylko coś za coś, trudne warunki pracy zimno, przeciagi, specjalne ubranie, kominiarki, zimne mięso, co masz w zamian to to że musisz pracować za trzech za najniższą krajową, nie rób z sie bie głupca, nowy pracownik za 16.70, "stary" czyli juz dwa lata też 16.70 i jeszcze ma uczyć młodego. Wiesz kiedy było dobrze, koniec 19r, co po 14 stalo z nozami za stołami, niebieskie i pomaranczowe kaski, wtedy jeszcze szanowano pracownika, wtedy dało się zarobić, wtedy nie było krzyku. Dopiero zakład wroci do normalnosci kiedy na liniach staną niebieskie i pomaranczowe kaski, a nawed żółte dołączą....

Jak szukają pracowników non stop to i pewnie nie dzieje się dobrze w tym zakładzie widać bez zmian. Pracuj za dwóch najlepiej a wypłata taka sama i pewnie elita dostaję więcej niż reszta hahaha

Zofia

A ten co lubi w czasie pracy walić ???? jeszcze pracuje?

@Zofia

Chcesz pomóc? Temu prawiczkowi?

Zofia

Bym mu chentnie pociongła

@Zofia

Niech cię matka z anatomii człowieka przepyta czy dorosstass do swojej 30 ..

Tolek

Dużo ludzi pracuję z Białej Podlaskiej? Czy dowożą busem pracowniczym ludzi z Białej do firmy Wipasz?

Ups
@Tolek

Z samej Białej to mało osób, ale tak jest bus z Białej do wipasz

Agnieszka
@Ups

I zawsze kursuje tak jak ludzie kończą pracę?

Kinga

Czy warto się zatrudniać? Jak widzę to wiele "ciekawych" osób tu pracuje... ale poza tym to jak jest ?

@Kinga

Bardzo ciekawych. Przyjmą cię z otwartymi rękami. Więcej przyjaciół= więcej imprez urodzinowych. :P W wipaszu masz to gwarantowane (żart). W końcu mądrzy ludzie tu tylko pracują... Skoro im tak dobrze że sobą w pracy to poza prace to powinno naturalnie wyjść.

Operator
@Kinga

Do tej pracy trzeba się przyzwyczaić jedni lubią drudzy nie koniecznie. Proszę nie kierować się opiniami. Wszystko zależy od podejścia osoby. Jak ktoś chce pracować to będzie i zauważy pozytywne strony.

@Operator

Ktoś chce pracować i jest zauważony, ba nawet pochwalony a kasę ma mniejsza jak nowy pracownik, gdzie tu logika?

Sandra
@Operator

To nie prawda Ci piszesz, prawdą jest że to zakład ubojnia drobiu więc zasady bhp czy niska temperatura to ma tak być ale sposób traktowania ludzi czyli powszechna przemoc przełożonych i brak pracownikow to stało się normą tego zakładu. Niskie płace bo każdy pracownik ma najniższą krajową nie ważne czy pracujesz 3 lat czy 3 miesiące masz najniższą a wymagania rosną, filet ile kosztował dwa lata temu a teraz prawie 100% poszedł do góry a płacą z 15 na 18, prezes następny taki zakład buduje kosztem pracowników, tutaj już ukraincy nie chcą pracować a co dopiero Polacy! Podziwiam tych co muszą tam pracować w zimnie i przemocy !!!

@Sandra

Jak jesteś ładna to dorobić możesz na masażu ero... Albo pomyśleć gdzie możesz zarobić więcej. Wystarczy posiedzieć i pomyśleć.

@Sandra

Jak jestes ładna to możesz dorobić na masażu ero... w stolicy. Opłaci się i z dojazdem. A tak na poważnie to wystarczy pomyśleć kto zarabia więcej i do tego dążyć. Małe wprowadzenie bo musicie być świadomi że istnieje dobro i zło. A że już dziećmi nie jesteście.. powinniście znać dwie strony..

@LOL

Ostatnio w modzie jest udawanie agresywnej policjantki która poniosło po skuciu...

