Opinie o Aquafront s.c. Producent Płyt i Frontów Akrylowych Władysław Etmański Anna Etmańska w Kanin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Aquafront s.c. Producent Płyt i Frontów Akrylowych Władysław Etmański Anna Etmańska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aquafront s.c. Producent Płyt i Frontów Akrylowych Władysław Etmański Anna Etmańska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aquafront s.c. Producent Płyt i Frontów Akrylowych Władysław Etmański Anna Etmańska w Kanin

Queen

Praca jak praca, raz gorzej raz lepiej. Brak kultury osobistej ze strony brygadzistow powinni mieć jakieś szkolenie jak zarządzać ludźmi. Płacą słaba wręcz minimalna i nie zapowiada się na podwyżki. Brak socjalu. W tej firmie cie nie docenia, i napewno się tu nie dorobisz

Xyz

Czy firma prowadzi rekrutację? I na jakie stanowiska ?

@Xyz

Ja na internecie ogłoszenia żadnego to nie widzę niestety. A coś konkretnego by Cię interesowało?

Agnieszka
@Xyz

Nasza Firma prowadzi aktualnie rekrutację na stanowiska: kontroler jakości - pakowacz, pomocnik operatora, operator piły panelowej, operator okleiniarki, magazynier, operator linii produkcyjnej. Na każdym stanowisku prowadzone jest szkolenie. Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Ubezpieczenia grupowe. Terminowe wynagrodzenie. Zapraszamy.

@Agnieszka

Kontroler albo pomocnik

@Xyz

No z tego wynika, że są dwie opcje. Też aplikujesz?

@Izabela

Aplikowałam i niestety nic dlatego się zastanawiałam czy wgl prowadzą rekrutację

York
@Agnieszka

O jakim Ty szkoleniu mówisz? Te kilka dni na próbę i później radź sobie nazywasz szkoleniem?

Jaka jest kultura pracy w Aquafront s.c. Producent Płyt i Frontów Akrylowych Władysław Etmański Sławomir Hopa?

Xxx

Brak kultury

Danuta
@Xxx

ale brak kultury organizacji czy po prostu pracowników ? rozwiń mysl ;) ?

Kryspin

Jest coraz gorzej. Kierownik spoko ale nie ogarnia aferzystow zakładowych. Sami jesteśmy sobie winni. Ale jak jest wybór włożyć coś do gara czy się postawić wybierasz siedzieć cicho.

Mm.nfg
@Danuta

Taki jest brak kulturki, że jeden pracownik- kibol to nawet uderzył operatora okleiniarki bo się nie umie opanować. Co niektóre osoby decyzyjne na produkcji zostały o tym poinformowane... no ale cóż ... lepiej wszystko zamieść pod dywan bo to osoba "chroniona" przez biuro.

Jak wygląda ścieżka kariery w Aquafront s.c. Producent Płyt i Frontów Akrylowych Władysław Etmański Sławomir Hopa? Czy trudno jest zdobyć awans?

X

O jaki awans ci chodzi?

yyx

jaki awans ludzie nie są doceniani o podwyżkach można pomarzyć. Miało być lepiej a wcale tak jest kiedy na kontroli jakości dziewczyny zapytały o podwyżki usłyszały że firma dość zainwestowała i nie ma pieniędzy, ale na kamienice na staromiejskiej to był hajs. rzygać się chce mają nas w (usunięte przez administratora)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Aquafront s.c. Producent Płyt i Frontów Akrylowych Władysław Etmański Anna Etmańska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Aquafront s.c. Producent Płyt i Frontów Akrylowych Władysław Etmański Sławomir Hopa?

Anulka

Dobra atmosfera ????????????, Taki (usunięte przez administratora)mamy w zakładzie po rozstaniu współwłaścicieli że niedługo firma będzie miała cześć zogi w innych zakładach. Atmosfera jest normalna tylko na piłach i u Pań. Na resztę spuszcze zasłonę milczenia. Ps idę na fajkę.

Zdzisława Żmija
@Anulka

Byłam pracownikiem firmy ze swojej perspektywy powiem że wystarczy jedna osoba bez predyspozycji do zarządzania ludźmi i firma to odczuwa. Dodając jeszcze ze sama sobie wymyśla swoją władze, stanowisko którego nikt jej nie dał i którego nie posiada. Najgorsza z możliwych sytuacji jest wtedy gdy zaczyna knuć, spiskować. Obgadywac jednych za plecami drugich. Ludzie nie widzą zła które jest obok chcą spokoju zamykają oczy nie protestują jeśli ich to bezpośrednio nie dotyczy. Bo sytuację powtarzające się setki razy stają się normą. Mimo to firma ma potecjał napewno w ludziach którzy uczciwie pracują i chcą być docenieni. Czego im z całego serca życzę.

Krzusztof

(usunięte przez administratora)to największy problem firmy. Atmosfera to najważniejsza sprawa. Zarobki podobne jak wszędzie.

