Biuro Nieruchomości Izabela Sikora

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Biuro Nieruchomości Izabela Sikora

Damian Nowy wpis

Nie polecam tej pani zapytałem o nr działki żeby sprawdzić czy ta lokalizacja mnie interesuje na tyle by dalej zajmować czas. Usłyszałem od tej "pani" ze jestem z konkurencji i nie poda mi numeru działki ogólnie bardzo nieprzyjemna osba.

Izabela Nowy wpis

Od 2016 roku Sprzedajemy działki w udziałach. Nie ma ani jednego klienta który kupił i był niezadowolony. Ten pan podejrzliwy Nie kupił u nas nic i nie kupi bo był bardzo niegrzeczny. Podejrzewam że to po prostu zazdrosny posrednik którego działki są dużo droższe niż moje i po prostu nie ma na nie chętnych

Izabela Sikora

Ale gdzie jest problem? Ktoś Pana wprowadził w błąd PRZED zakupem działki na temat warunków zakupu? Warunki są takie a nie inne, jeśli nie pasuje oferowany towar, to proszę iść po prostu gdzie indziej. Legalną działalność prowadzimy od 30 lat, sprzedaliśmy w ten sposób setki działek i proszę zwrócić uwagę, że nie ma ani jednej opnii od osoby, która działkę kupiła i poczuła się (usunięte przez administratora) Nikt do tej pory kto kupił od nas działkę nie zgłaszał z tego powodu żadnych problemów. Pana negatywna opinia wynika z dwóch rzeczy. Po pierwsze nie ma Pan pojęcia o stanie prawnym dzialek o czym świadczy pana wpis po drugie całkowita cena działek przerosła Pana możliwości finansowe, na co nic już nie możemy poradzić. Od 20 lat współpracujemy z jednym notariuszem w Płońsku, Panem Jackiem Zareckim, ponieważ jest doskonały w swoim fachu i nigdy nie sprawił nam zawodu. Nie prosimy naszych klientów o opinie pozytywne, tak jak robią to inne firmy, ale cieszy nas brak opinii negatywnych od naszych klientów którzy zdecydowali się skorzystać z naszych usług i nabyć działkę.  Pozdrawiam Sikora Izabela tel 691 244 932

Zainteresowany zakupem

Z ciekawości, jaką działką był Pan zainteresowany? Również interesuję się zakupem działki u Pani Sikory. Chciałbym poznać więcej szczegółów. Bardzo prosze o odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie

Babka Nowy wpis

Kupiłam działkę u Pani Sikory i wszystko jest ok.Po urzędach lata się niewiele.Wszyscy właściciele są zgodni i mają ten sam interes by sobie rozdzielić.Tu nie ma żadnego problemu.Notariusz wszystko wytłumaczył.To niech Pan kupi 3 tyś metrów i wtedy jest Pan sam.Bo rolnej działki 1000m nikt Panu nie sprzeda.Kupiłam na Zasoniu, przy lesie i dom rekreacyjny prawie stoi.Tu nie ma nic co mogłoby Pana niepokoić

Babka Nowy wpis

Wszystko jest ok.Zapewniam.Nie tylko ja kupiłam działkę u Pani Sikory.20/40 innych osób też w tym miejscu.Wszyscy zadowoleni.Pani Sikora fakt, zbyt szybko się irytuje, ale spokojna rozmowa, wyjaśnienie, jak ktoś prawa gruntów nie zna, naprawdę załatwia wszystko.Nie można zarzucać komuś (usunięte przez administratora) jak się nic w temacie nie wie

Czy Biuro Nieruchomości Izabela Sikora zapewnia kartę multisportu?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Biuro Nieruchomości Izabela Sikora? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Nieruchomości Izabela Sikora - Poświętne

• Jak się pracuje w Biuro Nieruchomości Izabela Sikora?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Nieruchomości Izabela Sikora tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Nieruchomości Izabela Sikora?

Biuro Nieruchomości Izabela Sikora