Timko Sp. z o.o.

Opinie o Timko Sp. z o.o.

Dawid

Dla mnie opinia byłego pracownika nigdy nie jest obiektywna.

Doświadczenie

Szczerze odradzam współpracę/pracę z firmą Timko jako były pracownik.W ostatnim kwartale odeszły 3 osoby z działu handlowego a poprzednie lata to rotacja jak na targu. Pewna Pani obiecuje procenty za sprzedaż "na papierze" i na gębę a jak przyjdzie co do rozliczenia to milion wymówek "że frycowe" za wcześnie itp. Narzędzia pracy np. samochód to istne yountimery. Do podpisywania Umowy szkoleniowe za które trzeba płacić w przypadku zerwania umowy, a bez odpowiedniego szkolenia według prawa nie możemy obsługiwać aparatury na bloku operacyjnym. Faktem jest że produkty dobrych brandów lecz przewartościowane na rynku PL ze względu na "politykę firmy" a raczej jej brak. Faktem jest że płacą podstawę. Firma nie dla ambitnych osób z potencjałem. Potwierdzam większość opinii.

Po co podawać imie łatwiej anonimowo

Z zajściem w ciąże ;)? O czym ty piszesz ? Pracuje w firmie od wielu lat i jak tak na szybko liczę to w ciagu ostatnich paru lat w ciąże zaszło około 9 dziewczyn i wszystkie nadal pracują , na tych samych stanowiskach i maja sie dobrze. Cieżko nazwać takie opinie jak powyżej obiektywnymi. a jezeli chodzi o ludzi ? To wina firmy ze ludzie cie obgadują za plecami ? Na prawde ktoś wierzy za firma ma zwiazek z charakterem ludzi ? W szkole tez jak miałaś w klasie osoby które obgadują mówiłaś ze Szkola jest na zerowym poziomie i nic soba nie reprezentuje ? Żyjemy w Polsce- większość ludzi obgaduje Za plecami Etienette;) najchętniej w internecie i anonimowo ;) chyba jestes tego najlepszym przykładem nie podpisujac swoich pogardliwych wypowiedzi , narażając firmę na zła reputacje.

Na szczęście były pracownik
@Po co podawać imie łatwiej anonimowo

Serio, po powrocie z macierzyńskiego otrzymałam "propozycję nie do odrzucenia". Inne stanowisko i 40% mniejsza pensja. Zgodziłabyś się? Zaznaczam, że w ciąży pracowałam jeszcze w 9-tym miesiącu a na miesiąc przed powrotem usłyszałam od szefostwa "tak, tak, wracaj czekamy na ciebie". Śmiechu warta firma. Liczą się tylko znajomi i rodzina Królika. Przytakujesz, podlizujesz się - jesteś w poważaniu i należą ci się benefity. Pomijam prezia, który unika ludzi na korytarzach, żeby tylko nie musieć odpowiadać na niewygodne pytania. Po moim zwolnieniu, gdy chciałam mu po latach pracy powiedzieć "do widzenia", gdy zobaczył mnie na korytarzu to uciekł. Także....żal:-) Zerknęłam, że w mojej opinii bardzo dużo użyłam znaku " i faktycznie, wspominając tę firmę najchętniej napisałabym "praca" :-D

Dominika

@sieben co masz na myśli mówiąc, że firma nie dba o pracowników? Co według Ciebie powinno ulec zmianie, tak byś mógł polecić tego pracodawcę innym? Wspominasz też o dniu pracy, który trwa 8,5h. Czy wszystkie warunki zatrudnienia i godziny pracy były jasno przedstawione podczas rozmowy kwalifikacyjnej, czy też podpisywania umowy?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Timko Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
sieben

Firma nie dba o pracowników. Praca po 8,5 godziny dziennie. Brak podwyżek.

