Opinie o Łukasz Różański El-Bud w Kolonia Michałkowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Łukasz Różański El-Bud. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Łukasz Różański El-Bud o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łukasz Różański El-Bud w Kolonia Michałkowo

Olga Nowy wpis

Skąd ten wątek o kobietach? Jakoś nie wierzę, że pracują w tej firmie elektryczki i że im się coś złego dzieje. Czy o klientki chodzi?

Kasia Nowy wpis
@Olga

Nie tyle chodzi o elektryczki co o panie asystentki i sekretarki. Facet jest nałogowcem. Żadnej nie przepuści.

Emilia Nowy wpis

Napisano tutaj, w sumie jedna osoba, że ten pracodawca nie wywiązuje się z umów i nie płaci pracownikom. Czy serio tak jest? Może ktoś jeszcze to potwierdzić, że ma problem z terminowością?

Kobieta Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Nie wywiązuje się z umów. Nie płaci. Zboczeniec w stosunku do kobiet bez żadnych zahamowań.

dziwne ze wszystkie pozytywne opinie sa z tego samego dnia... czyzby wlasciciel probowal polepszyc sobie opinie?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Łukasz Różański El-Bud? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Barbara

Trochę się naczytałam o tej firmie i miałam obawy co do niej, lecz okazało się, że firma działa bardzo szybko, widać że dbają o klienta, podoba mi się indywidualne podejście firmy do klienta

@Barbara

podchodzi bardzo indywidualnie zwłaszcza do kobiet

Zlecenia wykonane w terminach, z platnościami nie było problemu. polecam tą firmę każdemu.

Stan

Firma szybko porodziła sobie z wykonanym zadaniem, jestem w pełni zadowolony z współpracy

Ad

Witam, miałem do czynienia z firmą Pana Łukasza i muszę przyznać, że należycie wywiązał się z umów, terminy także były dotrzymane. Pozdrawiam

Konrad

Polecam firmę, jestem zadowolony z wykonanych usług

Jolanta

Chcę ostrzec przed oszustem który podpisuje umowy na wynajem kwater długoterminowy dla swoich pracowników za który nie płaci. Pracownicy piją i demolują sprzęt hotelowy i wraz z szefem uciekają z miejsca zakwaterowania.

Gryz_beton_mendo

Szkoda, że niższej oceny niż jeden nie można wystawić... Uważajcie na typa! Gość jest niepoważny, najpierw zleca wykonanie usługi, a następnie jej nie odbiera i nie płaci! Jakby tego było mało, to kłamie i (usunięte przez administratora) a potem kontakt nagle się urywa... Przez to, że pracowałem za darmo u niego, to straciłem inne poważne zlecenie i szansę na pozyskanie stałego klienta. Naucz się szanować ludzi i czas, który dla ciebie poświęcają głą#ie, a dopiero wtedy zajmij się biznesami!

Kamila Feliciak

Właściciel firmy zleca robotę 20 firm podwykonawczym. Następnie nalicza ogromne kary finansowe za zwłoki. Nie odbiera robót , ciągle jego kierownicy wskazują jakieś usterki. Sam jeździ autem za 200 tysięcy i ma 5 mieszkań. Na czyjejś krzywdzie.

(usunięte przez administratora) Nie płaci faktur za usługi, nie ma pojęcia o robocie, nie umie prowadzić budowy. Jesteś winny kasę to ja zapłać!

Danuta Różańska

Oszust i (usunięte przez administratora) jakich mało, nie polecam firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Różański El-Bud - Kolonia Michałkowo

Łukasz Różański El-Bud