Bautra Sp. z o.o.

Opinie o Bautra Sp. z o.o.

Aktualność
Szukamy doświadczonych brygad światłowodowych zainteresowanych współpracą w Niemczech (okolice Lipska). Rozliczenie godzinowe lub akordowe. Brygady 5-7 osobowe, w których skład wchodzą osoby takie jak brygadzista, brukarz, operator kreta, kierowca, pracownicy ziemni oraz monterzy.
Zapewniamy:
- Bezpłatne zakwaterowanie.
- Niezbędny sprzęt potrzebny do wykonywania pracy (bus z narzędziami, minikoparka, ładowarka, kompresor, krety)
- Zaliczka co tydzień do 2000zł (nie płacimy tygodniówek z powodu dużej ilości pracowników)
- przy własnej działalności zwracamy koszty wynikające z prowadzonej działalności oferujemy też umowy o prace.
Z uwagi na pracę głównie w terenie, proszę o kontakt telefoniczny pod nr +48510588807. Nie mam możliwości odpowiadać na SMS lub maile
Poszukujemy ludzi z całej Polski
Meyos

Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć że BAUTRA jest inna niż typowe prywatne firmy. Duży plus, że mimo szerokiej skali działalności (prowadzą roboty w Polsce i w Niemczech) brak jest korporacyjnego podejścia. Pan Karol do każdego podchodzi indywidualnie i nie tylko słupki i kasa się liczą. Jest bardzo wyrozumiałym człowiekiem. Część zespołu pracuje w tej firmie od początki istnienia, a to samo w sobie świadczy o solidności i przede wszystkim stabilności o co bardzo ciężko w tej branży.

A.
@Meyos

Mam takie same odczucia. Pracuję dla Bautry przy światłowodach. Ludzie sami dzwonią do szefa i proszą żeby przyjąć ich spowrotem. Niektórzy są tu od pierwszej budowy, która była w Niemczech.

Kamil

Firma godna polecenia. Pracodawca uczciwy i słowny. Pracowałem u niego w Niemczech przy światłowodach przez około 1,5 roku. Musiałem zrezygnować ze względów zdrowotnych. Polecam!

Sylwia
@Kamil

No to super jak pracodawca jest uczciwy. A ile udało Ci się zarobić w tej pracy miesięcznie? Mój znajomy też myśli o pracy przy światłowodach.

Kamil K

Hmmm Co Mogę Powiedzieć Jak Dla Mnie Wszystko Jak Trzeba więcej Takich Firm powinno Być na Polskim Rynku Jak Bautra To i Ludzie Żyli By Inaczej Póz....????

PAWEŁ

WITAM WSZYSTKICH CZYTELNIKÓW JEŻELI CHCECIE POZNAC MOJA OPINIE ODNOŚNIE FIRMY BAUTRA TO JA JESTEM MEGA ZADOWOLONY. JEZELI CHODZI O PRACE JESTEM ZADOWOLONY ZARÓWNO Z PRACY JAK I Z ZAŁOGI Z KTÓRĄ MAM ZASZCZYT PRACOWAC. JEŻELI CHODZI O KADRY PRZEMIŁE DZIEWCZYNY Z KTÓRYMI NAPRAWDE BEZPROBLEMOWO MOZNA WSZYSTKO ZAŁATWIĆ A CO DO TEGO ZAWSZE POCZĘSTUJĄ DOBRĄ KAWĄ;) A JEZELI CHODZI O SZEFA NIE POWIEM NIGDY ZŁEGO SŁOWA NAWET JEZELI BYM NIE PRACOWAŁ W TEJ FIRMIE ZDANIA O NIM NIE ZMIENIE ZAWSZE MOGĘ NA NIEGO LICZYC I ZAWSZE MAM W SPARCIE Z JEGO STRONY.WYNAGRODZENIA SĄ ZAWSZE W TERMINACH, ZASŁUŻONE PREMIE ITD. TO MOJE ZDANIE WIEC CZAS ZEBYŚ PRZEKONAŁ SIE O TYM SAM .POZDRAWIAM SERDECZNIE

