Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Opinie o Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

BUnio

Praca ok nie wiem jak bardzo trzeba być smutnym czlowiekiem by pisac takie bzdury o tej Firmie. Praca jest zgodnie z przepisami, kasa taka jak obbiecali i zawsze na czas. Przy tylu dziadtransach gdzie nakazują jeżdzić bez pauz albo nie wypłacają kasy na czas to DUven jest naprawdę dobrą firmą

Hymmka
@BUnio

Konkretnie proszę napisać ile za 2/1 ,ile km robicie na Tydzień, jakie samochody?, czy zwracają za hof-y? , za dojazd do firmy?

TransportowaCentuwa
@Hymmka

Z KM na tydzien to roznie - kasa nie jest od kilometra, tylko rozliczane sa diety. Auta MAN i MERcedes, za Autohofy jest zwrot gdy przedstawisz paragon

LOBO
@TransportowaCentuwa

Tak, jak piszesz kolego wsyzstko co ma być zwricone jest zwracana na konto.

Wladek
@Hymmka

Czytać nie umiesz ....przecież jasno masz napisane jakie diety co i jak...ogólnie myślałem że to żarty ale widzę że nie dałem pracują za śmieszne diety .Jak można 120 zł mieć na kraju A 160 zł na zagranicy .3 dni na kraju 360 zł tyle hahaha 24 H w aucie za 120 zł .....nie dalej w to nie wierzę że ktoś za tyle pracują

Kobita

Szukam zmiennika do podwójnej obsady

...

Witam chciałbym się dowiedzieć za system 2/1 na jaką można liczyć pensję, czy firma ucina też stawki. bo na przykład kierowca nie dojechał na czas. Jak ogólnie wygląda praca w firmie. Pozdrawiam

Hadry

Nie polecam firmy z daleka od firmy... Płatność a praca wykonana w tej firmie jest kategoryczna... (Negatyw) swoi ludzie piszą te pozytywne komentarze Pozdrowienia dla nich dla...

@Hadry

Co?To co napisałeś nie ma ładu i składu. Jeśli jeździsz tak jak piszesz to BRAWO

@Luck

nie ma składu ani ładu w Tej fimie. zarobki są bardzo słabe a jazdy jest tyle że sie nie opłaca. Ciagła gonitwa z opowieści starych kierowców wiekszość żałuje ponoć na początku było lepiej a teraz sama ukraina wiekszośc faktycznie wskazuje na to że piszą to osoby z biura pozytywne opinie na parkingu wystarczy zapytać sie o duvenebcka każdy zna odpowiedź- ...

@Luck

To jak ta im żle to po co tu robią? Każdy marudzi na firme ale jakoś nie zmieniaja roboty. Ja też narzekam na niektóre kwestie, ale wczesniej robilem u dziada i wiem ze w duvenie nie jest tak żle.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca Kat. C+E w transporcie międzynarodowym bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Chętny

Witam chciałbym się dowiedzieć jakie są zarobki w firmie "realne za system 2/1 .Czy oscylują w granicach 6500zl - 6800 zł jak w innych firmach za ten system bo coś mi się nie chce wierzyć że 4500 max .?

Podpinam się.

Kosmata żaba
@Chętny

4500 to maja w biedronce i sa codziennie w domu.Jak taka kasę proponuja na międzynarodówce i to w podwójnej to idź leipej do biedronki o ile masz gdzieś blisko. Liźniesz trochę tego i już jakiś papier będzie do lepszej (lepiej płatnej )firmy.

około 5-6 tys. netto

Kiero
@Luck

Hahahah już widziałeś 5-6 tyś hahahah chyba za 3/1 , jak 5 będziesz miał za 2/1 to maks tą firmą to totalne (usunięte przez administratora) .LUDZI TAM TO NAWET UKRAIŃCY NIE CHCĄ PRACOWAC

tulipan
@Chętny

idź i sprawdź a potem nam napisz :D druga opcja zadzwoń do biura i przekaż nam informacje na Forum :D

Kiero
@Chętny

120 zł na kraju dieta hahha czyli 360 zł za 3 dni jakaś kpina ty to ja mam dniówke.

@Kiero

ty chyba na głowe upadłeś mają pełne obsady i teraz nawet chetnym zatrudnienia odmawiają bo nie mają gdzie ich wcisnąc. Jeżdzę u nich 4 miesiące i w 2/1 zawsze ponad 5 wychodzi

Zainteresowany 2

Witam, orientuje się ktoś czy w duvenbeck podpisuje się lojalnosciowki? Jaka jest pierwsza umowa i po jakim czasie można liczyć na umowę na czas nieokreślony?

