Opinie o Em Ko Piotr Koplin w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Em Ko Piotr Koplin. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Em Ko Piotr Koplin o rekrutacji.

Branże: Malarze i szklarze
Malarze i szklarze Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Em Ko Piotr Koplin w Poznań

XXX Nowy wpis

Nie polecam tego pracodawcy. Nieodpowiedzialny i niepoważny człowiek. Nie płaci pracownikom na czas, nie odbiera telefonów. PORAŻKA. JAK najdalej od takiego pracodawcy !!!!

witam ,czy ktoś ma jakieś informacje na temat płatności w firmie Emko ???? Z tego co się słyszy na terenie Poznania i okolic po budowach to Piotr nie płaci faktur podwykonawcom za wykonaną usługę na budowach!!! Podobno wtopił w innej firmie i cała kasa tam idzie dlatego nie ma za zapłacenie podwykonawcom ,a i pracownicy podobno dostają wypłatę z opóźnieniem ??? ktoś coś wiecej wie na ten temat to może się wypowie

Podwykonawca

Oszukuje.Daje zlecenie i nie płaci za wykonane prace.

Podwykonawca - wykończenia
@Podwykonawca

Wykonałem kilka zleceń i nigdy nie było problemów. Odbiory bez problemu, płatności w terminie

podwykonawca Nowy wpis
@Podwykonawca - wykończenia

na jakiej dokładnie budowie to było bo z tego co się słyszy to krucho u niego z płatnościami

Jaki jest styl zarządzania w Em Ko Piotr Koplin?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Em Ko Piotr Koplin? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
podwykonawca

Piotr Koplin firma Emko robotą Cke zaswiga,ale z placem to już zapomni o przelewie . Ładnie słodko na początku i Piotr i ala brygadzista Ma..... odbiory są po naszej stronie Ty masz.tylko robotę zrobić .Ściemniacze aż miło prosto w oczy kłamią . Robota zrobiona ,faktura wystawiona oczywiście po uzgodnieniu z Piotrem i zaczyna się ściemnianie .Telefonów nie odbiera ,na budowę miw przyjdzie ze strachu bo by dostał (usunięte przez administratora),chowa sie jak szczur To poczekaj parę dni ,to mi przelew nie wszedł ,to w poniedziałek już ode mnie wychodzi i kasy już nie dostaniesz ,ciągle ściemnianie , a najlepsze ze to nie jest tak z jedną firmą .Później się mozna bmw wozić za czyjeś pieniedze ,ale kreska przyjdzie na niego aż sie zdziwi

Zostaw merytoryczną opinię o Em Ko Piotr Koplin - Poznań

Em Ko Piotr Koplin