Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Opinie o Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Xyz

Praca od poniedziałku do soboty lub niedz - do piatku późnego wieczora. . -ciagla gonitwa , naliczanie diet to wielka niewiadoma . Przybysze z za wsch granicy uczą się tam jeździć. Nie polecam tej firmy !!! Ps. Nie dajcie się nabrać na propagandę ze pieniądze adekwatne do wykonywanej pracy (bzdura,bzdura ,bzdura) Takie są fakty , ale nikogo nie zniechecam - każdy ma prawo spróbować i wyrobić sobie opinie .

FanWojtka
@Xyz

Potwierdzam w 100%. Gonitwa. Niespełnione obietnice dyspozytorów. Jedź, jedź i nic więcej. Pieniądze żałosne, jak na podwojną obsadę i maksymalnie wykorzstany czas pracy.

ojeju

To przykre, że niektórzy kierowcy tak odgrywają się na firmie, że celowo uszkadzają auta bądź nie zgłaszają usterek już powstałych. Sami sobie szkodzą. Ale @UWAGA, weź jeno pod uwagę - kierowcy nie są tam obciążani za każde uszkodzenie. Nikt im nie potrąca, chybą że to naprawdę ekstremalne i powtarzalne przypadki. A dla nowego kierowcy, to duża ulga, że jak już cos się zdarzy, że że jak noca na rampie cos zarysuje, stuknie wyjezdzajac z luku - nikt za to nie zabierze mu pensji.

@FanWojtka

Nie jes źle narzekają same lalusie.Dla mnie ok.

Jam Ci on
@Lolita

Ile pracujesz?ok było przez pół roku, potem zaczyna się jazda bez trzymanki, a lalusie to w firmie zostały, co popiją przez łikend i potem trza robote za nich robić, taka prawda.

@Jam Ci on

Pracuje 1.5 roku i zadowolony w 100 % a weekend spedzam w domu i nikomu (usunięte przez administratora) nie liże.

?
@Lolita

Pracując w systemie 2/1 wyruszając z Wrocławia jest szansa na weekendy w domu?

memek
@Lolita

Przy jakim systemie weekendy spędzasz w domu?

m
@?

raczej nie

JamCion
@Lolita

Cieszę się , że Ci się podoba. Pytanie ,w ilu firmach pracował-oś ? ,,Lolita ,zadowolony ,,hmm to wszystko wyjaśnia. Napiszę Ci tak. W twojej okolicy jest firma Co płaci więcej, a nawet pasa nie dotkniesz. Takze się zastanów, kto cię (usunięte przez administratora)

@JamCion

Podaj namiary na tą firme bo widzę że symulujesz.

JamCion
@Lolita

Demony budzą się kiedy śpisz, kiedy tracisz czujność wyciągają kły. Litości nie ma, nieba nie ma w nich, zabijają sens Twój, piją Twoją krew. /x2 1.Żyjesz w tym małym świecie reklamy i dóbr. Oglądasz go przez zamknięte oczy. Twój umysł śpi, bo otworzyłeś go złu, a truciznę dałeś sobie w umysł wtoczyć. Podstawą wiedzy o tym, co otacza Cię jest podawana przez media propaganda. Znajdź czas na wsłuchanie w siebie się, papka to....... Pozdrawiam i nie dziękuj.

Wiem
@ojeju

No to mało wiesz, jak zrobisz ekodriving , to go stracisz przy uszkodzeniu, wiedziales o tym ?he he

Maciek
@Wiem

Jak nie potrafisz jeździć to nie wsiadaj za kółko. W innej firmie za stłuczki by cie wywalili

Siema, wiecie może czy potrzebują na podwojna z kolega chcemy tam iść. Jakiś namiar gdzie do nich dzwonić za robota? Może jakie konkrety jak z wynagrodzeniem i ogólnie ile w domu i czy w miarę robota na spokojnie czy zapiera... cały czas? Z góry dzięki za odp.

@Marcin

Numer kontaktowy do działu rekrutacji 785-054-106

Driver

Jeśli ktoś poszukuje zmiennika proszę o kontakt.Jestem z Kujawsko-Pomorskiego.

Yoo
@Driver

Nadal szukasz?

Ona
@Yoo

Ja szukam. Tyle,ze jestem kobieta.

?
@Ona

To dziewczyny też zatrudniają?

@?

Tak, w naszej firmie liczą się umiejętności, chęć oraz podejście do pracy, a nie płeć kandydata.

Siema nadal szukasz zamiennika

@Ona

Nadal twoje ogłoszenie jest aktualne.Odnośnie zmiennika.Pozdrawiam Marcin.

@Ona

Już pracujesz czy dalej szukasz zmiennika?

Siarka

Hej, Mam tam zacząć pracę od pierwszej połowy stycznie, jako nie doświadczona tirówka :P Śmigają tam jakieś sympatyczne dziewczyny ?

Brylant
@Siarka

Nie wiem,ale wiem,że w nowym roku będzie tam prawdopodobnie śmigał sympatyczny tirowiec)))

Siarka
@Brylant

Hahah No to może się gdzieś tam zobaczymy ???? Czekam na badania i sio w trasę ????

