PACA PAL

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PACA PAL

AnowyS

Pracuje w firmie Pacapal, w Środzie Wielkopolskiej. Jestem w miarę świeżym pracownikiem aczkolwiek podczas czasu spędzonego tutaj nie mam podstaw do narzekania. Współpracownicy głównie sobie chwalą współpracę z nimi. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, nie wiem jak było. Wiem jak jest tutaj, wypłaty na czas. Nikt nie pracuje na czarno A atmosfera głównie bardzo przyjazna. Jak w każdej firmie trafiają się gorsze dni. Aczkolwiek sam osobiście póki co jestem zadowolony z naszej współpracy. Zarówno szef jak i kierownik potrafią zachować się tak jak należy, kiedy trzeba. Można dojść z nimi do porozumienia, potrafią obiektywnie spojrzeć na sytuację jak człowiek, nie jak przełożony. A w kwestii wynagrodzenia, to wszystko zależy od Ciebie ile jesteś w stanie zarobić. Starasz się? Pracujesz sumiennie? To I wynagrodzenie jest adekwatne do wykonanej pracy. Jeżeli szukasz pracy w której można się obijać, I dostać za to dobrą pensję, to nie jest firma dla Ciebie. Firma wynagradza adekwatnie do wykonywanej pracy. Pozdrawiam i mam nadzieję na owocną współpracę. Jak najbardziej polecam ;)

@AnowyS

interesuje mnie to czy dalej tam zatrudniają i jaka jest obecna sytuacja :)

Administrator Nowy wpis

Poszukuję zatrudnienia jako Pracownik Produkcji w mieście Środa Wielkopolska. Chcę zarabiać 4300 PLN. Spotkaliście się z podobną ofertą?

Tobiasz Nowy wpis

Siema. Nie tak dawno szukali widzę operatora wózka widłowego. Ciekawie wygląda to, jak ocenialiście warunki. Że dają umowę o prace to kozak ale w tej ofercie podali spore widełki, bo między 5200 a 6300 brutto. Z czego wynika taka różnica? Jaki kandydat w sumie może otrzymać taką większą kwotę na start? System dwuzmianowy. Czy da się dogadać, aby ustawiano mi więcej 1 zmian, czy grafik jest nie do podważenia?

Łukasz123 Nowy wpis
@Tobiasz

Co do zmian to są stałe 6-14 i 14-22 naprzemiennie. Ja pracowałem na produkcji a na stanowisku operatora wózka to pewnie od umiejętności.

K.P Nowy wpis

Witam. Czytając te komentarze można stwierdzić ze firma nie ma żadnych minusów jeżeli chodzi o kasę/urlop i pracę samą w sobie. Czy faktycznie tak jest ? Chce zmienić prace i jak narazie rozglądam się za ofertami. Znajdzie się osoba która opisze mi mniej więcej co to za praca i wgl ? Czy jest możliwość pracy na 2 zmiany (rano i nocka) jak to jest napisane w ogłoszeniu ? Pozdrawiam

mloo

wyplata na czas wszystko ok pracownicy mili niema problemu z wolnym

Wanda
@mloo

O urlopie piszesz? A z nadgodzinami jak macie? Występują? A jak tak to czy można odebrać?

Firma PACA PAL szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik fizyczny - NAPRAWA PALET / Фізичний працівник. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
stefan

Pracuje od 4 lat. Umowe o prace dostalem od razu. kontakt z szefem jest. Po przepracowaniu miesiaca mozliwosc brania zaliczki. problemow z urlopem nie ma jesli wczesniej sie zglosi. Wyplata najpozniej do 10ego. Prawda jest taka ze jak sie komus chce pracowac i bedzie to robil sumiennie to nikt go nie zwolni a na kase tez nie bedzie narzekac. ogolnie polecam firme ale tylko ludziom ktorze chca zarobic za wykonanie poleconych obowiazkow. jesli ktos chce dostac kase za nic to lepiej niech sobie narobi dzieci i ciagnie 500plus.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Paca Pal Paweł Tyszewicz?

RuchaczMam69

13zł podstawa + akord za palety. Robię tutaj już dłuższy czas i sobie chwalę, bez wykrztałcenia 5000zł na rękę robiąc po 8h chyba uczciwie. Jak się leci w (usunięte przez administratora) to i o i lecą proste.

Tymon

@AnowyS i nie ma nigdy problemu jeśli chodzi o podpisanie umowy?

Szymon
@Tymon

ja umowę dostałem od razu pierwszego dnia, razem z zestawem ubrań

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Paca Pal Paweł Tyszewicz?

andrzejos

za moich czasów była praca na dwie zmiany - 6 do 14 i 14 do 22

Darek

Praca jest dwuzmianowa - 6 do 14 i 14 do 22

Praca super wynagrodzenie również, z szefem zawsze można się dogadać.

AnowyS

Szefwszystkichszefow

Potwierdzam

@AnowyS

interesuje mnie to czy dalej tam zatrudniają i jaka jest obecna sytuacja :)

janek sroda wlkp.

negatywne opinie moim zdaniem jako pracownika p.p. środa wlkp. jest z (usunięte przez administratora) wzieta . pesia adekwatna do umiejetnosci wyplata na czas . Grzegorz Jankowiak polecam i zapraszam firma z wizja i dobra pensja g.j środa wlkp. \

Nie polecam/! Odradzam ! Ciężko o urlop (usunięte przez administratora) Stres Zero premii Brak czasu na wszystko Kończy się tylko na słowach ...

Iii

Bardzo dobra praca.Codziennie moge obserwować pana bizona z biedronki jak śpi w wózku i narzeka jak to biedra mu mało płaci i ma wyj...ne ale jego kasia mu da dużą premie i dlatego tam siedzi.Poza tym chwali sie że kabluje na kolegów i dlatego ma lepiej płatne.Ja tam wole być paca palem niż z takim typem pracować.O dzięki ci Panie że moge pracować dla paca pal.

Donra praca dobre zarobki. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o PACA PAL - Nowa Sól

• Jak się pracuje w PACA PAL?

Zobacz opinie na temat firmy PACA PAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PACA PAL?

PACA PAL