Opinie o Mar-Bud Marcin Michalski w Błotnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mar-Bud Marcin Michalski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mar-Bud Marcin Michalski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mar-Bud Marcin Michalski w Błotnik

Tiger

Firma nie jest tolerancyjna po zaoferowaniu mi usług firma miała być szybka konkretna zaangażowana po wpłacie zaliczki prace zostały wykonane nie subtelnie bez żadnej profesjonalności po czasie nie została wykonana praca od początku do końca tak jak sobie tego zarzyczylem moja ocena tej firmy negatywna nigdy więcej same problemy nie dajcie się zrobić w "balona"

Firma Nowy wpis
@Tiger

Moja opinia pozytywna co do prac zadowalająca jeśli chodzi o czas pracy z tym bym lemizowal dosyć długo czekalem na zakończenie prac poza tym brak zastrzeżeń :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Mar-Bud Marcin Michalski - Błotnik

Mar-Bud Marcin Michalski