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca Kat. C+E w transporcie międzynarodowym bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Szukam zmienniczki

Szukam zmienniczki

Gigu

System 2/1 to cały tydzień w domu czy krócej ? Bo widziałem na niektórych ogłoszeniach 2/4 dni .

@Gigu

Zwykle jest to tydzień. Jednak czasem zdarza się, że na samochód trzeba wsiadać już po 4 dniach.

memek
@Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Do jakich miejscowości w Anglii się jeździ?

Kobieta

Szukam zmienniczki-zmiennika.Ktos tez moze szuka?

Qba
@Kobieta

Cześć. Powiedz jaka kasa i jaki system.?

Mati

Witam jestem z lubelskiego Zamość jak tam wygląda ta praca poleci ktos czy lepiej szukac cos innego? A może mi ktoś cos poleci sam ?Pozdrawiam

Driverman
@Mati

Praca jest ok. Jestem z pomorskiego więc nie twoje okolice, ale za dojazd zwracają i dietka sie już liczy od wyjazdu z domu. Trasy poukładane - ok jeśli szukasz czegoś na start/ na przyuczenie.

@Driverman

A jak z wyjazdami i z kasa gdzie oni smigają?

@Mati

Niemcy, Holandia, Anglia. System pracy do wyboru, wiecej informacji + 48 785 054 106

Lolita

Praca ok.Robota poukładana,często w domku no i jasa w miarę zadowalająca także polecam.

Mati

Jakiś kierowca z lubelskiego? Może sie dołączę

xxx

Jak można tyle czasu wytrzymać z obcym człowiekiem w kabinie ? !

Janusz78

Fajna firma jeśli ma się dobre układy z dyspozytorem i swojego zmiennika a nie dobranego prze firmę

Zenek

Słyszałem o firmie , że jest bardzo dobra!!

Józef Oleksy
@Zenek

Dobra firma tak płaci ? Ok. 3700 zł jak wyjdą 2 tygodnie w m-cu, ok. 4800zł jak 3 tygodnie, na premię za Eko to coraz ciężej wyjść żeby dodatkowo wpadło do wypłaty, ogólnie najniższą podstawa + diety polska 120zl /zagraniczna 140 zł, czas pracy zgodnie z tacho ale do końca trzeba wyjechać czyli 15/21h ?

Henryk Kwinto
@Józef Oleksy

140 zloty diety zageanicznej. Szok

@Józef Oleksy

Kolego 5500 srednio wychodzi w sys.2/1 także nie pisz głupot

xxx

Według mnie praca na DUŻY PLUS ! Nie wiem skąd tyle krytyki...

Qwerty
@xxx

Uzasadnij,bo wg mnie więcej minusów jak plusów.

Jakie macie doświadczenia jeśli chodzi o współpracę z obcym człowiekiem w obsadzie podwójnej? jak wytrzymać mimo szczerych chęci jeśli współpraca kompletnie się nie układa?

Też Piotr
@Piotr

Jeśli jesteś samotnikiem jak ja to nie dasz rady z drugim gościem tym bardziej jak to będzie zryty beret. Miałem okazje wyjechać na tydzień na próbe ale w innej firmie. Trafił mi się młody typ ale z większym doświadczeniem. Wk...ł mnie od samego początku zarozumialec . Słuchał piosenek typu Manieczki Manieczki ,jazda!!! i tak w kołko można było pier...ca dostać. W nocy strzelał ogniem z pewnej części ciała, na szybie milion durnowatych miśków nie wiem po co i jak przystało na twardziela dziara na przedramieniu.Daj fajkę,pożyczysz kase ,opowiastki o podbojach miłosnych tego durnia były tak niewiarygodne, że bidak sam się w nich pogubił .Z międzynarodówki zrezygnowałem choć czasami ciągnie do tej roboty. Pracuje w PL codziennie w domu kasa mała ale pewna i komfort psychiczny ,że już nikt cię nie zagazuje, wlezie na naczepę i przywieziesz kogoś na gape do GB.

@Też Piotr

Mam podobne doświadczenia . Rozpocząłem pracę na międzynarodówce na podwójnej obsadzie kasa fajna firma lecz z typem z którym jeżdziłem wytrzymałem 3 miesiące skończyło się dla mnie wyrokiem w sądzie . Też był (usunięte przez administratora) zarozumialcem, napierdalanie z butli,malowanie (usunięte przez administratora) ,ciagłe pie...dolenie o robocie ,disko polo , no i drajwer z krwi i kości opasła ku..a.

@Piotr

Może warto poprosić dyspozytora personalnego lub dyspozytora sprawdzenie możliwości wymiany zmiennika? Niekoniecznie jest tak, że za pierwszym razem trafi się ktoś, z kim się dogadamy, czasem potrzeba dwóch, trzech prób ; )

@anonymous

Firma Duvenbeck oferuje możliwość pożyczki na prawo jazdy C+E dla osoby wskazanej przez kierowcę. To znaczy, ze jesli masz brata, sąsiada, szwagierke, czy żonę chętna do jazdy na podwójnej obsadzie z Tobą i poreczysz za te osobę, pozyczymy jej pieniadze na ten cel. TY zyskasz osobę do jazdy, która akceptujesz a my nowego pracownika.

kiero

Ale piszecie bzdety.. Przyjdz, pojezdzij i sam sie przekonaj czy na prawde jest tam tak ZLE!!!!

