Opinie o IC TEAM Personaldienste GmbH w Berlin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy IC TEAM Personaldienste GmbH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IC TEAM Personaldienste GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IC TEAM Personaldienste GmbH w Berlin

Noemi

Ta agencja pracy jest polska czy tylko siedzibe ma w Polsce a jest agencją niemiecką

Lilianna

Nie chodzilo o kontakt w sprawie jakichkolwiek kosztow , tylko w sprawie zatrudnienia.

Bartek Panasiuk Nowy wpis

Serdecznie nje polecam ta firma to (usunięte przez administratora) żerujący na Polakach nie znających j.niemieckiego. Obiecują gruszki na wierzbie a potem grożą policją jeśli ktoś odmawia pracy dla nich, ledwo udało mi się uciec.

Bartek Panasiuk Nowy wpis
@Bartek Panasiuk

Dodam również że mówię o jednym konkretnym wydziale tej firmy z okolic miasta Halle, była tam taka jedna wredna polka która ostro nas okłamywała przez cały nasz kilkudniowy pobyt i wcześniej. Miały być w miarę ludzie warunki a trafiliśmy realnie do schowka na miotły. Następnej nocy była poprawa bo pojechaliśmy do podniszczonej, brudnej i zaniedbanej kamienicy w (usunięte przez administratora) dzielnicy. W środku przywitały nas karaluchy i odpadające klamki

Wanda Nowy wpis

Witam. widzieliśmy z moim chłopakiem, że była dodawana oferta dla pracownika fizycznego na Baruth/Mark. Wynagrodzenie niestety zostało opisane tylko jako do negocjacji. proszę nam przy tym napisać w jakim zakresie widełek chłopak mógłby się znaleźć gdyby się zgłosił. Czy warto?

Robert Nowy wpis

Co to za bzdury. Pracuję z Panią Lilianną już od ponad dwόch lat. Nawet po wypadku w pracy byla bardzo pomocna i zalatwiła wszystkie formalności z kasa chorych. Zawsze odbiera telefony i nigdy nie małem z nią problemόw. Kacper, twoja opinia jest całkowicie kłamliwa. Nie wiem , co chciałes tym osiągnąċ. Pani Lilianno proszę nie przejmowac się takimi opiniami, jest Pani bardzo dobrym pracownikiem. Pozdrowienia Robert

Krystyna

są tu może Barmani, którzy zatrudniali się w Schlepzig? Jeszcze dziś pojawiła się krótka informacja o tym, że prowadzone są nabory. mam doświadczenie, akurat po angielsku bym mówiła. Możecie więc ocenić warunki w tamtym rejonie nim będę aplikować?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie IC TEAM Personaldienste GmbH? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Operator Maszyn CNC
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy ELEKTRYK (m / k) w Deutsche Bahn (062)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Elektryk przemysłowy w jednym zakładzie pracyy
Berlin
Strefapracy.com Sp. z o.o.

Ciekawie ile może wynieść średni staż współpracy. Zauważyłam po prostu, że jedna pani na przykład ostatnio pisała o tym, że z 9 miesięcy pracowała. U mnie tak naprawdę byłby to pierwszy raz. Czy przy dłuższej współpracy można liczyć na jakieś fajniejsze warunki?

Lilianna

Nie ma ograniczenia okresu zatrudnienia w naszej agencji. Jest ograniczenie okresu zatrudnienia u poszczegolnych klientow. Tzn. 9 albo 18 miesiecy w jednej firmie, pozniej pracownik musi przejsc na 3 miesiace do innej firmy i nastepnie znowu moze wrocic.

Mary
@Lilianna

Może to dlatego, że nie mam jeszcze doświadczenia ale nie mam pojęcia dlaczego tak właśnie jest. czemu nie można na stale pracować już u jednego pracodawcy? i też skąd można mieć pewność, że będą mnie chcieli z powrotem przyjąć?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w IC TEAM Personaldienste GmbH?

Xyz

Odradzam wchodzenie w współpracę z tą firmą. Na rozmowie była mowa o 8 godzinach pracy dziennie a na miejscu okazało sie, ze trzeba robic 10 godzin. Wypłata została wypłacona 5 dni po terminie, zamiast wysłac ją na konto bankowe, trzeba było przyjechać po nią osobiście do biura. Jak sie okazało jedna z osób z grupy dostała 6 klase podatkową zamiast pierwszej mimo wczesniejszych ustaleń co znacznie obniżyło wypłatę. Oprócz tego było jeszcze wiele szokujących sytuacji jak chociażby zakwaterowanie w którym nawet za darmo nikt by nie chciał mieszkać.

Xyz
@Xyz

Dodam jeszcze ze opinia dotyczy Baruth a umowa została podpisana w Krośnie odrz.

