Opinie o BAGPAK Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BAGPAK Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie BAGPAK Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAGPAK Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Teresa Nowy wpis

Hej. ;) powiecie mi proszę jak u Was wygląda wdrożenie nowego pracownika na stanowisko? teraz w ofercie dla automatyka było napisane, że ma być ono kompleksowe. Chłopak był już na stażu w innym zakładzie to nikt nie powiedział za bardzo co ma robić. Jak tu przyjdzie to będzie mógł czuć się „zaopiekowany”?

Cześć, widziałem te ofertę sprzed paru dni dla operatora procesów chemicznych. W opisie niby zakres obowiązków jest jasny ale ciekawi mnie opis takiego przykładowego dnia z pracy. jak teraz ona wychodzi? co z atmosfera?

Jak szefostwo w BAGPAK Polska Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Odp Nowy wpis

Traktują ludzi adekwatnie do zajmowanego krzesełka oni zarabiają grubą kase a ty jesteś nikim do bieganiny w (usunięte przez administratora) brudzie i hałasie za marne pieniądze

Po przejrzeniu komentarzy widzę, że padały kwoty sugerujące średnią krajową. Jakie kwoty w praktyce mogą przypadać teraz od nowego roku technikom kontroli jakości? była kiedyś publikowana taka oferta, że względu na doświadczenie zainteresowała mnie. Proszę wiec o wyrażenie opinii

Chyba nie bardzo

Jak jesteś rodzinką kogoś z wyższego stołka to pewnie, zarobisz. A tak to podstawa plus premia która jest zależna od widzimisie szefostwa ;) premia ' uznaniowa ' czyli uznajemy, że jedziemy na wyjazd integracyjny kierowniczy do Barcelony więc premii nie będzie ... Cyrk na kółkach

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Automatyk w firmie BAGPAK Polska Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
NIE POLECAM

Po za podstawą miesięczna brutto nie wiesz ile zarobisz w tej firmie... Premia to czary mary co miesiąc inna zależy od humoru kierownika, a za nadgodziny ZAKAZ wpisywania się na listę.. oni będą pamiętać i na pewno zapłacą hahaha porażka ta frima pracowałem jakiś czas.. za czasów starego kierownika i dyrektora było dobrze teraz tragedia

Wieloletni były pracownik

Wszystko tylko nie ta firma... Za nadgodziny - NIE PŁACONE... na wydrukach z wypłaty czarna magia.. proszą o przyjście na nadgodziny (które w tym systemie pracy nie do końca sa legalne) i zero kasy za to. Premia UZNANIOWA czyli jak sobie kierownictwo poleci do Barcelony na wyjazd integracyjny to premii nie ma bo coś przecież musi pokryć bilety heh a ty sobie zasuwaj za grosze... Atmosfera porażka.. każdy każdemu wilkiem i tylko ciągle obgadywanie i robienie nawzajem pod górę.. dyrektor i kierownik tragedia... Pare lat temu za starego kierownika było okej. Teraz ODRADZAM ta firme...

Ta średnia krajowa o której ktoś teraz wspomniał to których stanowisk może dotyczyć? Widziałem już wcześniej parę ogłoszeń, jest dla przykładu oferta dla inspektora ale również operatora. w żadnej jednak nie wpisano bieżących widełek. Znacie je?

Mała

jak się teraz zarabia w odniesieniu do działu? z pół roku temu na forum padł komentarz o pewnych "słuchach", które chodzą względem stawek. zarabia się faktycznie to 5 tys? opisze ktoś szerzej specyfikę pracy komuś kto jeszcze nie był na miejscu?

Bagpak
@Mała

Zarobki zależą od stanowiska. Jak wykonujesz pracę która równie dobrze mogłaby robić małpa, to łatwo cię wymienić, więc nie licz na duże stawki, bo zawsze ktoś przyjdzie na twoje miejsce. Jeśli wyróżniasz się czymś, jesteś zaangażowana i szybko się uczysz, to sytuacja jest inna

Gigi
@Bagpak

A czym u was można w praktyce się wyróżnić? Jak na razie na stronie widzę same oferty na produkcje. O biurze możecie napisać nieco więcej? na jakich stanowiskach można w nim pracować? Są jakieś bardziej wymagające?

Sytuacja
@Bagpak

Sytacja jest zupełnie inna jak masz rodzinę w zakładzie. Wtedy to po znajomości przyjmuje się swoje dzieci za stawkę w wysokości średniej krajowej która teraz wynosi około 7500 brutto. Nepotyzm GORĄ...

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie BAGPAK Polska Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na Pracuj.pl 2 marca

Bagpak

Pierwsza umowa to okres próbny 3 miesiące, drugą zazwyczaj na 9miesiecy, choć zdarzają się na rok, trzecia ustawowo musi być na czas nieokreślony

Barbara

Dzień dobry, w ostatnim czasie już dwa razy padło pytanie odnośnie tego jaka umowa jest oferowana w BAGPAK Polska. Jak widać jest to dość ważny temat dla osób myślących o podjęciu się pracy w tym miejscu. Może więc znajdzie się ktoś kto napisze jak ta kwestia wygląda w firmie?

@Barbara

Umowa o pracę

Arczi
@Barbara

Generalnie to tragedia.. (usunięte przez administratora)... Premii nigdy nie wiesz ile masz... Kroją na kase jak leci... Czasem 200 czasem jak maja zly humor to 500 ... Nigdy nie wiesz dokladnie ile zarabiasz bo na paskach z wypłat tak namieszane ze szok ... Kierownik i dyrektor to (usunięte przez administratora) nie polecam.. 5 lat tam wytrzymałem

Ciekawski
@Arczi

Chodzą sluchy że wybrani na niektórych stanowiskach nie kierowniczych nie liderskich ale też nie na produkcji mają w okolicy 5 tys na rekę. Produkcja rypie w okolicy minimum a inni mają z 2 tys wiecej... Takie chodzą sluchy.

