Opinie o Albert Heijn w Netherlands

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Albert Heijn. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Albert Heijn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Albert Heijn w Netherlands

Karolaa

Hej, pracuje ktos w AH Rotterdam ale przez Holland Contracting? I moze cos wiecej powiedzieć na temat tego biura i ogólnie pracy w Ah? Sa godziny? Jak z językiem? Angielski komunikatywny jest wymagany?

Kamil
@Karolaa

Właśnie zwalniam się w Alberta. Nie ważne jakie biuro. W każdym tempo pracy jest do granic wytrzymałości. Druga rzecz to brak szacunku dla ludzi. Trzecia praca jest niebezpieczna jeżeli są używane elektryczne wózki że względu na tempo pracy. Wszyscy biegają i nie patrzą na bezpieczne osób znajdujących się obok. Pracuję dużo Polaków tak że średni angielski wystarczy. Wypłaty są całkiem nie źle ale nie za takie pranie. (usunięte przez administratora)tu masz artykuł o tym jak jest. Pozdrawiam i odradzam

max

Witam wszystkich. Pracowalem przez pół roku w AH Rotterdam.Warunki mieszkaniowe bardzo dobre. Kasa tez spoko. wiadomo kwestia ile godzin wyrobisz...Co do norm to największa zmora i ściema. Jedni co opiepszali sie robiac czesto przerwy na pogaduszki potrafili wyrobic wieksza normę, niz osoby zapiepszajace. W związku z tym pytanie czy do saknerow sa jakies lewe kody oszukujące system naliczania czy też system robi w (usunięte przez administratora) na wyrywki....Potem oczywiście wysluchujesz jak to niby wolno robisz lub sie obijasz...Ktos ma wytlumaczenie z wprawionych w boju pickerow??

@max

Ja wiem że jest jakiś motyw z tymi normami ale to ryzyko jest znam gościa co robił ten przekręt i go wyczaili. Nie został zwolniony ale za karę miał tydzień wolnego chyba dla tego że wiedzieli że dużo osób tak robi.

