Opinie o Studio Figura Karol Koryciński w Radom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Studio Figura Karol Koryciński. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Studio Figura Karol Koryciński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Figura Karol Koryciński w Radom

Marlena Nowy wpis

Drogie Panie/Panowie jestem właścicielem studio Figura w Radomiu od 8 lat prowadzę z sercem 2 salony ostatnio prowadzę bardzo dużo rozmow i pewnie dlatego teraz zaczynaja sie opinie ;)praktycznie nasze ogłoszenia są co mc dlatego że w dzisiejszych czasach coraz ciężej znaleźć uczciwe osoby i chętne do pracy w tej branży i będę szukać po to by Panie czuły się komfortowo i były obsługiwane zgodnie ze standardem firmy a jeśli Piszecie komentarze że nie miła itd zadufana to chyba nie o mnie ja się zawsze jestem sobą profesjonalna, mam.ogromna wiedzę doświadczenie i wymagam dużo od innych ale najwięcej od siebie sprzęty tak czasem sie psuje dlatego że obsługujemy bardzo dużo klientek nie psują gdy stoją puste.. serwis studio Figura czasem trwa mc salonów w Polsce i na świecie jest około 400 czas jest wydłużony a jeśli sprzęt jest posty klientki mają to rekompensowane na 25 kamienica w Studio jest chłodna mury grube ale nie zimno @ i jest przytulnie kwiaty tapety każdy ma swój styl itd jeśli komuś nie odpowiada na 25 zapraszamy na Idalinskiej 40C mamy 200m parking klimatyzację 6 pokoi zabiegowych sale fitness Pozdrawiam i zspraszam

Iza Nowy wpis
@Marlena

Atmosfera naprawdę bardzo dobra pMarlena fajna kobietka zero stresu naprawdę fajne miejsce flaming kobiet

Paulina Nowy wpis

Pracowałam polecam fajny klimat szkolenia atmosfera szefostwo luzik spoko ludzie p.Marlena pozytywną szalona predka pracowałam ponad rok wyprowadzka zmusiła mnie do zmian ale patrząc na to co teraz się dzieje z pracą to naprawdę pracowało się super nie to co teraz :( premiera są ale musisz się wykazać z leżenia nie ma ????

Studio figura 25 czerwca. Od nie dawna korzystam z ich usług. Panie które tam pracują bardzo sympatyczne i zorganizowane. Ale w studio zimno i ponuro leży się pod dwoma kocami, panie marzną dosłownie. Właścicielka nie sympatyczna i zadufana osoba. Sprzęty a to jeden zepsuty a to drugi nie działa. Promocja teraz na kripolize której nie ma dramat. Szkoda pań które tam pracują.

Ilona Nowy wpis

a to dziwne bo ja korzystam od dawna i właścicielka miała , sympatyczna chyba Ci się coś pomyliło dużo Pan chodzi zwłaszcza do niej odchudziła bardzo dużo babeczek w Radomiu -na konsultacje oraz zabiegi na Idalińskiej bo tam jest studio duże i przestronne i mają większe pole do działania jest stanowcza i twardo ogarania temat z dieta a urzadzenie normlaka jak chodzą non stop maja prawo sie popsuć chodziłam w Radomiu do podobnego i tam to dopiero dramat zero pojęcia o czymkolwiek cena tylko niska i eni efektów ani kasy na 25 jest chlodno od zawsze bo to kamienica mury gruby ale jak lubie tam chodzić babciny klimt i czemu piszesz ze szkod Pań co tam pracują ? z tego co wiem to ciężko się tam dostać a na zarobki nie narzekają

Klaudia

Rekrutacja w tej firmie to jakiś dramat. Pani obiecała, że oddzwoni z informacją zwrotną lecz cisza. W studiu nie jest zbyt czysto.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Studio Figura Karol Koryciński? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Figura Karol Koryciński - Radom

• Jak się pracuje w Studio Figura Karol Koryciński?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Figura Karol Koryciński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Studio Figura Karol Koryciński?

Studio Figura Karol Koryciński
  • 25 Czerwca 36A