Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko

Józia Nowy wpis

Witam. :) Też za blisko do bazy nie mam tak jak poprzedni Pan, który o pracę dla kierowcy pytał. ja chciałabym się zorientować czy spedytorzy maja przewidywany do wprowadzenia model pracy zdalnej albo chociaż hybrydowej? Było to już wdrażane?

Nowy wpis

@Józia

Dzień dobry! W czasie pandemii tak, jednak teraz stawiamy na atmosferę pracy i wzajemne relacje, dlatego spotykamy się w biurach i pracujemy w małych zespołach. Mamy kilka oddziałów na terenie Polski, więc jeśli któraś z lokalizacji odpowiada, to zachęcam do zostawienia CV.

Marcin Nowy wpis

Dzień dobry. Szukam pracy jako kierowca ce na zestaw typu wywrotka . Doświadczenie 5 lat na wywrotkach od 9 mies. Jestem z lubuskiego a konkretnie Świebodzin . Czy z tego rejonu możliwe jest zatrudnienie? Pozdrawiam.

Nowy wpis

@Marcin

Dzień dobry! Nasza baza znajduje się w Nadolicach Wielkich w województwie dolnośląskim. Sądzę, że dojazd byłby dla Pana sporym utrudnieniem, chyba, że widzi Pan inne rozwiązanie, to zapraszam do kontaktu :)

Dzień dobry. w ofercie dla Spedytora międzynarodowego było napisane, że oferowane są branżowe szkolenia. kiedy konkretnie się odbywają, w trakcie pracy? jakie były realizowane w tym roku?

Dzień dobry! Tak, prowadzimy niezbędne szkolenia dotyczące prawa transportowego i zmieniających się przepisów. Takie zajęcia odbywają się w godzinach pracy.

Jak jest na stanowisku Spedytor międzynarodowy - Specjalista ds. transportu, czy są dyżury, czy faktycznie, jak tu firma wspominała, o 16 telefon służbowy można odłożyć? Kto kierowców później ratuje:D

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Z jakich powodów pracownicy kończą prace jako kierowcy z Transport Głuszko Czy sami rezygnują, z jakiego powodu Czy są zwalniani Jakieś opinie ktoś poda.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko?

Mańka

Co to za konkursy i akcje firma obiecuje dla pracowników? Pytam na czym to polega, bo w żadnej firmie dotąd się nie zetknęłam po prostu, a czytam sobie ofertę pracy dla spedytora międzynarodowego :) A jak jest z używaniem telefonu służbowego do prywatnych celów, bywa, że dzwonią późnym wieczorem, czy raczej bez pożarów się obywa?

@Mańka

Konkursy z nagrodami :) Na przykład na "Wakacyjne zdjęcie w barwach Głuszko", w którym do wygrania były walizki podróżne. Akcje społeczne oraz wizerunkowe, z których powstają firmy. Co do telefonów, to służbowy jest do celów służbowych, ale z reguły jest możliwość umieszczenia dwóch kart. To od użytkownika zależy czy chce mieć cały czas telefon służbowy w zasięgu ręki, czy też woli odłożyć go po 16:00.

Rafal

Czy w państwa firmie jest szansa pracy z codziennymi powrotami do domu i zostawiania samochodu pod domem?

Aktualność
Otwieramy kolejny rozdział w życiu naszej firmy!

Oficjalnie ruszyło kolejne biuro spedycyjne Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko. Tym razem otworzyliśmy oddział w Olkuszu. Zarządza nim Karolina Trzcionkowska, która ma bardzo długi staż pracy w branży TLS.

Podczas uroczystego otwarcia, nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku. Waldemar Głuszko podziękował pracownikom nowego oddziału za zaufanie oraz życzył im wielu sukcesów i rozwoju w obecnym miejscu pracy.

Biuro spedycyjne w Olkuszu mieści się na ul. Pakuska 2B. Jest już naszym siódmym oddziałem i z całą pewnością nie ostatnim!

Aktualność
Nowy rozdział w firmie TC Głuszko!

Rozpoczęliśmy współpracę z Freightliner PL Spółka z o.o. oraz Terminalem Kontenerowym w Brzesku.
Bierzemy czynny udział w realizacji odwozów kontenerowych na ostatniej mili - dostarczamy towar w kontenerach do odbiorców docelowych - stawiamy krok w stronę realizacji strategii zrównoważonego rozwoju transportu intermodalnego w Polsce.

Na zdjęciach nasz PIERWSZY (i nie ostatni!) zestaw ze specjalistycznym sprzętem, świetnym kierowcą Panem Bogdanem oraz Sebastianem Dąbrowskim i Borysem Iliewem.

Jeśli chcesz wiedzieć, co wydarzy się dalej - obserwuj nas, a najlepiej dołącz do naszego zespołu!

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko? Chodzi o pracę jako Spedytor Międzynarodowy, takie ogłoszenie jest na GoWork.pl 29 maja.

