Opinie o M-w Michał Warszawski w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy M-w Michał Warszawski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w M-w Michał Warszawski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Krajowe firmy transportowe całopojazdowe i drobnicowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M-w Michał Warszawski w Zielona Góra

Lola Nowy wpis

Wyświetliło mi się ogłoszenie dla kierowcy od firmy z kiedyś. chłopak szuka pracy na kat B u nas w okolicy ale nie mogłam dostać się do szczegółów. Jakimi autami się jeździ? i czy w ogóle praca jest jeszcze możliwa? ktoś zasugerował jakieś długi ale nie znam sytuacji

Siemanko, bo mnie na necie mignęła taka notka z Pana firmą, że chyba monter / kierowca był szukany ale teraz po wejściu tu na forum nie do końca wiem czy byłoby to aktualne. czy po tych dwóch latach zatrudniono nowe osoby które ogarnęły klientów, że już nic nie piszecie?

Aaaaaaa Nowy wpis

Ten pan dalej robi za prezesa firmy ma pełno długów wszyscy odeszli od niego z pracy i ma same długi i sprawy w sądzie więc nie warto lepiej omijać tą firmę i całą rodzinę lubią (usunięte przez administratora) ludzi i na kasę i na zlecenia

Pudzian Nowy wpis

Konkrety masz jak na tacy wyłożone wystarczy cofnoc sie i poczytac komentarze jak mw w kulki leci z ludzmi choc ciezko ci to przyswoic bo pewnie na reke ci to choc smrut za wami sie ciagnie przykre to ale prawdziwe I nie do polecenia firma

Pudzian

Wiele. Rodzice benkart..:)utrzymuja a pozniej kto hehe. Wielkie dno ta firma. Bez polecenia!!!!!

@Pudzian

I chyba też bez jakiegoś w miarę konstruktywnego wyjaśnienia? A może dla zainteresowanych to jednak by się przydało?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie M-w Michał Warszawski? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Opieka nad starszą Panią z zakwaterowaniem i wyżywienien wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Uwaga Bankrut mw

Nie te firmy transportowe

Powod stary sprzed ,towar nie dojerzdzal na czas i dziwne tlumaczenie powodu prezesa mw i utrudniony kontakt z mw a prawda byla inna lub bez echa jedyny plus mili kierowcy ale spedycja ich pracuje pod presja

Rafał

Teraz podajesz sie za Bronislaw @alicjo hehe stale zapytania smieszna jestes ale plus maly bo zrozumialas w końcu zdanie grabie ciagna w jedna strone:)imie chociaz dopasowalas:)unikajcie Panie , Panowie i Uk rodzinnych interesow

Rafał

Czemu nie uk poniewaz Polaka potrafi wykiwac rodzinka mw z malych liter hehe to co dopiero Ukraińca. Firma dno z benkartem na czele

Bronisław
@Rafał

Nie za bardzo rozumiem co chciałeś przekazać. Możesz to wytłumaczyć nieco dokładniej?

Uwaga

Nie warto firma barana została zmieniona i prowadzi rodzinka baranów na czele młodego barana więc powstało wielkie (usunięte przez administratora) Unikajcie ludzie szerokim łukiem. Nie wypłacalni na odchodne.

Iwona
@Uwaga

Nie chciałabym pracować z kimś kto mnie tak wyzywa. Może konkretny ARGUMENT do czego tam dochodzi co? Dowody

@Iwona

Będą dowody Oj za niedługo sądowe jak wygrywa sie sprawę z wasza ekipa która myśli że jest nietykalna garaż komornik zajął dom też zlicytowany długi synka nawet w internecie widnieją na nazwisko Warszawski proszę sprawdzić 240 tys a gdzie poszkodowani inni :) do usłyszenia z dowodami za niedługo cierpliwości a wystarczy wejść na licytacje komornicze tam też są dane M Warszawski jakie licytacje były i z jakiego paragrafu powodzenia pani Iwonko :)

@Nieznajomy

Można prosić o link jakiś do tego w takim razie?

@Jolanta

1 Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze Marcin Krzysztof Szczepański Kancelaria Komornicza nr VII w Zielonej Górze 65-454 Zielona Góra Gen. Władysława Sikorskiego 6 tel. 502 661 636 e-mail: zielona.gora.szczepanski@komornik.pl adres EPUAP: KS_MSzczepanski/domyslna lub KS_MSzczepanski/ezbiegi VII GKm 98/20 Wasz znak: Zielona Góra, dnia 13-10-2021 Sz P Sąd Rejonowy w Zielonej Górze pl. Słowiański 2 65-958 ZIELONA GÓRA > *0070001789185* Uwaga: ZMIANA ADRESU KANCELARII OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI nr KW 30725/3 Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze Marcin Krzysztof Szczepański na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 19-11-2021r. o godz. 11:00 w budynku Sądu Rejonowego w Zielonej Górze mającego siedzibę przy pl. Słowiański 2, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości- lokal mieszkalny nr I położony jest w Czerwieńsku w centrum miasta przy ulicy Bolesława Chrobrego 10. Nieruchomość lokalowa nr I położona na 1 kondygnacji (parter) nadziemnej budynku mieszkalnego składającego się z 3 lokali mieszkalnych, zlokalizowanego w Czerwieńsku przy ulicy Bolesława Chrobrego 10. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni oraz łazienki o powierzchni użytkowej 53,77 m2 wraz z udziałem wynoszącym 1/3 w nieruchomości wspólnej. należącej do dłużnika:Michał Warszawski położonej: 66-016 Czerwieńsk, Chrobrego 10/I, dla której Sąd Rejonowy w Zielonej Górze Wydział VI Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW [NKW: ZG1E/00030725/3] Suma oszacowania wynosi 168 800,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 126 600,00zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 16 880,00zł. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Bank BGŻ BNP Paribas SA 73 20300045 1110 0000 0423 6430 Zgodnie z przepisem art.976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule. W ciągu dwóch ostatnich tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz.08:00 do godz.15:00 oraz przeglądać w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze przy pl. Słowiański 2, odpis protokołu oszacowania nieruchomości, operat szacunkowy biegłego sądowego, wypis z rejestru gruntów wraz z mapką z akt postępowania egzekucyjnego. Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję. Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności. Komornik Sądowy Marcin Krzysztof Szczepański

