Opinie o Kronos GmbH w Oberhausen

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kronos GmbH. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kronos GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kronos GmbH w Oberhausen

Kamil Nowy wpis

Firma do której nie polecam sie wybierać, wiszą mi pieniądze, których nie chcą oddać, umówiłem się na konkretną stawkę to pozniej się dowiedziałem że ją zaniżyli, nie traktują ludzi poważnie i wykorzystywanie pracownica to chleb powszedni tej "firmy" w cudzysłowiu, brakuje mi słów by opisać bałagan tam panujący, jedynie czego się człowiek może tam narobić to depresja i stany lękowe przez niepewność co do wypłaty, noclegu, czy przyjętej pracy, brak kontaktu z biurem, które ma związane ręce bo nie umie nic załatwić jak należy, przyjeżdza fachowiec i może się rozczarować i później źle wspominać wyjazd do niemiec a to taki fajny kraj gdy się wyjeżdza przez normalną firme. Nie pozdrawiam

Ania Nowy wpis

Jak praca w Kronos wygląda?

Alicja Nowy wpis

rzeczywiscie jak was sie czyta to jedni bardzo polecaja drudzy bardzo odradzaja, ciekawe od czego to zalezy, od tego gdzie sie trafi do tej pracy, do miejsca? pewnie tak ... jednak martewi mnie co innego, ta umowa, jedni pisza ze jest ok i kasa ok drudzy ze umowa na podstawe i rozliczenie pod stolem ? to tez zalezy od tego jak sie dogadam na rozmowie z wlascicielem? wyjasnijcie sytuacje?

Zbyszek Nowy wpis

Pracowników traktuje się jak (usunięte przez administratora) wypłaty nie są w terminie, nie w całości, umowy na minimalną reszta pod stołem a gdy człowiek się zwalnia to nie zobaczy wypłaty, po za tym (usunięte przez administratora) i pracownik się nie liczy bo można go zamienić, (usunięte przez administratora) w biurze, zero kontaktu, zero odzewu, nie polecam i nie pozdrawiam. Unikać tego (usunięte przez administratora) jak najdalej

Firma Kronos GmbH poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Odradzam tą firmę, (usunięte przez administratora) na stawkach, wypłaty nigdy nie są w terminie a nawet nikt nic o tym nie wpomni, po za tym pieniędzy do końca też nie wypłacają, (usunięte przez administratora) brak kontaktu z biurem i nie jasne warunki, mają człowieka za nic ale to się kiedyś zemści na nich, szczególnie szef Michał ma olewczy stosunek do pracownika. Uciekać od tej firmy jak najdalej...

MMKazex GmbH, ten sam właściciel. Zmienił tylko nazwę, ale nie zachowanie. Poczytaj o mmkazex GmbH. Odradzam.

Maku

Wszystko tak jak powinno być . Mieszkanie stawka jak na rozmowie . Pieniądze na czas . A dla tych co nie chce im się robić to niech Nie jeżdżą. Albo spawacze co w CV co to nie on .a styku na kotle nie zrobi. To tacy ludzie piszą opinie negatywne .Ja byłem z Kronosa i było wszystko ok.i na pewno jeszcze pojadę .

Rafał
@Maku

Z tego co ja pracowałem nie było z niczym problemu...polecam...

Nie polecam nikomu. Zero kontaktu w czasie projektu z osobą kontaktowa jak i z całą resztą. Pieniążki ciężko odzyskać. Warunki mieszkalne katastrofa. Zastraszanie adwokatem gdy człowiek chce odzyskać swoje uczciwie zarobione pieniazki

Adamek

Uwaga na tą firmę nie chcą wypłacić pieniędzy, mieszkanie porażka jedna mała lodóweczka na 5 osób itd

Zbyszek

Tako opinie że wsio ok to sam szef se może pisać. Urlopów nie płaci, do benzyny nic, mieszkanie kiepskie i do tego daleko. Mało płaco to i robio byle jak. Nara

Jak w Kronos GmbH wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Firma jeszcze w ogóle istnieje? Pięć gwiazdek za co?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Kronos GmbH? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Marek D.

Brak nadgodzin.