Grzegorz Skupień

Pracuję w AH Online w Rotterdamie już 4 miesiące. Obiektywnie i ze szczegółami opowiem jak wygląda praca w tym miejscu. Podpisuję się pełnym imieniem i nazwiskiem, nie mam nic do ukrycia. Mieszkam na prywatnym zakwaterowaniu więc o domkach niestety nie napiszę ani słowa. Co do samej pracy; praca jest od pn do sb. Zdarza się pracować 6 dni w tygodniu ale (najczęściej) 1 lub (b. rzadko) 2 dni dają wolne. Grafik na nastepny tydzień przychodzi w czwartek. Nie jest to jednak nic pewnego, gdyż w każdej chwili może on zostać zmieniony. W trakcie tygodnia, zazwyczaj dzień przed, planing jest zmieniany, np. zostajesz "odwołany" tj. wolne, zaczynasz godzinę wcześniej lub pół godziny później, albo wklejają rezerwę. Rezerwa wygląda tak, że i tak musisz tam przyjechać. Przychodzisz do kokpitu i są 3 opcje: 1. Zostajesz i pracujesz. 2. Jedziesz od razu do domu i nie otrzymujesz żadnej zapłaty. 3. Idziesz na kantynę i po godzinie albo zaczynasz pracę albo jedziesz do domu ale wtedy płacą za 3 godziny. Ja osobiście miałem łącznie z 15 rezerw i tylko 2 razy nie pracowałem tego dnia, w tym raz na własną prośbę pojechałem od razu do domu, gdyż źle się czułem. Tak więc rezerwa zazwyczaj oznacza normalną pracę. Ilość godzin zależy od sezonu i jest bardzo nieregularna. Waha się od 25 do 50 tygodniowo. Zazwyczaj jednak to osculuje w okolicach 35. Są jednak stanowiska gdzie ludzie regularnie mają 40-50 godzin choć to zwłaszcza doświadczeni pracownicy. Na prywatnym domku za ok. 35 h jest 400 e przelewu. Warto pilnować progów podatkowych. Nie opłaca się pracować powyżej 45 h. Dla przykładu za 50 h otrzymałem raptem 505 euro. Także dodatki zmianowe nie są zbyt atrakcyjne. Sobota normalnie płatna 100%. Nocny dodatek zaczyna się od 22 i trwa do 6:00 i jest to 150% wynagrodzenia. Nadgodziny >45 h/tyg. płatne 135%. Jest to czysty szfindel, gdyż z uwagi na podatek właśnie, dodatek ten nie robi wam żadnej różnicy. Jedynie Belastingdienst zaciera ręce. Sama praca nie jest zbyt ciężka fizycznie. Przerwy są 3, w tym dwie piętnastki płatne. Na popołudniówce obiad za darmo, całkiem przyzwoity. Na dziale pickingu norma to 400/h. Z tego co wiem sporo osób wyrabia. Oczywiście to trochę zależy także od rodzaju zamówienia, tj. po proatu od szczęścia. Oczywiście jednak głównie zależy to od umiejętności i szybkości pracy. Ja akurat pracuję w dziale vullen. Dokładam towary na półki, z ich drugiej strony pickują zbieracze. Na vullen norma wynosiła 60/h kiedy się tam zatrudniłem. Bez większego problemu do wyrobienia. Teraz normy zostały podniesione do poziomu 65 na rankach, 70 na popołudniówce. Nie wiem jakież to udogodnienia wprowadzili Proces Liderzy, że uznali, iż teraz będziemy mogli pracować o 8-16% szybciej. Nie zauważyłem żadnych, aczkolwiek 70 artykułów da się w ciągu godziny wyłożyć jeśli oczywiście w tym czasie nie pójdzie się do toalety albo na drugi koniec hali napić się wody, bo wtedy te 3-4 minuty odbijają się widocznie na normie. Tu też dużo zależy od szczęścia, bo wiadomo; wykładasz z jednego wózka np. 20 paczek tych samych dżemów w 5 minut albo 15 różnych zgrzewek piwa w pół godziny. Co ciekawe; czas 15-minutowej przerwy liczy się do normy, która Ci spada gdy zajadasz na kantynie drugie śniadanie... Atmosfera w pracy jest ok. Współpracownicy w ogromnej większości są uprzejmi i pomocni. Także flex liderzy są ludzcy i da się z nimi fajnie i normalnie porozmawiać, dogadać i załatwić co trzeba. Także wyżej postawieni holendrzy są raczej w porządku choć chyba zapomnieli już jak wygląda codzienność pracownika najniższego szczebla. Ogólnie wszyscy cisną o normę ale patrzą też na pracownika holistycznie oceniając uczciwość i zaangażowanie. Jeśli ktoś pracuje sumiennie i nie bierze co tydzień sicka, nie zawala roboty to popracuje długo, nawet jeśli niecodziennie wyrobi normę. Na wyrobienie normy jest 5 tygodni. W tym czasie jest taryfa ulgowa. Ogólnie mi praca się podoba. Nie jest ciężka ani trudna. Godzin mam w sam raz. Ale bywają tu też ludzie nuezadowoleni. Każdemu nue dogodzisz. W razie pytań zachęcam, odpowiem na każde. Pozdrawiam!

Krystyna
@Grzegorz Skupień

Hej bardzo dziękuję za swietny opis pracy, jest to bardzo pomocne i szczere! ????

Badly
@Grzegorz Skupień

Ile osób jest na jednej zmianie? Często miałeś nadgodzinny? Ile trwa szkolenie? Praca ze skanerem czy z systemem głosowym?

Albert

Jest ktos stad kto pracuje w ah online rotterdam i moglby powiedziec jak wyglada sytuacja z praca i czy pracy jest na tyle, ze mozna smialo wyjechac? Bylbym mega wdzięczny bo planuje wyjazd i chcialbym sie dowiedziec czegos wiecej niz to co mowi agencja otto.

