Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Opinie o Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Podobnież

Prawda to że nowe linki na hiszpanie zorganizowali?

Fghr
@Podobnież

Pisz po ukrainsku na innym forum ,bo u tego dziada mało już Polaków robi i nikt Ci nie odpowie.

Tomas
@Fghr

Dokladnie same " złote zęby " już tam robią patologia i tyle zresztą każdy wie jak wyglada baza na Wykrotach (usunięte przez administratora) totalny auta w blocie stoją kible i prysznice to masakra

speedyTrucky
@Podobnież

cos tam nowego faktycznie sie u nich dzieje, nie jestem pewny co z Hiszpania, ale slyszalem cos o Skandynawii

@Tomas

Obecnie kierowcy ze wschodu stanowią 1/3 kierowców w naszej firmie . Jeśli nie posiadają Panowie popartych faktami informacji to proszę ich nie rozpowszechniać w internecie. Nasza firma przekazała kierowcom w pełni wyposazone i nowe zaplecze socjanle 2 lata temu i jest ono codziennie sprzątane przez serwis sprzątający zatrudniny przez naszą firmę. Jeśli stan czystości we wspomnianym miejscu budzi Panów zastrzezenia mogą mieć Panowie pretensje jedynie do siebie.

Byle jaki
@Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Czyli mam rozumieć, ze nie ma błota na wykrotach, z ciepłą wodą nie ma problemu?

Jaki
@Byle jaki

Jest czajnik możesz sobie podgrzać hehe

Bobby
@Byle jaki

Dodali tam ostatnio 2x nowy dusz i 2 x kibelek. W duszu ciepła woda, do kibelka ręki nie wkladalem

?
@Bobby

A z kasa dalej bryndza?

?

Przekonałeś mnie,ide tam)))

qwa

To tak jak ty heheheh

Darek

Duvenbec : Zalety: hmmmm kilka Pań w biurze które naprawdę są sympatyczne Wady : brak jakiegokolwiek szacunku do kierowcy , większość to UK , ostatnio wozi sie wszystko czyli najgorsze ladunki z gieldy , wiadomości z biura : zakaz stawania na prysznic a jedzenie mozna robic podczas jazdy, totalny (usunięte przez administratora) i najgorsza wypata w kraju gdzie dosc ze malo to kazdy ma inaczej.NIGDY WIECEJ DUVENBECK

Witam czy to prawda ze zmiast podwójnych obsad będą pojedyncze i czesc kierowców do zwolnienia ?

Piotrek
@Marek

Tak kolego prawda w duvenbecku jest gorzej i robia pojedyńcze obsady bo po co płacić drugiemu kierowcy ja jeździ sie teraz na pociagi i na jednym czasie w pojedynczej ogarniesz TAKIE wieści z biura otrzymałem

Mlody
@Marek

Kierowcy się zwalniają i nie ma komu jeździć

Pawel
@Marek

Bardzo slaba i nierzetelna firma w ktorej nie szanuja kierowców .Mam nadzieje ze jak od marca odejdą od nich Ukraińcy a to juz pewne bo z ktorym nie rozmawiam to tylko na to czeka to docenią co to polski kierowca

Młody

Dziad i nic więcej, omijać szerokim łukiem.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca Kat. C+E w transporcie międzynarodowym bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Staszek

Dlaczego w firmie jest tak duża rotacja kierowców i złych opini. ?

Opcja
@Staszek

To juz ci piszę.Prawda jest taka że za 2/1 zarobki 4500 to smiechu warte.na miejscu po 8 godzinach mam 3 i dlatego zrezygnowałem z jazdy w duvenie i ogólnie z drajwerki bo się nie opłaca siedzenie w budzie bo życie szybko mija.

Józek
@Staszek

Bo to wszystko prawda .Firma nie liczy się z kierowcami, zarobki to komedia tyle się placilo 10 lat temu A nie teraz i jeszcze jazda po 21 godz. do końca czasu i start już po 9 H A jak staniesz na dłużej to zaraz telefon z biura .....(usunięte przez administratora)

mordeczka
@Opcja

4500 to jak eko wyjezdzisz. generalnie firma dramat. kolego omijać szerokim łukiem. dyspozytorzy jak i spedycja duvena to takie nie ogary ze masakra

Pablo

Firma tragedia. (usunięte przez administratora) Jeżeli wyniknie jakaś sytuacja losowa typu awaria naczepy lub brak dokumentów od naczepy OC i rejestracyjnego dowodu każą jechać. (usunięte przez administratora)Prawda jest taka ,że najlepiej lubią żeby się nie odzywać bo wtedy jesteś niewygodny. Gdyby było tam tak słodko to nikt by sie nie interesował o prostowaniu komentarzow pisanych przez Biuro. Ludzie którzy jeżdżą na weekendy maja pauzu po 40 godzin z dojazdem do pracy tak weekend wygląda. Najlepiej Jeszcze żebyś zabrał rzeczy na weekend z auta bo ktoś nim pojedzie. Kierowcy są pionkami ,a odwalaja najgorsza robotę bez szacunku. Problem z urlopami ,bo kłamią ze wniosku nie ma a inne dokumenty inne były smieszna firma

Odradzam współpracy z tą firmą.

