Opinie o FDS Group Jakub Rząsa w Grotniki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FDS Group Jakub Rząsa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w FDS Group Jakub Rząsa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FDS Group Jakub Rząsa w Grotniki

Deniro Nowy wpis

Firma o słabej kondycji finansowej. Non stop cięcia. Pracownicy nie są pewni jutra. Z wypłatami bywa ta że raz są raz są z opóźnieniem. Nikomu tego nie życę. PIP musi przyjść i to zweryfikować. Takiej jazdy nie widziałem od lat 90. No ale cóż zrobić takicj firemek jest na pęczki.

Kamil Nowy wpis

Stanowczo odradzam jakąkolwiek współpracę. Pan Jakub Rząsa zlecił mojej firmie wykonanie strony internetowej, ponad rok czasu proszę się o płatność za usługę. Notorycznie kłamie, że zapłaci za jakiś czas. Pomimo podpisania umowy i sprawy skierowanej do windykacji nie płaci. Podsumowując mogę tylko powiedzieć, że ta osoba dba wyłącznie o swój interes i nie ma szacunku do czyjejś pracy.

Były kurier Nowy wpis

Jako były kurier pracujący u tego "pana" stanowczo odradzam. Wypłaty płacone na raty i to kiedy się przypomni "szefowi", o planowaniu jakiegokolwiek urlopu też możecie zapomnieć. Oczywiście na początku obiecywane złote góry a po jakimś czasie okazuje się, że jednak nie jest tak kolorowo. Praca po 8-10 godz a umowa na 1/8 etatu. Stanowczo odradzam bo szkoda nerwów

Jolanta Nowy wpis
@Były kurier

Witajcie, czy ktoś może odnieść się do tej opinii i napisać jak aktualnie wygląda praca w FDS Group na stanowisku kuriera? Jestem ciekawa jak obecnie jest z wypłatami - czy są płacone zawsze na czas. I ile wynosi teraz wynagrodzenie? Coś się zmieniło przez ten rok czasu?

Kierowca

Pracowałem w tej firmie wszyscy byli ubezpieczeni ale tylko umowa zlecenie. Kasa zawsze wypłacona.

Bartosz
@Kierowca

Nie było żadnych szans na to, aby z upływem czasu od zatrudnienia otrzymać propozycję przejścia na umowę o pracę? Zaskoczyłeś mnie swoim wpisem.

Pijanydostawca
@Kierowca

Owszem wypłaty są ale czy w terminie ? Czy od 2-8dni standardowo opóźnienia to normalne ? PIP już dawno powinien się tą sprawą zainteresować a do tego większość pracowników „weekendowych” pracuje bez umowy! (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie FDS Group Jakub Rząsa? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
F1 FDS

Nie polecam pracy w tej firmie, chyba że lubisz pracować bez ubezpieczenia i dostawać wypłaty długo po terminach wypłat. Szef zapomina o pracownikach gdy zbliża się 20 każdego miesiąca (termin wypłaty). Brak premii jak to piszą w ogłoszeniach o pracę, brak możliwości awansu, wymyślone rozliczenia PIT. Grafik pracy podawany z tygodnia na tydzień ( w niedziele wieczorem na poniedziałek, w poniedziałek wieczorem na wt-pt, w piątek wieczorem na weekend). Wracając do tematu wypłat to najczęściej na czas otrzymują wypłatę ci kierowcy, którzy idą następnego dnia do pracy. Dziekuje i nie pozdrawiam

XD!

Szczerze polecam dla osób które chcą dostawać wypłatę w okolicach 25 dnia następnego miesiąca oraz panicznie boją się widoku umów w jakiejkolwiek postaci

Witam byłem kierowca w tej firmie wypłaty miały być do 20 dnia każdego miesiąca aktualnie jest już 18 godzina 22 maja a wypłaty dalej jak nie było tak nie ma i to nie pierwsza taka sytuacja, (usunięte przez administratora) Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o FDS Group Jakub Rząsa - Grotniki

• Jak się pracuje w FDS Group Jakub Rząsa?

Zobacz opinie na temat firmy FDS Group Jakub Rząsa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FDS Group Jakub Rząsa?

FDS Group Jakub Rząsa