Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Opinie o Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Xxx

Jak tam teraz jest ?

Xxl
@Xxx

Bez zmian najniższe zarobki w kraju sami Ukraińcy jazda non stop stare naczepy bez przeglądów kiedyś to była firma teraz to wszyscy się zwalniają tylko i wyłącznie na niskie zarobki NIE POLECAM na krajowce więcej zarobisz niż w duvenback na podwójnej obsadzie zamiast zlikwidować ecko driving dołożyć kierowcą bonusy i kierowcy by mieli większą motywację do pracy to każdy zatrudnia się na parę miesięcy i ucieka jak widzi ZAROBKI

Rychu

Najnowsza technologia ha ha ha masz na mysli chyba te chlodziarki w ktorych po tygodniu robaki sie legna .ale ubaw . technologia k... mac !!!

Duvi
@Rychu

@Rychu, o porządek w lodówce każdy dba sam.

Antek

Nie polecam w tej firmie non stop się zwalniają nawet Ukraińcy odchodzą najniższe zarobki w kraju jeździsz w podwójnej obsadzie bez przerwy za dietę 160 zł jakiś żart się nie dziwię że mają taką złą renomę wśród kierowców i nikt tam nie chce pracować

szukam pracy swiezy kierowca na c-e doswiadczenie miedzynarodowe 5 lat bus

Duvi
@leon83

zapraszamy do wysłania CV na rekrutacja@duvenbeck.de lub do kontaktu telefonicznego + 48 758 054 106

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca Kat. C+E w transporcie międzynarodowym bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Kamila

@Józef Oleksy, a czy firma oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę? Czy są jeszcze jakieś dodatkowe benefity pozapłacowe? Może pracodawca oferuje szkolenia? Jakie umiejętności przydadzą się potencjalnym kandydatom? Napiszcie, czy wymagana jest znajomość języków obcych.

Kamila

Na forum z pewnością są osoby zainteresowane pracą w Duvenbeck i wasze komentarze o pracodawcy mogą być dla nich znaczące. Zachęcam dzielenia się swoją opinią. Czy firma oferuje godziwe wynagrodzenie oraz stanowisko adekwatne do umiejętności?

Kamila

Znalazłam ofertę pracy na stronie DUVENBECK LOGISTIK, podaję link https://www.duvenbeck.de/karriere/. Strona działa tylko w języku angielskim i niemieckim. Ktoś wypowie się jak przebiega sama rekrutacja?

mieszkam 20 km od wykrot

leon83

gdzie mozna znalezc prace skoro wszedzie rok doswiadczenia wymagaja

Kamila

@Milena, masz informacje odnośnie atmosfery w pracy? Czy udało Ci się coś ustalić? Jeśli tak, napisz nam o tym. @Robert, udało się aplikować? Jak przebiegła rozmowa rekrutacyjna? Kto z Was może podzielić się opinią na temat DUVENBECK LOGISTIK? Polecacie? Na jaką umowę można liczyć? Są może prócz pensji dodatkowe benefity?

Robert

Podpowiedzcie czy firma poszukuje pracowników?

Milena

Widziałam ostatnio ofertę pracy w dziale kadr. Podpowiecie coś więcej, jaka atmosfera?

zenada

kazdy sie zawsze madrzy a moze by ktos napisal jak naprawde tutaj jest jaki system jazdy do wyboru itp.

dusiu

Ktos może chętny na podwójną obsadę do duvenbecka.Szukam kolegi do podwójnej,jestem z lubuskiego z Żagania.email mój Lulta@wp.pl.

Julek
@dusiu

Priv napisałem

Damian

Koniu jestem z Grodkowa. Szukam na podwójną od nowego roku. Wyjazdy na 38 dni. Kasa po każdym zjeździe. Do ręki 10tys. przewierty.adamczuk@wp.pl

Brzeg /opolskie

Koniu a gdzie mieszkasz?

Koniu

Ja jak nie znajdę roboty w D blisko granicy to też chyba tam pójdę

dusiu

Ja już mam jakieś doświadczenie ale z naczepą nie jeździłem jeszcze.

Koniu

Ale dwóch bez praktyki nie może razem jeździć, dostaniesz już starego z doświadczeniem.Zarobki 5500 to dla tych co na łikendy zjeźdżaja na 2 /1 mniej tylko nie wiem ile

Zostaw merytoryczną opinię o Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 14 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.