Mateusz
@Albert

Pracowałem 1.5 roku temu przez oto w AH Online w Rotterdamie. Warunki mieszkaniowe jedne z najlepszych w jakim mieszkałem. Mieszkania w kamienicy na Kabeljauwsestraat przez God Stay. Mieszkaliśmy w 3 os na mieszkaniu (pralka, suszarka, zmywarka, piekarnik, internet, telewizja, blisko sklepy ok. 2km od Central Station). Pierwsze 5 tyg nie czepiają się o normę później zaczynaja się schody. Trzeba się sporo nachodzić ale stawka jest dobra wiec warto.(usunięte przez administratora) No i oczywiście planing codziennie na smsa raz jest praca raz rezerwa czasami 6 dni w tyg czasami 3.

Albert
@Mateusz

Super, dziekuje za odpowiedz. Długo czekalem ale sie doczekalem. Mam nadzieje, ze trafie wraz z narzeczona na dobra kwatere bo o robote sie nie martwie bardziej o warunki w ktorych przyjdzie nam mieszkać. Pozdrawiam. :)

Jurek
@Albert

Słuchaj szczerze ? , nie jedzcie tam , znajdź coś innego , stawkę jak masz 13 lub powyżej to nie masz wtedy naliczanych dni urlopowych i wakacyjnych, w tej pracy musisz robić więcej niż Cię stać, bo jak będziesz dawał radę z normą to zrobią ci taka ,że i tak nie dasz.. Stres, nerwy, nic dobrego , brak dni wolnych może 1 po 7 dniach, brak życia towarzyskiego ( tak w nawiasie ), nie ma urlopów, na papierze jest Ale i tak ci nie dadzą, prędzej Cię wyrzuca razem z kobietą na ulice i wezmą innych oni tak robią nie można im ufać ( agencja ) , OTTO to wogole porażka ale zależy od miasta i lokalizacji AH w Rotterdamie ( nie polecam !!!), 5 razy dziennie przechodzenie do Ciebie wytykanie, że mało i mało zrobiłeś, że musisz więcej. Nie chcą dawać urlopów, wiem co mówię, pracowałem tak , zwolnilem się może tydzień temu , znajdźcie sobie coś innego nie polecam będziecie żałować wiem z własnego doświadczenia, nie jedzcie tam jeszcze raz mówię, jak przyjedziecie wspomnicie kiedyś moja opinie sobie o tym (usunięte przez administratora) , pozdrawiam .

Misiek
@Jurek

tak prawda, ja tam jeszcze 1 miesiąc będę i śmigam do spokojniejszej pracy nawet za mniejszą kasę, szkoda życia

Max
@Mateusz

Dokładnie w kwestii warunków mieszkaniowych super. Polecam lokacje na ,,kablu,,

jan
@Misiek

spokojniejszej pracy tzn? w każdej agencji są podobne stawki. o wiele bardziej wolę ah niż zbieranie owoców

logo firmy Supermarket warehouse worker
Netherlands
Wiertz Agencja Pracy Sp. z o.o.
Wars

Wybiera się może ktoś do Albert Heijn online Eindhoven w ten piątek. Jak tam jest tzn. lokacje praca ,z góry dziękuje

Darek
@Wars

Ktos juz jest ? Opowie coś?

Eena Eindhoven AH Online
@Wars

Byłem Nie polecam Nic ciężkiego nie ma, Ale normy nienormalne. Na zimnej hali przy 300 już się dobrze zmęczysz a finalnie masz mieć 400normy. Trzeba biegać i przepychać/przeciskać się z ludźmi. Bo każdy ma inne zamówienie i co innego potrzebuje. Team liderzy pół na pół, ale góruje ciężka atmosfera, brak uśmiechu, powaga. Jeżeli nie robisz normy, możesz spodziewać się codziennych uwag(lista, gadka motyw.) i powszechnego mobbingu. Niektórym to się podoba, w końcu mogą sobie pobiegać, wyżyć się, a nawet pokrzyczeć. Normiarze 350-400(+) czują się lepsi a zamulacze 300(-) blokują korytarze i tak jedni wkurzają drugich Jak ktoś lubi bieg z przeszkodami to polecam. Można do tego pokrzyczeć (i tak jest hałas), nie nadźwigasz się więcej jak 2.5kg a w 8godzin przy normie w normie zrobisz gdzieś 25km dziennie. Dobre cardio w lodówce ;)

dawid
@Eena Eindhoven AH Online

nie zgadzam się z Tobą, jest absolutnie inaczej. Pracownicy bardzo mili ludzie, praca nie jest ciężka, godziny są i warunki całkiem ok. Transport otto zapewnia do pracy. Atmosfera przyjazna.