Dominika

@Po co podawać imie łatwiej anonimowo@etienettemacie bardzo odmienne zdanie na temat pracy w Timko Sp z o.o. Co jest powodem takich różnic. Czy wpływ ma może dział, w którym pracuje się w firmie? Chętnie dowiemy się też więcej o obecnej sytuacji pracowników. Czy w ciągu ostatniego roku zaszły jakieś zmiany w tej kwestii? Na co teraz mogą oni liczyć?

nick

@etienette wydaje mi się, że wymaganie od pracodawcy żeby reagował na tworzenie nieprzyjemnej atmosfery w pracy to jest lekka przesada. Za atmosferę odpowiadają moim zdaniem pracownicy. Jeśli nastawiają się w porządku wobec pracy i innych pracowników to jest ok

Bolek
@nick

To pracodawca w tej firmie tworzy chora atmosferę, zacznijmy od tego. (usunięte przez administratora)Śmiechu warta firma.

etienette

znalazłoby się parę przykładów (znam co najmniej dwa) ale nie zamierzam wymieniać publicznie z nazwiska, ponieważ możliwe, że te kobiety sobie tego nie życzą. Owszem, jest to wina firmy, a raczej osób zarządzających, że pozwalają na tworzenie nieprzyjemnej atmosfery pracy. Szkoda mi czasu na dalsze dyskusje o przeszłości, mam prawo do własnego zdania i firmy jako miejsca pracy nie polecam.

etienette

Nie potrzebuję zakładać firmy, wystarczyło zmienić pracodawcę, żeby poczuć smak normalności. Nie wylewam tu na nikogo pomyj - wyrażam jedynie swoje obiektywne zdanie na temat pracy w firmie Timko. Nie mam najmniejszych powodów do zawiści wobec kogokolwiek z tamtej firmy - w końcu sama odeszłam ze względu na niespełnianie moich oczekiwań środowiska pracy - a to, że trzeba tam uważać na ludzi, którzy w oczy jedno, za plecami drugie i donosicieli to prawda - może kiedyś się przekonacie na własnej skórze :) Ludzie, którzy pracują tam po kilka lat zajmują się głównie lizaniem dupy szanownej pani A. A broń Boże z zajściem w ciążę - po powrocie będziesz zdegradowana albo zwolniona bo twoje stanowisko zajmuje już ktoś inny.

A co za różnica

Zastanawiające sa opinie w ktorych jest tak wiele nienawisci , zlosci i dosc wulgarnego słownictwa. Firma jak firma , ma plusy i minusy, skoro sa ludzie którzy pracują w niej po wiele lat znaczy ze nie do konca prawda jest to ze panuje w niej tak zła atmosferę , inwigilacja , mobbing itd. I nie mowie o osobach na wyższych stanowiskach ale o wielu rożnych ludziach na stanowiskach od pani ktora sprząta po osoby z serwisu , przez handlowców , kadry , logistykę , przetargi po dyrekcje. Łatwo oceniać firmę nie prowadząc jej , do pracy przyjmuje sie ludzi od ktorych sie wymaga konkretnych wyników , proponuje założyć swoją firmę ktora bedzie zatrudniać kilkadziesiąt osob a potem krytykować osoby zarządzające bez wykształcenia. Firma istnieje 25 lat i funkcjonuje dobrze dlatego ocenianie i pisanie tak nieprawdziwych i nieobiektywnych rzeczy jest krzywdząca. Ludzie którzy tam pracują zarabiają dobre pieniądze , nikt nikogo nie wyzyskuje , dział kadr jest jednym z bardziej pozytywnych. Nalezy zastanowić sie zanim sie napisze o głupocie ludzi , braku wykształcenia , zyganiu , cyklach księżyca , mobbingu itd - chyba wylewa sie z osob to piszących jakas gorycz , zawiść i zlosc . Nalezy sobie odpowiedzieć na pytanie czemu. Lepiej by sie w tym kraju funkcjonowało gdyby wiecej ludzi pracowało i było pozytywnie nastawionych a mniej narzekało , obgadywalo i pod nickami wylewało wiadro pomyj na ludzi .