@Jolanta

I na stronie dluginfo tam widnieje ile długu jest na innych pozdrawiam :) więcej wyślę jak się inne sprawy wyjaśnią kierowców którym wisi pieniążki za wykonaną pracę

@Jolanta

I proszę wpisać tego komornika dane i wejść na licytacje nieruchomości zrealizowane :) będą informacje a jest więcej dłużników stacje benzynowe,byli pracownicy co złożyli sprawę sądowe,inspekcja pracy są dane na temat MW :)

@Nieznajomy

O matko, dziękuję za tak rzetelną odpowiedź i porady! Bo powiem szczerze, że czasami podchodzę sceptycznie do tego typu opinii, bo ludzie mają tendencję do ściemniania tu na forach. Czyli kiedy mniej więcej jest szansa, że to wszystko już się rozwiąże?

@Jolanta

Witam p. Widze ze pani bardzo ciekawa jest i chyba powiazana z ta rodzinka wiec zapraszam do biura komorniczego o wiecej inf i splate reszty dlugow i wtedy bedzie pani wiedziala czy juz koniec :) pozdrawiam serdecznie

@Nieznajomy

Tak naprawdę to nie. ;) Ale widzę, że wciąż pojawiają się tu negatywne opinie, więc raczej nic nie zostało rozwiązane?

Rada

Unikajcie dziewczyny chlopaki jedno wielkie dno bez zł w kieszeni mw na odchdne bedzie kombinowal na swoja strone bajo

Uk

Nie nie nie iiiiiiii nie

Bożena
@Uk

Dlaczego?

Nieznajomy

Uwaga oszust nie słowny człowiek nie warto pchać się w tą firmę. Nie wypłacalny auta rozjebane. Nie płaci diet. Cały miesiąc przepracowany 2000zl na rękę. Nie polecam!!!

Nie te firmy transportowe

Komentarze juz dają do myślenia i sprawdzenia tych dwóch firm wiec omijać proszę

Justyna
@Nie te firmy transportowe

A ty z jakiego powodu zalecasz by omijać? Z tych samych co reszta osób czy masz jakieś inne doświadczenia?

B c

A Justyno chcesz tam pracowac? To odradzam pieknie w ogloszeniu. Prywaciarz ten to dno dlugow

Justyna
@B c

Ale co wynika z tych długów? W sensie nie wypłaca ten Pan pieniędzy czy jak?

B. C

Za dużo pytań tu już kobiety zadają coś tu kombinuje (mw czy gutek strutek) Ciekawość to pierwszy stopień do piekła Wiktorio a komentarze powyżej mówią za siebie. Kto mądry wyciągnie z nich wnioski a kto...... Wpakuje sie w (usunięte przez administratora) Tylko szkoda że prędzej takich inf. Nie było bo bym unikl problemu!!!!

B. C

I iwonko powinno byc wiecej informacji w internecie o takich prywaciarzach jak te dwie firmy prowadza niby transport a lece z uczciwymi pracownikami w kulki i wykorzystują ich a marne grosze płacą a na odchodne nie rozliczają się uczciwie i wyjdzie w internecie biało na czarne o mw i starych korzeniach gutmar

Wiktoria
@B. C

a skoro sa takie przypadki, to czy ci byli pracownicy prawnie dochodzi tych pieniędzy, np. przez pozwy zbiorowe? skoro piszesz w liczbie mnogiej, to ile było takich osób bez kasy na odchodne? ktoś potem odzyskał jakoś te kase?

Olek

Warszawscy dziadzy

Pudzian

Chyba koniec karmy mw i gutmar inna krwią sami za kierownice jak młody to robił a niby Prezesem JEST HEEHE :)

Pudzian

Milo ujrzeć nowe wpisy negatywny prawda coraz bliżej na temat mw i ojca (gutmar) i dowodów coraz więcej światło dzienne ujrzy!!! :) a na obronne swą nawet kobiety samce wysyłają zapytaniami a jak za mydlone były kobiety i prawdę ujrzały nagle zamilkły(:(:(:. Więc unikajcie Panie i Panowie tych firm.

Nieznajoma

I co tak panie zamilkły teraz nie odniosą się do tych linków tyle komentarzy a teraz cisza i jeszcze jeden znikł z garażem nagle czyli coś na sumieniu jest :) pozdrawiam i jak widać zadłużenia są i bankructwo firm gutmar i mw warszawski bo nawet flota jest wystawiona na olx i allegro co chcecie kolejnych oszukać czy uciekacie od odpowiedzialności i zadłużenia pozdrawiam :) uwaga na te dwie firmy

Zostaw merytoryczną opinię o M-w Michał Warszawski - Zielona Góra

• Jak się pracuje w M-w Michał Warszawski?

Zobacz opinie na temat firmy M-w Michał Warszawski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M-w Michał Warszawski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

M-w Michał Warszawski
  • Zjednoczenia 102 lok. 2