Gal Anonim

Szkoda czasu na tą firme, auta zniszczone przez wschodni blok, słaby kontakt z dyspozytorem i wynagrodzenie nie adekwatne do wykonanej pracy. Auta małe jak na podwójna obsadę, 30 euro z hakiem diety to totalna porażka i jeszcze te eko zamiast się skupić na drodze to człowiek się stresuję żeby nie nacisnąć hamulca jak ktoś ci drogę zajedzie. Nie polecam

@Gal Anonim

Nic dodać nic ująć .CZY ci kierowcy co tam pracują zatrzymali się w czasie żeby za tyle robić i żeby człowieka nie szanowali

@Gal Anonim

Szanowny Panie jeśli był Pan naszym pracownikiem, to już na początkowym etapie otrzymał Pan informacjie o wynagrodzeniu na stanowusku kierowcy. Flota jest co roku odświeżana, a auta cyklicznie serwisowane. Jeśli coś nie działa mają Panowie obowiązek to zgłosić do działu technicznego naszej firmy, ktory zajmie się weliminowaniem problemu w możliwnie najktótszym czasie. Jeśli szkoda Panu czasu na naszą firmę to szanujemy Pana czas oraz opinie, ale proszę nie rozpowszechniać nieprawdziwych informacji.

Były
@Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Która informacja jest nieprawdziwa?

Dyzio
@Gal Anonim

Kolego z tym Eko to się zgodzę dramat. Np Jazda 360 konnym mercedesem z 24 t ładunkiem przy tym próba zrobienia tego śmiesznego Eko bez użycia hamulca i jazda pod każdą górke 20 km/h bo i tak nie ma  czym jechać a jeszcze strach wcisnąć gaz bo zła nota za niego będzie... obżydzają jazde do tego stopnia że przeklinasz dzień w którym zostałeś kierowca zawodowym. Aha i zapomniałem napisać o przelogowaniu kart tylko po to żeby rozdzielić jazdę i oszukać note ktora bez rozdzielenia była by słabsza, a czasem trzeba robic to w nocy i bez potrzeby pchac sie w mocno zatloczony parking przez ktory potem ciezko przejechac.(usunięte przez administratora)

Dyzio
@Gal Anonim

Kolego z tym Eko to się zgodzę dramat. Np Jazda 360 konnym mercedesem z 24 t ładunkiem przy tym próba zrobienia tego śmiesznego Eko bez użycia hamulca i jazda pod każdą górke 20 km/h bo i tak nie ma  czym jechać a jeszcze strach wcisnąć gaz bo zła nota za niego będzie... obżydzają jazde do tego stopnia że przeklinasz dzień w którym zostałeś kierowca zawodowym. Aha i zapomniałem napisać o przelogowaniu kart tylko po to żeby rozdzielić jazdę i oszukać note ktora bez rozdzielenia była by słabsza, a czasem trzeba robic to w nocy i bez potrzeby pchac sie w mocno zatloczony parking przez ktory potem ciezko przejechac. Bardzo bardzo utrudnia to życie i przysparza nie potrzebnych

Noname

Szukam zmiennika praca pod amazonem izoterma system 2/1. Nawet od zaraz .(usunięte przez administratora) Najlepiej Kujawsko-Pomorskie

Damian
@Noname

Kierowca, który świeżo ukończył kurs prawa jazdy, może spróbować swoich sił w tej firmie? Szukasz zmiennika, dlatego daj znać, proszę, czy kandydatura takiej osoby może zostać pozytywnie rozpatrzona.

Pracus

Próbował ktoś sądownie ubiegać się o zwrot ryczałtu za noclegi? Czas skończyć z tą patologią w transporcie.

:))
@Pracus

kolego z tego co pamiętam to miałeś to wliczone w podstawę, system pracy twój to 8/8 czy coś takiego i tam było 1600 z hakiem brutto bo przecież dyspozycyjność i pauza to nie są godziny pracy( taką umowę podpisywałeś zapewne jak każdy), resztę to właśnie te pseudo dodatki za godziny nocne , ryczałty itp wychodziło kilkaset złotych czyli tej podstawy coś około 1800 na rękę jak dobrze pamiętam.....jak się sądzić to chyba będzie lepiej o diety ,że np w de 49 e itd..... ale skoro podpisałeś kwit ,że się zgadzasz na niższą dietę to tak jakbyś pracował u kogoś za 5 brutto i nagle podsuwa Ci ktoś umowę na 3 brutto..... podpisujesz pracujesz albo nie podpisujesz i nie pracujesz.....widziałeś co podpisywałeś ......szkoda nerwów moim zdaniem na tą firmę a znając życie jak się zaczniesz sądzić to się okaże ,że jeszcze Ci za dużo dali i będzie trzeba oddać....

