Opinie o Kancelaria Adwokacka Daniel Anweiler Adwokat w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Daniel Anweiler Adwokat. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Adwokacka Daniel Anweiler Adwokat o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Daniel Anweiler Adwokat w Bielsko-Biała

Mags Nowy wpis

Dokładnie tak jak ludzie piszą omijać szerokim łukiem. Nie wywiązuje się ze swoich obietnic. Opieszałe działanie doprowadziło w skutkach do śmierci klienta z powodu zakażenia covidem w wiezieniu ponieważ nie udostępnił lokalu pod sprawdzenie czy mogą zainstalować urzadzenia do dozoru elektronicznego. Nawet nie zlożył kondolencji. UNIKAĆ

Lukasz Nowy wpis

Pan Mecenas Daniel pomógł mi rozwiązać sytuacje prawna w Polsce. Sprawa nie była skomplikowana ale ciągnęła się przez dłuższy okres. Pan Mecenas bardzo merytoryczny odpowiadał na pytania jeżeli nie był w stanie w danej chwili rozmawiać to zawsze oddzwaniał. Polecam Pana Mecenasa

Honorata

Nie polecam. Pan mecenas bez uprzedzenia wysłał kogoś innego na rozprawę. Sprawa przegrana.

@Honorata

Podasz szczegóły tego? On informował o tym przed rozprawami?

Anna Nowy wpis
@Katarzyna

Mecenas nie informuje o tym. Dowiadujesz się o tym dopiero z akt. Robienie sobie jaj z czyjejś wolności i czyjegoz życia.

Dziwne powiązania z polityczne, dlaczego bierze udziała w spółce z o.o. Uzdrowisko Jaworze gdzie jest w Radzie Nadzorczej ? KRS 0000544122

Katarzyna Nowy wpis
@Gość

Mnie bardziej zastanawia to dlaczego uważasz to za coś dziwnego? Chyba kariera zawodowa nie musi się na jednej firmie kończyć? generalnie to masz już swoją zagadkę rozwiązaną i jakieś wnioski co do tego?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Adwokacka Daniel Anweiler Adwokat? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Katarzyna

Kurcze słabo z tym traktowaniem klientów w tej kancelarii skoro podobno wybiera się prawnika a i tak przychodzi ci ktoś inny. W sensie rozumiem, że mogą mieć jakiś duży ruch i zmniejszoną dyspozycyjność, no ale rozprawy to poważne rzeczy przecież. Dalej faktycznie tak jest, że nie podpisują z ludźmi umowy czy aktualnie można to jakoś jako klient wymusić?

Julita

Przestrzegam. Proszę nie dać się nabrać na dobre opinie w Internecie, sami daliśmy się nabrać na to. Mniej zabawy na Instagramie, więcej pracy by się przydało.

@Julita

Co masz na myśli pisząc o tej zabawie na instagramie? Wrzucają jakieś dziwne story z dnia w kancelarii czy co? Podasz link, bo aż ciekawa jestem co to za zabawy.

Kowal

Odradzam i przestrzegam. Nieodpowiedzialny człowiek

Julita
@Kowal

Co tym razem?

Agata

Widzę sporo opinii od klientów. A jak się pracuje z mecenasem? Czy są dodatki na święta i na wakacje?

I nagle wysyp pozytywnych opinii z tego samego dnia... O tym mówiłam, właśnie na to się nabrałam - pozytywne opinie niewiadomo przez kogo pisane. Ja polecam jedno - sprawdzić czy mecenas rzeczywiście wybiera się na przyjętą przez siebie sprawę czy wysyła kogoś kogo nigdy nie widziałeś i o nim nie słyszałeś.

@Ania

Zgadza się. Pan mecenas na naszą sprawę przysłał zastępstwo. Nie było mowy o takim rozwiązaniu. Niestety Pan mecenas bardzo mocno mija się z prawdą, w trakcie współpracy. Na początku jest wszystko pięknie, do momentu, gdy otrzyma wynagrodzenie z góry. .

