Opinie o Szkółka Łyżwiarska Lutz Piaseczno Natalia Rowińska w Bobrowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Szkółka Łyżwiarska Lutz Piaseczno Natalia Rowińska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Szkółka Łyżwiarska Lutz Piaseczno Natalia Rowińska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkółka Łyżwiarska Lutz Piaseczno Natalia Rowińska w Bobrowiec

Jakie są mocne strony pracodawcy Szkółka Łyżwiarska Lutz Piaseczno Natalia Rowińska?

KK Nowy wpis

Szkółka nie istnieje

KS Lutz Piaseczno Nowy wpis

witam, chyba kolejna pomyłka. Czy na pewno ma Pani/Pan na myśli klub lyżwiarstwa figurowego?

Dla wyjaśnienia: Szkółka nie istnieje od marca 2021

Lutz Piaseczno

Przepraszam, ale poniższe komentarze nie dotyczą naszej szkółki łyżwiarskie. To jest chyba zbieżność nazwy z inną firmą

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Szkółka Łyżwiarska Lutz Piaseczno Natalia Rowińska na stanowisko Asystentka ds. kontaktu z klientami/administracja? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Lutz Piaseczno

Witam, bardzo ciekawy komentarz ale chyba nie dotyczy Lutz Piaseczno, gdyż od początku prowadzenia działalności mamy tą samą kadrę i nikogo nowego nie zatrudnialiśmy i nie zatrudniamy oraz nie zwalnialiśmy.

Czy w Szkółka Łyżwiarska Lutz Piaseczno Natalia Rowińska odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

KL Lutz Piaseczno

Szkółka łyżwiarska Lutz Piaseczno została zamknięta. Działalność prowadzi Klub Sportowy Lutz Piaseczno. Na chwilę obecną nie prowadzimy rekrutacji.

Jaka umowa obowiązuje w Szkółka Łyżwiarska Lutz Piaseczno Natalia Rowińska podczas okresu próbnego?

Lutz Piaseczno

Witam, w przypadku pytań odnośnie zatrudnienia zapraszam do kontaktu telefonicznego 788 660 127

Iga

@Lutz Piaseczno a macie obecnie jakieś wakaty ?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Szkółka Łyżwiarska Lutz Piaseczno Natalia Rowińska?

Lutz Piaseczno

witam, w przypadku zainteresowania podjęciem pracy prosze o kontakt telefoniczny 788 660 127

Czy jest możliwość pracy w Szkółka Łyżwiarska Lutz Piaseczno Natalia Rowińska na część etatu?

Lutz Piaseczno

Witam, tak , istnieje taka możliwość. Proszę o kontakt w poniedziałek pod numerem 608 346 437,

Jarek

Bardzo polecam te zajęcia.

Babcia Wiesia

Polecam, moje dwie wnuczki nauczyły się jeżdzic na łyżwach właśnie tam. Jedna zaczęła jeżdzić jako dwulatka. Bardzo dziękuję Pani Kasi za to, że przyjęła takie małe dziecko, otoczyła je opieką i cierpliwość jaką miała dla mojej wnusi. Starsza wnuczka już nie może się doczeka na zajęcia. Dziewczynki wykorzystały umiejętności łyżwiarskie layem jeżdżac na rolkach i wrotkach. Super zajęcia, świetnie prowadzone przez entuzjastki łyżwiarstwa. Dziękuję

Agnieszka

Witam, moja córka trenuje od 5 lat i bardzo sobie chwalimy Lutz. Profesjonalne przygotowanie do zawodów, rodzinna atmosfera, prześliczna trenerka. Rozmaite zajęcia dodatkowe wspierające rozwój przy łyżwiarstwie. Polecam dla młodych i starych... Sama próbowałam... Ale mam 2 lewe nogi... Zebrała się nawet grupa dla dorosłych... Rewelacja...

Anonimowe

Super zajęcia. BARDZO POLECAM!!!!!

kkkkkkkkk

Szkółka Lutz działa w Piasecznie . Świetni instruktorzy : kompetentni i z dobrym podejściem do dzieci i młodzieży. Moje sugestie dla Szkółka Łyżwiarska Lutz Piaseczno Natalia Rowińska: Zachęcam do udziału w zajęciach w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim. To super spędzenie czasu a jednocześnie można podszlifować swoje umiejętności. Lubię atmosferę w Szkółka Łyżwiarska Lutz Piaseczno Natalia Rowińska za: Fachowość

Zostaw merytoryczną opinię o Szkółka Łyżwiarska Lutz Piaseczno Natalia Rowińska - Bobrowiec

• Jak się pracuje w Szkółka Łyżwiarska Lutz Piaseczno Natalia Rowińska?

Zobacz opinie na temat firmy Szkółka Łyżwiarska Lutz Piaseczno Natalia Rowińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szkółka Łyżwiarska Lutz Piaseczno Natalia Rowińska?

Szkółka Łyżwiarska Lutz Piaseczno Natalia Rowińska