Mega Błysk Group

Opinie o Mega Błysk Group

Aktualność
Przyszły przedsiębiorco!
Chcesz rozpocząć działalność bez ogromu dokumentów i formalności, bez konieczności reklamowania swoich usług i posiadania biura?
Zacznij biznes razem z Mega Błysk Group jako Franczyzobiorca.
Dlaczego warto z nami pracować?
- Gwarantowany przychód od 10 tysięcy złotych miesięcznie
- Rozpoczęcie współpracy już od 1200 zł
- Fachowe szkolenia z doskonalenia umiejętności
- Jedna marka w całej Polsce
- Wsparcie prawno-księgowe
- Minimum formalności, jedna faktura w miesiącu
- Rabaty na środki chemiczne i higieniczne, oraz na sprzęt

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu.

Tel: 730-894-357
Mail: franczyza@megablysk.pl
Obiektywna

Firma Mega Błysk jest firmą bardzo prężną. Bardzo krzywdzące i nieprawdziwe są opinie w stosunku do Pani kierownik jak i kadry zarządzającej. W każdej firmie obowiązuje hierarchia i dzięki temu firma ma szansę na byt i sukcesy. Niestety życie jest życiem i zawsze znajdą się hejterzy którzy oszkalują wszystkich i wszystko . Pracownicy którzy po próbach wykorzystywaniu firmy, swoim nieprofesjonalnym podejściem do pracy oczerniają firmę. Niestety nigdy się Wszystkim nie dogodzi. Znam firmę od dwóch lat .Uważam, że jest prowadzona bardzo profesjonalnie, sumiennie. Jeśli ktoś jest leniwy i nie chce pracować to nie musi, nikt nikogo nie zmusza. Każdy z nas ma wolny wybór. Nie jest to powód do wyrzucania swoich nie spełnionych " ambicji" na forum. Mega Błysk to jedna z najszybciej rozwijających sie firm sprzątających. Jeśli by zarząd był tak zły jak piszecie to jakim cudem firma tak prężnie by się rozwijała ? Zawsze znajdą się ludzie niezadowoleni takie życie... Ludzie przemyślcie to. Reasumując , polecam firmę zarówno jako pracodawcę , a także jak i firmę usługową.

Nowa zadowolona
@Obiektywna

Całkowicie się zgadzam. Krótko pracuje ale już dali się poznac z bardzo dobrej strony. Szef jest naprawdę spoko i można zawsze liczyć na pomoc pani kierownik tez zawsze jest po stronie swoich pracowników. Z tego co zauważyłam dużo gorzej jest między szeregowymi pracownikami. Niedwno u mnie na obiekcie byli ludzie z firmy kilka osób które jeżdżą po obiektach i robia różne cięższe rzeczy. Sama byłam swiadkiem jak jedna pani (chyba brygadzistka) strasznie nieładnie potraktowala jednego ze swoich pracowników. Krzyczała używając naprawdę wulgarnego słownictwa. Trochę to niesmaczne biorąc pod uwagę że na moim obiekcie jest dużo ludzi postronnych no i z tego co widziałam pani brygadzistka raczej siedziała i tylko wydawała polecenia a pozostali naprawdę ciężko pracowali. Więc to nie szef czy pani kierownik ale właśnie takie zachowanie brygadzistow powoduje że są tu takie złe opinie o firmie. Ja jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję zostać na długo w tej firmie.

Wiktoria

Polecam w 100%. We wszystkim można się dogadać w firmie. Potrzebuje wolne to dnia, informuje Panią kierownik kilka dni wcześniej i nie ma problemu. Potrzebujesz czegokolwiek, dzwonisz i w jednej chwili masz zalatwione. Chcesz pracować i szanujesz swoją pracę to inni szanują Ciebie. Prosta zasada. Jestem zadowolona i polecam w 100%.

Wiktor Nowy Nowy wpis

Chciałbym podziękować za możliwość pracy. Było ciężko jednak postanowili dać mi szanse. Fajne jest to, że mimo różnych problemów nic nie ukrywają. Wszystko co zaskakiwało mnie u innych pracodawców tutaj zostało powiedziane. Jeśli nic się nie zmieni w podejściu do pracowników to zostaję. Polecam

asdf Nowy wpis

Hej. Nie widzę oferty pracy ale pisze tutaj firma że są osoby poszukiwane do pracy. Zastanawiam się jak wyglądają sprawy awansów ze sprzątaczki na brygadzistę. Długi jest to proces? Chętnie dowiem się jakie wymogi trzeba spełnić aby otrzymać awans

pracuję od 6 miesięcy i chciałem podzielić się spostrzeżeniami. Do dzisiaj wszytko jest jak należy. Jasno określone zadania. Jeśli potrzebuję dnia wolnego to wystarczy powiedzieć i nikt nie robi problemów. Wypłacane są pieniądze zgodnie z ustaleniami. Wiadomo, że w tych czasach to kokosów nigdzie nie ma, ale wolę to niż iść do maka albo do żabki ... Ogólnie polecam.