W naszej firmie zatrudniamy wszystkich na umowę o pracę. Jeśli chodzi o benefity pozapłacowe, to pracownicy mogą skorzystać z dofinansowania do kart Multisport czy prywatnej opieki medycznej. Zatrudniony może również dodatkowo ubezpieczyć się na życie. Ponadto, coraz częściej organizujemy akcje dla pracowników, w których do wygrania są nagrody. Oczywiście obchodzimy także Dzień Chłopaka, Dzień Kobiet, Tłusty Czwartek itp. Są też paczki dla dzieci od Mikołaja oraz spotkania firmowe. W każdym oddziale spedytor ma do swojej dyspozycji wygodne miejsce pracy, z kawą i herbatą w nieograniczonej ilości :)

rob
@Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko

Czy mozna aplikowac bez doswiadczenia na stanowisku spedytora?? znam angielski i mysle o przebranżowieniu

@rob

Dzień dobry! Proszę przesłać od nas CV.

rob
@Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko

Dziękuje ale chyba zaszło jakies nieporozumienie bo widziałem Wasza ofertą w Olkuszu i okolicach a tutaj jest tylko Kraków

@rob

Mamy oddział w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Międzychodzie, Krakowie i Olkusz. Jeśli któraś z tych lokalizacji Panu odpowiada, proszę przesłać nam CV

Dzień dobry! Ad. 1. Dofinansowanie oznacza, że dopłacamy do tego typu świadczeń - nie finansujemy ich w 100%. Ad. 2. Pytanie dotyczyło benefitów oferowanych przez pracodawcę, więc ubezpieczenie na życie jest jednym z nich. Pozdrawiam!

Kierowca CE interesuje mnie system pracy 3na1 czy to mozliwe jest u was.

Transport

Dzień dobry, niestety u nas nie ma takiej możliwości. O szczegółach możemy porozmawiać telefonicznie. Pozdrawiam, Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko

Nowy kierowca c+e

Witam, mam pytanie czy firma zatrudnia też osoby bez doświadczenia w prowadzeniu zestawu? Jest możliwe przeszkolenie takiej osoby? Czy firma potrzebuje tylko kierowców z doświadczeniem?

@Nowy kierowca c+e

Dzień dobry! Oczywiście szkolimy kierowców, proszę o bezpośredni kontakt z naszą firmą.

Widzę że szukają kierowców C+E. Jak dalekie są trasy skoro praca tyko w tygodniu a weekendy wolne? Zdąży się zrobić kółko? Powroty na pusto czy też z ładunkiem? Ktoś wie?

@Michał

Panie Michale, realizujemy trasy w państwach Polska, Niemcy, Holandia. Wyjazd w poniedziałek, powrót w piątek - czasem w sobotę. Kierowcy jadą do punktu docelowego z towarem i wracają również ładunkiem. Zachęcamy do złożenia CV

Joanna

Czy przyjmujecie osoby na staż z UP?

@Joanna

Dzień dobry! Proszę przesłać do nas CV.

qwer

Witam,czy przyjmujecie tez kerowcóew c+e bez doswiadczenia w transporcie ?

@qwer

Proszę przesłać nam CV - z pewnością skontaktujemy się i odpowiemy na wszystkie pytania

EMX

Witam czy potrzebujecie kierowcę C+E na zestaw samowyładowczy ?

@EMX

Dzień dobry, jak najbardziej! Zachęcamy do złożenia aplikacji lub bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.

Polecam pracę w Głuszko!

Joanna

Mąż jest zainteresowany stanowiskiem kierowcy. Czy umowa o pracę nie stanowi dla firmy problemu? W ogłoszeniu jest wymieniona ale czy faktycznie można na nią liczyć? Czy możesz powiedzieć coś więcej? Jak długo u nich pracujesz? Czy wypłaty są terminowe? Czy ciężkie czasy i wysokie ceny nie spowodowały w firmie kryzysu? Dzięki!

@Joanna

Pani Joanno, umowa o pracę to u nas podstawa. Dbamy o pracowników i dajemy im poczucie bezpieczeństwa, jakim jest właśnie terminowe wynagrodzenie oraz odpowiednia umowa.

Aktualność
Dawna gierkówka już w remoncie, a nasze samochody dowożą do niej gabaryty. Na trwającą rozbudowę 10 km odcinka drogi krajowej 91, dowieźliśmy części studni kanalizacyjnych.

GDDKiA ma w planach kolejne przetargi dotyczące  przebudowy całej DK 91. W 2025 r. powinien zostać przebudowany 40-km odcinek trasy pomiędzy Częstochową a Katowicami. Ten remont ma służyć poprawie bezpieczeństwa, ale także paramentów technicznych drogi.

Jeśli masz do przewiezienia ładunek gabarytowy nie tylko na przebudowę DK 91, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym oddziałem we Wrocławiu, którym zarządza Adrian Targowski.

A jeśli chcesz pracować w młodym i energicznym zespole jako kierowca lub spedytor, zostaw nam swoje CV!

Więcej na temat samego remontu DK 91 przeczytasz na stronie auto-swiat.pl
kierowca

W miare nowe samochody, dobrzy prowadzący auta, kasa na czas, fajny właściciel. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko - Miłoszyce

• Jak się pracuje w Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko?

Zobacz opinie na temat firmy Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko?

Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko