Merkson Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Merkson Sp. z o.o.

Witam jest teraz zapotrzebowanie na operatora prasy krawędziowej. Jak warunki pracy i atmosfera?

Firma się pomalu rozwija i idzie w coraz to lepszym kierunku ale jeśli szefostwo będzie nadal takie skąpe na lepsze godziwsze zarobki dla pracowników to duża rotacja w firmie bedzie caly czas.

Krzysiek

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? wg mnie jesteś bardzo daleki od prawdy... firma w czasie jak obecni klienci stoją wdraża dużą produkcje dla nowej generacji autobusów Scania, by po kryzysie z większym portfelem zamówień iść dalej.

Konik
@Krzysiek

Taa, z pewnością, tak się rozwija, że zwalnia ludzi.

Kurek
@Konik

ta to już chyba masowe zwolnienia! zwolnili 3 osoby weź się chłopie zastanów co piszesz

Jarek
@Kurek

to 3 osoby to oczywiście sama "śmietanka"

Jacek

jakieś brednie piszesz. Ja widzę codziennie te same twarze. normalnie ktoś odchodzi ktoś, ktoś wyjeżdża, ktoś przychodzi Jak na moje oko to rotacja bardzo mała. ale ty widze ze masz jakies mega informacje. chyba masz tajemna wiedze

dj
@Jacek

Pracuje to wiem :-)

Młody
@dj

no to chyba jesteś jednym z tych 3 asów... Ja tez pracuje i wiem że nawet nowe osoby się pojawiły :)

Ile jest zmian w Merkson Sp. z o.o.?

Kurek

od początku maja wracają 2 zmiany, ale już słychać że od wakacji mogą wrócić 3 zmiany

teraz 2 zmiany, ale były normalnie 3

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Merkson Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. HR? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Kawka

Ciekawe dlaczego administratorzy usuwają pozytywne opinie? Cel? ..... chyba chcą aby pracodawca wykupił abonament i płacił grubą kasę za usuwanie negatywnych wpisów.

Kokainowy baron 2

Tomeczku nie kozacz bo ci pysk wykrzywi od tych kłamstw co tu wygadujesz :D

Tomcio

wydaje mi się że te dreje , mariany i barony to właśnie największe gamonie

marianoo

racja

@marianoo

Kolejny co go wylali, nie umiał skompletować wysyłki, a żale wylewa w internecie. Do psychologa idź się

Dreju

A co ty takim obroncą firmy sie stałeś gamoniem to moze jestes ty

Romano

Gamoń tak jeden z większych

Romano

Dreju i jego koleszki co ich wylali to 3 gamonie

Dreju

Ale jaka rekrutacja przykładowo na magazynie trzeba zdawać test ze znajomości jazdy wózkiem w czasie pracy wywiady cuda wianki innowacje które są niepotrzebne które wymysla(usunięte przez administratora) a najwiekszy minus rotacja ludzi ale jak ma byc stały skład jak pieniądze proponują nieduzo wieksze od zasiłku :D

Ja pracuje tu ponad 7 miesięcy i nie słyszałem żeby ktokolwiek w tym czasie pracował w sobotę. Z tego co nam mówią to wolą nadgodziny a sobót ma nie być.

@Michał

To może pracujesz w innym dziale Merksona niż na magazynie? Czy nie? W każdym bądź razie, ile wynosi dodatek za pracę w nadgodzinach w ciągu tygodnia?

Michal
@Karolina

z tego co wiem to w całej firmie nie pracuje się w soboty Nadliczbowe na tygodniu to +50%

passza

bylo sie wziac do roboty krzysiu a teraz to wypi....!!śmiechu warte twoje brygadzistowanie

Paszek

"Fachowiec" właśnie odszedł

Fredi

Dobra firma może być jedynie dla dobrego i sprawdzonego pracownika!!

mariano

OSTROWIEC RZADZ

mariano
@mariano

MIAŁY BYC 2 GWIAZDKI NAWET STRONA JEST LIPNA

Czy w Merkson Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

ben

dla bardzo waskiej grupy pracownikow, osoby z produkcji w zasadzie nie maja szans

@ben

Pracownicy z produkcji mają szkolenia wewnętrzne, a kierownicy, brygadziści i biurowi szkolenia zewnętrzne

filutek

Przecież nie każdy musi mieć szkolenia. Nie przesadzajcie, są stanowiska nie wymagające tego.

Wojtas

Fajna atmosfera, nowe dobre maszyny, z szefostwem idzie sie dogadac. Minusem jest spora rotacja. Poza tym same plusy.

Zostaw merytoryczną opinię o Merkson Sp. z o.o. - Starachowice

• Jak się pracuje w Merkson Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Merkson Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Merkson Sp. z o.o.?

Merkson Sp. z o.o.