5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BVB TECH Sp. z o.o.

A

Prywaciarze jakich wielu. Chwalą się, że chcą żeby ich fachowcy byli godziwie wynagradzani ale zawalają Cię robotą i z perspektywy czasu widzę że płacą śrubki. Mówią, że jest pełna dowolność w formie zatrudnienia ale i tak wpychają umowę b2b a jak ktoś woli etat to krzywo patrzą. Nie polecam jako pracodawcy. Lepiej mi na państwówce. I finansowo, i jeżeli chodzi o wymagania i obciążenie pracą.

Mariusz
@A

Ja też szukam odpowiedniego balansu w zakresie praca - zarobki. Możesz podać ile płacą i czego za to oczekują?

A
@Mariusz

Zarobki w okolicach trzy na rękę jak dla nich pracowałem. Sam przyznasz że nawet te dwa niecałe lata temu to i tak było przeciętne, żeby nie powiedzieć dość kiepskie wynagrodzenie. Poszedłem gdzie indziej i mam dwa razy to, i to w firmie będącej firmą państwową. Czego oczekują? Firma obsługuje różne obiekty. Hotele, centra handlowe i tym podobne. Tylko za diabła nie dowiesz się gdzie masz jechać wcześniej niż dzień przed. Zazwyczaj jest to jeden obiekt na dzień ale nie zawsze. Kiedy skończysz też pozostaje wielką niewiadomą. Weekendy zazwyczaj są wolne ale od poniedziałku do piątku zdarza się że nie zamknie się w ośmiu godzinach. To co jest więcej nie zawsze wyegzekwujesz jako nadgodziny. No i obiekty zazwyczaj są w Poznaniu więc licz się z tym że jak skończysz nawet o tej 16tej to zanim zbierzesz narzędzia, bo tutaj będę szczery ale jeden z szefów nie uważa czasu na sprzątanie za czas pracy i wyjedziesz z obiektu to w domu i tak będziesz 18 lub po bo utkniesz w korkach. Czasami zdarza się praca w godzinach popołudniowych lub popołudniowo-nocnych. Też dowiesz się o tym góra dzień wcześniej więc trudno cokolwiek zaplanować. Delegacje gdzieś dalej były raczej rzadkością ale też się zdarzały. Jeżeli chodzi o to jaki hotel Ci dadzą to nie licz na luksusy. Nie będzie się liczyć Twoja wygoda tylko koszt. No i w takich delegacjach już nie pracujesz 8 godzin na obiekcie tylko więcej. Ogólnie nie polecam tej firmy jako potencjalnego pracodawcy. Jeżeli szukasz balansu to tam go nie znajdziesz. :(

@A

Od kilku lat wszyscy stali pracownicy naszej firmy działają w oparciu o umowę o prace. Faktem jest, że wymagamy profesjonalizmu i zaangażowania od siebie i wszystkich członków zespołu. Pozdrawiamy serdecznie konkurencje ;) Zawodowców zapraszamy do kontaktu- najlepiej samemu sprawdzić warunki współpracy.

Maldi Nowy wpis
@A

Zgadzam się z @A. Dwóch nowobogackich Panów którzy się widzą jako ludzie biznesu i myślą że jak cię zatrudnili to mogą wprowadzać własny kodeks pracy a jak ci to nie pasuje to powiedzą że jesteś "nieelastyczny". Jak najdalej od takich firemek.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w BVB TECH Sp. z o.o.?

Na jakie wsparcie w BVB TECH Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Nowy wpis

Zdecydowanie tak. Nasza Asystentka Zarządu jest tu świetnym przykładem - urodziła zdrowe bliźnięta, a w pracy była aktywna tak długo, jak ona i lekarz zdecydowali.

Raxx

Procowałem klika miesięcy w BVB TECH- skończyłem bo wraz z żoną przeprowadziłem sie do innego miasta. Robota, jak robota: serwisy montaże. Dobre jest to że mozna się nauczyć naprawdę sporo: przed robotą dostajesz dostęp do dokumentacji i DTR oraz faktycznie jak jesteś dobry to wysyłają na szkolenia. Raczej nie ma długich delegacji a to już plus.

Rocky
@Raxx

Potwierdzam: atmosfera ok, dobre narzędzia, w miarę sensowne godziny pracy. Z szefami idzie się dogadać.

@Rocky

To w jakich godzinach się tu pracuje?

Rocky
@Piotr

Generalnie 8.00-16.00. Wiadomo czasami trzeba dopiąć temat i zostać dłużej ale to niezbyt często.

@Rocky

Atmosfera ok - no moim zdaniem nie do końca, Dobre narzędzia - tu też bym polemizował ale niech Panu będzie, Sensowne godziny pracy - raczej RÓŻNE godziny pracy, Z szefami idzie się dogadać - zdecydowanie się z Panem nie zgadzam.

Nowy wpis

@Piotr

Pracujemy od 8 do 16, sporadycznie pracownicy zostają dłużej, ponieważ niektóre z obiektów, przez nas obsługiwanych, są dostępne np. od godziny 16.

Firma BVB TECH Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista Elektryk. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Jack

Nie polecam .Podkładają umowe zlecenie zamiast normalnej umowy . Oczywiście za niższe pieniądze .

@Jack

Dzień dobry. Jako pracodawca jasno określamy formy i warunki współpracy już na etapie pierwszego spotkania z kandydatem. Nie zdarzyło nam się aby którykolwiek z pracowników miał uwagi co do formy zatrudnienia (zwłaszcza że preferujemy umowę o pracę). Jeżeli chodzi o jakiekolwiek nieścisłości lub niedopowiedzenia to lubimy je wyjaśniać od razu i w sposób jednoznaczny. Przykro nam że nie zdecydował się Pan zgłosić swoich wątpliwości podczas trwania współpracy- otwarta rozmowa jest zawsze najlepsza.

