Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Opinie o Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Nicola88

Hej:) czy mógłby ktoś powiedzieć jak wygląda linka z Tych lub Niepołomic, dokąd jeździcie, i na kiedy wracacie ? :)

JJ
@Nicola88

Z niepołomic w okolice monachium, a potem z monachium do niepołomic

Wiktoria
@JJ

I potem jest pauza? Czy kolejne kółko? Jak to czasowo wychodzi finalnie, ile godzin wychodzi?

Radek

Czy w firmie jest możliwość uzyskania karty Multisport ?

mtr
@Radek

A po co karta? Wystarczy dobrze trafić, jak raz na giełdzie przy załadunku 28 pasów założyłem to mi się sportu na pół roku odechciało, poproś dyspo to Ci odpowiednią trasę załatwi ;)

@mtr

Karta to chociaż do domu dla kogoś z rodziny, zawsze by się przydała. ;) A jakieś inne bardziej adekwatne benefity?

@Radek

Dzień dobry, Na dzień dzisiejszy narazie nie posiadamy karty Multisport.

@Beata

Socjalów dużo - od ubezpieczenia, do wczasy pod gruszą, paczki i bony na święta! Klasyczek!

@Radek

PS z tego co mi wiadomo - karta ma być w niedalekiej przyszłości

Mietek

Czyli ile w końcu się płaci w tej firmie 400-450 za dzień bo to już standard wszędzie?

Adriano

Opadaja rece jak sie Was czyta. Karta multisport tj koszt ok 100 zł człowieku zarobisz ok 7000-8000 tys a TY o karte pytasz? Amoze Chcesz jeszcze kilo szynki w trase i ziemniaki. Skad WY sie bierzecie /

@Beata

Dzień dobry, Pani Beato na chwilę obecną posiadamy ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą, premię świąteczne.

Jestem bez doświadczenia szukam pracy na podwójna na start znam języki angielski niemiecki . Jestem Katolikiem masz podobne wartości to dzwoń .tel 881428267

@Marek

a co tu maja wartosci do znaczenia....????

Ezekiel
@Marek

Szukasz dziewczyny czy pracy?

mtr

No, niby wszystko ok :) tylko martwią mnie te zasady pokrywania, zwłaszcza w podwójnej :))

Jutrk

Ile płacą za dzień?

@Jutrk

Oni sami nie wiedzą hahah albo wstyd pisać haha

@Antek

Dzień dobry, składniki wynagrodzenie są jasne i klarowne każdy doskonale wie na jaką stawkę może liczyć w wybranym systemie.

XYZ
@Jutrk

Wystarczająco żeby przeżyć w czasach inflacji ha ha

@Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Proszę o konkrety......tylko nie o odpowiedź typu prosze dzwonić a konkretnie skoro są jasne i klarowne?

ciekawskibil

Dlaczego?

@Marek

Wszystko zależy od systemu w którym chciałby pan jezdzić i lat doświadczenia jako kierowca C+E

@Antek

Antek, Jestem kierowcą tej firmy i wiem za co dostaje pieniądze, jeżdże już tu 3 lata i nigdy nie było problemu z wypłatą może nie zarabiam 15 tys jak wszyscy ale nie mam co narzekać.

@Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

2/1 system 10 lat doświadczenia jako kierowca międzynarodowy......więc na jakie zarobki mogę liczyć konkretnie ?

Lidia
@Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

To są jakieś dodatki stażowe? Z czego składa się pensja?

@Piotr

To napisz ile zarabiasz konkretnie co za co bo wszyscy unikają tego tematu

@Lidia

Pensja składa się z podstawa+dieta+dodatek za ponad 20 dni w trasie+dodatek za ekonomiczną jazdę, szanowanie sprzetu, również jest dodatek stażowy stały w zależności jakie doświadczenie pani posiada.

Kamila

Pewnie też są zależne od różnych czynników, nie wiem sama, ale i mnie to ciekawi, ponoć w tej branży zarobki są niezłe. Ciekawe, czy kogoś bez doświadczenia firma też zatrudnia.

@Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Drogi pracodawco napisz konkretne kwoty......chyba że masz coś do ukrycia......konkretne kwoty co za co .......KONKRETNIE !!!!!!!!!!!!!!!!

@Piotr

Witam czy pensja rośnie wraz ze stażem ?

@Kandydat

I cisza .........nikt nie wie ile ma płacone......a miałem nadzieję że te wszystkie komentarze to nie prawda ale jednak to wszystko prawda........zarobki tak śmiesznie małe że nikt konkretnych kwot nie poda............ Czyli jest to prawda DUVENBECK to firma która płaci najmniej w kraju

kier
@Kandydat

no tak, inne firmy to wszem opowiadaja ile płacą, idź tam gdzie płacą 15 tysi na ręke , co będziesz tracił czas na taki duven :) każdy mądry aby się dowartościować ile to on zarabia, widocznie tym którzy tam pracują to wystarczy...

Kieroman

120 zł na kraju i 160 zł na zagranicy.......

@Michał

Tak, pensja rośnie wraz ze stażem pracy

Diety są inne skąd pan posiada takie informacje ?

A ile wynoszą diety ?

@Kieroman

Podstawa-2300 netto, Diety-kraj-120pln, zagranica-160pln premia za ponad 20 dni w podróży- 348pln, premia uznaniowa 500zł netto (przyznawna głownie za frekfencje, ekonomiczna jazde, szanowanie powierzonego sprzetu-samochodu, poprawne relacje z innymi kolka z pl na de, ni, cz.

@Piotr

Można prosić o szczegóły i rozwinięcie tej ostatniej premii uznaniowej? Ekonomiczna jazda dla pracodawcy to obecnie ile? Poprawne relacje tzn? No i ta frekwencja mnie zastanawia ile dni max i tylko przy okazaniu l4?

@Kandydat

dzisiaj jadę na rozmowę w sprawie pracy w tej firmie zobaczymy co oferują

Mirek
@andrzej

I ci ci zaoferowali ?

Jaro
@Kamila

Kama, na start są ok nie zarobisz góry lodowej siana, ale nauczysz sie w cholere - o ile chcesz sie uczyc wiadomix.

Jano

Czyli ile płacą?

@Mirek

no na początek muszę powiedzieć ze ponieważ obecnie pracuję w Niemczech to i tez tu szukam pracy . miłe spotkanie w restauracji po rozmowie o wszystkim i niczym przeszliśmy do konkretów a więc 16 euro na godzinę nie jest to oczywiście mało ale ja zrezygnowałem bo mam więcej stawka dobra ale tylko dla nowicjusza świeżaka

@Mirek

Mato
@andrzej

Co to znaczy 16 euro za godzinę......coś kręcisz kolego .......ile wychodzi za dzień bo żadne firmy w Polsce nie płacą za godzinę tylko za dobę więc napisz prawdę a nie pisz głupot i bzdur !!!!!!

@Mato

a przeczytałeś cały mój komentarz czy tylko do 16 euro doczytałeś ???

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca Kat. C+E w transporcie międzynarodowym bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Pat

Witam . C+E mam od września . Jestem z Warszawy ale od paru miesięcy mieszkam na Mierzeji Wiślanej blisko słynnego "przekopu" Szukam coś na start od nowego roku . Najlepiej pasowało by przeszkolenie systemem 5 dni i dwa wolne . Nie mam pojęcia czy to realne i czy są takie firmy . Takie mam możliwości na teraz , z czasem zmienię na 2/1 .

@Pat

Dzień dobry, jak najbardziej u nas instnieje możliwośc jazdy w systemie 5na2 dni wolne, jeśli jesteś zainteresowany proszę o kontakt 609 099 327

Bogdan
@Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Można wiedzieć na jakiej umowie? Trzeba mieć działalność i B2B czy kontrakt jest na umowę o pracę?

