BEAUTIFUL COMPANY Sp. z o .o. Sp. K

Opinie o BEAUTIFUL COMPANY Sp. z o .o. Sp. K

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za dynamiczną dyskusję i dzielenie się swoimi opiniami. Jesteśmy firmą otwartą na komentarze zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski płynące z konstruktywnej krytyki. Postaramy się rzetelnie odpowiedzieć na wszystkie pytania. Każda opinia, która wskazuje nam obszary wymagające naszej uwagi czy poprawy jest dla nas bardzo cenna, ponieważ pomaga nam się rozwijać i zmieniać się na lepsze. Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do kłamstwa, obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Dobre imię i dobra osobiste każdego człowieka są pod ochroną. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem i z regulaminem serwisu Gowork będą usuwane przez administratora.

Dzień dobry, chciałem zmienić pracę, do tej pory pracowałem w Call Center, tu widzialem, że też kiedyś były przyjęcia do takiej pracy. Tyle że ostatnie ogłoszenie, które mi się wyświetla, jest sprzed 3 lat. Nadal wymagają dyspozycyjności od poniedziałku do piątku, jak wtedy? Co ze studentami, którzy potrzebują wziąć wolne np. na zajęcia? Bo ja studiuje nadal.

12234 Nowy wpis

Dodam ze premia jest tylko wypłacana jeżeli w ciągu miesiąca sprzeda się 50 pakietów i są to śmieszne pieniądze 500 zł brutto. W porównaniu do tego ile musi się człowiek narobić żeby w ogóle sprzedać jakiś pakiet.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie BEAUTIFUL COMPANY Sp. z o .o. Sp. K na stanowisku Pracownik Infolinii? 8 sierpnia pojawiły się ich ogłoszenia na GoWork.pl.

Jeśli chodzi o nową kampanię: pakiet jest bardzo trudny do sprzedania; baza numerów często niezaktualizowana co do danych; program uciążliwy ponieważ w słuchawce słychać dźwięk łączenia i rozłączania co sprawia, że bolą mnie uszy i głowa (może inni tak nie mają); na pierwszym spotkaniu rekrutacyjnym jest 18 osób z czego po tych 2 tygodniach zostają jakieś 2 osoby jeśli mają przynajmniej 3 zamówienia jednego dnia; zwalniają z dnia na dzień jeśli są słabe wyniki.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BEAUTIFUL COMPANY Sp. z o .o. Sp. K? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Emil Gałka

Czy wie ktoś,czy firma prowadzi rekrutację?

major suchodolski

tak

Alicja
@major suchodolski

Już pewnie po rozmowie, skoro jeszcze miesiąc temu kandydat? Jak było?

Abc

Witam, jak wygląda praca zdalna w tej firmie? Czy są jakieś normy, problemy itp? Będę wdzięczna za każdą informacje.

Emil Gałka

Pracowałem tam w 2019 roku i bardzo miło wspominam:) Chętnie wrócę nawet od zaraz jeśli tylko zechcą mnie znów przyjąć:)

Alicja
@Emil Gałka

A co się stało, że wtedy odszedłeś? Faktycznie musiało Ci być tu dobrze, skoro tak chcesz wrócić. Co takiego podobało Ci się w firmie najbardziej?

Jolanta
@Emil Gałka

O, aż wrócisz, ale chciałbyś na to samo stanowisko i za taką samą kase? Czy jednak liczysz na lepszą posadę, skoro już masz doświadczenie tutaj?

Iwona

Pracuję tutaj od ponad roku. Wspaniała atmosfera,kompetentna pomoc . Wyjścia integracyjna,szkolenia. Dziwi mnie skrajna opinia byłych pracowników.

Klajdia
@Iwona

Na czym polega praca możesz mi bardziej przybliżyć ? Chce rekrutować

Ile jest zmian w BEAUTIFUL COMPANY Sp. z o .o. Sp. K?

Odp

1 od 8 do 16

Jarosław
@Odp

Te godziny sa stałe? Można zagadać z kierownikiem i bardziej elastycznie ustawić sobie czas pracy? To znaczy przyjść godzinę wcześniej i wtedy wychodzić o piętnastej?

E.