Renia
@Andrzej

Hej planują na dniach podpytać o możliwość zatrudnienia jako sprzątaczka biurowa. To bardzo dobrze, że wypłącają pieniądze jak należy, a powiedz mi czy da się z nimi coś ponegocjowac jeśli chodzi o jego kwotę? Czy raczej mam się nie nastawiać:)

@Renia

dzień dobry, stawki są zależne od wymagań klienta oraz od naszych negocjacji z klientem. Jeśli sprząta Pani starannie i szybko to stawka jest wyższa. Pozdrawiamy Mega Błysk Group

Kaja
@Mega Błysk Group

Ok, a możecie podać chociaż orientacyjne widełki płacowe? Przejrzałam internet i nie znalazłam żadnej oferty pracy. Zastanawiam się, czy aktualnie w ogóle poszukujecie pracowników sprzątających :)

Nowy wpis

@Kaja

Oczywiście zależy od stanowiska. Zaczynamy od: 1. 4300 zł brutto za sprzątanie. 2. 4500 zł brutto brygadzista np. na osiedlu 3. 5000 zł brutto - koordynator - wymagane prawo jazdy

Nowy wpis

@Kaja

tak poszukujemy osób do sprzątania osiedla oraz biur. W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu. 730-894-359

W internecie pojawiła się oferta pracy na stanowisko pracownika gospodarczego. Podano tutaj widełki od 3 do 4 tysięcy brutto. Jak to możliwe, skoro to mniej niż najniższa krajowa? :o W jakim celu konieczne jest prawo jazdy kat. B?

Oczywiście mogło być takie ogłoszenie, ponieważ nie musi być to zatrudnienie na cały etat. Prawo jazdy zwykle jest potrzebne jeśli dany pracownik lub zleceniobiorca ma jeździć samochodem ( sporadycznie lub codziennie ) .

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Fachowiec budowlanka w firmie Mega Błysk Group? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Johnny Bravo

Hej. Jestem bylym pracownikiem, może ktoś tu zagląda ze starych pracowników, bo mam prośbę potrzebuje jakiś kontakt do Maćka tego który pracował tyle lat w firmie. Widziałem znajoma która też z nami pracowała i podobno Maciej jest ciężko chory i źle z nim, jeśli ktoś ma namiary na niego proszę mi podesłać. Z góry dzięki

Jak długo trwa proces awansu w Mega Błysk Group?

Jak wygląda rozmowa w Mega Błysk Group na stanowisko sprzątanie? Z iloma osobami się rozmawia? 13 listopada pojawiło się ogłoszenie.

Dzień Dobry, nie ma u nas nic skomplikowanego. Rozmowa jest z jedną osobą. Po pozytywnym rozpatrzeniu kandydatury prosimy o przygotowanie się do powierzonych zleceń. Pozdrawiamy.

Magdalena

Jak wygląda praca na stanowisku osoby sprzątającej na zlecenia? Wisi nawet takie ogłoszenie na stronie firmy, tyle że nie ma żadnych szczegółów napisanych :/ . Jak często w takim razie są takie zlecenia? I po ile mniej więcej godzin miesięcznie się pracuje? Skoro są to zlecenia, to tylko umowa zlecenie? Fajnie byłoby chociaż tak zarobić z 3000 zł, jest taka szansa?;)

@Magdalena

dzień dobry, zapraszamy do biura w celu umówienia szczegółów oraz warunków zleceń. Prosimy o przesłanie linku z ogłoszeniem na adres mailowy biuro@megablysk.pl. Pozdrawiam

Krzysztof

Firma godna polecenia.Świetny kontakt i współpraca.Ekipa zgrana i gotowa do pracy.

@Krzysztof

dziękujemy za opinię :) Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Pracujacy

Wszystko Ok . Polecam

Leszek
@Pracujacy

Cześć. Wiesz może, czy mocno maglują na rozmowie rekrutacyjnej do pracy? Bo chcę ustalić, czy to taka typowo hr"owa rozmowa, czy może rekruterzy sprawdzają jakoś umiejętności? Oby tylko testów nie było żadnych ;)

Kilokitu
@Leszek

Hahaha jaki rekruter? Jak masz dwie ręce to się nadajesz. Ale poczytaj opinie i się zastanów czy warto.

Lidia
@Kilokitu

no jak widać opinie różne, ciekawe z czego to wynika? Ty masz jakieś konstruktywne zdanie to podzielenia się? dobrze wiedzieć więcej, tylko żeby ludzie prawdę jeszcze pisali. piszesz o dwóch rękach ale osoby z niepełnosprawnością też się tu dobrze mają?

