Opinie o Danema TSL Daniel Jankowiak w Bodzewo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Danema TSL Daniel Jankowiak. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Danema TSL Daniel Jankowiak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Danema TSL Daniel Jankowiak w Bodzewo

Natalia

Pracuje w tej firmie od lat na stanowisku spedytora międzynarodowego, firma dba o rzetelnych pracowników. Atmosfera jest wporzadku, wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania.

Natalia

Nie bezpośrednio za to że długo Pani pracuje , a wynagrodzenie zmienia się wraz z wynikami. Im lepsze Pani osiąga tym lepsze wynagrodzenie . Studia nic nie zmienia, a wiedza o pracy. - ew doświadczenie.

Marlena Nowy wpis

polecam j, transport zawsze na czas. dobra organizacja

Wiesiek Nowy wpis

Kiedyś wymagano w tej firmie od spedytora znajomości j. angielskiego oraz j. niemieckiego na dobrym poziomie, dając na start umowę o pracę na czas określony. A jakie teraz są wymagania, i kiedy miałbym umowę o pracę na stałe?

Karolina Nowy wpis

Bardzo przyjazna atmosfera w firmie, logistyka dobrze ułożona, pieniądze zawsze na czas Polecam!

Czy ta oferta dla pracownika biurowego do kontaktu z cudzoziemcami jest nadal aktualna? Z tego, co znalazłem, oferowana płaca to 5000 zł netto, wymagany rosyjski i/lub ukraiński. Czy to pojedyncze stanowisko, czy może zgłosić się więcej osób?

Na tą chwilę poszukujemy osoby na stanowisko rekrutera. Proszę o kontakt danema.tsl1@gmail.com Ogłoszenie to dotyczy tylko osob z polskim obywatelstwem, wymagany język angielski i rosyjski w mówię i piśmie. Pozdrawiamy

@Pracodawca

Dzień dobry, a na co w tym przypadku wpływa obywatelstwo, że jedynie osoby z tym polskim są poszukiwane? Na co oddziałuje ono względem warunków zatrudnienia?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Danema TSL Daniel Jankowiak? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

@Natalia

Czyli wynagrodzenie może wzrastać wraz z np stażem pracy ? Czy na wstępie już dostałaś jakieś premie czy dopiero po okresie próbnym? Ukończyłam studia w tym kierunku na UE i zastanawiam się czy to coś może mi pomoc przy negocjowaniu stawki? No i czy ktoś słyszał kiedy będą nowe przyjęcia ?

Wzrasta wraz z zaangażowaniem i wynikami. A to wiąże się z stażem, bo wymaga wiedzy i doświadczenia by nauczyć się jak pracować efektywnie.

Ulka
@Pracodawca

To można prosić o widełki, ile można na start otrzymać? A ile tak mniej więcej wynosi wynagrodzenie po dwóch latach pracy? Szukam stabilnego zatrudnienia w firmie, z którą wiązałabym dłuższą przyszłość, dlatego jestem ciekawa, na co mogłabym liczyć w późniejszym czasie... ;)

Гарик

Фирма очень плохая . Работал там 20 дней и узнал что кидают, звранее думают как из зарплаты снать несушествуюшие штрафи ( например принимал машину и не обрвшал внимание что в салоне 2 самарезы выкрчены и т. д. Изначально думают как не платить или как можно меньше платить

Anka
@Гарик

Firma docenia dobrych pracowników, jeśli nie wie Pan co to terminy i uwaza , że nie ma różnicy czy dostarczy towar dziś czy jutro życzę powodzenia w dalszym zatrudnieniu. P.s. jesteśmy w Polsce, więc proszę pisać posty w języku polskim. Pozdrawiam.

Jaka jest kultura pracy w Danema TSL Daniel Jankowiak?

Czy oni nie szukali do biura jakiś czas temu ? Konkretnie to była oferta pt. stanowisko pracownik biurowy dyspozytor w transporcie. Nawet nie ma daty żadnej, ale z przeszłości oferta. Można wiedzieć, czy teraz nie szukają i jeśli tak to jaka stawka ewentualnie? Bardzo bym prosił o szczegóły.

Marek MTD

Pan Daniel to bardzo inteligenta osoba która jako nieliczna na rynku polskich przewoźników wyłapała ze czeska karta paliwowa WAG ( eurowag ) (usunięte przez administratora) i manipuluje cenami. Dzięki Panu Danielowi ( informacje dostałem od jego kierowców ) zacząłem przyglądać się cena paliw na fakturach od wag i zauważyłem różnice szczególnie w Niemczech ( dużo niższe ceny na stacji i niż na moich fakturach od wag). Oby więcej było takich przewoźników którzy chętnie się dzieła swoimi uwagami na temat tej nieuczciwej karty.

Pasha

Обманює працівників. Не платить ту заробітну плату яку обіцяє. Брехун. Не раджу мати з ним діла. Злодій який обікрав своїх працівників. Присвоїв повернення податку на дітей.

Ewelina
@Pasha

Mógłby ktoś to przetłumaczyć na język polski, to o pracy? :P

Jakub

Szczerze mogę polecić firmę, dyspozytorzy są kompetentni i bardzo dobrze się z nimi współpracuje.

windykacjaterenowa1@gmail.com

Firma nastawiona na wyzysk kontrahentów. Po co po pożyczkę się zgłaszać do banku skoro można kogoś oszukać. Ostrzegam przed zawieraniem jakichkolwiek ugód z tym podmiotem. Jeśli ktoś czeka na swoje pieniądze to proszę o kontakt, chętnie pomogę. 519730786

Zostaw merytoryczną opinię o Danema TSL Daniel Jankowiak - Bodzewo

• Jak się pracuje w Danema TSL Daniel Jankowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Danema TSL Daniel Jankowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Danema TSL Daniel Jankowiak?

Danema TSL Daniel Jankowiak