BARRO
@Zainteresowany 2

Pracuje od 5 miesięcy i ze mną nie podpisywali umowy lojalnościowej.

M.W

Proszę o kontakt. Pozdrawiam Mariusz 509199279

Bez doświadczenia

Ile trwa szkolenie dla kierowcy bez doświadczenia i w jakim systemie jest ?

@Bez doświadczenia

Do każdego kirowcy mamy indywidualne podejście, także czas szkolenia zależy od umiejętności każdego kierowcy. System pracy również zależy od kandydatka.

Tonek

Witam kiedy będą podwyżki , zwroty za dojazd , pranie za poleconego pracownika ?

lolo
@Tonek

Premia za polecenie nowego pracownika juz jest a za pranie ciuchow roboczych masz ryczalt do pensji - chyba ze pierzesz na bazie czy na Wykrotach - tam masz pralke i suszarke darmo a nawet na Wykrotach czasem proszek, wtedy ryczalt do kieszeni : D

@lolo

A co to ma wspólnego z podwyżkami.....

Tonek

Premie

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.?

Tores

Wynagrodzenie hahaha śmieszny jestes płacą najmniej w polsce traktują jak nr rejestracyjny A tym chcesz tam pracować

oo

Dostajesz podstawe do 10-ego kazdego miesiaca + diety do 15-ego :)

Pytajnik

Coś się polepszyło? Ile teraz płaca? Znaczy ile kierowca dostaje na miesiąc?

:))
@Pytajnik

tyle ile będą chcieli mu wypłacić :) jak przesiedzi cały miesiąc w kabinie to może 6 z przodu będzie.....a może nie.....

@:))

Nie wiem co masz na myśli pisząc, że pracownik dostanie tyle, ile zechce mu wypłacić firma - przecież jest na pewno jakiś system rozliczeń. Niekoniecznie pytam o stałą pensję, bo rozumiem, że to zależy od tego, ile kto jest w trasie, ale o to, jakie są stawki.

:))
@Karolina

mam na myśli to ,że wypełniasz druki z dietami i wysyłasz ile Ci się powinno należec" niestety jak chcą Cię okroić to ściągają twoje dane z fleetboarda czy jak się to tam nazywa i nagle wychodzi ,że tu zabrakło Ci minuty ,że zacząłeś pracę np o 10 w poniedziałek ( a jechałeś do Hamburga z domu 10 h własnym autem) wyjąłeś kartę na załadunku to tak jakby Cię wogóle nie było w pracy , wyjąłeś kartę na 45 spędzaną za granicami ,żeby się nie narazić na kontrolę i mandat więc też Cię w pracy nie było czyli z twojego około 900 zł za 5 dni zostawało 650 , teraz sobie pomnoż to razy 4. w miesiącu , dodaj podstawę około 1800 na rękę i ile wychodzi za system weekend w domu? całe 4000 + a teraz przykład kogoś kto też zaczął o północy skończył o 24 w pt przekraczał regularnie granice spozniając się na załadunki bo kazdy potem stał pod granicą ,żeby mu dieta leciała i go nie obchodziła awizacja bo tracił kasę , wyszło mu 1000 zł za 5 dni....i czy ten który zarobił 6000 jest równy temu co zarobił 4000 choć byli tyle samo godzin w pracy w ciągu miesiąca? no nie !!! witamy w firmie....!!! poza tym stawka 30 e z hakiem za dzień w trasie i to w podwojnej..... to słaba stawka...proszę się tam zatrudnić i samemu przekonać

@:))

Dokladenie jest jak kolega pisze szkoda czasu na taka firmę .

Lira
@:))

Poczekajmy,aż duvenbeck się odniesie do tego postu, wyżej już dwa skomentował, tego pewnie nie ruszy hehehe , ciekawe kto to komentuje, PG ? Heheheheehh

@:))

Szanowny Panie informacje o tym jak są rozliczane diety i jak je poprawnie wypisywać są przekazywane każdemu z nowych kierowców w dniu zatrudnienia. Nastomiast jeśli mają Panowie wątpliwości co do konkretnej diety mogą uzyskać informacje w dziale dyspozycji presonalnej. Nie prawdą jest, że firma zabiera czy też "ucina" diety, które są panom należne. Inaczej sprawa ma się w przypadku osób, którze piszą nieprawdę o czasie spędzonym w pracy.

Ciekawy
@Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Co to znaczy ,,piszą nieprawdę o czasie spędzonym w pracy,,? Jak można pisać nieprawdę, jak wszystko jest na karcie.

@:))

Jeździłem i potwierdzam.stawki w duwenie słabiutkie i dyspo nie ogarniete i ze słabą wiedzą na temat czasu kierowców,także czas stracony ale każdy niech się przekona sam.

srick
@:))

To jak na 45ce wyciagaja karte to gdzie wtedy przebywaja?W kabinie czy poza?