Rób swoje

Witam mam pytanie pracuje ktoś w Albert Heijn online Oosterhout, jeśli tak powiedzcie jak tam jest z góry dzięki.

cleo191
@Rób swoje

Czy znalazłeś już jakieś informacje a temat tej pracy? Prawdopodobnie pojadę tam w piątek i chciałbym wiedzieć czy warto

Pracownik Alberta
@cleo191

Ten magazyn dopiero co otworzyli jakieś kilka tygodni temu dlatego ciężko o jakakolwiek opinie

Cleo191
@Pracownik Alberta

A pracujesz tam? Jakie warunki i jaka ilość godzin?

Pracownik Alberta
@Cleo191

jak mówię - dopiero zaczynam tam pracę, więc może za jakiś czas powiem co i jak, teraz warunki i ilość godzin - ok, zobaczymy jak dalej będzie

Kammy

(usunięte przez administratora). Pracuje od 3 miesiecy i zauwazylem, ze dodali do zamowien wiecej produktow. I teraz wielce zdziwienie, ze majac czas 60 minut nie daje sie rady zapakowac 450 produktow na zimnej hali... Moze szanowne Panie z biura niech same przyjda popikowac skoro, wg. nich, wyrobienie normy to zaden problem :)?

mark
@Kammy

w każdej pracy są czasy, kiedy pracy jest więcej niż się spodziewasz

mariuss191

Witam pracuje ktoś w Albert Heijn w Oosterhout? Prosiłbym o rzetelne informacje na temat tej oferty

elza
@mariuss191

jechałam przez otto, spoko praca, wszystko ok

Not

Ah Rotterdam jezeli kogoś zainteresuje, nie pakujcie się na dłużej niż kilka miesięcy. Pracuję rok, zawsze mogli na mnie liczyć, a teraz robią mi z życia piekło, akurat przed końcem umowy, wygląda to tak jakby chcieli, żebym się zwolnił przed końcem umowy, zresztą nagabują delikatnie do tego. Niestety nie jestem osobą, która potrafi się podlizywać. przed rozpoczęciem pracy tam polecam zapisać się do związków zawodowych. Zarobić można, ale szkoda zdrowia.

@Not

Dokładnie , nie polecam , tyle co tam zarobić można gdzie indziej bez takiego stresu i gonitwy za chorymi normami , Rotterdam jest fajnym miastem ale akurat ten AH ONLINE to jest (usunięte przez administratora) i piekło . Zdecydowanie odradzam .

Yzz

Czy moze ktoś coś napisać o Albert Heijn w Eindhoven? Warto nie warto? Czy jest ktoś moze przez agencje E&a?

mario
@Yzz

najlepiej z otto jechać

@mario

Dzięki, tak zrobię ale wybieram sie raczej do Alberta w Zaandam ;)

CzarnaPantera

Hejka, czy ktoś wybiera się za tydzień z agencji Otto Work Force do pracy na order picker?

rafał
@CzarnaPantera

jesteś już na miejscu? jaka lokalizacja?

magdalena

już na miejscu :)

Demon 669

No ja cisne w poniedziałek 1 dzień do pracy

Ktos może się wypowiedzieć o Albert w Zaandam? Planujemy jechać przez otto

Agata

Cześć. Czy ktoś może mi powiedzieć jak teraz wygląda praca w ah w Zwolle przez OTTO? Jak z wypłatami gdy ktoś nie ma wiekowki no i chce robić przede wszystkim? Jak z zakwaterowaniem przez to biuro? Zależy jak się trafi to wiadome. Pozdrawiam.