@Paweł

U mojego partnera to samo. Super kontakt dopóki nie wziął kasy z góry. Później olewka i maile, że odpisze później. I czekasz kilka dni aż wielki jaśnie Pan Mecenas odpisze. Żenada!!! Patrzcie kogo wysyla na sprawę jeśli Was nie ma osobiście!!!

Weronika
@Paweł

Niestety dokładnie tak było. A potem z protokołów wyszło, że zamiast mecenasa był ktoś inny... Nie po to wybiera się konkretnego adwokata, żeby w zastępstwie pojawił się pierwszy lepszy. Gdyby jeszcze to było ustalone.. tragedia. Mecenas nie podpisuje umowy, wszystko oparte na zaufaniu i wyszło jak wyszło. Jestem na NIE.

O.

Wielkie nadzieje i wielka porażka. Brak kontaktu, jeśli chcesz się poczuć jak petent to ok. Płacąc kilka tysięcy chciałabym, żeby chociaż się adwokat do mnie odezwał i poszedł na sprawę, a nie szukał zastępstwa na jakims forum dla prawników na Facebooku o czym poinformował mnie inny adwokat (czy to przypadkiem nie na mój termin mój nowy mecenas szuka zastępstwa). Tragedia!!!

Bolek

Nie polecam, na początku wszystko pięknie, a potem coraz gorzej (po zapłacie)

Nie polecam. Odpisywanie na maile po kilku dniach zbywajaco, że odpowie niebawem. Znowu kilka dni czekania. Kasa oczywiscie z góry, a potem podejście jak wyżej

Aleksandra

Nie polecam. Mecenas tak prowadził sprawę, że nie zauważył, że jest wydany list gończy za klientem. A może w ogóle do akt nie zaglądał, to by tłumaczyło powyższe. Konsekwencje opłakane.

Rafał

Polecam usługi mecenasa Daniela Anweilera. Szybko i bez problemów! Dobry kontakt i skuteczna pomoc. Polecam

@Rafał

Dokładnie tak, szybko i bez problemu a po sprawie jeszcze się kontaktuje czy wszystko w porządku.

Zbigniew

Bardzo serdecznie dziękuję Panu Mecenasowi za poradę w sprawie karnej. Serdecznie dziękuję za kontakt z Pana strony można powiedzieć bezinteresowny, gdyż sprawa była pilna , a Pan Mecenas był świadomy, że w danym dniu jest zajęty i nie będzie mnie mógł reprezentować w sądzie. Mimo wszystko otrzymałem telefon w trybie ekspresowym , dostałem poradę jak mam postąpić na rozprawie. Serdecznie dziękuję. Polecam !!! Z wyrazami szacunku. Zbigniew.

@Zbigniew

Mnie mec. Anweiler pomógł też bezinteresownie. Nie wziął za to wynagrodzenia. Trudno z nim się czasem skontaktować ale uważam, że warto zasięgnąć jego pomocy. Pozdrawiam

@Michał

Mecenas Anweiler naprawdę pomaga ludziom i walczy o klienta w sądzie.

Adriaan

Bardzo polecam Pana Daniela, odpowiednia osoba na stanowisko adwokata. Sprawa nie byla latwa a udalo sie zalatwic wszystko telefonicznie z drugiego konca europu bez chociazby jednego spotkania. Bardzo dobry kontakt z Panem Danielem o kazdej porze , rowniez zainteresowanie losem klienta po wykonaniu swojej pracy duzym atutem. Goraco polecam do korzystania z uslug tego mecenasa. Swietny czlowiek na wlasciwym miejscu!