@Krzusztof

Czy to jest pisane odnośnie bieżącej sytuacji w firmie? wobec tych poprzednich opinii chciałam się podpytać o poziom rotacji jaki tu obecnie może występować i czy nastąpiły jakiekolwiek zmiany odnośnie nowego roku?

Krzysztof
@Izabela

Przykro mi (usunięte przez administratora)w firmie kwitnie. Jest coraz gorzej. Z dnia na dzień znikają ludzie którzy byli od początku firmy. Staram się zrozumieć politykę firmy oczyszczenia z osób które były związane z poprzednim szefem ale priorytetem obecnego szefa miała być walka z mobbingiem. Tymczasem brygadzistka /st bo nie wiem jaka końcówkę użyć najbardziej toksyczna osoba w zakładzie jest wyróżnia przez szefostwo. Czemu nie ma skarg na kierownika Rafała? Bo trzeba mieć klasę jak on. Ps opinia idzie i coraz więcej osób chce się zwalniać mimo to że to super zakład. Cała okolica już huczy że jprzez jedna osobę która powinna mieć już dawno sprawę o mobbing ma szargana opinie. Ale szef nam coś obiecał i się z tego nie wywiązał. Mężczyzna z klasą a tu coś takiego. Ps w razie gdyby ktoś chciał założyć sprawę o mobbing to proszę nie rozmawiać o tym po domach tylko razem założymy sprawę. Jest nas już spora grupa damy radę.

Halina
@Krzusztof

A co jest powodem kiepskiej atmosfery tutaj? To kwestia relacji między pracownikami czy problem leży gdzieś głębiej?

Martusia

Pracowałam w tej firmie dość długo. Praca jak praca. Warunki raczej normalne. Najgorzej to z pomówieniami wśród pracowników. Nie powiem, bo większość z nich jest przyjazna i pomocna. Ale wystarczy że trafia na siebie dwie takie i nawiążą wspólny język. Już bez siebie żyć nie mogą. Najgorsze są takie (usunięte przez administratora) które się dobrały i wszystkim w koło obrabiają cztery litery. Ba, nawet jawnie się z nich śmieją i je obrażają. Nie była to fajna praca widząc kontem oka jak naśmiewają się z kogoś obok. Jedna jest przywódca a druga mniejsza ,, jej pieskiem,, co szczeka jak ta da hasło. Zero swojego rozumu. Dziewczyny spokojne i chcące normalnie pracować są zwyczajnie wyśmiewane przez te dwie panie. Praca była spoko, ale że względu na pomówienia i atmosferę z tym związana nie poszła bym tam drugi raz.

Beti
@Martusia

W zakładzie jest (usunięte przez administratora). Pracownicy już stali się mimowolnie częścią tej układanki. Ma się coś zmienić. Podobno jest to priorytetem dla szefa. Ale podobno z deszczu pod rynne zakład idzie. Wielka szkoda.

Andrzej L

Skoro w sieci zwłaszcza na fejsie co jakiś czas wrzucane są informacje że firma rozdaje voucher w konkursach jakieś pobyty w hotelach Czy oznacza to że firma od stycznia 2022 ma zamiar podnieść wszystkim pracownikom pensję biorąc pod uwagę inflację i biorąc pod uwagę to jak żenująco wyglądało 10 lecie.

Czym Aquafront s.c. Producent Płyt i Frontów Akrylowych Władysław Etmański Sławomir Hopa zachęcają? Jakie mają dodatki?

Andrzejek

oni dodatki mają duże.... bo to wiadomo góra sobie daje, nam zawsze jakieś okruszki spadają z tego dużego stołu. Ale mogło by być jeszcze lepiej.

Czy w obrębie jednego działu w Aquafront s.c. Producent Płyt i Frontów Akrylowych Władysław Etmański Sławomir Hopa są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Andrzejek

po co ci wew rekrutacja... jak pokażesz przed "górą" że jesteś wariat jak co niektórzy ludzie tutaj to będziesz liderem. ale myślę że nie warto bo wtedy nie będziesz miał kolegów. no chyba że będziesz nadal człowiekiem. albo robotem z okleiniarki....

Wiktor

Macie zapewnione maski i rękawiczki czy nie?

Kurier

Panie Etmanski i Pan Hoopa siedzicie teraz w domach. Na hale wpadacie i opier-cie pracowników wchodzicie bez masek rąk nie dezynfekujecie. Maski dla pracowników i rękawiczki daliście dopiero 03.04.2020 a te maseczki 1 szt. Na tydzień sami se noście ona jest na pył i kurz, niech bhapowiec zaopatrzy w pp2, lub pp2. Niech zmiany się nie widzą 1 zmiana za 10 14.00 wychodzi ze stanowisk stanowisko zdezynfekować i niech preparat to żre. Stoły przesunąć bo oni ocierają się o siebie podczas kontroli jakości. Zrubcie nam najpierw warunki, a nie na dodatek zrobili jeszcze promocje.