Jak często w BVB TECH Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 6 lutego na GoWork.pl, obiecują bogaty rozwój.

BVB TECH

Dzień dobry Dla każdego pracownika (po okresie próbnym) tworzymy i podpisujemy indywidualny plan rozwoju. Nasi technicy uczestniczą w różnych specjalistycznych szkoleniach branżowych średnio 3-4 raz w roku w zależności od potrzeb i ich rozwoju zawodowego.

Mikołaj
@BVB TECH

A ile trwa ten okres próbny? Dwa miesiące/trzy?

BVB TECH
@Mikołaj

Standardowy okres próbny to 3 miesiące.

Mario

Pracuje już jakiś czas- robota jak robota ale atmosfera w firmie w porządku. Nie trzeba się prosić jak w niektórych firmach o porządne narzędzia. Generalnie: polecam!

BVB TECH Sp. z o.o.

Jako właściciele nie pozostaje nam nic innego jak ustosunkować się do wypisanego komentarza na temat firmy. Pomimo, że osoba które napisała ten komentarz nie ma dość odwagi by przedstawić się z imienia i nazwiska tak jak jawnie może oczerniać dobre imię firmy BVB TECH sp. z o.o. Doskonale wiemy kto jest autorem komentarza, ale z przyczyn oczywistych nie ujawnimy tej informacji. Odnosząc się to treści komentarza: Jest dwóch właścicieli - na tym prawda się kończy. Zarobki jak w każdej firmie zależą od umiejętności. Pan kryjący się pod pseudonimem „Żelazny Tyłek” niestety nie posiadał doświadczenia ani kwalifikacji jak się okazało podczas współpracy. Na pewno wiedział, jak marnować powierzony materiał i wykonywać daną pracę 2-3 krotnie dłużej, którą i tak finalnie musiał poprawić inny lecz wykwalifikowany pracownik. Dojazdy na obiekty, które w większości znajdują się w Poznaniu nigdy nie były przymusem. Wynikały z prośby ze strony pracownika, aby od razu po skończeniu pracy na obiekcie mógł jechać do domu (np. miał bliżej i nie było konieczności przyjeżdżania po auto firmowe i narzędzia do siedziby). W sytuacji, gdy pracownik dojeżdżał bezpośrednio na obiekt w Poznaniu warunkiem było, że musi mieć przy sobie podręczne narzędzia mieszczące się w standardowej torbie narzędziowej. Sprzęt i narzędzia, którymi dysponujemy są przede wszystkim bezpieczne i sprawne. Każdy pracownik przechodzi szkolenie BHP przed podjęciem pracy – jest to jedna z kluczowych dla Nas wartości „BEZPIECZEŃSTWO”. Nigdy nie naraziliśmy życia ludzkiego i nie gdy tego nie zrobimy. Jeżeli ktoś rozpowszechnia tak fałszywe informacje jak p. „Żelazny Tyłek” to nigdy nie pracował w naszej firmie albo mija się z prawdą. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Osoba zamieszczająca w internecie wpisy oczerniające firmy może podlegać odpowiedzialności na drodze postępowania cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 K.c. oraz postępowania karnego zgodnie z art. 212 K.k.

co do "żelazny tyłek" - dobrze, że tego ściemniacza już z nami nie ma. Mega problematyczny gość, w każdej firmie wytrzymywał chyba z miesiąc albo dwa. Wszędzie widział problemy. Chyba chciałby by ktoś nad nim stał, trzymał za rączkę i ciągle dziękował i za zrobienie czegokolwiek... Mega ciężki człowiek. Firma spoko, można się w każdej sprawie dogadać. Wysoki poziom kultury osobistej właściciel. A to że sprawdzają jak się coś zrobiło, no sory, ale pracujemy dla poważnych klientów i robimy rzeczy w których przebywają ludzie. Do mnie się nigdy nie czepiają bo poprostu robie to dobrze hehehe

Arnold B

Witam. Firma ogólnie ok. Wiadamo jak to jest w serwisie: trzeba robić, czasami fikać niezłe koziołki. Jak się znasz to sobie poradzisz ale to nie plaża. Plusy: kasa na czas, jak jesteś dobry to wysyłają na porządne szkolenia, raczej nie ma delegacji więc wieczorem w domu. Minusy: szef często jeździ z tobą na robotę, mają dużo różnych klientów (dzisiaj robisz czyściutki hotel, jutro jesteś w fabryce betonu).

Wiktoria
@Arnold B

Napisałeś, że w BVB wyróżniający się pracownicy mają szanse na szkolenia dodatkowe, a napiszesz coś więcej na ten temat? Jaka jest tematyka tych szkoleń? Jak możesz, to powiedz jeszcze, czy pracodawca oferuje możliwość awansu - będę bardzo wdzięczna za taką informację.

Arnold B
@Wiktoria

Jak jesteś kumaty to okresie próbnym: uzupełnienie wszystkich świadectw kwalifikacji (SEP) -elektryczne i energetyczne, eksploatacja/pomiary/dozór. Dla elektryków szkolenia z pomiarów i systemów ppoż Dla speców od klimatyzacji: f-gazy, napełniacz butli, szkolenia u producentów.

Pracuje z BVB TECH od 2 lat jako podwykonawca. Generalnie ok. Płatności zawsze w terminie, zakres robót jasny, to co ustalone jest realizowane.

Zostaw merytoryczną opinię o BVB TECH Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w BVB TECH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BVB TECH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BVB TECH Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!