SpeedyTrucky

Jezdze juz w tej firmie troche czasu. Nie narzekam jakos specjalnie - laduje obok domu, mam dysponentke z ktora moge sie dogadac. Owszem, czasem troche negocujemy, bo robota nakręca sie sama, wozimy do fabryki na tasme, wszystko na cito. Ale ja akurat lubie miec cel i troche adrenaliny w robocie. Mam smykalke do ekojazdy, lubie panowac nad autem, wiec dodatkowa premia wpada. Polecialem tez do pracy dwoch kolegow z okolicy, wiec moja wyplata od razu lepiej wyglada.

Duvi

Firma Duvenbeck rekrutując na stanowisko kierowcy C+ E oferuje program wdrożeniowy dla nowych kierowców, regularne trasy, które sprzyjają mało doświadczonym kierowcom, oferuje naukę ekonomicznej jazdy i auta z najnowszą technologia. Dodatkowo sa premie za staz pracy oraz za polecenia nowych kierowców.

Kat

He he he , auta z najnowszą technologią? Regularne trasy? Bu ha ha he hihi

Trener
@Duvi

Hahaha...tak właśnie...szkolenie...ja z dwu tygodniowym stażem i kolega z jedno tygodniowym doświadczeniem...program szkoleniowy pt. 'Naucz się sam'.

Były
@Duvi

Kolego Duvi, jak jest z 45 pausy, wyciąganie kart , kombinowanie itd itp jazda bez OC. ??? Prawda czy fałsz? Zapraszam do dyskusji.

@Były

To co piszesz - jazda bez OC? wyciąganie kart? kombinacje? itd., itp., to jest kompletnie niezgodnie z linią firmy. Firma to ludzie a konkretnie ponad 500 osób - ciężko ręczyć osobiście za każdego i każdy pojedynczy przypadek, bo każdy człowiek myśli i decyduje za siebie - ale jak wyobrażasz sobie, żeby tak wielka firma nie zadbała o OC naczep, aut? To jest niemożliwe. I niesłusznie krzywdzące.

Pytacz
@Duvi

Duvi ,a dyspozytorzy wiedzą o tym ,że to jest niezgodne z linią firmy? Na pewno pojedyncze przypadki?Tak się tylko pytam.Poczytaj na innym forum.

UWAGA
@Kat

Najnowsza technologia !!!!!!!!!! nie wiem z której strony !!!!!!!!! Buha ha ha ha ha .

@UWAGA

Dodtkowe funkacje w jakie są wyposażone nasze auta: asystent pasa ruchu, czujniki zabezpieczajacące przed najechaniem na poprzedzający pojazd, inteligentny tempomat (reguluje prędkość także przy podjazdach pod wzniesienia -by jechać ekonomiczniej) retarder, klimatzyacja postojowa, regulowany fotel również dla pasażera, lodówki. Owszem są i starsze modele, które mogą nie mieć części z tych funkcji, ale one są regularnie wycofywane i zastępowane nowymi.

SpeedyTrucky
@Kat

Wszystkie zakontraktowane trasy (a jak wiesz @Kat, oni mają BMW) są regularne, jezdzisz tam jak motorniczy, w tę i z powrotem, a na końcu tygodnia wjeżdzasz na baze, jak na zajezdnię. Owszem, czasem zdaży się jakiś przerzut, oni mają przeciez i spedycje - ale na wielu trasach robota jest bardzo poukładana. Moze zle trafiales... Ale to trzeba umiec sobie zalatwić i pokazac, ze sie cos ze soba reprezentuje...

Kat
@SpeedyTrucky

Za długo tam pracowałem, żeby nie wiedzieć jak tam jest, a załatwianie to sie skończyło za komuny, teraz to się nazywa mobbing , a karteczka z nr,tel. wisi na wykrotach.

@Kat

@Kat, chcieliśmy tylko poinformowac, że do końca roku firma otrzyma 23 nowe ciężarówki (część będzie na wymianę), więc masz szanse załpać się na najnowszą technologię i świeżutką tapicerkę.

Xxx

Jak tam teraz jest ?

Xxl
@Xxx

Bez zmian najniższe zarobki w kraju sami Ukraińcy jazda non stop stare naczepy bez przeglądów kiedyś to była firma teraz to wszyscy się zwalniają tylko i wyłącznie na niskie zarobki NIE POLECAM na krajowce więcej zarobisz niż w duvenback na podwójnej obsadzie zamiast zlikwidować ecko driving dołożyć kierowcą bonusy i kierowcy by mieli większą motywację do pracy to każdy zatrudnia się na parę miesięcy i ucieka jak widzi ZAROBKI

Zostaw merytoryczną opinię o Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 14 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.