@Kurier

Dziwne, pracuje tam na co dzień i jakoś nie mogę uwierzyć w to co piszesz. Rękawiczki dostępne są cały rok na okrągło, nie tylko na czas epidemii. Szukam i szukam i jakoś nie mogę się doszukać przepisu dotyczącego obowiazkowego noszenia maseczki. Podejrzewam, ze gdyby Ci kazano ubrac maseczke to na przekór zasadom bys tego nie zrobił. Szefowie w domu? Dziwne, bo widzę ich bardzo czesto na hali produkcyjnej. Środki dezynfekcji dostępne na każdym stanowisku pracy. Ścisk na kontroli jakości? Skąd możesz O tym wiedzieć skoro jesteś "kurierem". Kierowcy, kurierzy i osoby z poza firmy nie maja prawa wchodzic na hale produkcyjna. Dla twojej wiadomości te stoły na pakowaniu były mierzone i spełniają kryteria. Jedynym problem są tacy ludzie jak Ty, którym nie da się dogodzić. Pytanie tylko po co tam pracujesz skoro jest Ci tak bardzo źle? Zwolnij się i zacznij hejtowac inną firmę.

Józek

@Andrzej L a jak z jakimiś premiami?

@Józek
@Józek

Tu masz już w tym premie bez niej wyjdzie ci najniższa krajowa.

Jakie są warunki zatrudnienia w Aquafront s.c. Producent Płyt i Frontów Akrylowych Władysław Etmański Sławomir Hopa?

Andrzej L

2700 net. W porywach do 2900 na pomocniku operatora

Wszystko sie zgadza.zarzadzanie firma ze średniego szczebla to farsa.Koordynatorka produkcji...hmmmm bez odpowiedniego wyksztalcenia, wiedzy i doświadczenia.chamstwo i obchodzenie przepisów prawa pracy na porządku dziennym.rotacja pracowników spora.firma typowa.Nowobogacki polaczek i firma pod namiotem.przechowalnia az cos sie trafi lepszego.

Koniec
@Tomek

UFFFfffffffff Nie polecam.omijac z daleka.szkoda zdrowia,nerwow.chaos, pozerstwo.do szefow mam za zle ze tylko widza zysk a to co sie wyprawia na hali wola o pomstę do nieba.zero koordynacji i wszystko zalatwiane wg moja kolezanka moj kolega.brakuje konkretnych neutralnych brygadzistow.

Aska

Firma z perspektywami rozwoju jednak musi zmienic podejscie do zarzadzania ludzmi. Obecnie firma ma ogromny problem z BHP, kadrą i jakością produktów.Brak jakiegokolwiek sensu w wyborze brygadzistow (pakowanie). Z doslownie jednym wyjatkiem to osoby nie tylko mierne jesli chodzi o umiejętności ale także po prostu hmmm głupie w obejściu. Sa po prostu za mlode i niedoswiadczone. Pakowanie zresztą to straszny tygiel.pracujace tam kobiety, najgorsze to "ryczace", nieszczesliwe i plastikowe 40tki to gwarancja plotek, pomówień, zawiści. Normalne dziewczyny skupione na pracy nie mają szans. Biuro. Jeszcze gorzej.przedłużenie pakowania.kolejne zadufane w sobie niedouczone "specjalistki" o jedynych zainteresowaniach z pogranicza Facebooka i BigBrothera. BHP. Nieistnieje.Praca z rozpuszczalnikiem bez wentylacji, brak dystrybutorow z wodą w upały, dzwiganie dla kobiet znacznie powyzej normy to ewidentny temat dla Inspekcji Pracy.Niestety dzień przed kontrolą (bo są zapowiadane) chowany jest rozpuszczalnik, jest sprzątanie. O te fikcje dba zatrudniona Pani od BHP. To nic ze praca z rozpuszczalnikiem to gwarancja raka. Brak odpowiedniej wiedzy osob odpowiedzialnych za produkcje do wyszukania zamiennikow. Niestety osoby decyzyjne są calkowicie gluche na oczywisty, widoczny golym okiem i powszechny mobbing, lamanie wszystkich przepisow BHP, Kodeksu Pracy czy zwyklej ludzkiej empatii. Praca na chwilę. Przechowalnia do czasu wyszukania innej, zdrowszej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Aquafront s.c. Producent Płyt i Frontów Akrylowych Władysław Etmański Anna Etmańska - Kanin

• Jak się pracuje w Aquafront s.c. Producent Płyt i Frontów Akrylowych Władysław Etmański Anna Etmańska?

Zobacz opinie na temat firmy Aquafront s.c. Producent Płyt i Frontów Akrylowych Władysław Etmański Anna Etmańska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aquafront s.c. Producent Płyt i Frontów Akrylowych Władysław Etmański Anna Etmańska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!