KB Legal Kancelaria Prawna Emil Burzyński

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o KB Legal Kancelaria Prawna Emil Burzyński

Już kiedyś widzę, że spytano o pracę asystentek ale nikt nie udzielił odpowiedzi. Ja również chciałabym się dowiedzieć czy praca dla osób z mniejszym doświadczeniem jest w ogóle możliwa. na stronie kancelarii nie ma zamieszczonych tego typu informacji… możliwe ze zespół od lat jest niezmienny?

pracownik 2021 Nowy wpis

Nie polecam tu pracy, chyba, że chcecie nabawić się załamania nerwowego.

Justyna

Dziwne, a ma może jasne argumenty czemu miałby tę winę tak na nich przerzucać? Od zawsze tak tu było?

Justyna

Ciekawe.. :/ A te widoki to można jakoś udowodnić?

Ź Nowy wpis
@Justyna

tak

pracownik 2021 Nowy wpis

Polecam pracę w Kancelarii KB Legal. W Kancelarii panuje zdrowa atmosfera. Pracodawca jest bardzo wyrozumiały, rozumie prywatne problemy i zawsze można porozumieć się w kwestii urlopu, wcześniejszego zwolnienia, czy prywatnego wyjścia. Istnieje możliwość pracy w trybie home office. Pan Emil zgadza się również na urlopy potrzebne do pisania pracy magisterskiej, nauki do egzaminów na studiach, czy egzaminu wstępnego na aplikację. Zakres prowadzonych spraw jest szeroki i dość różnorodny, co daje duże możliwości rozwoju i nauki. Praca tutaj przygotowuje do wykonywania zawodu, w tym pracy pod presją czasu. Zdecydowanie na plus cotygodniowe obiady na koszt firmy:). Pozdrawiam!

Czy po rozmowie w KB Legal Kancelaria Prawna Emil Burzyński rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Iwona

Orientujecie się może czy w tej Kancelarii istnieje stanowisko Asystentki? Bardzo bym chciała spróbować swoich sił w tak eleganckim miejscu.

Zadowolony klient

Zadowolony klient Serdecznie polecam współpracę z kancelarią KB Legal we Wrocławiu. Kompetencje Mecenasa Emila oraz pracowników na najwyższym poziomie. Współpracujemy od kilku lat bez żadnych komplikacji. Kontakt z Kancelarią, zarówno telefoniczny jak i osobisty bezproblemowy

Zadowolony klient

Serdecznie polecam współpracę z kancelarią KB Legal we Wrocławiu. Kompetencje Mecenasa Emila oraz pracowników na najwyższym poziomie. Współpracujemy od kilku lat bez żadnych komplikacji. Kontakt z Kancelarią, zarówno telefoniczny jak i osobisty bezproblemowy.

anonimowy

Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o KB Legal Kancelaria Prawna Emil Burzyński - Wrocław

• Jak się pracuje w KB Legal Kancelaria Prawna Emil Burzyński?

Zobacz opinie na temat firmy KB Legal Kancelaria Prawna Emil Burzyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KB Legal Kancelaria Prawna Emil Burzyński?

KB Legal Kancelaria Prawna Emil Burzyński