Beautiful Company to miejsce z pozytywną atmosferą oraz życzliwymi ludźmi. Mam doświadczenia z wieloma CC i muszę przyznać, że zarówno produkty firmy jak i szefowie wyróżniają się pozytywnie na tle rynku. Jak w każdej firmie, trzeba rzetelnie pracować i nie poddawać się, gdy pojawią się obiekcje ze strony klientów. Nie uważam, bym pandemia miała znaczący wpływ na odmowy klientów. Jeśli ktoś ma problem z robieniem wyniku, zwykle "zawdzięcza" to swojej postawie lub brakowi chęci do nauki i ćwiczenia umiejętności miękkich. Wynagrodzenie przelewane jest na czas. Istnieje możliwość pracy z domu. Firma dla mnie na plus.

Ilona
@E.

No ok, piszesz o rzetelnej pracy. A jak tam pracodawca sobie te rzetelną pracę wyobraża? Normy są wyśrubowane czy nie do końca? Bo to różnie bywa

E.

Fabulous

Gdybym ktoś się mnie zapytał czy bym poleciła tu prace odpowiedzialabym że nie wiem. Dlaczego? Na szkoleniu opowiadali cuda że pakiet łatwo sprzedać, że będą pomagać robic szkolenia, a nie otrzymalismy od nich żadnej pomocy niestety. Pomimo tego że szefowie w porzadku i mili to jednak wola kogoś zwolnić i robić nowe szkolenia. Przykre aczkolwiek prawdziwe. Norma to 4 na godz zamowienia jest to smieszna norma bo baza jest ciezka jest pandemia ludzie rzucaja sluchawkami. Jeśli masz szczęście albo dobra nawijke to smialo aplikuj, jesli nie to nie polecam bo od szefow nie dostaniesz zadnej pomocy niestety. Przykre to jest bardzo. Nie jest to rzetelna firma ani godna polecenia. Takie moje zdanie

Bardzo fajna firma, niekorporacyjna atmosfera, jak się robi wyniki można liczyć na premie, polecam!

Jak dla mnie wszystko w porządku. Brak zastrzeżeń. Pozdrawiam wszystkich pracowników!

Olga

To super, że jesteś zadowolony z pracy w Beautiful Company :) Ale czy mógłbyś napisać co ogólnie według Ciebie jest tutaj na plus? Czym firma się wyróżnia jeśli chodzi o oferowane warunki zatrudnienia? :) Na co można tutaj liczyć w kwestii zarobków, benefitów, dodatków...?

Martynka

Polecam, jedna z najprzyjemniejszych pracy jakie było mi dane wykonywac. Pozdrawiam ekipę z 2019-2020! I oczywiście zarząd :-)

Mieczysław

W jakim miejscu można szukać swojej szansy, by dołączyć do zespołu Beautiful Company? Przejrzałem stronę internetową i jedyny kontakt to taki, że mogę wysłać swój formularz kontaktowy, ale nie będę miał żadnej pewności. Gdzie odbywa się rekrutacja? Jakich pracowników najczęściej się tam poszukuje, na jakie stanowiska?

@Mieczysław

Zawsze są ogłoszenia na portalach

Brak zastrzeżeń co do tej firmy. Wypłata zawsze na czas, bonusy za efektywność. Jeśli masz wyniki, nie masz się o co martwić - masz stabilne zatrudnienie z umowa o prace.

Kaczor

Pracuję w tej firmie od dawna. Jeśli robisz swoje - wszystko jest OK. Obojętnie w jakim dziale pracujesz - sprzedaż/support/cokolwiek innego - jeśli efektywnie wykonujesz swoją robotę i masz wyniki - nie ma żadnego problemu.

Mua

1,5 za tekst na 400 znaków + to serio śmieszne pieniądze. To nawet nie jest połowa minimalnej stawki w tej branży. Jeszcze zdziwienie, że teksty nie są unikatowe.

@Mua

To poczytaj sobie w internecie jakie są cenniki tekstów preclowych/opisów do katalogów. 2,8 za 1000 znaków tekst preclowy, 3,44 za opis. Jak firma tyle bierze, to ile copy musi dostawać? Tu wychodzi 3,75 za 1000 za opisy. Też mnie to boli - ale niestety taki rynek mamy zapsuty w Polsce. Co druga osoba teraz sobie pisze, ze jest copywriterem.

Zostaw merytoryczną opinię o BEAUTIFUL COMPANY Sp. z o .o. Sp. K - Wrocław

• Jak się pracuje w BEAUTIFUL COMPANY Sp. z o .o. Sp. K?

Zobacz opinie na temat firmy BEAUTIFUL COMPANY Sp. z o .o. Sp. K tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BEAUTIFUL COMPANY Sp. z o .o. Sp. K?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 10 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BEAUTIFUL COMPANY Sp. z o .o. Sp. K