Kamila

była kiedyś mowa o umowie o pracę i średniej podstawie ok 3250, po nowym roku teraz się chyba coś odnośnie pensji zmieniło? kwota jest dorównana do najniższej czy zachowali jakąś górkę? I chciałabym dopytać o pozostałe warunki zatrudnienia czy cokolwiek jeszcze planowo ma ulec zmianie?

Arczi
@Kamila

Generalnie to tragedia.. nie płacą za nadgodziny bo jest zakaz wpisywania sie na listę ze sie było na nadgodzinach... Premii nigdy nie wiesz ile masz... Kroją na kase jak leci... Czasem 200 czasem jak maja zly humor to 500 ... Nigdy nie wiesz dokladnie ile zarabiasz bo na paskach z wypłat tak namieszane ze szok ... Kierownik i dyrektor to (usunięte przez administratora)... Za niedługo nawet w kiblu beda kamery.. nie polecam.. 5 lat tam wytrzymałem

Ciekawski
@Arczi

Dawid

Bagpak Polska Stalowa Wola-Ta firma to totalne (usunięte przez administratora) tak jak ktoś pisał kierownicy robią z ludzi tanią sile roboczą, atmosfera jest na poziomie zera a nawet ujemna, ludzie pracujący tam to typowe gbury oczywiście nie wszyscy bo są wyjątki, nie ma tam żadnej możliwości rozwoju osobistego przychodzisz robisz na określonej maszynie i jedyne czego można dostać to nerwicy po 10 miesiącach spędzonych w tej firmie nie polecam tego nikomu a szczególnie brygady A, brygadzista/kierownik zmiany, początkowo wydaje się spoko gościem później wychodzi jaki jest spoko(nie będę używał wulgaryzmów, ale bardzo dużo mi się ich nasuwa w tym momencie). Problem z wzięciem sobie wolnego, argumentowanie to tym ze „on nie będzie ściągał ludzi bo ja chce wolne”, sam byłem świadkiem jak jeden z pracowników miał jakaś uroczystość rodzinna i mu nie chciał dać i to on musiał sobie ogarniać kogoś na swoje zastępstwo Po zwolnieniu się odczułem taka ulgę psychiczna i fizyczna ze to głowa mała. Nie polecam tego nikomu nie wiem co ci ludzie maja w głowach ale to co tam się momentami działo przechodzi ludzkie pojęcie

@Dawid

Sama prawda powyżej, niestety również nie polecam.

nick
@Dawid

zgadzam się w 100%

hahaha

dobry żart

xdd

Podwyżki dostali ci co cicho siedzą i (usunięte przez administratora)

Łucja
@xdd

W jakiej kwocie, wiesz?

On

Co ile chcesz, i tak nie dostaniesz ani grosza

Kamila
@On

Czyli max można tu wyciągnąć 3250 tak jak już tutaj padło info? To brutto jest?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w BAGPAK Polska Sp. z o.o.?

Średnio 3250

Jak jest z awansem w BAGPAK Polska Sp. z o.o.?

Brak szans... ew. pozycja lokalnego donosiciela wiążąca się z premią uznaniową... :)

On

Przyjmujesz się na robola, to jesteś robolem aż się zwolnisz

Tom

Firma masakra. Nie wiem jak można z nimi pracować. Nie polecam.

czy bagpak ma wielu klientów czy robi tylko na swoje potrzeby ? Bo z tego co widze to niegdzie nie ma ich puszek. Konkurencja nie bedzie przecież kupować ich puszke w piwie i energetykach. Słyszałem że cienko jest kto cos wie ?

Mateusz
@Michał

No tak cieniutko co to jest robienie puszek Blacka czy Warki .. upadają :) Pewnie nie wiesz nawet jak rozpoznać puszkę od Bagpaka a twierdzisz, że ich nie ma..

@Mateusz

rozumiem 2 marki sa robione. no przepraszam to już coś. Z tego co już wiem to jednej z nich juz nie robicie chyba ? Puszki umiem rozróznić bardzo dobrze. Widać od razu zły nadruk.

Ink mistrz
@Michał

Tak wie.... Firma produkuje do ponad 50 krajów na świecie. Rozwija się o wiele szybciej niż większość fim w regionie. Produkty firmy można znaleźć w biedronce, Tesco, Lidlu, żabce i innych... To firma na światowym poziomie o czym świadczą miliardowe produkcje roczne. Więc można jęczeć, narzekać, albo jeżeli ma się na tyle odwagi przyłączyć się do nas. Łatwo nie będzie, bo nie tolerujemy półśrodków...

Kaputo
@Michał

Zły nadruk haha to faktycznie umiesz rozpoznać z jakiej firmy pochodzi puszka haha

@Ink mistrz

@ink mistrz No teraz trochę przesadziłeś przesadziłeś z ta miliardową produkcja aktualnie są 2 linie puszek i łącząc wynik razem wychodzi jakieś 800 mln

W skali od 1 do 10 -atnosfera (zależy jaka brygada) ale średnia 7/10 -finanswowo 7/10 jak zależy od stanowiska i oczywiście premi od brygadzisty, ale jak na taką robotę to i tak na prawdę jest ok

Xxx

Jak wyglądaja zarobki na ten moment i umowy ????

Artur

Firma wypracowała sobie dobre opinie na rynku. Poza tym to dobry pracodawca więc polecam pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o BAGPAK Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BAGPAK Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BAGPAK Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BAGPAK Polska Sp. z o.o.?

BAGPAK Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Kondratowicza 18 lok. 183
    03-285 Warszawa