Lol
@LOL

Albo nauczycielki.... Strzelasz w nich recepturka w (usunięte przez administratora)

Pati
@Kinga

Dziwne jest to że tak nowoczesny zakład i nie może znajsc sobie pracowników a o dobrze zarządzającej kadrze nie wspomnę, ktoś z dyrekcji wiesza bilbordy ze szukają pracowników, masa tego jest i co nie ma ludzi, wyrzucić cześc mistrzów i kierowników, kilka osób co donoszą zwolnić, poprawić płace i atmosferę na zakładzie, mistrzów co się śmieją z pracowników zwolnić i to dyscyplinarnie. Znajdą się pracownicy i brygadzisci.

Dariusz
@Pati

Może startuj na prezesa jak masz takie plany na uzdrowienie firmy :) Łatwo się wszystko mówi, trudniej wprowadzić wszystko w życie

Tola
@Dariusz

Jednak potwierdzasz ze na tym zakładzie pracy jest źle, nic nie daja bilbordy skoro dalej ludzie odchodzą, na początek trzeba zadać pytanie, dlaczego? Od tego trzeba zacząć bo każdy mi się dziwi ze znajomych i jeszcze tu pracuję ale ja Od dawna mam wątpliwości czy nie zmienić miejsce pracy. Dotychczasowi kierownicy i mistrzowie chyba nie zmienią się to trzeba zmienić pracę. Pozdrawiam tych co jeszcze tam pracują.

@Tola

Bo nie jesteś debilka pracująca w sklepie która każdy weekend musi pracować. Nie mówiąc że nie płacą tam za nadgodziny odpowiednio.. jeszcze się maluj do pracy choć płacą ci grosze. Żenada.

VIP

Pewnie znowu robią sobie żarty. Z tej Ewelina co jej ślub z dyrektorem nie wypalił. Bo ten za nią jeżdzi. Dajcie dziewczynie spokój. Nie było ślubu i nie będzie. Po co się naśmiewać. Zdarza się że ludziom w życiu nie wyszło.

@VIP

No nagle przyszła żona przestała być fajna i okropna się stała. Jak to człowiek się może zmienić. Hehe

He

Tak ...straszna robota. Weekendy wolne i całe popołudnie by się nacieszyć słońcem.

Xy
@He

Podobno były podwyżki na produkcji???

@He

Czy ktoś zwymiotował kiedyś na uboju od tego zapachu?

He

Kto chciałby rozmawiać z takim czymś? Daje wam pod rozwagę. To marnowanie czasu.... I wręcz upokarzanie siebie przebywając z czymś takim. Póki co większość z was nie jest warta ani minuty mojego czasu...

....

Tak ważna rzecz a tak zniszczona,że się ni da patrzeć...

@....

Przejrzałeś je po raz kolejny... Demaskator.

He

Czyli jednak człowiek może być tak (usunięte przez administratora) aby go uznać za zwierzę...

Niko
@....

To przestańcie im te bachory robić to będą miały ładne i piękne albo zarabiajcie tyle żeby silikony zapodać a nie narzekacie ja swojej nie zrobiłem to ma ładne,jędrne i sterczące....

Jw
@Niko

Przez to że są takie chude to ciągle są zimne... Macanie ich podchodzi pod nekro.... Filie. Jak trupy zimne.

Df
@Jw

Nie zawstydzaj. To natura.. zimne ręce jak u trupa.

Paulina
@He

Dlaczego piszesz, że to straszna robota?

@Paulina

Przekonasz się jak dzieciaki Ukraińcy zaczną rządzić... Do tego to zmierza...

@He

Przynajmniej jest wesoło. Dwie 20latki kumpelki robią podchody do jedynego.Głupi nic nie widzi. A tak wymalowane.

Są tak starannie wymalowane,że aż widać że jednej i drugiej zależy.

A on jeszcze nie wybrał. Jak ja czekam na ten finał.

Juz rządzą Ukraińcy... Nie ma co być niczym rasista.

To wam brakuje odwagi.