Czyli jednak tak jak pisałem wcześniej najważniejsze żeby usunąć komentarze które są negatywne. A szkoda bo firma miała szansę ale z tego co widzę po nowych komentarzach to chyba jest gorzej niż wtedy kiedy ja pracowałem. Może warto się odnieść do tego co piszą inni praca bez umowy obcinanie pieniędzy wypłata nigdy na czas nikt nigdy tutaj nie odniósł się do tych komentarzy tylko tak jak pisałem kiedyś wcześniej są po prostu usuwane. Nie wiem nie jestem na bieżąco ale zakładam że już pewnie tylko Maciek został chociaż też nie wiem co go tam trzyma. Tak czy siak pozdrawiam wszystkich bo pomimo wszystko całkiem fajnie się pracowało na osiedlu szkoda tylko że firma nie szanuje pracowników kierowników koordynatorów czy jakichś tam zwał.

Tomasz

Nie jesteś na bieżąco? Myślałem, że masz kontakt ze znajomymi z pracy i byś mi napisał, o co pytają na rekrutacji i czy zapewniają sprzęt oraz środki do mycia? Bo wystawili właśnie ogłoszenie, że szukają na stałe lub dorywczo za 21-24 zł brutto / godz.

Wariat

Przez przypadek wszedłem na tą stronę i jak widać zdania są podzielone. Ja pracuję od początku lutego i na prawdę jest dobrze. Płacą jak wszędzie ale na już pierwszego dnia koordynator powiedział ile dostanę i za co więc raczej ściemy nie ma.

Halina
@Wariat

No właśnie, ale ile wszędzie płacą, bo ja wcześniej nie pracowałam przy sprzątaniu, a teraz się rozglądam. Może podasz jaka stawka ??

Wariat
@Halina

Ja akurat mam stałe wynagrodzenie ale pracuje 2 godziny dziennie i jako że to praca dodatkowa to naprawdę fajny zastrzyk gotówki. Z tego co mówił koordynator to normalnie na początek dają 15 zł na rękę/godzinę.

@Wariat

Można codziennie 6dni w tygodniu pracować tak po dwie godziny czy nie? W sumie dla studenta który chciałby sobie dorobić to musi być spoko opcja jeśli się tak w ogóle da ?

Kwestia ustalenia miejsca pracy, czasem się zdarza, że potrzebujemy kogoś na 2 - 3 godziny dziennie. Pozdrawiamy Mega Błysk Group

Beata

Dzwonię i nikt z biura nie odbiera kiedy będę miała wypłatę bo już prawie koniec mc a tu cisza chyba mój nr telefonu w biurze mają skoro byłam pracownikiem

Lidia

A udzielają tu może pożyczek pracowniczych?

@Lidia

dzień dobry, nie udzielamy pożyczek pracowniczych .

Marzena

To skąd braliście detergenty w takim wypadku? I jaki jest główny powód tego zbiorowego pozwu, bo zgaduje ze więcej maja za uszami skoro aż do sądu poszliście ??

Szefowa

A mnie się dobrze pracuje. Pracowałam parę lat temu teraz wróciłam i jest nawet lepiej niż parę lat temu. Nowy koordynator jest naprawdę w porządku, widać że mi zależy bo jak był pan R..... to wszystko było za chwilę albo nie da się. Wypłata na czas. A stawki no cóż taka praca nikt nie zarobi na sprzątaniu nie wiadomo ile. Moja ocena jak najbardziej pozytywna.

Beata

Witam a ja chciałbym zmienić opinie na temat firmy odkąd byłam w biurze wszystko zaczyna się bardzo dobrze układać. Pracodawca jest ok wszystkie wątpliwości rozwiązane na miejscu. Bardzo miła współpraca oby tak dalej. POZDRAWIAM.

Beata

Ja zaliczki nie potrzebuje proszę się że mną rozliczyć za wykonaną pracę i dziękuję

@Beata

wynagrodzenia są wypłacane zgodnie z warunkami umowy. Zapraszam do biura w celu podpisania rachunku oraz odebrania wynagrodzenia.

Beata

Nie mam umowy więc nie znam zasad w tej firmie a jeśli chodzi o obiekty do sprzątania to odrazu się przedstawia jaki to obiekt i co należy do obowiązków pracownika a nie ze dowiaduję się po fakcie od pracowników firmy którą się sprzata chyba w umowie jest odrazu wymienione co trzeba sprzątać a to akurat jest przed pracownikiem ukryte

@Beata

Wyraźnie było powiedziane (napisane) zapraszam do biura. Otrzymała Pani wszystkie dokumenty do wypełnienia i jak dotąd ich Pani nie przyniosła. Ostatni raz informuję, że musi Pani przyjść do biura.

Beata

Po 1 widzę że ta firma ma odp na wszystko po 2 jak można czekać na pieniądze mc skoro nie ma się umowy a potem gdzie będę szukać pieniądze w polu bo ktoś mi powie ze nie pracowałam żarty to są chyba jakieś a do biura po co mam niby iść . Proszę pana nigdy nie byłam sprzątaczką mam szkołę i wiedzę więc proszę mi głupot nie pisać znam swoje prawa.

Zostaw merytoryczną opinię o Mega Błysk Group - Łódź

• Jak się pracuje w Mega Błysk Group?

Zobacz opinie na temat firmy Mega Błysk Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mega Błysk Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mega Błysk Group