Świeżak

Witam, zastanawiam się nad podjęciem pracy na bazie w Wykrotach. Możecie powiedzieć jak to wygląda przy braku doświadczenia ? Czy dostaje się ciuchy firmowe, jak pensja ? Pozdrawiam

@Świeżak

Witam, jeśli nie ma Pan doświadczenia, to na początku jeździ Pan w podwójnej obsadzie ze szkoleniowcem. Następnie może Pan wybrać czy woli Pan dalej jeżdzić w podwójnej obsadzie czy kontynuować swoją prace w pojedynczej obsadzie. W dniu podpisania umowy, po szkoleniu z BHP, każdy nowo zatrudniony kierowca otrzymuje od firmy buty ochronne, kamizelkę, kask, rekawice, okulary oraz koszulke itp. . Wynagrodzenie uzależnione jest od systemu pracy. Wszystkie informacje może otrzymać Pan pod numerem 785 054 106

Monobetson
@Świeżak

Duven jest ok dla świeżaków. Podwója obsada, trasy poukładane z dyspozytorem tez da się dogadać. Sam tak zaczynałem i było ok

Kiero
@Monobetson

450 zł to teraz standard za dzień......a ile w duvenbeck?hahahah

@Kiero

W firmie Duvenbeck Logistik kierowcy zarabiaja nawet na pauzach i urlopach, więc nigdy nie przedstawiamy zarobków w dniówkach. Poza tym nasi kierowcy zajmują się zwykle swoją pracą, a na pauzach tygodniowych spedzają czas z rodziną, co polecam również Panu. Szkalowanie firm w których się nie pracuje i nigdy nie pracowało ( co widać po Pana komentarzu) świadczy jedynie źle o Panu. Jeśli jest Pan zainteresowany poznaniem obowiązujących satawek w naszej firmie zapraszam do kontaktu pod numerem 785 054 106.

Waldek
@Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Witam. Pracowałem w tej firmie. Dobra logistyka. Auta ok. Trzeba robić swoje i już. Dobrze wspominam kierowców z Ukrainy. I małżeństwo z Białorusi. Każdy ma prawo wyboru. Można też zmienić firmę lub zawód. Po co wylewać swoje rzale? Mamy wolny rynek pracy. Zwolniłem się,bo chciałem więcej zarabiać. To jedyny powód. A ideału nigdzie nie ma.

Kogut
@Monobetson

A jakie wtedy trasy?

Gordon
@Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

A w jakie dni tygodnia są wyjazy i zjazdy przy 2/1?

Jutrk
@Waldek

To ile płacili napisz ......

Fiszer78
@Waldek

Bo prawdę napisano

Maciek

Witam czy ktoś może mi napisać jak wyglądają zarobki w tej firmie?

@Maciek

Nikt ci nie odpisze bo wstyd pisać w tej firmie o zarobkach. Dramat to mało powiedziane

@Maciek

Hej, wszystko zależy od Twojego stażu w firmie, im dłużej - tym większe zarobki. Są też premie. Generalnie dobra stabilna firma, z wynagrodzeniem zawsze na czas. Pracuje już kilka lat i mogę z czystym sumieniem polecieć.

Jaro
@Marek

Dramat to jest u prywaciarzy, gdzie 15 koła to zarabiasz na papierku, a na koncie nigdy tego nie zobaczysz!

@Kierowca

Hej. A jest tu jakiś poglądowy przelicznik jeśli chodzi o lata stażu przekładającego się na pensję? Ciekawa też bym była tego systemu premiowego

blas
@Jaro

jesteś śmieszny jak wynagrodzenie w Tej firmie... Jazda i to śmieszne wynagrodzenie.. jeśli potrzebujesz terapeuty daj namiar poszukamy :)

Alek
@Jaro

Co ty za bzdury opowiadasz ......dziś standard to 450-500 -zł za dzien.....a nie żadne premie sremie hahahahah co to ma być.........nikt konkretnie nie napisze ile zarabia bo mu wstyd ......jak można robić za takie grosze w transporcie...