Biuro

Prosze o kontakt z Biurem, Ciezko okreslic kto to pisze?, skoro pieniadze sa rozliczane zawsze! moze jedynie 2-3 dni opoznienia, bo wszystko przez ksiegowosc i na konto walutowe jest wyslane. Pozdrawiam

J
@Biuro

Nie są nic nie jest rozliczane o pieniądze trzeba walczyć

Mikuś

Uwaga na dziadostwo..Kronos to Michał Miara.Oszukuje ludzi nie dajcie się złapać na te oszustwa.Otworzył biuro w Koninie i nadal werbuje ludzi na wyjazd do Niemiec.Uwazajcie to (usunięte przez administratora)

Rysio pysio
@Mikuś

Z daleka od tej firmy masz racje nie jesteś pewny dnia ani godziny i czy na koniec dostaniesz całą wypłatę

Biuro

Witamy, Szanownych Kandydatow. Wiele roznych projektow od czerwca czeka na Was, praca do 16.12.2021 i na 2022, stala praca dla znajacych jezyk niemiecki: A1/A2, B1/B2 oraz C1. Mieszkanie Gratis, brak banku godzin, elastyczne urlopy, zaliczki 1000€ i wyplaty na czas na koncie walutowym. Szukamy tylko konkretne osoby z doswiadczeniem, jezykiem, Slusarz monter Rur j.niemiecki, od 13-15 € netto+gratis nocleg++ Monter rur rurociagi Niemcy, j.niemiecki, od 15-20 € netto++ +++ Spawacz TIG 141 RURY j.niemiecki, od 17-20 € netto na stale tez+++ ++ Kierownik budowy j,niemiecki Bauleiter HKLS++++++ Kierownik Projektu z tylko niemieckim! Vorrichter, Projektleiter, Vorarbeiter++++++ Monter Rurociągów Niemcy i tylko j. niemiecki, Ausmmeser ++++++ Wymagamy bezglednie: Trzezwosci, punktualnosci, konkretow i ogolenia sie! (rafinerie, zaklady chemiczne oraz elektrocieplownie) ROZNE lokalizacje/Hannover, Frankfurt, Hamburg, Leverkusen, Zapraszamy: osobiscie do biura w Mülheim an der Ruhre lub kontakt telefoniczny/Internet

Rekrutacja Kronos

Witamy, Szanownych Kandydatow. Przetrwalismy okres zawirusowania i mamy kilka nowych projektow. Start od 01.03.2021, praca do 16.12.2021, stala praca dla znajacych jezyk niemiecki: A1/A2, B1/B2 oraz C1. Mieszkanie Gratis, brak banku godzin, eleastyczne urlopy, zaliczki 1000€ i wyplaty na czas na koncie walutowym. Szukamy tylko konkretne osoby z doswiadczeniem, jezykiem, Slusarz monter Rur j.niemiecki, od 13-15 € netto+gratis nocleg++ Monter rur rurociagi Niemcy, j.niemiecki, od 15-20 € netto++ +++ Spawacz TIG 141 RURY j.niemiecki, od 17-20 € netto na stale tez+++ ++ Kierownik budowy j,niemiecki Bauleiter HKLS++++++ Kierownik Projektu z tylko niemieckim! Vorrichter, Projektleiter, Vorarbeiter++++++ Monter Rurociągów Niemcy i tylko j. niemiecki, Ausmmeser ++++++ Wymagamy bezglednie: Trzezwosci, punktualnosci, konkretow i ogolenia sie! (rafinerie, zaklady chemiczne oraz elektrocieplownie) ROZNE lokalizacje. Zapraszamy: osobiscie do biura w Mülheim lub kontakt telefoniczny/Internet

b.gam
@Rekrutacja Kronos

????️???? "...zaliczki 1000€ i wyplaty na czas" ???? ???????? dobre dobre

olo
@b.gam

płacą nie ma problemu jak jesteś lewusem to nie miej pretensji do firmy Polecam

@b.gam

Panie xxx, sprawa juz wyjasniowa i zalatwiona dawno. Czy moze Pan wpis wykreslic? Nastepnym razem 2-3 dni poczekac i sprawdzic prosze konto. Dziekuje Pozdrawiam

Maciek G.

Pracuje dla nich od 3 miesiecy, Start byl na Wilhelmshaven. Teraz ponownie jade tam od poniedzialku. Wszystko sie zgadza finansowo i jezeli chodzi o zalatwianie spraw przez biuro tez wszystko idzie gladko. Koledzy inni tez chwala, chociaz byl przesiew wielu niby pracownikow. Polecam, warto, dobre pieniadze.

Patrycja Z.
@Maciek G.

Opowiesz więcej coś o tej firmie

Edyta

Firma ma więcej plusów czy minusów ?

Xxx

Jest szansa dostać się na spawacza tig (ponad 10 lat spawania po elektrowniach, prefabrykacja, czarna, biała, P 91)bez znajomości języka?

olo

Płacą ok nie słuchajcie bzdur jak ktoś chce pracować i jest normalny Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Kronos GmbH - Oberhausen

• Jak się pracuje w Kronos GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Kronos GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kronos GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kronos GmbH