Dzień dobry. rozumiem po nicku, że pracuje pan jako kierowca. A proszę mi powiedzieć czy są może jakieś podwyżki stażowe za kółkiem? Nie zamieszczono takich informacji w ofercie a może będę aplikował

Lolka

A jak często kogoś poszukują? Nie mam pewności ale po ostatnich opiniach można przypuszczać, że wśród kandydatów występuje jakaś konkurencja? Ktoś napisał, że nie zdążył niestety aplikować. Ale czy na zapas nie można podesłać przypadkiem swoich dokumentów? Próbował ktoś? Ciekawe po jakim czasie jest szansa na odzew

@Lolka

Zachęcamy do aplikacji w każdym momencie. CV można wysłać na adres mailowy biuro@bautra.pl

Nowy wpis

@Lolka

Zachęcamy do kontaktu niezależnie od prowadzonej rekrutacji. CV można wysłać na adres biuro@bautra.pl

Czy trudno jest się dostać na stanowisko kierownika budowy? Chce się upewnić, ponieważ pisano tutaj kiedyś o tym, że wszystko wraz z kadrą jest na wysokim poziomie. Rozmowa rekrutacyjna raz wymogi także? niby widnieje tu oferta, ale jestem ciekawa jak to wychodzi w praktyce? Warto by partner aplikował?

Bauleitung

Zawsze warto spróbować.Bazując na opiniach to na pewno było warto. Ja niestety nie zdążyłem zaaplikować. Pozdrawiam.

Zachęcamy do aplikacji niezależnie od prowadzonej rekrutacji. Rozmowa rekrutacyjna przeprowadzana jest u nas w biurze w Koszalinie. Jesteśmy również otwarci na rekrutację on-line.

Nowy wpis

@Bauleitung

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Bautra Sp. z o.o.?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Bautra Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Dyrektor ds. finansowych i operacyjnych. Jaki był jej rezultat?
@Pracodawca

Cała brygada chętna do współpracy od operatorów brygadzista z umiejętnością czytania planów pomocnicy kierowca C plus E wykonywanie pracy kompleksowe wraz z przeciskami jak również przyłącza domowe wraz z montażem u klientów brak osób z językiem niemieckim zostawiam numer tel.692472812 proszę o kontakt pozdrawiam

Jarek

Polecam , wszystko OK, wypłata na czas

@Jarek

Cześć, dobrze ze piszesz, że kasa na czas, ale tak w sumie czemu miałoby być inaczej? Ktoś jakiś sygnał tego typu dawał? I jakie są teraz opcje na robotę? ja mam doświadczenie na UR, widziałem ze kiedyś pytali o operatora rozdzielacza, a cos na utrzymaniu ruchu się znajdzie? masz wpływ na zarobki czy raczej bierzesz co dają w ofercie?

J.N.

Opinie w internecie o tej firmie są w 100% prawdziwe. Sam miałem okazję się przekonać. Szef, kierownicy, ludzie w administracji- wszystko jest na wysokim poziomie. Problemy rozwiązywane są na bieżąco, każdy wie co ma robić i za co odpowiada. Szef zawsze odbiera telefon widać że jest zaangażowany i oddany firmie. Nie ma dużej rotacji pracowników, ludzie cenią sobie pracę w tej firmie (zwłaszcza fachowcy).

Sonia
@J.N.

To dobrze, że jesteś zadowolony z pracy, i że takie warunki oferują pracownikowi ;) Chciałabym tu złożyć cv na Koordynatora ds. projektów zagranicznych lub jakieś związane z nim stanowisko, z jednej strony cieszy mnie, że rotacja mała i można tu liczyć na stabilność, ale z drugiej strony pewnie nie często szukają pracowników w takim razie :P Wiesz jak tam zapotrzebowanie aktualnie wygląda? Lub coś o tym dziale?:) Tak w ogóle to jak firma płaci, mają konkurencyjne lub chociaż rynkowe stawki?

Czy w firmie Bautra Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Arkadiusz Ch.