Ciekawe co później będzie z ich przyjaźnią. To jest tak beznadziejny przypadek że w końcu jedna dziewczyna wyjdzie sama z inicjatywą. Do kina zaprosi. Hoc to już tak długo ma miejsce. Wiem,że to wszyscy czytają. Ciekawe która pierwsza go zaprosi. Proszę wyłączyć radio w czasie przerwy bo każdy chce porozmawiać z przyjacielem czy kolega na spokojnie.

Może niech go zaprosi do domu na film skoro tyle czasu się nie domyślił. Z jakas romantycznym posiłkiem.

Oby się to nie skończyło tak że będą musiałby sobie nową przyjaciółkę znaleźć.

Pewnie nabija sobie na boku przebieg w randkowaniu. Tylko ja się zakochać jak się do tego babie przyzna,że z niego taki podrywacz. Ani to mądre ani rozsądne.

He

Może nie ma dziewczyny bo jest upośledzony ale niezdiagnowowany.

laleczka
@He

hej tak tak jedna Wada Z wymiotowała i wszyscy się z niej śmieli i musieli ja ja przenieś na produkcje he he ale radze się z nią nie zadawać bo to jest (usunięte przez administratora) człowiek (usunięte przez administratora) ludzie i (usunięte przez administratora)

Przemyślenia na dziś. Jak taki brzydal może mówić jak ma wyglądać kobieta. Naprawdę ten świat się kończy...

Lepszego prezentu nie można sobie życayc w tym roku niż oglądanie takich (usunięte przez administratora) cwaniakow...

Zacznijcie myśleć kogo słuchacie. Czy ktoś jest warty waszej uwagi i czy przypadkiem nie jest hipokryta...

Ty

A kto to tak brzydal wiem że w wipasz są przystojni faceci i zadbani, więc po co te żale???

@Ty

Niby który operator jest przystojny? Blisko 30 a nadal się nie wyrobili... Taki przykład tylko... Węższe grono.

Taa
@Ty

No tak szczególnie Tofik jest przystojny...

Ta
@Taa

Babę ma . Może dziecka jeszcze nie... Ale wszystko tak drożeje że każdy ze wszystkim musi się wstrzymać... Niedługo to beda wszyscy czekać do 35 aby żyć godnie najpierw.

@Ta

Toż on już ma 5 letnie dziecko. Pomyliłeś kogoś z nim. Facet alfa zaradny robi sobie wcześniej dzieci. Brać przykład tylko. Chyba większość z operatorów już ojcem w wieku 27 została.

Podobno naukowcy odkryli parametry niechęci w ludzkim organizmie. Ciekawe jakby byłoby gdyby wam tak zaczęli mówić o waszych żonach i nagle by się okazało że jednak ich nie kochacie i to przyzwyczajenie. Ciekaw ciekawe....

tak
@Ta

dziecko też ma. slabo doinformowani jesteście ,zajmijcie się soba. tyle pracy w zakładzie,a sil starcza żeby wypisywać głupoty na czyiś temat. odpoczywajcie zamiast sie tu zalic i obgadywac ludzi ktorzy sobie radza i chcą pracowac a nie tylko stoja i się rozgladaja przy tasmach i mysla caly dzien co tu napisac po pracy i na kogo.

Tup
@tak

No tak Ci co stoja przy taśmach to ich nic nie ingeruje, aby przestać zmianę, udać że nic nie widzę , nie ważne że koleżankę zasypuje, to nie moja sprawa, decating to masakra, stoją te same osoby co pracują tylko na czas, by minęła zmiana, dziecinada jako operatorzy ile mięsa się marnuje, jak by to właściciel widział....

Mistrzu

Nienawidzę was wszystkich i tych co donoszą.. i tych co nie.. swoim zachowaniem robicie to że nikt nie chce tu być.. pomijając zapatrzonych w siebie kierowników którzy nie wiedzą co się dzieje(oprócz pani Anety- bo ma "uszy"), a cała reszta tzn Dorotka to niech się ogarnie bo nie ma Ulki i już jest du..pa to kto tam kierował???

@Mistrzu

(usunięte przez administratora) się zwalniają choć różnica w wypłacie większa niż u konkurencji. No wszyscy tęsknią za Ulcią. Może awansują brygadzistę na mistrza skoro taki chaos.

