Steelpress Sp. z o.o.

Opinie o Steelpress Sp. z o.o.

Marek Nowy wpis

Widziałam dużo aktualnych ogłoszeń, czy ktoś już może aplikował i jest w stanie podzielić się wrażeniami odnośnie rozmowy rekrutacyjne? Na jakie pytania się przygotować?

J Nowy wpis
@Marek

Miałam w tym tygodniu rozmowę, trwała ok 40 min, pytania normalne o moje dotychczasowe doświadczenie, umiejętności, nie było pytań w stylu gdzie widzę siebie za 5 lat

Cześć, opiszcie mi proszę aktualna sytuacje na dziale narzędziowni. Wczoraj została dodana oferta dla operatora do niego i mam zamiar aplikować. na ile uważacie, że stawka jest adekwatna co do wykonywanych zadań? Narobisz się czy raczej jest spokojnie?

Dzień dobry, ja to bym chciał się dowiedzieć czy osoby bez doświadczenia maja teraz szanse na pracę. otóż tutaj w ofercie dla magazyniera jest niestety napisane, że te 2 lata zatrudnienia za sobą trzeba mieć. Mnie ich brak, więc czy jako pomocnik magazyniera mam w ogóle szanse?

Mike

Czasy trudne a mimo to firma przeszła bez zwolnień w zamian proponowali zmienione godziny lepiej dla mnie bo nie musiałem szukac innej roboty a teraz mało ogłoszeń i ofert w necie. Można wiadomo narzekać jak wszędzie ale nie pozwalniali masy ludzi jak większość firm robi tłumacząc się kryzysem

@Mike

Jak duża zmiana odnośnie godzin nastąpiła? możesz ja opisać? czas pracy i ona sama jest identyczna, robi się to samo i tak samo się zarabia?

Kontroler jakości

Jakiś czas temu byłem zaproszony na rozmowę na stanowisko kontrolera jakości. Rozmowa trwała parę minut. Zapytano mnie czy mam jakieś doświadczenie jako kontroler jakości. Jako że nie mam takiego doświadczenia, co było zawarte w CV, "rekruterzy" z uśmieszkiem powiedzieli mi, że no to nie mamy chyba o czym rozmawiać i mi podziękowali. W ogłoszeniu nie było mowy o doświadczeniu w kontroli jakości, lecz gdy im o tym powiedziałem to usłyszałem z uśmieszkiem, że to chyba logiczne. Totalny brak szacunku dla rekrutowanego. Spędziłem 50 min na dojazd na rozmowę, a wystarczyło tylko przeczytać CV. Ale jak widać chyba to był problem dla Pana, bo widziałem że prawe oko lekko uciekało. Pozdrawiam

Jakie mam doświadczenie jako kontroler jakości

Dzień dobry, jaki jest rzeczywisty zakres obowiązków specjalisty ds. handlu i sprzedaży? jest od paru dni wystawiona oferta, na która planuje aplikować. ktoś jednak teraz niedawno stwierdził, że dodatkowe zadania mogą być dokładane, wole więc się tylko upewnić

Jak wygląda sytuacja w dziale jakości? Czy praca w tej firmie jest zadowalająca? Czy firma obiecując słownie warunki umowy dotrzymuje słowa np. w kwestii podwyżki po 3 miesiącach pracy? Jaka jest temperatura podczas pracy osoby z działu jakości?

Sara
@@Pytanie

Pytasz odnośnie aktualnej rekrutacji na stanowisko specjalisty ds jakości? Widziałam, że oferta niedawno dodana - już się do ciebie odezwali? Tą podwyżkę po 3 miesiącach pracy oferują podczas rozmowy? Rozumiem, że pierwsza umowa będzie zawarta na ten właśnie okres czasu?

Jedna Pani pisała teraz o zakończonych praktykach u swojego syna. Czy po nich bezpośrednio można od razu się dostać do firmy? zastanawiam się dlaczego została dopiero wyrażona nadzieja, że kiedyś może Syn się dostanie. swoją drogą czy ma się wtedy większe szanse na pracę w odróżnieniu do pozostałych kandydatów?