Tores
@srick

W kabinie a gdzie indziej jak kiedys zadzwonilem do biura ze to nie legalne to ulyszalem ze " przecież macie płacone diety to sobie proszę za to wynająć pokój " hamstwo i bezczelność , szkoda gadać każdy ma inaczej płacone hahah jesli można 4500 za 2/1 wypłatą...dawno sie zwolnilem i teraz za 2/1 mam 7200 tak Panowie i Panie 7200 .Nie bujcie sie zmian i nie przyzwyczajajcie sie do firmy bo wystarczy troche poszperac w internecie i znajdziecie dużo lepsze oferty a nie oszukiwanie sie moze bedzie lepiej albo a ja tylko do konca roku hahah staly tekst .

Ktos
@Tores

RZ? Nie cwaniakije tak :P bys sie lepiej do kolegi odezwal

@Karolina

Jeśli wypadnie 2 tyg w miesiącu w trasie - około 4500zł. Jak wypadnie w miesiącu 3 tyg w trasie - 6 z przodu jest..

Rudiii
@Pytajnik

Od września wprowadzili nowe dodatki także idzie ku lepszemu

Hugo
@Pytajnik

od września wprowadzili nową premie za polecanie kolegów do pracy i jeszcze jakąś 500zl za frekfencje i eko

Bosss
@Ciekawy

Bo w Duvenie wypisuje sie diety na kartce a to co sobie niektorzy piszą nie pokrywa sie z kartą. Jeśli o tym nie wiesz to znaczy ze nie pracowałaś w Duvenbeck, wiec po co sie wypowiadasz?

Bosss

cale na konto

@Marek

A na wypisywanie bzdur to czas masz...

@Bosss

Oczywiście, że się pisało na kartce,a potem dopasowywało, ale to działało w obie strony, kierowcy przymykali oko na nieprawidłowości firmy,a firma na zaokraglanie diet, wszystko było ok do czasu jak pewna osoba nie przybrała se do głowy,bo ,,(usunięte przez administratora) Kolego w tym czasie co ja, z duvena odeszli praktycznie wszyscy starzy kierowcy. Jak brali tylko z karty,to nawet 4 tyś nie zarobiłeś .

@Ciekawy

jaka praca, taka płaca kolego

ciekawy
@Belzen

tzn. jaka praca? Miała być linka Toyota Born, a były przeżuty ,rozładunki załadunki 20 ton ręcznie, czas wyjechany na ,zicher,, i to wszystko za ok 4 tyś!!!!! to dużo??? o co Ci kolego chodzi jaka praca taka płaca? Nie mówiąc o 45h tam gdzie nie trzeba itd itp, jeszccze do tego chamskie zachowanie pana kierowcy ,który stał sie spedytorem , coś jeszcze chcesz wiedzieć?????

@Pytajnik

Wprowadzili wlasnie nowy rodzaj premi i nie trzeba dużo się starać by to dostac

Jou
@PojedynekNaSzosie

Czyli jaki ? A może oddali to co zabrali bo kierowców brakło ?

@ciekawy

Jak jestes kierowcą jednej linki to potem co sie dziwisz ja robie tu 4 miesiac i zarabiam duzo wiecej.

@Belzen

Czytaj ze zrozumieniem. Pracowałem półtora roku. Jeszcze zobaczysz co potrafią,he he he

@Jou

Mysle ze to wrocilo nawet w lepszej formie, kiedys w zalenosci od oceny kierowcy z ekodrajwingu mozna bylo dostac 300 badz 500 zl, jesli ktos byl cienki ekojadzie to nie bylo wazne jak bardzo sie staral w innych kwestiach, praktycznie nie mial szans na 500zl. Dzis brana jest pod uwage norma spalania, ale nie musi byc ona prerfekcyjna, bo liczy sie rowniez dbanie o auto, jazda bez stluczek i obecnosc - wyjezdzone dni -czyli normalne rzeczy o ktore dba poprawnie pracujacy kierowca. Teraz nie trzeba byc mistrzu oszczedzania paliwa, tylko normalnie starac sie jezdzic poprawnie, nie miec wiekszych wpadek, a ta lepsza kasa wplywa na konto i masz jeszcze odprowadzenie do ZUS - czyli cos odkladasz na przyszlosc.