Tunek
@Mistrzu

Hejka. Zadowoleni na produkcji z podwyżki tzw stanowiskowe?

De
@Tunek

Dam ci radę i póki są stanowiska na operatora czy brygadzistę to się zglos. Wtedy raczej będziesz zadowolony. Teraz już się robi grupa ogarniętych na tych stanowiskach więc szybko się miejsce nie zwolni....

De
@De

Tak ceny rosną że ta podwyżkę już dawno zjadły.. Dziecko dorośnij.

Matia
@Mistrzu

No i nie ma Ulki i zakład funkcjonuje, jest ciszej i spoko no ale co nie którym to potrzebna jest taka Ulka bo nauczeni z poprzednich zakładów ze można jakoś ściemniać by czas mijał a ci co na fajku lub co godzinę do łazienki to trzeba ograniczyć. Tak zakład bardzo nowoczesny i drogi ale zapłata za dobrze wykonaną pracę słaba ale co nie którym to i minimalna się nie należy ale najwięcej mają do powiedzenia o kierownikach czy mistrzami....

Da
@Matia

Firma sama sie spaliła zatrudniając takich ludzi na wyższe stanowiska....

Ala
@Matia

A ja słyszałam że wogule mają ja zwolnić za (usunięte przez administratora)

Nie prawda.
@Ala

Nie pozwolili jej na produkcji podjadac surowych skrzydełek.... Podobno kierownik ja przyłapał po raz kolejny... W modzie teraz jest raw chicken.

BETA
@Ala

Ale kogo zwolnic, ulke???

Hi
@BETA

Ile dostaliście premii świątecznej? :(

Basia
@Hi

1000zl plus 12 kg fileta

@Basia

Co za złośliwość a ja tak poważnie pytam... Bo aż nie wierzę... Dlatego się zastanawiam czy każdy tak dostał. :(

@He

300 jak przekraczasz i 400 jak nie przekraczasz dla każdego. Wesołych świąt Wielkanocnych, pozdrawiam.

Tosia
@Mistrzu

Witam. Jak nowi brygadzisci na produkcji na zmianie gdzie D jest kierowniczka? Czy kolor na niebieski zmienił ich sposób zachowania się do pracowników? Pozdrawiam.

Dusia
@Tosia

A ty to administratorem czy szpiegiem jakimś jesteś? Czemu cie to interesuje ? Oj oj to akurat nie jest miejsce na takie głupie pytania .. sami rozwalili sobie zmianę to teraz mają co jest- gówniare, średniaka z dużymi uszami i dziadka z przypadku co się rządzi a nie wie co...-.gejowi dowodzącemu jak i małej mi nie zazdroszczę:))))))

Dusia
@Tosia

Ale dobrze ze juz tych panienek nie ma - M,E tylko się darły i wymagały nie wiadomo czego !!!

@Dusia

Dziadek z przypadku jest bratem brygadzistki która zaciążyła. Śmieszne... 3 miesiące brygadzistka i już ciąża i jeszcze jej brata zatrudnili..

@He

Także jeśli myślisz że nie możesz być brygadzistą.... Raczej nie możliwe że nie dostaniesz szansy.

Bodzio
@Dusia

A jak tu nie krzyczyc na tą cholote na produkcji, nie ma nadzoru to tylko wybicie się w kupe i smiechy rozmowy choć linia stoi, no Ci co na stacjach kodujacych mają przej....ne czy to skrzydło czy filet, decating cały czas powinien być monitorowany przez kamery w mistrzówce i to u kierownictwa, to ważne ogniwo na produkcji a tak zaniedbane.

Zostaw merytoryczną opinię o Wipasz S.A. Zakład drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim - Międzyrzec Podlaski

• Jak się pracuje w Wipasz S.A. Zakład drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim?

Zobacz opinie na temat firmy Wipasz S.A. Zakład drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 280.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wipasz S.A. Zakład drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 245, z czego 58 to opinie pozytywne, 115 to opinie negatywne, a 72 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wipasz S.A. Zakład drobiarski w Międzyrzecu Podlaskim