Opinie o Moto Diagnostyka Monika Kowalska w Głuszyca

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Moto Diagnostyka Monika Kowalska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Moto Diagnostyka Monika Kowalska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moto Diagnostyka Monika Kowalska w Głuszyca

Ja Nowy wpis

W dwa tysiące szesnastym kupiłem dwa komputery u nich gdy potrzebowałam pomocy przy aktywacji systemu zaczęły się schody przestali odbierać telefony bo będzie że po miesiącu będzie mi się skontaktować z tymi ludźmi piszą nieprawdę co sprzedająJeżeli nie chcecie mieć jakichkolwiek problemów kłopotów i tym podobne omijajcie tych ludzi szerokim łukiem nie kupujcie u nich niczego nie polecam tragedia .

Emilia Nowy wpis

Sporo tu opinii pochodzących od klientów firmy Moto Diagnostyka Monika Kowalska - one w sumie też są ważne, bo również składają się na obraz danego miejsca. Czy któryś z pracowników może mógłby się do nich odnieść?

Darek Nowy wpis

UWAGA NA (usunięte przez administratora): od zamowienia do dzisiaj -6miesiecy-- zamowienie nie zrealizowane w pelni. Oprogramowanie stare, jakies proby naprawy nie powiodly sie. laptop do tej pory nie doszedl, pomimo zapewniem ze byl wyslany. Pani od telefonow--KROLOWA KLAMSTWA- po 20-30 probach odbiera -czas rozmowy 20sekund -teraz nie moze rozmawiac i ze oddzwoni- niestety przez nastepne dni zadnego telefonu. Zadnych szans porozumienia sie zeby oddali pieniadze. Na pisma od adwokata zadnej reakcji. DRODZY LUDZIE NIE DAJCIE SIE NABRAC BO STRACICIE PIENIADZE

Anita Nowy wpis

Rozumiem ze jest dużo niezadowolonych klientów ale to forum pracownicze.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Moto Diagnostyka Monika Kowalska? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.(usunięte przez administratora) Wszystko fajnie pięknie do momentu zapłaty pieniędzy. Potem totalna olewka i brak kontaktu. Sprzęt niezgodny z opisem, przysłali jakieś chińskie badziewie. Chytre babsko odbierające telefon jak usłyszało słowo zwrot naskoczyła na mnie jakbym jej krzywdę zrobił. U nich na poczcie nawet ich już dobrze znają, bo nie odbierają paczek ze zwrotami.

Konrad

DRAMAT !!! Niedługo minie rok czasu gdy zakupiłem sprzęt wartości 22000zł musiałem się prosić o wysyłanie pojedynczych paczek które szły miesiącami a niektórych programów do dziś nie otrzymałem. Zwykli (usunięte przez administratora) Co do kontaktu tak jak komentarz wyżej praktycznie niemożliwy a gdy Pani odbierze to robi wyrzuty o to że się upominamy o swoje... ODRADZAM KAŻDEMU

Zakupiłem we wrześniu kabel diagnostyczny do Jaguar XF który został przysłany w wersji bluetooth, na co można było jeszcze się zgodzić. Niestety nie otrzymałem do dnia dzisiejszego oprogramowania które wchodziło w skład zamówienia i w zasadzie towar jest bezużyteczny. Na początku posłaliśmy @ z informacją o problemie ale niestety zero odpowiedzi. Zaczęliśmy dzwonić i tu to dopiero jest problem na jeden z numerów to w ogóle się nie da dodzwonić a na drugim numerze jest Pani która nie ma czasu rozmawiać, obiecuje oddzwonić ale nie oddzwania, jak udało się już porozmawiać to obiecano dosłanie na @ tego programu lecz nic nie otrzymałem. Posyłane SMS z dwoma adresami @ nic nie pomogły (ponoć wysyłają ale nie dociera do nas). Ciekawa w tym wszystkim jest to że Pani nie mając czasu rozmawiać od razu proponuje abym dokonał zwrotu towaru co mnie zastanowiło czy w ogóle posiada ten program i czy ta przystawka w ogóle ruszy. Jest to ciekawy model biznesowy który polega na wysyłaniu a jak się coś nie uda to zwroty a koszty i czas po stronie kupującego. Stanowczo odradzam jakiekolwiek zakupy w tej pseudo Firmie która nie odpowiada na @, nie odbiera telefonu a jak już uda się dodzwonić to jest się traktowany jako intruz a jedyne rozwiązanie jakie się proponuje to zwrot bez wysłuchania nawet o co do końca chodzi. Obawiam się że po dokonaniu zwrotu nie otrzymam przelewu lub będę musiał się prosić bez końca. Przestrzegam !!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Być uczciwym

Zostaw merytoryczną opinię o Moto Diagnostyka Monika Kowalska - Głuszyca

Moto Diagnostyka Monika Kowalska