Opinie o Polarfish Andrzej Walaszczyk w Kołobrzeg

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Polarfish Andrzej Walaszczyk. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polarfish Andrzej Walaszczyk o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób wodny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polarfish Andrzej Walaszczyk w Kołobrzeg

Aga Nowy wpis

Wspaniałą sprawa!

Olek Nowy wpis
@Aga

Polecam świetnie się można bawić.

Roman Nowy wpis

Takę rejsy to super męskie przeżycie.

Zuzanna Nowy wpis
@Roman

A co jaki czas są organizowane?

Hanna

Ale fajnie się czyta tyle zadowolonych opinii. Rejsy jak widać służą klientom. Zastanawia mnie temat konserwacji jachtu. Czy w firmie robią to pracownicy czy bierzecie na to usługi z firmy zewnętrznej? Drogo wychodzi?

Bartek

Bardzo fajna załoga tu pracuje.

Wanda
@Bartek

A duża jest ta załoga? Fascynuje mnie taka praca, ciekawe czy ciężko do nich dołączyć :)

Firma Polarfish Andrzej Walaszczyk poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Mieczyslaw

Jestem bardzo szczęśliwy, że uczestniczyłem w rejsie.

Cała rodziną popłynęliśmy na ten wspaniały rejs. Super przeżycie.

Irek

Miałem tutaj świetnie spędzony czas.

Arek

Te rejsy to mega super sprawa!!

Mieczysław
@Arek

Korzystałeś z rejsów oferowanych przez tę firmę a mnie ciekawi, jak one dokładnie wyglądają? I najważniejsza kwestia, czy poza właścicielem firmy tak faktycznie to ktoś jeszcze tam pracuje? Fajnie jakby ktoś się wypowiedział.

Antek

Bardzo fajne rejsy!! Nie lada gratka dla zapalonych wędkarzy!

Dagmara

Wynajęliśmy od firmy polarfish jacht na imprezę firmową. Firma Polarfish bardzo dobrze się sprawdziła. Wszystko było doskonale przygotowane.

Bartek

Ja już nie mogę doczekać się na wakacje i na ten rejs. Byłem dwa lata temu. W przyszłym roku też się wybieram.

Paulina

My wynajmowaliśmy jacht na imprezę. Wszystko bardzo dobrze się udało. Firma sie sprawdziła.

Maciek
@Paulina

Dwa lata temu płynąłem z ni8 mi na dorsza. Widzę, że nie tracą fasonu. W przyszłym roku ponownie z nimi się wybieram, więc dobrze wiedzieć, że firma nadal tak dobrze funkcjonuje.

Mieczysław
@Maciek

Widzę, że jesteś zadowolony z wyjazdu na połów, który organizowała firma. Czy złowione ryby były na miejscu patroszone i filetowane przez pracowników, a to co złowiłeś było w cenie rejsu? Napisz proszę więcej informacji.

Szymon

Rejsy są rewelacyjne. W przyszłym roku jak będę w Kołobrzegu, to nie omieszkam ponownie skorzystać:)!

Radek

Szkoda, że pracownicy zapomnieli o forum. Miałem nadzieję na jakieś podpowiedzi.

Maria

Rejs po Bałtyku z Polarfish to znakomite przeżycia i niezapomniane chwile. Zdecydowanie warto :)

Adamus

Mistrzowie czynnego odpoczynku!!!

Przemek
@Adamus

Uwielbiam z nimi rejsować!!

Maciej
@Adamus

To prawda!! W dodatku firma wie conto bezpieczeństwo!!

Wacław

Coś Pięknego!!! Dzięki!

Jacek

tAKIE PRZERZYCIA, TO WSPANIAŁA SPRAWA. cZEKAM DO WAKACJI 2019!

Edmund
@Jacek

ja również się wybieram Panie Jacku!

Zenek

Podpowiedzcie czy firma zatrudnia pracowników? Liczyłem, że na tym forum dowiem się.

Edward

Co kilka lat z nimi pływam i zawsze jest super!

Zostaw merytoryczną opinię o Polarfish Andrzej Walaszczyk - Kołobrzeg

• Jak się pracuje w Polarfish Andrzej Walaszczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Polarfish Andrzej Walaszczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polarfish Andrzej Walaszczyk?

Polarfish Andrzej Walaszczyk
  • Albatrosa 3