etienette

w tej firmie trzeba uważać na ludzi, szczególnie na kadrową i księgowość - zero uczciwości i głupota we krwi pani prezes wredna, nieprzyjemna, wiecznie skrzywiona, aż wysysa życie z człowieka jak wejdzie do firmy odeszłam bo rzygać się chciało patrząc na te fałszywe mordy a i te stanowiska - panie kierownik jednoosobowych działów hahaha żałosne

xxxxx

Firma jest jaka jest, ale daje możliwość rozwoju w dziedzinie radiologii. Sprzęt dobry, łatwo się sprzedaje, więc pod tym względem jest dobrze. A inwigilacja? jest wszędzie i wszędzie będzie. Jeżeli nie chcesz być inwigilowany, załóż swoją firmę.

megan

Tragedia, ta firma to jedna wielka pomyłka.. Nie życze najgorszemu wrogowi tam pracować. Pani prezesowa brak słów.. wredne babsko

mark

Jesli chodzi o kamery to jest to akurat dość popularne wsród pracodawców w ostatnim czasie. jeżeli dobrze i bez zarzutów wykonuje się swoją pracę to nie powinno sprawiać to żadnego problemu. Jak poza tym co tu widzę w komentarzach układa sie praca w Timko Sp z o.o. Jakie są zarobki, przyszłościowe może to być dla osób chcących pracować??

Obiektywny

Kama zastanów się, wiesz że to prawda i potwierdzam, gps jest, kamery są, inwigilacja jest, mobbing jest, brak wypłaty za prowizję jest. Pracownik dla P prezes jest ciemnym idiotą który ma tylko zapi.... I nie pytać o nic więcej.

xcfg

ta firma to marność nad marnościami. Jeśli Cię werbują - uciekaj gdzie pieprz rośnie. Czeka Cię "praca" pod nadzorem kamer i gps-ów. Dotankowywania po 0,25 ml paliwa za prywatne wyjazdy. Wątpliwie miłe kontakty z zarządzającymi kobietami, dla których kalendarz a raczej fazy księzyca sa wyznacznikiem stosunku do pracownika. Generalnie nie polecam.

Magi

zawsze możesz do kogoś zadzwonić i zapytać się.

obiektywny

Haha, dodam do wszystkiego że żenadą to są Ci co tutaj się skarżą i firma też nie jest bez winy. jak ktoś jest taki mądry to zapraszam do własnej działalności. Fakty; GPS, inwigilacja i nierówne traktowanie w kierunku wyzysk- potwierdzam. Dlatego odszedłem Fakt; jak przyjmuję teraz gościa do swojej firmy i robi mi 10% planu przez 2 lata to daję księgowej premię by znalazła sposób pozbycia się gościa. Przez jakiś czas mojej historii trafiło się kilka osób które miały wartość ale reszta to myślało że trafili do przytułku "korporacja" gdzie mierny ale wierny i sobie pobimba. Mimo braku kontaktu wiem o większości gdzie pracują; odpowiedzcie sobie sami. Dyrektor regionalny, czy dyrektor sprzedaży z pensją 3 do 5tys to chyba co niektórym się powaliło od tego pięknego tytułu na wizytówce hehe. Jedna z opinii pisze o menago z podstawówką i chyba to fakt ale z tego co wiem zarabia z dyszkę i leje na wszystkich. Puszczam ogłoszenie na nowego handlowca i jestem ciekaw ilu z WAS przyśle mi swoje CV. Każdy jest kowalem swojego losu baranki:-)

Agnessss

Tak wreszcie ktos to powiedzial, mase umow z roznych firm. Wszyscy siebie warci bez wyksztalcenia i bez jakichkolwiek przygotowan do prowadzenia firmy, jedna wielka żenada. Oszukuja na kasie nie wierzcie w 3 % prowizji to klamsto jedno wielkie. GPS w samochodach i telefonach bedziecie inwigilowani caly czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Timko Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Timko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Timko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Timko Sp. z o.o.