Opinie o Delikatesy Centrum w Ochotnica Dolna Osiedle Nogawki 154a

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Delikatesy Centrum. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Delikatesy Centrum o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delikatesy Centrum w Ochotnica Dolna Osiedle Nogawki 154a

Atillos Nowy wpis

Żaden pracownik poprostu lubię tam robić zakupy i niemam żadnych minusów do centrom

Atillos Nowy wpis

Mi bardzo podoba się obsługą .Szybka i sprawną nie trzeba stać w kolejce 30 min to co piszecie o cenach to bzdura może potrzebujecie okularów do cen lub pracujecie gdzie indziej i chcecie zepsuć reputację centrum to naprawdę jesteście paskudni a co do paznokcia to wyroby zamawia się tak jak inne sklepy zdarzają się błędy powinniście to zrozumieć

Grześ Nowy wpis

Polecam, rzetelna Marka

Monika Nowy wpis
@Grześ

Polecasz jako pracownik czy klient? Możesz coś więcej napisać o tym sklepie?

czy ktoś kto pracował na stanowisku sprzedawca w delikatesach może napisać czy był zadowolony? Czy są przerwy? jak wyglada umowa?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Delikatesy Centrum? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
:PPP

OJ tak jest zgadam sie z tym co Pani pisze brak slow slyszlam jak potraktowały w sobote pracownice Pnia kótra znalazła paznokcia w jedzeniu a dokładnie w parówkach tak nie moze byc przeciez zero szcunku poprostu a jeszcze co ceny sie nic nie zgadzaja z tymi co sa na cenowkach bo przy kasie sa zawsze inne !!!oszustwo!!pierwszy raz sie spotykam z taka sytułacja ze paznokiec w jedzeniu co to za sklep do zamkniecia sie nadaje nic innego !!

.;)

Nigdzie tak nie ma jak w Ochotnicy Dolnej w Centrum!! oszustwo kłamstwo!

.;)

Ubliżają nie szanują kilieta kłamią w żywe oczy!!

.;)

Brak swój co się tam wyrabia w tym Centrum oszustwo nad oszustwem cenowki się w ogóle nie zgadzają inna jest przy kasie a inna jak się płaci twar!!

Zostaw merytoryczną opinię o Delikatesy Centrum - Ochotnica Dolna

Delikatesy Centrum