Woz-Trans Arkadiusz Woźniak

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Woz-Trans Arkadiusz Woźniak

Aktualność
Szanowni Państwo,

Zdecydowaliśmy się na założenie tego profilu, aby mówić o wszystkim, co jest związane z firmą WOZ-TRANS jako pracodawcy i ułatwić osobom zainteresowanym pracą kontakt z nami.

Na bieżąco śledzimy treści jakie pojawiają się na forum i staramy się wyciągać wnioski. Zapraszamy więc do podzielenia się swoją opinią na temat naszej firmy - chętnie dowiemy sie czegoś o sobie :)

Feedback jest dla nas bardzo ważny, ale tylko merytoryczne opinie, oparte na faktach będą dla nas wskazówką, która pozwoli nam się rozwijać i doskonalić.

Szanujemy Państwa opinie, jednak prosimy pamiętać, że wolność słowa oraz anonimowość w sieci mają swoje ograniczenia
Swoboda wypowiedzi nie oznacza przyzwolenia na kłamstwo, obrażanie kogokolwiek, czy naruszanie czyjejś godności.
Wpisy, które będą niezgodne z regulaminem serwisu Gowork.pl, zostaną usunięte przez administratora lub zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne.

Wszystkim naszym Pracownikom dziękujemy za zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie - aplikuj. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: info@woz-trans.com

Pozdrawiamy!

Jedna z najbardziej merytorycznych rozmów kwalifikacyjnych na jakich byłam. Szef miły, konkretny, czuć że może być wymagający. Konkretne pytania do mnie jako kandydatki, ale również bardzo obszerne informacje o samej firmie. Na końcu rozmowy nie miałam więcej pytań od siebie, tyle zostało w trakcie wyjaśnione. Niestety nie udało mi się przejść do drugiego etapu rekrutacji, ale może kolejnym razem.

Anna K. Nowy wpis

Potencjalny szef sympatyczny - nie ma się czego bać ;-) zgadzam się z wcześniejszymi opiniami, że dość wnikliwie studiuje co wpisaliśmy w CV i raczej to sprawdza. Na stanowisku pracownika biurowego praca zdalna jest niemożliwa - liczyłam na to, że będzie można podłączyć się zdalnie do systemu i popracować z fakturami - ale nie da rady. Powinni o tym pomyśleć. Przed biurem kanapy, można poczekać na rozmowę, zaproponowano mi również coś do picia.

Nowy wpis

@Anna K.

Dziękujemy za udział w rekrutacji. To prawda, że studiujemy przesłane CV byśmy mogli dobrze ocenić umiejętności oraz poznać wzajemne oczekiwania. Praca na stanowisku pracownika biurowego to nie tylko dokumenty, ale też sekretariat - trudno jest go prowadzić zdalnie. Życzmy Pani powodzenia w rozwijaniu kariery zawodowej oraz dziękujemy za opinię.

Zuza92

Rozmowa na pracownika biurowego ok - merytoryczna, bezpośrednio z szefem. Warunki płacowe ok. Benefity - multisport, ale to już w dużej części firm standard, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego. Biuro na Starołęckiej - Poznań - dojazd raczej tramwajem, autem średnio z mojej strony miasta - albo tak trafiłam - ale ulica wydaje się być zakorkowana. Niestety nie lubię długich dojazdów.

Monika Nowy wpis
@Zuza92

Można prosić o więcej informacji na temat tych warunków płacowych wspomnianych? Nie każdemu to samo odpowiada

Nowy wpis

@Monika

Szanowna Pani, zgadzamy się, że nie każdemu odpowiada to samo. Chętnie omówimy je z Panią na rozmowie kwalifikacyjnej - zachęcamy do aplikacji na adres info@woz-trans.com. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami. Pozdrawiamy.

Henryk Zasada

Konkretnie, rzeczowo, na czas. Polecam.

@Henryk Zasada

Dziękujemy. Polecamy się na przyszłość!

XX.

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak obecnie się pracuje? Widziałam/ Widziałem stanowisko na pracownika biurowego i jestem ciekawa/ciekawy jak to u nich wygląda. Warto aplikować? :) Jaka tam panuje atmosfera w zespole?

@XX.

A czego oczekujesz, ja bym chciała się o zarobkach dowiedzieć

@Monika

Byłam ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej warunki płacy jakie zostały mi przedstawione były nie do przyjęcia. Myślę że nie ma co się porywać jeśli ktoś ma doświadczenie w pracy biurowej, bo jest wiele dużo bardziej korzystnijeszych ofert w Poznaniu. Nie polecam.

@98

Dziękujemy za opinię. Żałujemy, że nie podzieliła się Pani swoimi odczuciami na rozmowie kwalifikacyjnej. Oferowane wynagrodzenie jest atrakcyjne i uzależnione od umiejętności oraz kwalifikacji kandydata. Jeśli uważa Pani, że zaprezentowane przez Panią umiejętności lub wiedza nie zostały w sposób należyty zweryfikowane, zachęcamy do ponownej aplikacji wysyłając email na adres info@woz-trans.com.

@Woz-Trans Arkadiusz Woźniak

Dziękuję bardzo za ofertę, ale myślę że nasze zdanie względem pojęcia "atrakcyjne wynagrodzenie" jest bardzo rozbieżne. Twierdzę, że raczej polityka firmy są tani pracownicy, i chętniej zatrudnia kogoś za mniejsze pieniądze bez doświadczenia, niż zaporponuja dobre pieniądze dla kogoś z doświadczeniem.

@98

Dziękujemy za opinię. Tak jak pisaliśmy wcześniej - żałujemy, że nie podzieliła się Pani swoimi odczuciami na rozmowie kwalifikacyjnej. Po każdej rozmowie dysponujemy również notatkami z oceny umiejętności kandydata oraz ich przydatności w naszej firmie - niestety nie skontaktowała się Pani z nami mailowo, nie jesteśmy zatem w stanie namierzyć o którą rozmowę chodzi. Cieszymy się, że udało się Pani znaleźć satysfakcjonującą pracę i życzymy powodzenia.

pirenejek

A mnie zastanawia jedno: firma ogłasza już po raz n-ty, że poszukuje kogoś z językiem włoskim. Czy nie potrafią wybrany odpowiedniej osoby? A może "oszczędzają", zatrudniając słabych i tanich pracowników? Na pracownikach nie da się oszczędzić: dużo lepiej zatrudnić droższego dobrego pracownika niż tańszego i gorszego. Wszędzie na świecie to rozumieją(usunięte przez administratora)

Katarzyna
@pirenejek

To prawda. Teraz specjalista jest w cenie. Wiadomo, że lepiej mieć kogoś, kto wie więcej.

@pirenejek

Dziękujemy za opinię. Firma jest w trakcie rozwoju. Nie zatrudniamy słabych i tanich pracowników.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Pozdrawiamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Woz-Trans Arkadiusz Woźniak - Wronów

• Jak się pracuje w Woz-Trans Arkadiusz Woźniak?

Zobacz opinie na temat firmy Woz-Trans Arkadiusz Woźniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Woz-Trans Arkadiusz Woźniak?

Kandydaci do pracy w Woz-Trans Arkadiusz Woźniak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Woz-Trans Arkadiusz Woźniak