Możliwość otrzymania stałej pracy w firmie, zależy od tego czy jest wakat na dane stanowisko i czy jest prowadzona rekrutacja na to stanowisko. Jeśli jest zapotrzebowanie syn ma duże szanse, aby się dostać pracę i odróżnić się na tle kandydatów swoim już zdobytym doświadczeniem w naszej firmie. Podczas praktyk lub staży kandydat nie tylko zdobywa doświadczenie, ale również firma ma możliwość poznania kandydata, co jest bardzo cennym punktem w rekrutacji. Wielu pracowników SPP dostało pracę na etacie po odbytych tu praktykach lub po stażu i rozwija teraz dalej swoją karierę

Asia

Syn trafił tu na praktyki ze szkoły, był bardzo zadowolony dużo opiekun i pracownik firmy mu pokazał na narzędziowni. Chciałabym żeby udało mu się w przyszłości otrzymać tu pracę, bo firma dobrze rozwinięta, dużo hal, maszyn, nowoczesna. Na ten moment, dziękujemy za możliwość praktyk i pomoc w przyuczeniu syna w zawodzie

Czy w Steelpress Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Co jaki okres czasu praktyki są organizowane? Chyba nie widzę co do nich ofert a jeszcze w czerwcu jedna osoba o swojej pracy tu pisała. Czy zawsze da rade „trafić” na stanowisko zrobotyzowane? Mogę już w trakcie zadeklarować gdzie chce iść czy to jednak zależne będzie od zapotrzebowania? Same nabory jak wyglądają?

Praktykant

Jak dla mnie ok. Trafiłem na stanowisko zrobotyzowane na takiej dużej hali lekka praca układanie blach. Jak swoje zrobisz można posiedzieć na telefonie, przespać się w toalecie albo iść sobie zapalić. Tylko z fajkami trzeba uważać bo gonią. Jeśli ktoś będzie na praktykach polecam te stanowisko....

Czy w Steelpress Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Arek

Pracuje od kilku miesięcy dziale obróbki skrawaniem i jestem zadowolony, dobrze płaca, zgrany zespół, dużo ciekawych wyzwań. Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii pewnie piszą to ci, którzy już nie pracują i wyrzucają swoje fustracue. Wg mnie Ok pracodawca

@Arek

frustracje? rozwiniesz ten wątek? czyli w praktyce która strona częściej dziękuje za współpracę i dlaczego? jest cos w formie ostrzeżenia? do jakiego stopnia udaje się dogadać?

Czy firma Steelpress Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Jolanta

Z tego co tak widzę to wszyscy są traktowani tak samo bezwzgledu na płeć. Dużo kobiet w firmie ma wysokie stanowiska, płace raczej takie same bez żadnych większych różnic

@Jolanta

Dużo ale nie większość? Tak proporcjonalnie to ile % kobiet mogłoby na całą firmę przypadać i te wspomniane wyższe stanowiska to jakie by były?

Firma nie daj się! Porażka totalna! Typowy obóz pracy. Prezes podczas pracy gasi światła najpewniej szuka oszczędności bo ciągle twierdzi że jest kryzys.A druga sprawa to gdzie jest inspekcja pracy ludzie na halach pracują w blisko czterdziestostopniowej temperaturze. Ludzie szanujcie się i omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

Robert

Pracuję w tej firmie od lat, w halach wprowadzona została rekuperacja, która pozwala umożliwiać zachowanie odpowiedniej temperatury wewnątrz latem. Hale są nowoczesne i dobrze przygotowane. Nie otwierajcie drzwi od hal w taka pogode, to nie będzie wylatywał żar do środka

Juras

Uwierzcie mi pare lat temu było w halach rzeczywiście gorąco teraz jest znośnie

Maja
@Juras

To jaką macie tam teraz temperaturę że ludzie i tak narzekają?

@Robert

To zapraszam na halę ! Skoro twierdzisz że takie super warunki pracy są ! Ta firma Katastrofa!!!

@Robert

Robert to zapraszam na halę do pracy skoro twierdzisz że jest odpowiednia temperatura. Zastanów się człowieku co ty piszesz bo na halach jest Piekło !

Adamowski
@Robert

Jak nie otwierac hal i nie wietrzyć skoro maszyny w środku generują dużo ciepła a wentylacja działa bardzo słabo

Majster z brodą

Potwierdzam szacunku do ludzi nie mają wcale najlepiej jak byś za darmo robił. Najlepsze i to w dobie pandemii były toalety aż strach było wejść żeby czegoś nie złapać takie były zapuszczone. Dopiero zaczęli je sprzątać jak jeden z uczniów zrobił zdjęcia i opublikował w sieci. Nie Polecam nikomu tej firmy chyba że na chwilę na przetrwanie!

Janusz
@Majster z brodą

Ile na dziś to "za darmo" wynosi? Pytam o zarobki dla kogoś, kto dopiero zaczyna i nie jest żadnym specjalistą.

