Mirkar Mirosław Marlęga

Opinie o Mirkar Mirosław Marlęga

Wi896 Nowy wpis

Umowa o pracę :) Żadnych śmieciowych umów ,to się ceni

Dominik Nowy wpis

Kilometry jak wszędzie się robi Nocek mało się zarywa Ale dużo centrów miast i latania z darmo i czas tracenia Wypłacalny jak większość Dniówka jak wszędzie prawie bo i miałem na start 250 gdzie indziej Zaleta bo nie dzwoni i (usunięte przez administratora) co chwilę nie zawraca A z tym auto to nie wiem kto ukradł bo różnie mogło być i powinienem to zostawić dla siebie Wypłata urlopów jak wszędzie taka sama Jazda na busie nie jest dla wszystkich

d Nowy wpis

Mam wszystkie zdjęcia opon i stanu takiego że wstyd było to założyć . Za stanie na parkingach płatnych we Francji byłem obciążony nie jednokrotnie (a płaciłem dkv) jeden parking był opłacony na kwotę 17e gotówką własną. To normalne że chciałem zarobione pieniądze na potrzeby własne,a to że opłacony był jakoś Komornik to chyba nie ze swoich pieniędzy to robiłeś sknerusie i placzko o wszystko. (usunięte przez administratora) Było też parę innych rzeczy do roboty ,ok . Światła z tyłu ,obrysowki ,ale kto to wiele razy naprawiał ,albo komu kasą została potrącana? Do dziś nie oddałeś mi za ostatnią fakturę na środki czystości do auta . A telefon ,jaki? Dostałeś fakturę za moją lodówkę i jeszcze mam ci płacić za telefon. Do dzisiaj nie dostałem pieniędzy za naprawianie rury od klimatyzacji i za zużytą energię. Czas w domu to odpoczynek a nie pracowanie przy aucie. (usunięte przez administratora)zawsze auto było ogarnięte przed oddaniem do mechanika (może raz nie miałem czasu by ogarnąć bo jeździe 1200-1400 do Polski i spaniu 3h ) Za 200 zł dniówki przez półtora roku to wiele nie można wymagać a pracowałem ja za 400 w moim mniemaniu Szkoda że taki zły kierowca byłem i podniosłem nagle dniówkę do 240 mimo że interes się nie opłaca a potem chciałeś się jeszcze dogadywać ,ale miarka się przebrała i takich ludzi się nie dorabia. (usunięte przez administratora)

Mariusz Nowy wpis

Witam, aktualnie jestem zatrudniony w firmie MIRKAR na stanowisku kierowcy, nie jestem pracownikiem który pracuje 2-3 miesiące , a 3 lata. Gdyby było coś nie tak na pewno bym odszedł bo po co mam pracować u kogoś takiego jak widzę, tutaj ktoś opisał a nawet myślę, że wiem który z kierowców posunął się do czegoś takiego aby oczernić MIRKAR.Widać jesteś bardzo sfrustrowany , co widać po Twoim wpisie. Co nie spodobało się , że szef Cię zwolnił ? W ciągu jednego miesiąca ten kierowca który najprawdopodobniej dodał tą opinię zwalniał się 6 razy. Jakoś żaden kierowca do tej pory nie zamieścił nigdzie żadnej opinii na temat firmy czy szefa. Teraz o samej firmie i pracy w której jak napisałam nie pracuje od kilku miesięcy a od 3 lat, a kierowców jest więcej zatrudnionych w firmie którzy nie pracują tam "od wczoraj" każdy z chłopaków jest zadowolony. Szef zawsze wypłaca pieniądze na czas, nigdy podkreślam nigdy nie było sytuacji żebym nie miał zapłaconych pieniędzy. O co nie zadzwonię , zawsze jest zrobione. Czy w busie, czy jeśli potrzebuje sam na coś pieniądze zawsze przelew jest w ciągu maksymalnie 15 minut. Praca jest zawsze ułożona, wiadomo to jest transport czasami zdaza się coś na szybko, coś wyskoczy ale to są sytuacje których szef nie może przewidzieć. I to nie jest prawdą, że jezdzimy po Francji czy po Galeriach, jest czasem ładunek gdzie trzeba dostarczyć do galerii pod jakiś sklep ale ludzie to jest transport !!! Nie popadajmy w jakąś paranoję...Nigdy szef nie zrzucił na mnie jakiejś odpowiedzialności...co tutaj widać kolega napisał. Jeśli w busie jest coś do zrobienia czy kupienia nie ma "że nie" szef zawsze co nie powiedziałem było kupione. Chciałem się wypowiedzieć bo właśnie zobaczylem te kłamstwa które zostały napisane. Chłopaki gdyby szef był takim jakim tutaj został opisany nie pracowali by po tyle lat w tej firmie. Także kolego naprawdę przemysł swoje działania i przestań oczerniać porządną firmę w której pracowałes i weź się za robotę, dobrze wiesz , że ciężko i takiego szefa i taka firme.Szczerze życzę każdemu kierowcy takiego szefa i takiej firmy!!! bo to co nie raz słyszymy na parkingach z opowieści od innych kierowców kiedy balgaja szefa o wypłatę albo o to że sprzęt się sypie a szef ma (usunięte przez administratora) JESZCZE RAZ PISZE POLECAM FIRME I SZEFA !!! Pozdrawiam Mariusz

Zostaw merytoryczną opinię o Mirkar Mirosław Marlęga - Warszawa

• Jak się pracuje w Mirkar Mirosław Marlęga?

Zobacz opinie na temat firmy Mirkar Mirosław Marlęga tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mirkar Mirosław Marlęga?

Mirkar Mirosław Marlęga