Lena Lighting S.A.

Środa Wielkopolska

Opinie o Lena Lighting S.A.

Wa 2012-08-01 22:20:50
Witam,
co myślicie o tej firmie? Jak wygląda praca w dziale handlowym? Jakie są wymagania? Czy są płatne nadgodziny?

Z góry diżkuję za opinię.
Byly pracownik 2012-09-03 21:23:27
Nie wiem o ktory dzial pytasz wschod, zachod czy polska bo roznica jest gigantyczna. Nie placa za nadgodziny. Ale fakt faktem- ich poprostu nie ma, cudowne w tej pracy bylo to, ze wychodzisz o 16:00, sobota wolna. Sprecyzuj, o ktore stanowisko chodzi to podam wiecej szczegolow:)
Anonim 2012-10-14 19:47:34
A co powiesz o Paniach-Szefowych z działu eksportu?
Anonim 2015-11-06 10:04:04
Cześć! Jestem pracownikiem firmy Lena Lighting S.A. Polecam serdecznie firmę dla każdego kto nie boi się ciężkiej pracy.
wera 2016-04-22 18:17:16
niby każdy powinien sie wyrabiac w czasie, ciekawe dlaczego nie chca placic nadgodzin.
Były pracownik 2016-10-27 10:14:49
Odradzam, każdemu chyba, że nie szanuje swojego zdrowia psychicznego. Praca w ciągłym stresie, ciągłe bieganie i ratowanie sytuacji, Kultura osobista pracowników woła o pomstę do nieba - wliczając w to całą kadrę zarządzającą - zostać zezwanym od najgorszych to norma. Kadra zarządzająca myśli, że jest wszechwiedząca a brak im podstaw merytorycznych na wszystkich polach. Zarobki na niższych szczeblach dramatycznie niskie, na kierowniczych/managerskich w normie dodatkowo jako manager łatwo jest dostać auto służbowe. Aż się dziwie, że brak tu większej ilość negatywnych opinii.
bruce li 2016-10-29 10:10:30
Jak nowy kierownik z Solarisa? Jeszcze pracuje czy go wywalili jak w Solarisie za oszustwa?
LENINgrad 2016-11-09 19:52:18
Witaj. Taka jest prawda....
Zostaw swoją opinię o Lena Lighting S.A. - Środa Wielkopolska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lena Lighting S.A.