Opinie o Dino Lutomiersk w Lutomiersk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dino Lutomiersk. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dino Lutomiersk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Lutomiersk w Lutomiersk

Wiecie może, czy w Dino Lutomiersk szukają chętnych na staż?

Rudarysia

Witam .... Chcialabym wyrazic opinie na temat marketu DINO w Lutomiersku. Zaczynajac od tego w jaki sposob sa tam traktowania nowi pracownicy. Będąc klientem odnosze wrażenie ze te dziewczyny nie maja prawa sie mylic i wszysto musza zrobic prefekt .... Widze jak starsi stazem pracownicy maja problem z podejsciem aby cos anulowac , malo tego jest pani bodajze Dorota ktora malo tego ze ma najwiekszy z tym ptoblem bo jej miny dochodzac do kasjerki mowia wszystko to jeszcze je opiepsza przy klientach co jest raczej niedopuszczalne bo mysle ze te panie siedzace na kasach jeszcze bardziej sie strsuja a to jest raczej odbychajacy stosunek do pracy i ja osobiscie nie chcialbym w takich warunkach pracowac. Bardzo wspolczuje tym dziewczynom a pania Dorote wyslalbym juz na emeryture skoro mam ze wszystkim problem .. Dziwiesie jeszcze pani kierownik ktora nic z tym nie robi.. Masakra dziewczyny bardzo wam wspolczuje jako klient. P.s mam nadzieje ze wkoncu zmieni sie tam ta chora atmosfera bo az nie chce sie tam robic zakupow. A moze warto by bylo pomyslec o zmianie kadry kierowniczej skora ta nic z tym nie robi bo obozy pracy to nie te czasy....

Klient
@Rudarysia

Jak się zabiera zdanie,to podstawy ortografii i interpunkcji wskazane:) Ja robię zakupy w tym sklepie często. (usunięte przez administratora) nie sądzę.Tam to "hajlajf". Podejrzewam.ze wspomniany pracownik,to jedyny ,który cos robi.W tym sklepie szwankuje przede wszystkim ocenianie,co jest priorytetem. Na samym końcu klient.

Anonimowy Nowy wpis
@Rudarysia

Witam poprosu jak ci się nie podoba to tam nie chodź

Wojtek Nowy wpis

Czyli nowi pracownicy nie są tam dobrze traktowani?

Klient

Pozdrawiam Panią Renatę z Dino z Lutomierska za bardzo niemiłą obsługę, która podchodzi obojętnie do klienta, który robi zakupy w tym sklepie. Mam nadzieję, że to się zmieni i to się tyczy całej obsługi Dino Lutomiersk.

klient Nowy wpis
@Klient

Obsuga fatalna jedna Pani na kasie obsugoje jedna na miesnym obsluguje kolejka 10 osob a Pani na obsudze z miesem twierdzi ze trzeba przejsc kurs zeby mozna bylo krojc wedline a Pani kierownik stoi i nic z tym nie robi moze zamiast olewac klientow to 2 osoby by postawila na stojsku z miesem albo sama stanela

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Dino Lutomiersk? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Lutomiersk - Lutomiersk

Dino Lutomiersk