Bilu

Witam. Czy Panowie Zbyszek i Adam nadal pracują w tej firmie?

Blabla
@Bilu

Z tego co słyszałem to nie pracują większość ludzi to Ukraina i trochę Białoruś

Zuzanna
@Blabla

O a czemu tak jest z tą większością? nastawiają się ogólnie na pracowników ze wschodu czy może to czysty przypadek? No i jakbyś dał znać jeszcze czy nie powoduje to jakiś problemów z porozumieniem się wewnątrz firmy?

Blabla

Jeśli chodzi o warunki płacowe to jeszcze się niewypowiem bo dopiero to moja pierwsza Firma do której się przyjelem i czekam na swoją pierwszą wypłatę jak narazie pełny miesiąc odbębniony zobaczymy ile wyda

@Blabla

Jak to nie wiesz za ile pracujesz?

Ddd

I jak?

Was

Jak warunki pracy w Duvenbecku? Polecacie?

Chris

Dzień dobry Czy Państwa firma ma trasy do Irlandii ? Rozglądam się za pracą w tym kierunku w pojedynczej obsadzie .45-ka najlepiej pasowała by mi w Irlandii ;) Miłego dnia

!

CO TU DUZO PISAC NIEZALEZNIE CZY DASZ OPINIE NEGATYWNA CZY POZYTYWNA NIE ONI MAJA PAKIET NA GOWORK WYKUPIONY TO CO ZROBISZ Z OPINIAMI OCEN SOBIE SAM JEDNYM SLOWEM ROBIA CO CHCA

Szanowny Kierowco, bardzo prosimy o zgłoszenie konkretnych uwag, ponieważ ciężko nam się odnieść do Pana nieprzychylnej oceny, gdy nie podaje Pan konkretnych sytuacji i powodów swojej tak negatywnej oceny. Oprócz tego zachęcamy do składania swoich spostrzeżeń do dzału kadr lub o zostawienie anomimowej informacji w skrzynce do tego przeznaczonej. ustawionej na Wykrotach. Jeśli chodzi o zarobki są one jasno określane przed podjęciem zatrudnienia. Ponadto w ostatnim czasie dieta zagraniczna została podniesiona i zostały wrowadzone nowe premie co przełożyło sie na znaczny wzorst zarobków.

@Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Witam Chciałbym się zatrudnić w państwa firmie .Jaki jest system wynagrodzeń?

@Kandydat

Szanowny kandydacie, bardzo proszę o kontakt z działem zatrudnienia. W przypadku obcokarajowców proszę o kontakt z p. Hanną nr. 665-419-613, a w przypadku kierowców z Polski z p. Natalia 785-054-106. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Pana pytania związane z pracą kierowcy oraz systemem wynagrodzeń.

Kadndydat
@Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Czy to jest taka straszna tajemnica że muszę aż dzwonić, proszę o konkretne informację ponieważ jesteśmy w kilka osób zainteresowani praca w państwa firmie

@Kadndydat

Witam nie jest to tajemnica i chętnie udziele Panu/ Państwu wszystkich informacji. Wynagrodzenie u nas składa się z kilku czynników i jest zależne np. od systemu pracy, trasy itp. Także gdybyśmy mieli udzielić wyczerpującej odpowiedzi musielibyśmy popełnić tu elaborat. Ponadto nie chcielibyśmy podsuwać rozwiązań konkurencyjnym fimom, które mogłyby wykorzystywać tą informację do swoich celów. Jeśli nie mają Panowie ochoty na kontakt telefoniczny mogą Panowie wysłać nam swoje Cv na adres rekrutacja@duvenbeck.de lub napiszać do nas na FB i wtedy po zadaniu kilku pytań chętnie odpiszemy co moglibyśmy Panom zaproponować.

@Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź jednak nie skorzystam z państwa oferty jeśli system rozliczeniowo-płacowy jest tak skomplikowany ze nie można go w prosty sposób opisać i to świadczy o tym że u państwa w firmie każdy kierowca inaczej zarabia .Pozdrawiam

@Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Linka Monachium-Niepołomnice dyspozycja pod Panią S. Zjazdy dłuższe niż system w którym się pracuje oraz przeginanie czasu o ponad 3h z winy dyspo bo jest źle rozplanowane. Pozdrawiam

@Kierowca

Szanowny Kierowco , jeśli ma Pan zastrzeżenia do jakości pracy zatrudnionych u nas dyspozytorów, bardzo prosimy o składanie oficjalnej skargi do działu kadr na adres ejachna@duvenbeck.de. Dzięki temu skarga może zostać przekazana do bezpośredniego przełożonego wskazanego dyspozytora. Po otrzymaniu oficjalnej skargi możemy zbadać sprawę i jeśli zaistnieje uzasadniona potrzeba, wyciągnąć konsekwencję.

xxx
@Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Szkoda tylko, że tej skrzynki na wykrotach nikt nie opróżnia a co za tym idzie nikt nie czyta i nigdy do działu kadr nie dociera...tak jak ze wszystkim

@xxx

Szanowny Panie, skrzynka jest regularnie sprawdzana, a wiadomości z niej odczytywane i jeśli pojawi się skarga jest ona rozpatrywana i jeśli zajdzie taka potrzeba są wyciagane konsekwencje. W związku z tym nie wiem skąd ma Pan takie informacje. Jeśli zgłosił Pan skargę, może się Pan skontaktować z działem kadr i zapytać czy skarga do nich trafiła.

Olaf
@Kierowca

Dyspo jest super adresy dokładne podają i o wszystkim informują z wyprzedzeniem to jest transport i codzienność robota tu jest good.

Czy pracodawca Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Wolność

Wystarczy że atmosfera jest dobra kultura i robota super . Zwiedziłem kilka firm w DE NL tam polecam pracować ????

Maros

I nie są to opinie kłamliwe skoro zarówno tu jak i na innych portalach jest tyle negatywów o firmie. Wypadało by przemyśleć dlaczego tak jest a nie pisać że to kłamstwa.

Przemo

Dzień dobry. Czy znajdzie się praca dla swierzaka w systemie 2/1 w podwójnej obsadzie? Ile wynoszą zarobki w takim systemie ?

@Przemo

Witam, Tak, prowadzimy obecne rekrutację na stanowisko Kierowcy C+E w transporcie międzynarodowym. Zatrudniamy również osoby bez doświadczenia, więc jak najbardziej zachęcam do przesłania swojej aplikacji poprzez ogłoszenie . Jeśli ma Pan pytania dotyczące naszej oferty prosimy o kontakt z działem rekrutacji pod numerem 785 054 106 lub 665 419 613

Janek

Masz rację kolego......daj spokój chyba że chcesz pracować za śmieszne pieniądze.......firma bazuje na swierzych kierowcach że niby się czegoś nauczysz......dziś każdy potrzebuje kierowców 400- 450 zł to już standard przy dzisiejszych cenach I nikogo nie interesuje czy masz doświadczenie czy nie ważne że chcesz wogole pracować.

@Janek

Jeśli Pana pracodawca tak dobrze panu płaci i jest tak dobrym pracodawcą, to czemu zawraca Pan sobie głowe wchodzeniem na nasz profil i wypisywaniem tego typy komentarzy? Bardzo łatwo jest anonimowo wypisywac kłamliwe komentarze, gdy nie występuje się pod swoim imiem i nazwiskiem. Jeśli ma Pan jakieś uwagi co do funkcjonowania naszej firmy prosimy zwrócić się do nas z oficjalną skargą bądż z zapytaniem.

Maros
@Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Opinie o firmach.......jak sama nazwa mówi każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na temat firmy

Mario

Dobry wieczór. Czy znajdzie się miejsce dla swierzaka z Nowej Soli? Np w Żarach? Najlepiej w podwójnej przez jakiś czas.

@Mario

Witam, linka z Żar nie jest najlepsza by zaczynać, bo z tamtąd jeździmy tylko na Anglie. Ale trasy z Wrocławia/Wykroty w podwójnej obsadzie jak najbardziej polecemy na początek przygody z C+E. Jeśli jest Pan zainteresowany proszę o kontakt 785 054 016.

Beata

Witam chce podjąć prace w Duvenbecku i szukam kogoś kto mnie przygarnie do podwójnej obsady na przyuczenie najchętniej z kobietą

Beata

Dlatego że nie mam doświadczenia i ciężko jest mi znaleźć prace

@Beata

Nie potrzebujesz doświadczenia , u mnie w firmie sa podwójne i pojedyncze obsady i tak się składa że pracują też Panie i jedna na dzień dzisiejszy szuka drugiej osoby na podwojna a firma nie wymaga doświadczenia. System to 2/2 , praca luźna 6000 tys. na start i stały grafik na rok .Jeśli jesteście zainteresowana zostaw jakiś namiar .

Adrian1788
@Kandydat

Witam, poszukuję Pracy .Nie posiadam doświadczenia jako kierowca c+e .Czy nie znalazło by się coś u Ciebie w firmie ??? Dzieki Pozdrawiam

@Adrian1788

Podaj namiary najlepiej e-mail?

Mr M

Poprosze o kontakt na prave 2/2 w podwojnej obsadzie 786864150

witam ja jestem zainteresowany 3 lata doswiadczenia: 794035532

Aga
@Kandydat

Witam ja jestem zainteresowana oferta z kolezanka chcialybysmy jezdzic mamy ponad 2 lata doswiadczenia agawrona@wp.pl

Aga
@Kandydat

Prosze o info na maila agawrona@wp.pl

@Kandydat

Witam co to za firma może jakieś namiary

Jakieś namiary

@Marcin

120 zł na kraju i 160 na zagracnicy.....

Kamil
@Kandydat

Szukasz podwójnych obsad ce.

@Kamil

Tak podwojne obsady i pojedyncze

Bobroo98
@Beata

W Duvenbeck zatrudniają również osoby, które dopiero co zrobiły prawo jazdy C+E. Nowe osoby są obsadzane trenerami,więc nie trzeba mieć swojego kierowcy do podwójnej. W kazdym ogłoszeniu o tym piszą.

Bart76
@Kandydat

Jak taka dobra ta twoja firma to czemu cały czas szukają pracowników i nie pisza otwarcie o jaka firme chodzi ?

Agnieszk@Tr@ckerka

Hej :) Czy byłby ktoś w stanie powiedzieć mi więcej o tej firmie, np. gdzie znajdują się bazy ? jakie są systemy pracy i dokąd są kursy ? pozdrawiam ;)

@Agnieszk@Tr@ckerka

Pani Agnieszko, można u nas jeździć w systemie 2/1, 3/1 i 5dni/2dni. Wyjazdy są z bazy z Wrocławia lub z Wykrot koło Zgorzelca. Mamy również linki z Zar, Tychów oraz Niepołomic w systemie 5/2 dni. Trasy miedzynarodowe ( najczęściej : Niemcy, Czechy, Słowaćja, Anglia, Holandia, Francja) Jeśli ma Pani więcej pytań prosimy o kontakt pod numerem 785 054 106.

Diyorjon Karimov

Добрый день, я гражданин Узбекистана, имею карту побыту, все документы в наличии, в данный момент работаю водителем, опыт работы по ЕС более 2 года, в основном работал под Амазон, с кем могу по общаться на счет работы в Duvenbeck, благодарю за ответ...

@Diyorjon Karimov

Hanna Prykhoda +48 665-419-613

Zostaw merytoryczną opinię o Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 14 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.