Pracuś
@Xyz

Nie zgadzam się z koleżanką, klasa podatkowa - pierwsza, wypłata prawie na czas, pensjonat miał dach i ściany, sama pracą ciężka, brudna, monotonna i okropna ale 13€ brutto to wynagradza. Grzechem by było również nie wspomnieć i nie pozdrowić o urokliwego, ciepłego i przesympatycznego Pana Prezesa. Pozdrawiam i ściskam

Klaudia

Polecam firme, pracowałam przez tą agencje 9 miesięcy i nigdy nie miałam żadnych problemów. Dobry kontakt z pośrednikiem, wypłata zawsze na czas, żadnego problemu kiedy potrzebujesz wolne. Polecam firmę z czystym sumieniem :)

@Klaudia

9 miesięcy pracowałaś? To bym pierwszy raz? Ja jeszcze dopiero się będę decydować a jesteś tu najnowszym postem. Powiesz jaki miałaś układ ze zjazdami? I czy tylko jedna prace brałaś czy jednak dochodziło do przeniesienia?

Pracus

Ic team de czy to agencja w miarę w miarę, mam od nich ofertę ale jak czytam opinie to zastanawiam się czy jest sens w ogóle tam jechać...

qwerty
@Pracus

I jak tam po dwóch tygodniach Twoich refleksji? Zdecydowałeś się? ja mam jeszcze trochę czasu, wiec wątek obserwuję. Co ciekawe jakoś sporo wpisów się nie pojawia. Wiadomo ile osób średnio miesięcznie jest wysyłanych? Mają tu coraz lepszy czy może coraz gorszy ruch? To mój pierwszy wyjazd, wolę dobrze wybrać

@Noemi

Tez właśnie potrzebuje się dowiedzieć. Padło chyba polskie imię względem rekrutera w jednym z wątków? Czy wiadomo cos o możliwości przyjęcia się do biura agencji? Mam doświadczenie i jak na razie sobie forum przeglądam. Jak wygląda rozliczenie od kandydata?

Lilianna

Sa wolne miejsca w biurze na stanowisko asystenta personalnego . Miejsca pracy: Baruth Mark, Großbeeren, Cottbus. Tel 004915158475587

@Lilianna

Czy to aktualne? jeżeli tak to w jaki sposób wygląda sprawa z relokacją? Na jakie koszty naraża się wtedy kandydat i jakie mimo wszystko otrzymuje wsparcie od pracodawcy? czy ktoś pracował i by opisał mniej więcej jak to wygląda?

Lilianna

prosze sie skontaktowac na adres e-mail: lho@ic-team.de

@Lilianna

Witam, czemu przy zadanym pytaniu o koszty lepiej jest się kontaktować bezpośrednio? Nie jest to informacja przeznaczona do wglądu dla wszystkich? Mnie tez te średnie koszty by interesowały po prostu, ile całość może mniej więcej kosztować i jaka część opłacę raczej z własnej kieszeni?

Lilianna

Nie jest prawda,. ze pan Mucha nie mial ze mna kontaktu ( rozmawial ze mna telefonicznie przy swiadkach). Pan Mucha porzucil prace i dopiero po kilku dniach przyszlo mu na mysli , ze moze przedlozyc zwolnienie lekarskie. Wynagrodzenie mogl odebrac osoboscie w gotowce , po rozliczeniou sie z fima , zwrocie kluczy od mieszkania sluzbowego i przekazanie mieszkania sluzbowego.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie IC TEAM Personaldienste GmbH? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Noemi

A u nas wypłata na czas jest, razem z dziewczyną dostaliśmy w ten sam dzień bez żadnych problemów

Lech

Moja opinia dotyczy Baruth,kompetencja,profesjonalizm,brawo Kacper, jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą ic-team ,pozdrawiam

Jak długo trwa proces awansu w IC TEAM Personaldienste GmbH?

Czy w trakcie rekrutacji firma IC TEAM Personaldienste GmbH podawała informacje o zarobkach w mieście Krosno Odrzańskie?

nie

nie

Dysponent

To jest absolutne klamstwo, podczas rozmowy rekrutacyjnej zawsze jest podawana stawka godzinowa.

@Dysponent

a od kiedy masz to przetestowane? opinia z tamtego roku i zastanawiam się czy wtedy tylko nie mógł być nieco inny. jest to konkretna kwota czy opiera się o jakieś widełki? jej wysokość od czego ostatecznie będzie zależna?

Nie polecam

Zdecydowanie nie polecam ! Uwaga na P. Lilianę H. Z biura Ic Team w Krośnie odrzanskim. Kobieta niezrownowazona psychicznie.

@Nie polecam

Jezeli uwaza mnie ktos za osobe niezrowazona psychicznie, to przynajmniej powinna ta osoba podac swoje nazwisko, lub co najmniej udowodnic , ze ukonczyla studia medyczne o kierunku psychiatria , aby mogla stwierdzic stan mojej psychiki. Pozatym jezeli nie ma sie pojecie z jakiego biura jestem , to prosze sie nie wypowiadac na ten temat. W zasadzie nie powinnam odpowiadac na tak bzdurny wpis, ale odpowiadam , bo wspolczuje osobie , ktora to napisala, ze nie potrafi zachowac sie , jak dorosla osoba, tylko pisze , jak tchorz. Nie podajac ani nazwiska , ani problemu z jakim sie spotkala. Lilianna Holub IC Team Personaldienste GmbH

Nie polecam Firmy IC TEAM
@Lilianna

Tchórzostwo to drugie imię waszej pseudo firmy. Wasza firma tylko (usunięte przez administratora)ludzi i kłamie.

@Nie polecam Firmy IC TEAM

Widocznie ma pan/pani cos do ukrycia skoro nie podaje pani nazwiska. Z pewnoscia bylo to porzucenie pracy lub inne braki w wykonywaniu czynnosci sluzbowych. A moze nawet naduzywanie alkoholu lub narkotykow, bo takich delikwentow rozwniez mielismy. Nie mam ochoty na zabawe " zgadnij kim jestem?" Zycze powodzenia i wecej kultury bycia.

konto
@Nie polecam

czy ktoś moze to potwierdzic?

halo
@konto

potwierdzenie?

On
@Nie polecam

Oni wszyscy dorabiają się kradną itd nie wypłacają należnych pieniędzy płacą nawet nie 1000eur za mc

@On

A jak można to potwierdzić? Tu wyżej również widzę, że ludzie mieli wątpliwości. Czyli na jakich zasadach się Pan zatrudniał, co było na umowie i ile tej kasy powinno być?

Jurek

Dramat nie polecam nikomu

@Jurek

A jako klient to z czym masz problem? Bo pespektywę pracownika to już niedawno wyjaśnili. w sumie klient na jakiej zasadzie? Bo to w Niemczech jest?

Uwaga

Z całego serca nie polecam. Nigdy nie pracowałam w gorszej firmie. Szefem jest prawdziwy tyran. Naprawdę radzę omijać szerokim łukiem. Uwaga na P Lilianę Hołub

halo
@Uwaga

czemu?

Honorata
@halo

też bym chciała wiedzieć, a ty pytasz bo jesteś zainteresowany pracą, mam rację? :)

@Uwaga

ja rowniez chcialabym wiedziec

@Lilianna

Skoro Pani sama nie wie, to raczej ta opinia może zdawać się bardziej zabawna niż prawdziwa. Ciekawa jestem czy faktycznie pracownicy tutaj mają samego Szefa poniekąd jako jakiegoś tyrana. Mogliby mieć ku temu jakieś podstawy?

@Wanda

Jezeli wymaganie wykonywania obowiazkow sluzbowych, ustalonych umowa o prace nazwiemy "tyrania", to maja podstawy, aby szefa tak nazywac. Ale mysle , ze jezeli ktos otrzymuje wynagrodzenie za prace, to powinien ta praca wykonywac, a nie obrazac sie , ze szef oczekuje wykonywania obowiakow sluzbowych. Byc moze okazuje swoje niezadowoleniew sposob bezposredni, bez "owijania w bawelne", ale w taki sposob , nie ma niedomowien.

@Lilianna

Czyli wszystkie obowiązki zawarte w umowie są odpowiednio wymagane i nie występuje nic ponad nie?

Zdecydowanie nie polecam. (usunięte przez administratora) na wypłacie, po zakończeniu pracy nie wypłacają pieniędzy z zeitkonta, na które te pieniądze w ogóle nie powinny trafić. Praca w formie minijob w piekarni (bardzo ciężka, omijajcie szerokim łukiem). Zapomnijcie też o fiszkach. Takie firmy nie powinny istnieć. W Polsce przynajmniej skarbówka by się do nich dobrała a w DE jest chyba inaczej.

@Piotr

Skoro te pieniądze nie powinny tam trafić to czemu tam się znalazły? :/ I co to są te fiszki, bo w sumie to chyba nie wiem

@Wanda

Pierwsze pytanie nie do mnie. Pytanie drugie- pasek z wypłaty , entgeltabrechnung, lohn/gehalts-abrechnung (ale tego nie trzeba tłumaczyć osobom, które choć raz pracowały)

Julia
@Piotr

Chłopak chce wyjechać do pracy z firmą, rozumiem ze odradzasz? :/ Zero pozytywów?

@Julia

Wg mnie zero. Piszę żeby ostrzec.

Zostaw merytoryczną opinię o IC TEAM Personaldienste GmbH - Berlin

• Jak się pracuje w IC TEAM Personaldienste GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy IC TEAM Personaldienste GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IC TEAM Personaldienste GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IC TEAM Personaldienste GmbH