Opinie o Vip Windows Adam Różycki w Nadma

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Vip Windows Adam Różycki. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vip Windows Adam Różycki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vip Windows Adam Różycki w Nadma

Maria09 Nowy wpis

Firma spoko polecam profesjonalizm i doświadczenie jestem bardzo zadowolona

Marek Nowy wpis

Potwierdzam miałem okazję poznać wszystko na ok bez problemów POLECAM

Andrius Nowy wpis

Firma spoko też robiłem rolety rzymskie fajne uszyte jestem bardzo zadowolony polecam

Marcin Nowy wpis

Długo wybieraliśmy firmę która jest w stanie zapewnić wysoką jakość usług robiliśmy plisy okienne.przyjechal do nas Pan Adam i to było to wszystko wyjaśnił powiedział i wykonał swoją robotę super gorąco polecam

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Vip Windows Adam Różycki, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Tadeusz 66

Firma godna polecenia u mnie też robili bez problemu

Norbert88

Zawsze jestem tak że dobre firmy są dalej rekomendowane i ta firmę dalej polecam bo usługi są na wysokim poziomie robione były zaluzja drewniane wyszły super

Regal77

TK wszystko jest ok dziś montowane przez firmę były plisy polecam w 100%

Basiakotr1975

Każda szanujaca się firma robi szybko sprawnie i niedrogo no cóż właśnie ta firma ma te wszystkie cechy podzielam zdanie u mnie też zakładano plisy wszystko jest ok

Gregory123

Super założyli w extra tempie bez problemu jestem zadowolony

Roman

Potwierdzam wszystko jest ok

Marek89

W dniu dzisiejszym firma vipwindows była u mnie na montażu rolet dzień noc efekt końcowy zadawalajacy mogę spokojnie polecić ok

Kamila

W dniu dzisiejszym firma vipwindows montowała u mnie rolety rzymskie mnie się podoba produkt dobrej jakości fachwcy szybko się uwineli bez problemu nie pozostawiając po sobie śladu Ogóle ocena bardzo dobra????

Gar67

Tak potwierdzam u mnie te montowane były verticale wszystko ok polecam

Elżbieta
@Gar67

To znakomicie! Wiem, że Vip Windows jest firmą produkcyjno-handlowo-usługową, która specjalizuje się w branży dekoracji okiennych. Oferują przy tym montaż oraz sprzedaż osłon okiennych. Wszystko ok, ale jaki mają zakres cenowy? Możesz powiedzieć coś na ten temat?

Magda75

W dniu dzisiejszym firma (usunięte przez administratora) montowala u mnie plisy wyszły super dziękuję bardzo wyrób wysokiej jakości polecam tę firmę

Kamil

Firma jak na dzisiejszy czas spoko polecam miałem okazję świadczyć usługi tej firmy Pozdrawiam

Elżbieta
@Kamil

Czyli byłeś pracownikiem Vip Windows? Jeśli tak, to można wiedzieć, dlaczego zdecydowałeś się odejść?

Mercedes

Cóż mogę tylko dołączyć się do opinii swoich poprzedników nic dodać nic ująć TO wszystko prawda Gorąco polecam wszystkim super firma

Lidka

Firma godna polecenia

Henia

Firma vipwindows.pl spoko miałem kiedyś okazję zamówić u nich plisy okienne wszystko ok polecam

Ryszard

Dziś zakładali u mnie rolet dzień noc z firmy vipwindows.pl potwierdzam z całą odpowiedzialnością wszystko ok Polecam

Edi

Zakładałem rolet super wykonane polecam wszystkim vipwindows.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Vip Windows Adam Różycki - Nadma

Vip Windows Adam Różycki
3.9/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Ks. Jerzego Popiełuszki 4
    05-270 Nadma