Opinie o Maxbody Adrian Skrzypacz w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Maxbody Adrian Skrzypacz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Maxbody Adrian Skrzypacz o rekrutacji.

Branże: Edukacja - edukacja sportowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maxbody Adrian Skrzypacz w Wrocław

Wojtek Nowy wpis

Słyszałem ze to dobry trener personalny. Chciałbym mieć możliwość odbyć staż/szkolenie u kogoś kto pomoże mi dobrze przygotować się do tej profesji, może ktoś z Was orientuje się czy Pan Adrian takie szkolenia prowadzi? Będę wdzięczny za odpowiedź

Jacek Nowy wpis

Dzięki niemu praca nad sylwetką staje się pasją i stylem życia

Grażyna Nowy wpis

Profesjonalista w każdym calu :) Oby więcej takich trenerów

Justyna Nowy wpis

Dobra energia, poczucie humoru, ale i konsekwencja, której wymaga nie tylko od siebie, ale od klienta!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Maxbody Adrian Skrzypacz? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Gabi

Trener jest bardzo profesjonalny, nie pozwala na marnowanie czasu. Treningi poruszają wszystkie partie ciała, a trening jest dopasowany do indywidualnych potrzeb i możliwości ćwiczącego. Polecam gorąco.

Maro

Dobry trener z indywidualnym podejściem do klienta. Podejście profesjonalne żadna masówka. Można traktować Adriana jak przyjaciela i zawsze odpisze jak będzie jakiś problem

Maro

Dobry trener z indywidualnym podejściem do klienta. Podejście profesjonalne żadna masówka. Można traktować Damiana jak przyjaciela i zawsze odpisze jak będzie jakiś problem

Nina

Adrian jako trener potrafi dopasować plan treningowy indywidualnie pod potrzeby danej osoby. Pyta się co chcesz osiągnąć i przedstawia zestaw ćwiczeń na dane partie. Zawsze, kiedy masz problem z jakimś ćwiczeniem nie wiesz jak je prawidłowo wykonywać można liczyć, że dokładnie wytłumaczy całą mechanikę.

Zostaw merytoryczną opinię o Maxbody Adrian Skrzypacz - Wrocław

Maxbody Adrian Skrzypacz
  • Graniczna 2bb lok. 8