Pracus
@:))

Podpisać możesz byle Co,ale prawo to prawo. Zobaczymy co z tego wyjdzie :-)

:))
@Pracus

próbuj..... i pochwal się potem jak się to zakończyło :)

Maciek

Dzwoniłem do firmy bo znalazłem ogłoszenie. Bardzo miła Pani przedstawiła mi warunki i ...........potwierdzam wszystko co tu piszą tak marnie to nikt nie płaci......przez chwilę myślałem że żartuję hahahha ....Ale mimo wszytsko Pani była miła, no cóż nie ona to ustalala ale faktycznie zarobki żart:)

Wiesiek

Zwolnilem się z tej firmy i to była dobra decyzja zarabiam dużo więcej jestem szanowany i pracuję jak normalny człowiek w tym molochu to już kiedyś była tragedia ale teraz to co się tam dzieje gdzie obcinaja wypłatę i zwalniają i daja nowe ogłoszenie że zatrudni kierowców to już totalne ośmieszanie się firmy "CULTURE of LOGISTIC "hahaha

Zofia
@Wiesiek

Chyba o tym ogłoszeniu piszesz https://www.pracuj.pl/praca/kierowca-kat-c%252be-wroclaw%2Coferta%2C7056563 Mimo opinii, które się tu pojawiają, może masz jakieś podpowiedzi dla kandydatów, którzy chcą wysłać do nich CV? O co powinni zapytać i zadbać już na etapie rozmowy kwalifikacyjnej?

Wiesiek
@Zofia

Mimo opini...ludzie wszystko co tu piszą to prawda , po co się oszukujecie że to wpisy rozczarowanych kierowców.....to 100 % prawdy A myślenie..A pójdę zobaczę najwyżej się zwolnie...przecież czarno na białym jest opisane z jaką firmą mamy do czynienia...

Marna firma , sami Ukraińcy, słabe zarobki NIE POLECAM

Mordeczka

Ucięli zwroty i dietę za dojazdy i powroty. Brak kontaktu z kimkolwiek żeby porozmawiać lub wyjaśnić ta sytuacje. Finał jest taki ze trzeba uciekać. Mam wrażenie ze nie szanują już kierowców z Polski bo przecież w ich miejsce lepiej wsadzić Ukrainca który pierwszy raz siedzi w ciężarówce

Były
@Mordeczka

A pan prezes wie co się dzieje w jego firmie? Idzcie spytać, tylko ze swoim tłumaczem,he he

Piotrk
@Mordeczka

Ta opinia najlepsza że wszytskich .Sto procent cała prawda o firmie duvenback. W tej dziadowskiej firmie pracując kierowca staje się dziadem więc jeżeli ktokolwiek się zastanawia nad pracą w tym molochu sorry Panowie jest idiotom SAM SIE O TYM PRZEKONAŁEM .

Kaziu

Jeszcze jakieś 2 lata temu zanim pojawili się Ukraińcy było ok, może nie płacili dużo ale robota była w miarę poukładana i kierowca był normalnie traktowany a teraz to masakra.. Tak jak ktoś pisał UA odpoczywa a Polacy but i but.. Niestety zabierając pieniądze za dojazdy i obcinajac dwie diety skłonili przyjezdnych kierowców do tego aby sami się pozwalniali.. Panie w biurze są naprawdę ok i do nich pretensji mieć nie można.. Podobno jest za dużo kierowców dlatego wprowadzono nowe zasady..

Ta firma robi z ludzi idiotow zatrudnili dużo nowych kierowców i dali podwyżki po czym nie przedłuża umów zwalnia około 50 osób obcinajac za dojazdy i dwie diety i daje nowe ogłoszenie że zatrudni kierowców. Realne zarobki 4500 zł za 2/1 na szczęście dużo kierowców się samych zwalnia bo przejzalo na oczy gdzie pracują. Zostaną sami wschodni " kierowcy " bo oni się jak narazie godzą na wszystko chodź od nowego roku planują większą grupą się zwolnić bo podobno już mają oferty z niemckiej firmy .Tak jak koledzy pisali szkoda czasu na pracę w tej firmie .

@Tomek

W 100 % racji ta firma to dno totalne i nie mam na myśli osób z biura bo robią co szefostwo każe .Przy takim zarządzaniu i polityce firmy to tu nie ma przyszłości. Jakim trzeba być hipokryta żeby zwalniać dobrych kierowców A jednocześnie dawać ogłoszenie że są przyjęcia. Dno dno dno

Pr

Bardzo małe zarobki słaba organizacja pracy kierowcy .... Omijać

Pawel

To już rzadkość żeby spotkać polskiego kierowcę w tej firmie

Nie polecam NISKIE ZAROBKI

To inne firmy podnoszą zarobki żeby w nowym roku się nie okazało że połowa Ukraińców ucieknie do niemieckich firm A oni jeszcze dojazdy ucieli i dwie.diety .W jakim kierunku ta firma zmierza , przydałby się jakiś audyt z niemieckiego oddziału albo sami kierowcy napiszą co się w polskim oddziale sie wyprawia.

Zostaw merytoryczną opinię o Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 14 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.