Ziomek
@PojedynekNaSzosie

Samo cyt,, odprowadzenie do Zus i masz coś na przyszłość,, świadczy o kierowcach Duvenbecka, he he he. A żeby kiedyś zrobić eko wystarczyło przelogowywać często kartę i tyle, żadna filozofia ,he he

kierow

kto wypisuje tkie bzdury???? to jest normalna firma , nieogrosza od innych i nie wiem skad ten hejt na forum. pracuje od lat to wiem

@kierow

To napisz plusy. Na wykrotach dalej błoto po kolana? Używacie hamulca? He heitd itp

Mruczek
@Były

poukladana praca, z dyspo da sie godacac jak cos trzeba porobic koło domu i kasa zawsze na czas

kierow
@Były

nie upieprzaja mi wyplaty jak uszkodze lusterko itd. Nikt mi nie zajmuje pienidzy na poczet nieoczekiwanych szkod. Z biurem zaswsze sie dogadasz, wystarczy miec szacunek do ludzi, to beda miec szacunek do ciebie!

@kierow

Tu masz racje,ale jest ale,, przy uszkodzeniach zabieraja ekodriving, przynajmniej ja tak mialem. Jak ja pracowalem to nie szlo się dogadać, może teraz jak im kierowców brakuje,nie mówiąc o stanie samochodów jakimi każą jezdzic i naczepach gdzie wiecznie trzeba coś naprawiać.

Staszek
@Mruczek

A to chyba że pracujesz pod Panią M. I masz kursy w okolice domu wtedy pauza leci A ty w domciu .Widziałem ostatnio takich jak se autko zostawiają i sruu w osobówek .....A nas gonią ale coż układy...

Mruczek

Eko to tylko 500 zl a usykodzenia to mozna narobic na klika tysi

@Mruczek

Moje zadrapanie wynioslo moze 100zl, po drugie po to są ubezpieczenia i inne formy zabezpieczenia. No ale jaka firma tacy kierowcy, bez urazy. Po drugie co za chora osoba wymyśliła ekodriving , żeby nie używać hamulca?, dalej w Manach używacie ręcznego na dohamowaniach? Kabaret

@Były

ilosc hamulcow recznych jest naliczana przez system oceny kierowcy, jezeli jest ona nienaturalna kierowca tracil premie, dostawal ostrzezenia od pracodawcy. Hamowanie recznym jest zabronione.

@PojedynekNaSzosie

Jakbyś chciał wiedzieć,w niektórych manach komputer nie czytał hamowania ręcznym, ,,zatkało kakało,,?

Witam, poszukuje firmy ktora pomoglaby mi w zrobieniu prawa jazdy c+e w zamian za lojalke 1 rok pracy u Państwa. Czy to jest mozliwe ? Oraz czy diety sa opodatkowane (zglaszane do zus/us?)

Witam jakie są zarobki chodzi mi dieta podstawa ? Ile wychodzi za 2/1 .

neo
@Marcin

Zadzwoń do nich to Ci powiedzą po pytasz tutaj

@pytanie

Witam. Czy w Duvenbeck jest jakiś system pracy przykładowo 3/1 czy jeździcie jak wyjdzie ??

@@pytanie

Kierowcy mogą pracować w systemie 2/1 i 3/1

lelo

Będzie problem ze znalezieniem pracy w Duvenbeck jesli mieszkam 500km od bazy firmy bez doswiadczenia? Pytam bo u mnie w okolicy nie moge znalezc pracy, szukaja tylko doswiadczonych

@lelo

Nie, przyjmujemy do pracy kierowrów z całej Polski.

oczy_transportu

czesc, sporo na tym forum informacji o pracy kierowcow, a mnie ciekawi jak pracuje sie w biurze? Jako dyspozytor, fakturzystka czy w dzialach kadrowo-ksiegowych, badz pomocniczych? Czy jest jakas elastycznosc godzin pracy/mozliwosc pracy zdalnej? Czy firma jest przyjazna ludziom z dziecmi? Czy sa dodatki do pensji, czy tez praca jest w systemie prowizyjnym? Jak z jezykiem, czy trzeba mowic plynnie po niemiecku i na jakim stanowisku? z gory dzieki za info

Garutno

Nie polecam Zarobki... a jazda... Nein. Słychać ostatnio ze firma już...

MERK
@Garutno

Z firmą wszystko w porządku, przyjmują do pracy, wszystko jeździ. A zarobki jakie są takie są, ale każdy wie, więc jeśli się godzi na takie warunki to nie widzę problemu. Płacą na czas i stosują się do zasad czasu pracy kierowców, wiec serio nie czaje skąd te opinie. Nie podoba wam sie to nikt was niie zmusza.

Slaw

Mi tam wszystko pasuje

MARO

Pracodawca jak najbardziej ok. Nie płacą za dużo , ale zawsze na czas i wszystko uczciwie. Czas pracy też zawsze pilnowany.

Zostaw merytoryczną opinię o Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 14 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.