Opinie o Teresa Łazarz Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Drewłaz II w Toporzysko

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Teresa Łazarz Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Drewłaz II. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Teresa Łazarz Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Drewłaz II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teresa Łazarz Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Drewłaz II w Toporzysko

KR Nowy wpis

zakupiłam przez internet stolik i 2 krzesełka dla dziecka. Po otwarciu przesyłki okazało się że w stoliku ruszają się nogi, od wkrętów nogi są pęknięte. stolik nie nadaje się do użytkowania zgodnie z przeznaczeniem. ponadto sposób wykonania jest porostu straszny, niechlujny, farbą wymazane boczne oparcia krzesełek, czerwona farba na blacie stołu. Próba reklamacji skończyła się rzuceniem telefonu przez pracownika, prawdopodobnie przez panią Właścicielkę. Brak możliwości zwrotu. Pani twierdzi że to ja jestem oszustką bo ona zna takich ludzi, i pewnie sama uszkodziłam.. Odradzam wszystkim zakupy w tej firmie. Sposób komunikacji i jakość sprzedawanych wyrobów niestety odbiega od przyjętych norm. KLient nie otrzymuje zamawianego towaru.

Drewno Nowy wpis
@KR

Pani zapomniała wspomnieć, że została poinformowana o możliwości zwrotu towaru w przypadku gdy coś się nie podoba, lub zmieniła zdanie. Prawa konsumenta. Osoba uważa, że najpierw powinna otrzymać zwrot środków, a następnie zadecyduje co zrobi z zakupionym przedmiotem. Podstawowa nieznajomość prawa konsumenckiego lub próba wyłudzenia. Przypominamy: klient ma prawo zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny, wystarczy tylko odesłać.

Luidzi Nowy wpis

Dobrze oceniana firma przez klientów, dobra atmosfera w pracy, można zarobić niezłe pieniądze.

lucyna Nowy wpis

Firma nieterminowa. Po kilku telefonach z mojej strony i kilkukrotnej zmianie terminu przez Drewłaz, pojechałam osobiście przypomnieć o moim zamówieniu .Pan miał do mnie pretensje, że po co przyjeżdżam jak nikt do mnie nie dzwonił. Otrzymałam informacje,że jak towar gotowy,to dopiero dzwonią. Kilkakrotnie termin miałam na 100%, po czym znowu cisza. Wreszcie doczekałam się. Przyjechałam po zamówienie, zapłaciłam,podziękowałam i odjechałam zniesmaczona. W firmie była właścicielka i jeszcze 2 osoby. Nie usłyszałam ani dziękuję,ani przepraszam.

Klient

Piękne schody dębowe. Super wykonanie

Czy po rozmowie w Teresa Łazarz Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Drewłaz II rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Firma nie wywiązuje się z zawartych umów. Nie dotrzymuje terminów. Właścicielka nie odbiera telefonu. Gdy wreszcie pod groźbą odstąpienia od umowy ( wezwanie do wykonania dzieła) dostajecie wiadomość o czekającym na was towarze okazuje się że wymiary schodów się nie zgadzają. Brak chęci do ich poprawy. Stanowczo odradzam jakiejkolwiek współpracy z tą firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Teresa Łazarz Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Drewłaz II - Toporzysko

Teresa Łazarz Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Drewłaz II