@Majster z brodą

czyli sposobem na wyegzekwowanie czegokolwiek jest tutaj jakaś opinia publiczna? czy są jeszcze jakieś tego typu sprawy / problemy, które nie zostały wprost poruszone a zdecydowanie powinny?

Elf

Niestety nie jes kolorowo. Prawda jest taka że w firmie jest tylko odbijanie piłeczki nie ma osób odpowiedzilnych na stanowiskach. Dział narzędziowy pozostawia wiele do życzenia kiepsko potrafią wiertła ostrzyć a co dopiero naprawiać narzędzia. Zarządzanie produkcją totalna katastrofa. Każdy szanujący się pracownik niech omija szerokim łukiem tą firmę.

Jędrzej

Widziałem ostatnio ogłoszenie o pracę w dziale handlowym jakie są tam warunki pracy? Zastanawiam się czy warto aplikować

@Jędrzej

Super mozliwosc pracy w miedzynarodowym srodowisku, firma eksportuje produkty do kilkudziesieciu krajow na swiecie, kontakt z j.angielskim

@Anna

Międzynarodowe środowisko ale tylko w sposób zdalny? Jakie jeszcze języki prócz ang by ich mogły interesować?

@Teresa

Nie tylko w sposób zdalny. Handlowcy SPP mają wiele mozliwosci podróży służbowych za granice, jeżdżą na targi, do klientów, na konferencje branżowe. Głównym wymaganym językiem jest angielski, a aktualnie do działu poszukujemy osoby z j.ukraińskim

W Steelpress Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów. Byłeś jednym z kandydatów zaproszonych na rozmowę? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Niestety nie udało mi się dostać pracy w dziale zakupów, ale muszę szczerze przyznać, ze rozmowa rekrutacyjna na której byłem naprawdę na wysokim poziomie. Kierowniczka działu hr profesjonalna i sympatyczna, szczegółowo przedstawiła warunki pracy i zakres obowiązków na stanowisku

@Paweł

No jeśli tak dobrze wyjaśniła to akurat spoko a jesteś w stanie przytoczyć mniej więcej te warunki? Fajnie byłoby wiedzieć już wszystko przed żeby się nie zaskoczyć

Agata
@Teresa

@Teresa możesz liczyć na umowę o prace i benefity, wypłaty zawsze terminowe, naprawde uczciwy pracodawca, który dba o pracownika. A pomieszczenia pracy przestronne i nowoczesne, atmosfera też okej dużo integracji organizowanych przez firmę ale tez wiadomo we wlasnym zakresie. Ja osobiscie jestem zadowolona i polecam

Szczur

A jak firma zachowuje sie w okresie tarczy 4.0 ? Zwalniaja czy dbaja o swoich pracowników ?

@Szczur

Nikt nie został zwolniony.

Oko
@pracownik

Ludzi jednak jakby mniej.

@Oko

Ludzi mniej, ponieważ pracują w systemie zmianowym, aby uniknąć niepotrzebnych kontaktów. Bardzo odpowiedzialne zarządzenie w sytuacji pandemii.

@pracownik

Chytry traci dwa razy. A ludzi pozwalnial.

Łukasz

Nadal tam pracujesz? Co możesz napisać na temat atmosfery panującej w zespole, wszystko w porządku pod tym względem? Mam nadzieję że niedługo wypowiesz się na ten temat.

Inga
@pracownik

Pozwalniali ukraińców którzy nie mieli umów na stałe.Po niecałym roku przyjmowali ich na powrót,ale wieszość nie wróciła bo znalazła już sobie inną pracę.Ogólnie pracodawca słaby i nie sprawiedliwy z stosunku do Ukrainców.Polacy dostają więcej a Ukrsińcy minimum mimo że pracują też w soboty.To tego dochodzi jeszcze wykorzystywanie kobiet na magazynie.Jedna z Ukrainek ma przez to uraz pleców.Więc nie polecam tego pracodawcy

@Inga

Jeżeli jest komuś źle to zmienia pracę lub wraca na Ukrainę!

Adamowski
@pracownik

Nikt nie został zwolniony ale osobą którym kończyły się umowy nie zostały one przedłużone

Łukasz
@Inga

Przecież duża część Ukraińców to stała ekipa. Co ty piszesz w ogóle.

@Łukasz

A do tego traktowania kobiet na magazynie to się nie odniesiesz?

Nie jest źle. W tym roku był spływ kajakowy latem dla pracowników. Kiełbaska, gill, piwerko, tak można żyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Steelpress Sp. z o.o. - Luboń

• Jak się pracuje w Steelpress Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Steelpress Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Steelpress Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Steelpress Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Steelpress Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Steelpress Sp. z o.o.