FilDrew Jacek Golonka

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o FilDrew Jacek Golonka

Dzień dobry, szukam zatrudnienia jako pomocnik stolarza. Kiedyś wiem, że firma na stronie urzędu się ogłaszała. Do dziś nie było już ofert w internecie? sam jak poprzednik tutaj chce się dowiedzieć czy praca jest ok i czy warto podesłać CV, ale od lat nikt nie odpowiada. Czy pomocnicy będą przyjmowani?

Czy polecacie pracę w tej firmie? Czy można tutaj dobrze zarobić? Jak wygląda atmosfera? Czy jest duża rotacja pracowników?

Fildrew Nowy wpis

Nie znamy takiej pani ostatni dom robiliśmy we Wrocławiu 2 lata temu i na pewno nie byla to pani Marta

Fildrew Nowy wpis

Długów nie mamy, pracownicy wszyscy pracują wypłaty na czas. Ktos napisał 3 komentarze w jednym dniu o jednej godzinie czarny pijar ktoś robi

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie FilDrew Jacek Golonka? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Fildrew

Czy chodzi o Budowę koło Bratkowa Posadowa nad Dunajcem .. jeżeli tak to sytuacja wygląda w ten sposób ze budowa miała być budowana w 2019 ale klient nie dostał pozwolenia na budowę( teren to osuwisko czynne ) i dalej go niema a mimo to postawiliśmy dom w listopadzie 2020 co do drogi dojazdowej sprawa była zgłoszona do PZU z której Państwo ściągnęli Ubezpieczenie a ponadto w umowie mamy zapisane ze klient ma zapewnić dojazd , pozwolenie itd. a mimo to i tak podaliśmy Swoją polisę OPINIA NIE PRAWDZIWA mamy wszystkie korespondencje co do zaistniałej sytuacji !!!

Fildrew

Proszę się dodatkowo Przedstawić a nie anonimowo się wypowiadać !!!

Tną na godzinach traktują pracowników jak (usunięte przez administratora) nie polecam!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie drzec się o blache sprawy

Fildrew

Przedstaw się to się wypowiemy o twojej pracy. Zapewne nie zadowolony bo chciał zarabiać 10,000 zł

Zostaw merytoryczną opinię o FilDrew Jacek Golonka - Brzeźnica

• Jak się pracuje w FilDrew Jacek Golonka?

Zobacz opinie na temat firmy FilDrew Jacek Golonka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FilDrew Jacek Golonka?

FilDrew Jacek Golonka