Ah

Jak tam praca w ah rotterdam? Pracuje ktos aktualnie stad? Prosilbym o jakies informacje. Pozdro

lara
@Ah

praca jest ok, godziny są, wszystko na razie dobrze ;)

TMK

Witam ostatnio dodalem tu wpis i nie wiem czemu go usuneliscie...Pytalem ludzi ktorzy przeniesli sie z e&a pod otto i nadal pracuja w albercie w Tilburgu...Jak Wam sie teraz tam pracuje z otto? macie godziny? Otto przejelo tez klasztor na Pelgrimsweg 40 w Tilburgu? Ps nie usuwajcie mojego komentarza bo chce wrocic do alberta przez otto wiec musze wiedziec jaka tam teraz jest sytuacja...Pozdrawiam

@TMK

Podbijam temat, jak jest teraz pod nową agencją. Ludzie Ci sami zostali z e&a ? Lepiej, gorzej? Pzdr

Misiek
@TMK

Mamy dokładnie to samo co Otto, dużo osób puszcza teksty w stylu - już nic gorszego mnie nie spotka bo trafiłem tutaj do AH

tom
@TMK

godziny są, lokacje spoko, ogólnie z otto lepiej się pracuje

TMK
@tom

Milo to slyszec ze jest praca.Duzo koordynatorow i zalogi eena ucieklo do Otto? Sa lokacje w Tilburgu blisko pracy?

Elaaa

Cześć, też zastanawiam się nad pracą w AH. Jaka firma lepsza? Otto czy Carriere, a może jeszcze jakaś inna? Trzeba znać język angielski? I ile średnio netto za miesiąc wychodzi przy jakiej ilości godzin?

mike
@Elaaa

polecam zastanowić się nad wyborem otto, język nie trzeba znać, atmosfera mega fajna

ola
@mike

atomsfera fajna? ciekawe gdzie.. pracuje juz w drugim albercie i jedyne co mnie tam trzyma to spoko stawka.. polaczki teamliderzy maja ludzi za nic. co godz chodza z normami i strasza zwolnieniem.. to jest prwca tylko na chwile bo nikt normalny nie wytrzyma tam dlugo..

daniel
@ola

no ja do ah już wracam trzeci raz i gdyby koordynatorzy byli tacy jak piszesz to napewno bym się na to niezdecydował...

benek
@ola

słuchajcie w każdym miejscu jest inaczej wiadomo bo wszędzie są różne ludzie, ja też osobiście nie narzekam na atmosferę, regularnie wyjeżdżam i za każdym razem wszystko ok

Oliwia

Hej, czy ktos napisze w prostym schemacie jak wygladaja zarobki w ah? np. cos takiego: AH Amsterdam, 10h, 100e

Tilburg

Siemka ktoś mi może powiedzieć jak daleko sa lokacje od miejsca pracy i jaki transport w Albercie w Tilburgu przez Otto?

Joanna
@Tilburg

20 km od Tilburga, dojazd rowerem elektrycznym

Dzasta

Pracuje ktoś może w ah w Rotterdamie przez biuro carriere i mógł by mi powiedzieć coś więcej a przedewszystkim gdzie ta lokacja okładanie się znajduje?? Mam zacząć od pon ale nie destalam jeszcze adresu. Dziękuje

Jacenty

Witam, chciałem zapytać po ile jest oryginalny tytoń w Holandii i czy opłaca się zakupić 1kg oryginalnego tytoniu w Polsce i sprzedać już będąc w Holandii? Pytam bo jade za 2 tygodnie do Amsterdamu do pracy. Sam już nie pale ale korzystając z okazji mógłbym zabrać ze sobą 1kg (dozwolona maksymalna ilość) tytoniu na handel tylko nie wiem jak się mają ceny i czy to się opłaci. Wiem że fajki podobno po 6.5 euro za paczkę ale podobno mało kto pali paczkowane, wolą kręcić. Pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Albert Heijn - Netherlands

• Jak się pracuje w Albert Heijn?

Zobacz opinie na temat firmy Albert Heijn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Albert Heijn?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 11 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Albert Heijn?

Kandydaci do pracy w Albert Heijn napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Albert Heijn