@Adriaan

Tak, mecenas Anweiler wszystko na telefon i maila załatwił bez problemu i konieczności spotykania się co w dzisiejszych czasach jest ważne. Pozdrawiam

Pow Kety

Pan Mecenas Anweiler był ósmym prawnikiem, do którego się zwróciliśmy, ale pierwszym, który potraktował nas poważnie. Sprawa trwała siedem lat. Wiele momentów było bardzo trudnych. Nami targały emocje. Nasz Adwokat był spokojny i kierował się rozsądkiem. Mówił nam uczciwie, czego możemy się spodziewać. Cierpliwie odbierał telefony, odpowiadał na setki pytań, podtrzymywał na duchu. I cały czas dawał nadzieję na sprawiedliwe rozstrzygnięcie sprawy. I wygraliśmy! Mimo pewności, że nasze racje są słuszne, sami nie mielibyśmy żadnych szans. Tylko dzięki prawdziwemu profesjonalizmowi Mecenasa przeszliśmy tą drogę. Nasza wdzięczność jest bezgraniczna. Znalezienie Pana Anweilera było największym szczęściem w tym całym nieszczęściu, które nas spotkało. Polecamy całym sercem każdemu, kto stracił nadzieję i wiarę w sprawiedliwość.Pan Mecenas Anweiler był ósmym prawnikiem, do którego się zwróciliśmy, ale pierwszym, który potraktował nas poważnie. Sprawa trwała siedem lat. Wiele momentów było bardzo trudnych. Nami targały emocje. Nasz Adwokat był spokojny i kierował się rozsądkiem. Mówił nam uczciwie, czego możemy się spodziewać. Cierpliwie odbierał telefony, odpowiadał na setki pytań, podtrzymywał na duchu. I cały czas dawał nadzieję na sprawiedliwe rozstrzygnięcie sprawy. I wygraliśmy! Mimo pewności, że nasze racje są słuszne, sami nie mielibyśmy żadnych szans. Tylko dzięki prawdziwemu profesjonalizmowi Mecenasa przeszliśmy tą drogę. Nasza wdzięczność jest bezgraniczna. Znalezienie Pana Anweilera było największym szczęściem w tym całym nieszczęściu, które nas spotkało. Polecamy całym sercem każdemu, kto stracił nadzieję i wiarę w sprawiedliwość

Krystek

Bez mecenasa bym sobie nie poradził. Trochę w życiu narozrabiałem ale wyprowadził mi sprawy na prostą i bardzo pomógł. Może nie należy do najtańszych ale na pewno się postarał. Polecam.

Mnie mecenas Anweiler pomógł bezinteresownie. Trudno się czasem z nim skontaktować ale poradę udzielił w punkt. Zrobiłem jak mówił i sąd się przychylił do mojego wniosku. Polecam

A****

Nie polecam. Mecenas zupełnie nie panuje nad sprawą, wysyła na sprawę aplikantów bez cienia informacji, że nie będzie go osobiście. Cyrk i tragedia w jednym, konsekwencje wyboru tego adwokata tragiczne. Nie wiem skąd tyle dobrych opinii. Będę odradzać wszystkim.

R.t
@A****

Mecenasa Anweilera znam od 4 lat od chwili jak dostałem 2 lata bezwzględnej odsiadki. Dzięki niemu wyrok w Ok instalacji zamieniono na okres próby. Wytoczono mi następnie kolejną sprawę praktycznie o to samo tylko z innego paragrafu. Dostałem 4 miesiące więzienia i dzięki Mecenasowi w apelacji mnie uniewinniono!!! Złego słowa nie powiem na tego Mecenasa.????????

@R.t

Może jeśli już pojawił się osobiście to coś się udało, my nie mieliśmy tyle szczęścia, tylko zastępstwo z łapanki. Dopiero po wglądzie w akta sprawy okazało się jak to wyglądało...

@R.t

Mi Mecenas też pomógł. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Daniel Anweiler Adwokat - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Daniel Anweiler Adwokat?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Daniel Anweiler Adwokat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Daniel Anweiler Adwokat?

Kancelaria Adwokacka Daniel Anweiler Adwokat
  • Rynek 26 lok. 2