Opinie o Pema People w Norrköping

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pema People. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pema People o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pema People w Norrköping

Wszystkojasne Nowy wpis

Widać po wypowiedzi że pozytywne opinie napisała ta sama osoba, tylko pod innym nickiem. Tak samo wyraziła się o osobach pracujących w biurze. Pisanie takich rzeczy o kobietach które tam pracują jakie by nie byly to nieprofesjonalne i głupie. Na pewno nie był to ktoś chociażby przyzwoicie wychowany. Firma co prawda już upadła, ale nie polecałbym tam pracy ze względu na atmosferę, problemy z kontaktem z pracodawca, brak szacunku do pracownika (nawet nie dostałem nowych spodni jak moje były bardzo mocno podarte). Tak samo z butami.

Adam Nowy wpis

Macie pracę dla budowlańców

Jolanta Nowy wpis
@Adam

Ja także jestem ciekawa, czy na ten moment Pema People potrzebuje nowych pracowników. Miejmy nadzieję, że ktoś zechce nam odpowiedzieć. Co prawda w sieci nie znalazłam od nich żadnych ogłoszeń, ale kto wie. A duże masz doświadczenie w pracy jako budowlaniec?

gargamel Nowy wpis

Tak to prawda dobra firma na start..wazne!!! Uczciwa kto by co nie powiedział to takich mało...co do kobiet w biurze i telefonów...fakt nie zawsze możliwy jest kontakt ale one tesz pracują nie zapominajcie..ii a propos pani Kasi...fakt laska jakich mało ...siedzenie słodkie..buźka cudowna..mmmm...jechalem pod nią na koniki 2 miesiące..prawie go zameczylem????????????

Praca jak wszędzie.pytanie czy mieszkasz w Szwecji czy w Polsce..jezeli w Polsce dobra alternatywa na start.warunek bez języka angielskiego i samochodu słabo.jezeli mieszkasz w Szwecji lepiej poszukać normalnej pracy bo będziesz skakał od miejsca do miejsca...kierownictwo według mnie super..pani Kasia super kierownik bardzo życzliwa nooo i bardzo ładna laska ...mmmm schrupało by się...ogolnie kobiety boskie.wszystko załatwisz i Ci pomogą z kontaktem różnie ale nie zapominajmy one nie są telefonistkami tesz mają prace

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Pema People spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
obywatel x

po pierwsze -nie zapominaj czym jest pema-to agencja zerujaca na ludziach-ty godzisz sie na to wiec wysylaja cie tam gdzie zarabiaja na tobie a ty zapierdzielasz zgarniasz minimum szwedzkie i spod kulonym ogonem wracasz do domu.szczerze firma posrednictwa jak kazda,nic ci nie da jezyk,umiejetnosci-nie zapominaj kim jestes i po co przyjechales i gdzie i jak pracujesz -pamietaj nikt w szwecji nie zgodzil by sie tak pracowac bo to (usunięte przez administratora) nie praca po ktores tam jestes po prostu polskim murzynem inne firmy traktuja pracownikow ze wschodniej europy jak niewolnikow i nikt ani nic mnie nie przekona ze jest inaczej,moze jest kilka rodzynkow ktorym sie powiodlo i sie ustawili ale ty nie licz na cud licz na siebie jak umiesz liczyc jak odczuwasz ze jestes smieciem w szwecji-bedziesz murarzem dajmy na to super fachowcem pojdziesz do firmy x wyslany przez pema i co bedziesz pomocnikiem bo jestes murzynem nie wazne ze masz wiecej wiedzy umiejetnosci i jestes szybszy niz 5 ciu szwedow na raz wazne jest to ze jestes polakiem i bialym urzynem w dodatku tanim i kazdy szwed wie ze polak zapierdziela wiec dostaniesz syfiasta robote swoje ego i umiejetnosci mozesz zachowac do polski.tyle.nie pema jest zla a szwedzki kraj wystarczy byc syryjczykiem,arabem czy innym-muslim- ze tak powiem i szacunek od razu a dlaczego-bo szwedzi boja sie rosjan i -wlasnie-muslim- to smieszne ale nas slowian traktuja jak mieso armatnie i w dodatku tanie,.

Jasiek

@pendik Mam zupełnie inne zdanie o pracy w firmie. Może warto przykładać się ?

pendik

Nie polecam firmy. Dlugo by pisac ale nawet nie warto.

Firma dobra dla polakow bez jezyka, ale bezczelnosc kierownictwa na potege. Dzwonisz 20 razy, moze raz odbiora, prosisz o kurtkę no ale przecież skoro jest tylko -2 to mozecie jeszcze chodzic w bluzie... Jezeli komus nie przeszkasza przenoszenie z jednego miejsca pracy na drugie, czasamk kilka razy miesięcznie to nie ma problemu.

????

?

Zostaw merytoryczną opinię o Pema People - Norrköping

• Jak się pracuje w Pema People?

Zobacz opinie na temat firmy Pema People tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pema People?

Pema People