Bardzo dobry pracodawca. Wypłaty są zawsze na czas. Prezes jest mega honorowy i inteligentny. Nie oszczędza na dobru pracownika. Polecam wszystkim zastanawiającym się czy podjąć z nim współpracę.

Czy aktualnie jest zapotrzebowanie na operatorów rozściełaczy?

@Nowy

Niestety nie prowadzimy rekrutacji na operatorów rozściełaczy.

Kriss

Jak wygląda sprawa z zatrudnieniem na koparki bo nie chce otwierać swojej działalności.i dojazdem jak to wygląda.

BAUTRA
@Kriss

Operatorzy maszyn zatrudnieni są na umowę o pracę. Dojazdy w Koszalinie i okolicy są zapewniane przez nas. Przy projektach zagranicznych rekrutacja prowadzona jest zdalnie, a dojazd na kwaterę we własnym zakresie.

Ilona

Zauważyłam że wisi tu ogłoszenie na księgową, można spytać o przyczynę rotacji? chyba że ekipę obecnie powiększają? Pisali właśnie o dobrej atmosferze przy doświadczonym zespole, więc ile osób liczy? I jak samo wdrożenie na stanowisko tutaj wygląda? Podrzuci ktoś przy okazji aktualne widełki?

BAUTRA
@Ilona

Dzień dobry. Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji w dziale księgowym. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i życzymy powodzenia w poszukiwaniu pracy.

Witam operator koparki Przy jakich głównie pracach będzie pracowac koparka oraz jakiś tonaż ? Wykopy,budowanie dróg, wyrównywanie terenu Przyłącza. ??

Aktualność
Zapewniamy:
- Bezpłatne zakwaterowanie.
Poszukujemy ludzi z całej Polski

Szukam pracy w mieście Lipsk. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 12700 . Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Bautra Sp. z o.o.?

Zapraszamy do kontaktu. Wynagrodzenia ustalane są indywidualnie w zależności od doświadczenia oraz umiejętności.

M.K.

Pracowałem w tej firmie na swiatłowodach na Niemczech. Dobry płatnik, mieszkania mieliśmy zapewnione, fajne warunki. Czlowiek godnie traktowany. Nowe sprzęty, było jak i czym robić. Całe brygady pracują w tej firmie od lat praktycznie w tym samym skladzie.

Paulina
@M.K.

Oooo super, z tym mieszkaniem. A jak wyglądała rekrutacja? Znaczy ile miała etapów o jak długo trwała (w dniach? tygodniach?) Ciekawi mnie to bo obecnie szukają Głównej księgowej.

Meyos

@Meyos

No wiem czy kasa sie nie liczy. Z mojego doswiadczenia musze powiedziec ze metry tez sie liczyly. karzdy chce miec przerob w swojej firmie. przyznaje ze wiekszosc brygad to stali ludzie, nie ma w firmie duzej rotacji. ludzie cenia sobie prace w tej firmie.

A.

Monter

Czy do pracy w przy światłowodach zatrudniają Państwo osoby bez znajomości języka niemieckiego?

@Monter

Tak, na każdej budowie zapewniamy tłumacza lub niemieckojęzycznego kierownika/ brygadzistę. Brak znajomości j. niemieckiego nie stanowi przeszkód do podjęcia pracy w naszej firmie.

Detuk

Jest ok, wypłata na czas, stawki uczciwe. Jak sie pracuje to sie zarobi.

Firma jak wszystkie inne. Ale to co moge polecic to zaliczki w kazdy piontek lub sobote i wypłata do dziesiontego. Szef zawsze o to zadbal.

Ilona

No to fajnie. A jeśli chodzi o jakieś podwyżki do też o to zadbał?

@Ilona

Ze stawka zawsze morzna było sie dogadac.

Ilona

No to super. ;) Na starcie pewnie tylko na doświadczenie patrzą? A jeśli o podwyżki później chodzi to jak często można próbować?

Zostaw merytoryczną opinię o Bautra Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Bautra Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bautra Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bautra Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bautra Sp. z o.o.